Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Basia1968']Ania i Gosia - pokazuję Wam mój prywatny zwierzyniec. :evil_lol::evil_lol: który zalega po części na moim średnim synu :evil_lol::evil_lol: dobrze, że nie widzi tego zdjęcia, że go wkleiłam [IMG]http://images39.fotosik.pl/248/96416f17ae20492cmed.jpg[/IMG][/QUOTE] ekstra fajowski widok :)
  2. mru, czy Miki jest zagrożona giełda? ona już jest po sterylce? bo już się z lekka pogubiłam... Pani nadal się nie odezwała w jej sprawie?
  3. mru zawitaj tu do nas i podpowiedz nam, czy Miki jest zagrożona giełdą??
  4. dzięki Szarotko za uzupełnienie 1, 2 i 3 postu :) teraz wszystko jest ładnie jasne i przejrzyste :) nikt już się nie powinien gubić :) A ty Henio nam nie dzikuj z tymi paskudztwami na sierści, to mam nadzieję tylko takie małe wybryki z twojej strony, a nie żadne okropne choróbsko...
  5. [quote name='idusiek']hehe:) to ja nie wiem teraz co powiedziec.....bo własnie mailowałam z Dt i ... [FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Mojego Chrupcia... zostaje u mnie - NIKOMU GO NIE ODDAM !"[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Pokochali się z Bercią - są jak małżeństwo ......cały dzień zabawa , buziaczki , jedzenie razem itp , czasami Benek Go pogna , jak mu w michę zgląda , ale tak to się kochają .Poza tym On nie chodzi na tej łapce i mogą Go ludzie nie chcieć , a ja Go już kocham , mojego histeryka małego ......."[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]i[COLOR=red] ot. historia rozwiązana . Chrupcio zostaje NA STAŁE w DT :)[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [/QUOTE] Normalnie dzisiaj dzień dobrych wiadomości :) i jeszcze teraz Chrupek zostaje w dt i zamienia się on na ds :) ja nie mogę, jak fajnie :) no to w takim razie już nie będe przedłużała ogłoszeń Chrupcia :) poczekam aż się same zakończą i już :)
  6. [quote name='Monika z Katowic'][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Kochani Fani Topiczka! :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Oto dzisiejszy mail od wspaniałych Pań z hoteliku w Przebieczanach::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkgreen][I]"Kilka słów o Topiczku:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkgreen][I]Na spacerku Topiczek często "kąpał się" w trawie i co chwilkę spoglądał na mnie szukając poparcia i oczywiście smakołyków![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkgreen][I]Po powrocie Topiczek zakopał się w łóżeczki i długo spał...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkgreen][I]Topiczek jest z jednej strony wesołym psiakiem chętnie nawiązującym kontakt z człowiekiem, z drugiej strony cichy spokojny nie wadzący nikomu...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkgreen][I]Myślę, że chce się w pełni otworzyć na człowieka, ale potrzebuje nabrać pewności, że to dobry pomysł i nic mu już złego nie grozi...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkgreen][I]Pozdrawiamy!!!":loveu::loveu:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] No nie... takich warunków super to się nie spodziewałam :) on ma tam lepiej niż w bajce :) żeby tylko znalazł się też taki cudowny domeczek...
  7. [quote name='NusiaiJa']byłam dziś w odwiedzinach u Grosia!!!! on jest rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie, to mało powiedziane, on jest przerewelacyjny!!!!! ;-) ślicznie bawił się piłęczką i moją dłonią ;-) Tylko by się przytulał i smerał po swoim parówkowym ciałku ;-) Cały czas miałam wrażenie, że jest uśmiechnięty :-) no i oczywiście mam zdjęcia. spróbuje je wstawić a jak nie wyjdzie to pozwole sobie przesłać je zuzce.[/QUOTE] ale miałaś fajnie :) też bym chciała tego Grosia naszego pomiziać i się z nim pobawić... czekamy na obiecane zdjęcia :)
  8. chłopaki proszę o nowe domki...
  9. Kosteczko pokazujemy się i o deklaracje prosimy :)
  10. Mania kotecki są dobre, więc nic im nie rób, a wtedy zobaczysz jaką miłością potrafią się odwdzięczyć :)
  11. no proszę Arwinek jednak podbił serca państwa od Fizi :)
  12. [quote name='GoniaP']Za to ja rozmawiałam z lekarzem, który twierdzi, że znów jest lepiej. Jesli jutro morfologia odzwierciedli stan ducha Rodiego, zostanie nam do leczenia "jedynie" skóra...[/QUOTE] no to super :) teraz musi być już tylko lepiej :)
  13. o...jak fajnie :) takie wiadomości z rana czytać, to znak że dzień będzie udany :) Kreciku bardzo się ciesze, że już nie będziesz musiał siedzieć w tym schroniskowym brudnym boksie... Oczywiście, że będziemy finansowo pomagać, nie opuścimy Krecika :)
  14. teraz chłopaki na pewno wam się uda, trzymam za was kciuki.
  15. [quote name='ANETTTA']tak tak Mikrus to teraz Hardy dzisiaj zaszczepiony jutro odrobaczenie potem obserwacja i na koniec m-ca kastracja podoba wam sie taki plan działania bo mnie bardzo ..lepiej byc nie mogło udało mu sie i tyle nei wiem ktora to ciotka Emirowa go dojrzała .....i która uratowała ale chylę czoła i pozdrawiam ...[/QUOTE] ekstra :) lepiej trafić nie mógł :) A z czasem jakieś fotki tez zobaczymy??
  16. albo jeszcze hotel u murki, tam są chyba takie ceny: psy małe (do ok. 10 kg) 8 zł/doba psy średnie (do ok. 20 kg) 10 zł/doba psy duże (powyżej ok. 20 kg) 15zł/doba"
  17. Próbowałyście tutaj do hoteliku? [url]http://hotelterier.pl/[/url] super warunki i ceny dla psów w potrzebie ponoć bardzo korzystne.
  18. na razie sobie zaznaczam wątek, co by mi się nigdzie nie zgubił, a jeszcze tu wrócę jak się uporam ze wszystkim :)
  19. [quote name='mysza 1']Zapytałam na wątku hotelu AlinyS o miejsce dla Krecika. mysza1 spróbuj jeszcze tutaj: http://hotelterier.pl/ któraś z ciotek dogomaniaczek pisała na jakimś wątku, że od psów w potrzebie biorą mniej, chyba 9 zł za dobę. tam są wszystkie namiary podane i tel. też.
  20. ostatnio jak się u niej pytałam o miejsce dla suni, to odpisała że dla suni od zaraz a dla psa będzie miała od połowy kwietnia chyba. więc warto też tam spróbować. zaraz jeszcze jeden namiar podeślę do hoteliku.
  21. tu jest namiar na hotel u megii http://www.dogomania.pl/threads/139888-Hotelik-dla-maA-ych-i-duA-ych-psiakA-w-w-potrzebie-Serock-koA-o-Warszawy i tel: Telefon do mnie: 504-62-02-19
  22. [quote name='Cantadorra']Akrum, a porobilabys ogloszenia dla onki Kamy, ktora ma 2 tys dlugu?[/QUOTE] oczywiście :) tylko podeślij mi adres wątku. a jest jakiś tekst ułożony? i zdjęcia są? jeśli tak, podeślij mi na maila :)
  23. hm, to pomyślę troszkę jak by go tu "ubarwić" :)
  24. a ja i tak może mu kilka ogłoszeń zrobię przy wolnym czasie :) jedyne o co bym prosiła, bo choć jeden link, gdzie Welsh ma ogłoszenie, żebym sobie mogła ściągnąć treść ogłoszenia ;)
×
×
  • Create New...