Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. ale się pańciostwo napaliło na Arwinka :) ciekawa jestem jak się cała sytuacja rozwinie.
  2. [quote name='Bjuta']Hm... A chcecie zobaczyć jak Jaris wygląda....?[/QUOTE] Taak :) bardzo chceny :)
  3. [quote name='ciapuś'][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182992-A-YSA-zaniedbana-w-depresji-co-jeszcze-zniesie-BRAKUJE-140ZA-NA-hotelik"][IMG]http://images35.fotosik.pl/136/ca08f10e544365ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/editpost.php?do=editpost&postid=14410473"][IMG]http://images40.fotosik.pl/277/543558353482563c.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]Może ktoś będzie chciał banerek [/LEFT] [/CENTER][/QUOTE] ja sobie już wzięłam :)
  4. [quote name='wanda szostek']Spojrzałam na cennik i dla mnie ceny koszmarne. 25,00 zł za dobę to 250,00 za 10 dni to 750 miesięcznie + karma nawet przy zniżce to by było nie do przyjęcia dla nas[/QUOTE] jedna z dogomaniaczek napisała,że miały tam psiaka, beagla, płaciły 9 zł za dobę. i to ona mi własnie podesłała namiary na ten hotelik. zresztą trzeba by tam zadzwonić, tam jest napisane na ich stronie że korzystne zniżki dla psiaków w potrzebie, więc warto zadzwonić i spytać!
  5. Rodi, piesku kochany, jak się czujesz dzisiaj?
  6. cioteczki, jeszcze śwież: http://www.dogomania.pl/threads/183391-cioteczki-potzebny-szczeniak-malego-kundloszka-z-okolic-krakowa
  7. ale Balbinka ma u Ciebie Amica dobrze :)
  8. fajnie że ma tam swoją "koleżankę" :)
  9. Mandarynko zamerdaj dla nas wesoło ogonkiem :)
  10. pięknie :) widać że chłopak odżył :)
  11. no Szarotka znów zaczyna poezją sypac :)
  12. [quote name='Szarotka']Hm mam troche daleko :):) ale kto wie :):) poza tym lubie wiedziec :):)[/QUOTE] tak myślałam :) no ale jak byś kiedyś kiedyś kiedyś była w okolicy to zapraszam :)
  13. no to trzymamy kciuki zeby zadzwoniła i żeby sie zgodziła zabrac Krecika do siebie na dt :)
  14. [quote name='Szarotka']Akrum gdzie jest Nowy Tomysl ??[/QUOTE] 60 km od Poznania :) a co, chcesz wpaść na kawke?? hihi
  15. Heniek, co robisz? już jadłeś obiadek? pewnie się teraz bawisz :)
  16. a ja mam nadzieję, że to tylko z depresji, znaczy na tle nerwowym i jak znajdzie się w otoczeniu troskliwych ludzi, to wszystko zacznie łatwo zarastać i będzie ok :) a do jakiego hoteliku pojedzie mała? w jakiej miejscowości?
  17. szkoda, że nikt już się nie odzywa w sprawie Bingo... tyle miał ogłoszeń... a może, może tekst trzeba inny ułożyć? hm... oj przydały by się nowe zdjęcia, takie na zielonej trawce... nie ma w pobliżu tego hoteliku jakiejś dogomaniaczki, która mogłaby podejść odwiedzić BIngusia i obfotografować?
  18. [quote name='Malwi']Akrum - Fundacja bernardyn a ciotki od bernardynów w tym Madallena to co innego ....[/QUOTE] aha... a ja myślałam, że Madallena tam właśnie siedzi,znaczy działa w tej fundacji. Mi się już czasami wszystko kręci, za dużo na głowie ;) i jeszcze się zasugerowałam wypowiedzią koosiek [QUOTE]A pisałaś do tej fundacji Bernardyn? Od bernardynów jest z Warszawy Madallena... [/QUOTE] no i tak wyszło :) dzięki Malwi za sprostowanie :) :) :)
  19. ja mam nadzieję, że giełda się nie odbędzie!!! szkoda też, że nikt w sprawie Diany nie dzwoni... Widziałam, że ma nowe zdjęcia zrobione, więc jak się obrobię ze wszystkimi ogłoszeniami, które czekają w kolejce i Diana na giełdę nie pójdzie teraz, to obiecuję że zrobię jej nowe ogłoszenia!
  20. może akurat będą mogły pomóc, one są właśnie z Emira o ile dobrze zrozumiałam. to teraz trzymać kciuki żeby któraś chociaż pomogła. z tego co wiem, to Fundacja Bernardyn jest na minusie i to sporym-Madallena pisała na wątku mikropsiaków.
  21. ja bym z chęcią zrobiła, ale już 6 psiaków mam w kolejce na ogłoszenia. jak się z nimi obrobię i tu nadal nikt nie zrobi ogłoszeń dla Kropka, wtedy zrobię - obiecuję :) ale póki co muszę się zająć tamtymi w wolnym czasie.
  22. mru spróbuj napisać do gagaty [url]http://www.dogomania.pl/members/70099-gagata[/url] lub ANETTTA [url]http://www.dogomania.pl/members/18501-ANETTTA[/url] one sprawnie zadziałały w sprawie klembowskiego benka z tego wątku:[url]http://www.dogomania.pl/threads/183212-Bernardyn-MIKRUS-czeka-na-szansAE-DT-lub-DS?p=14452448#post14452448[/url]
  23. hm... a czy tu gdzieś na wątku był jakiś jej opis, typu wiek,stosunek do innych psiaków, itp?
  24. [quote name='ciapuś']Cioteczki i wujkowie brakuje już tylko 140zł więc pomaleńku zaczynamy zbierać na konto i tak deklaracje stałe wpłacamy bezpośrednio na konto DT które podam na PW a pozostałe kwoty na konto [CENTER][SIZE=3][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000]Fundacja Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000] Nr Konta: PKO BP 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000] ul. Chłędowskiego 1/8 [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000] Łódź 93-239[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000][COLOR=Blue] z dopiskiem dla Tamarki[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=Red] Postanowiliśmy też nie czekać i dzisiaj została pobrana krew i zostaną zrobione badania na tarczycę Koszt badań spory bo podobno ok 120-150zł ale nie ma na co czekać [/COLOR][/B] [COLOR=Red][B]Jakoś damy rade :oops::oops::oops:[/B][/COLOR] [/CENTER][/QUOTE] aj... ja to przeoczyłam... to z nadmiaru pracy...
×
×
  • Create New...