Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. A... tego to nie widziałam - przeoczyłam [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-29.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-30.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-31.png[/IMG]
  2. [quote name='Agucha']Macie już wyniki??? Na kiedy mają być?[/QUOTE] ona dopiero będzie miała robione badania jak uda się ją wyciągnąć ze schronu...dlatego jeszcze nawet nie wiadomo co to za paskudztwo spowodowało te łyse placki... stąd pilny apel o deklaracje!
  3. ciotki, a na kogo robić ogłoszenia? mogę prosić na pw jakieś namiary??
  4. teraz z deklaracjami ciężko, każdy już ma po kilka, więc ciężko będzie cokolwiek komukolwiek zadeklarować.
  5. dzięki za konto :) przelew będzie zrobiony :) Tamarka...mam nadzieję, że nie okaże się, że te twoje łyse placki to jakieś paskudztwo...
  6. [quote name='mariolka']Słomka/Pchełka nie ma watku. Kliknij na zdjecie. Tam jest opis i inne zdjęcia :)[/QUOTE] ok dzięki :) no to się zrobi pakiecik ogłoszeń :)
  7. [B]Deklaracje na hotelik[/B]: Asia_klero - 5zł karusiap - 10zł Kaas1 - 20zł Leyla - 50zł kamila_s - 40zł maks - 5zł migama - 10zł BasiaD - 20zł Bjuta - 5zł Ubocze - 5zł Blanka - 10zł beataczl - 30zł kathrby - 10zł grzenka - 10zł kmurdz - 30zł Pies Wolny - 20zł razem:280zł Potrzebujemy jeszcze 120zł!! Brakuje jeszcze 120 zł. pomóżcie!!!
  8. cioteczki, zapraszam na bazarek dla Małej. ostatnie dni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182878-Bob-Budowniczy-Ciaza-i-Karmienie-piersia-Blues-Brothers-Dla-Malej-do-14-04-9-00?p=14453388#post14453388[/url]
  9. a. ja poproszę nr konta na pw :)
  10. ojej...to trzymam mocno te kciuki, żeby pani się nie rozmyśliła, żeby R jej nie zabrał na giełdę i żeby wszystko się pomyślnie skończyło! MUSI!!!
  11. no to już ci mała brakuje tylko 120 zł, bo masz od mojej mamy stałą deklarację 20 zł/mc :)
  12. ojej... Groszek, mała dieta by ci się chyba jednak przydała :) słodka paróweczko :) ale powiem ci w sekrecie, że do twarzy ci z tym :) taki słodziak z ciebie :)
  13. właśnie, skąd jest ta Pani?
  14. to dużo jeszcze brakuje... kurcze, co robić... gdzie szukać jeszcze pomocy...
  15. [quote name='mru']pani chce z daleka przyjechać :) chyba 100 km ma ;) także musi się jej Miki podobać... :)[/QUOTE] wow :) no to na prawdę musi się jej podobać :) byle tylko się nie odmyśliła :) normalnie znów do niedzielnych wiadomości będę siedziała jak na szpilkach i myślała czy się uda...
  16. ja wierzę, że się uda :) musi !!!
  17. ojej.. żeby R tylko nie zrobił tak, jak z Łatką, że niby zaklepana, a on ją np. zabierze i wyda na giełdzie... żeby tylko ta Pani się już nie odmyśliła,żeby zakochała się w Miki...
  18. [quote name='Yorija']Ona lubi czesanie? I jeszcze jedno pytanie - widziała kiedyś kota? widzieliście jej reakcje na koty? i jeszcze jedno - szczeka dużo? jeszcze dopiszę jedno pytanie na stronie psiego anioła widnieje informacje, że zasadniczo psy wydwane są osobom z Warszwy i okolic czy to jest bardzo krytyczne kryterium adopcji?[/QUOTE] pytasz bo coś się szykuje? masz jakiś pomysł? chętny domek?
  19. pierwsza strona aktualna? z deklaracjami? dopiero tak mało mamy? ojej... a ile w ogóle potrzeba jeszcze?
  20. to teraz tylko żeby R nie zabrał Miki na giełdę... możesz coś na to poradzić? mruuuu.... w Tobie cała nadzieja :)
  21. podaj linka do wątku, a jest tam tekst do ogłoszeń? lub zebrane jakieś info?
  22. ale super te zdjęcia :) widać zadowolony pychol Joszi :) Joszi zaprzyjaźniła się z koteckami :) super!!!
  23. ojej... to niech już ta Pani nie ucieka jak poprzednia... a coś więcej? przyjedzie ją zobaczyć?
  24. Balbinko, ty nam tu nie rób zadnych psikusów z tym serduszkiem... ja mam nadzieję, że to tylko przez te ostatnie przejścia tak teraz to serduszko z lekka sobie zaszfankowało i że niedługo już wszystko wróci do normy. A nużeńcom mówimy A KYSZ !!!
×
×
  • Create New...