Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
mój psiak też tak robi (na początku spacery to była masakra - rzucał się na wszystko i wszystkich-teraz jest o wiele lepiej), ale najdziwniejsze jest to, że nie atakuje psów, które lecą luzem - bez smyczy, rzuca się z zębami i warczy i drze pape na te, które nas mijają i są na smyczy...
-
dzisiaj wizyta kontrolna u weta. dzwoniło kilka domków - jeden z Wrocławia, jeden spod Poznania, jeden z Zielonej Góry/Danii :) jeden nie pamiętam skąd. Ten z Wrocławia dzwonił dwa razy i cisza. Pani spod Poznania - czekamy na decyzję czy Julcia czy psiak z Mosiny i potem wizyta. Domek z Danii/Zielonej Góry - to super domek, który współpracuje z Fundacją Animalia - ale tutaj adopcja dopiero mogłaby się odbyć w połowie grudnia. A jeden domek co dzwonił - brzmiał tak fajnie na początku, ale jak Pani na moje pytanie: co będzie z psem jak państwo pojedziecie np. na urlop? odpowiedziała: na podwórku jest kojec, tam będzie mieszkać przez ten czas wyjazdu a karmić będą sąsiedzi :shake: to już wiedziałam, że to nie ten domek.
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
wczoraj znów do mnie dzwonił ten Pan i podpytywał, czy się nie rozmyśliłyśmy jeśli chodzi o adopcję. Powiedziałam, że ma cierpliwie czekać na telefon od dziewczyn, bo jedna z koleżanek ma problem zdrowotny ze swoim psem. Pan powiedział, że w takim razie dzisiaj znów zadzwoni do mnie i się przypomni, oni już tak bardzo się nie mogą Lolusia doczekać. Pan powiedział, że jeśli jest problem, bo np. nie macie auta, to może po Was przyjechać :) Alicja - co z Twoim psiakiem?? jak wyniki?? A może jeśli Ty jesteś zajęta, to może kogoś innego na wizytę by poprosić?? -
Julciu kochana - może będę miała możliwość cię dzisiaj zobaczyć - jak doczołgam się jakoś do weta...
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
biedaczek... ale najważniejsze, że te psiaki tak szybko uczą się chodzić na 3 łapach, że nie popadają przez to w deprechę... -
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Szagisławie , coś te domki nieodpowiednie po ciebie dzwonią...:shake: -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
świetne :) dziękujemy andegawenko :) -
Biedna Poker - musiało fatalnie boleć :( Na pocieszenie powiem Ci, że we wtorek ze schodów zleciałam, bo kot mi pod nogi podbiegł i mam całą kość ogonową stłuczoną, plecy i podejrzenie przestawienia dysku, ruszać się prawie nie mogę, chodzić, siedzieć, boli jak cholera - a w pracy muszę być :( Bardzo się cieszę, że u Braszki wszystko w porządku, robactwo na dobre wypędzone z jej jelitek, ona coraz bardziej otwarta na ludzi i nowy świat :)
-
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
śliczne zdjęcia szczęśliwej i zadowolonej Neski :) -
Almondowi ślepy, głuchy dziadziuś odszedł za TM... :(
Akrum replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przychodzę na zaproszenie Ingrid44 :) finansowo pomóc nie mogę, sama jestem w kiepskiej sytuacji ale kibicować będę i to bardzo :) cieszę się, że udało się znaleźć chłopakowi DT - że już niedługo opuści schroniskowy kojec :) Takie staruszku zasługują na to, by godnie mieszkać. My również jesteśmy w trakcie załatwiania DT dla naszej znalezionej starowinki: http://www.dogomania.pl/threads/216604-Stara-chora-ONkowata-sunia-b%C5%82aga-o-pomoc-i-dom./page2 -
[quote name='obraczus87']Negra z radości posikuje. ale chyba to nic niepokojącego? Jesli uważacie, że trzeba zrobic badanie moczu to dajcie znać. Natomiast w ciągu dnia Niunia pieknie wytrzymuje. W nocy jak się obudzi to czasami nie wytrzyma i nasika na pokdład (albo tak jak ostatnio na dywan :evil_lol:) Dodam, że Deja też posikuje z radości, głównie gdy wracam do domu. Może Negra nauczyła się tego od Niej?? :razz: Akrum wyslałam Ci na maila skan paragonu i książeczki zdrowia Negry (na dowód wykonania szczepień). Z mojego bazarku uzbierało się 83zł (na pokrycie szczepień plus pakiet ogłoszeniowy i wyróżnione gumtree). Wiem, że pod opieką Akrum i Pyrdki jest sporo psów, których ciągle przbywa, dlatego poprosiłam Kundelkową Skarbonke o pomoc w opłaceniu sterylizacji. (Niestety nie znalazłam nic na bazarek :roll:) Akrum podeślij mi numer konta - wyślę Ci 100zł - taką pomoc Negra otrzymała ze Skarbonki. Skarbonko - dziękuję :loveu:[/QUOTE] Z tym posikiwaniem - ja bym się póki co nie martwiła - skoro wytrzymuje kilka godzin, a tylko posikuje w chwili radości, to nie ma co panikować. Moja poprzednia sunia ['] nigdy nie sikała po domu, a jak przychodził mój kuzyn, którego bardzo, bardzo lubiła, to zawsze się posiusiała z radości jak przychodził :) Kropka natomiast siusia ze stresu... Jeśli zobaczysz, że mała przestaje wytrzymywać kilka godzin, to wtedy będzie powód do niepokoju. Zdjęcia - CUDOWNE :) Negra ślicznie się prezentuje - szczególnie w tych liściach :) Ale jak pokazałam TZ jedno zdjęcie, o to: [URL]http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2011/299/9/4/negra_last_by_frecklydog-d4dzt69.jpg[/URL] to się spytał - co to za duży pies, jakby pies pasterski :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kochana, dziękuję za pomoc w spłacie sterylizacji Negry - zaraz podeślę nr konta :)
-
biedna Tosieńka :shake::shake::shake: Śle Wam dużo optymistycznych myśli i trzymam mocno kciuki za poprawę.
-
Sylwiuś - jak dojdzie wpłata na konto za hotelik Sambusiolka, to proszę potwierdź tutaj na wątku :) A tu nowe allegro Samby, za które ślicznie dziękuję Penny :loveu: [URL]http://allegro.pl/pelna-milosci-do-ludzi-samba-czeka-na-nowy-dom-i1896989512.html[/URL]
-
ślicznie dziękuję za odzew,przybycie i pomoc - nr konta leci na PW :) również bardzo dziękuję - konto leci na PW :) cioteczko - jakbyś była tak miła i pomogła - bazarek bardzo mile widziany - dziękuję :) ślicznie dziękuję - konto leci na PW :) dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na PW i przybyli na wątek :) obecność na wątku równie potrzebna - jak to mówią: w kupie raźniej :)
-
ło matko, taki agresor się z małej przytulaśnej spokojniutkiej baby zrobił?? Ona chyba po prostu poczuła się za Was odpowiedzialna i Was broni przed innymi, ale można by trochę nad takimi zachowaniami niechcianymi popracować, bo nie są przyjemne spacery gdy pies się na wszystko i wszystkich rzuca - znam to,przerabiałam to ze swoim psem. Ten guzek mnie niepokoi - tak szybko rośnie?? Co to może być?? kurcze :shake::shake::shake:
-
Pyrdka rozmawiała przed chwilką z kierownikiem przytuliska. Jutro przywiezie sunie do naszego weta na pobranie krwi i zrobimy ogólnie morfologię oraz określenie hormonów. Jutro też z wynikiem wymazu i antybiogramem udajemy się do weta w celu ustalenia leczenia. Mamy zgodę na zabranie suni z przytuliska :):):) czarna anda - bardzo Ci dziękuję, że zabierasz tą starowinkę do siebie na BDT - jestem ogromnie wdzięczna :) SZUKAMY ZATEM TRANSPORTU i pieniążków na transport i dalsze leczenie :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
w takim razie chyba można by zmienić tytuł - co ciotki myślicie?? wizyta wypadła dobrze, Heniek szczęśliwy i zadowolony z nowego życia... -
Julcia - taki aniołek z ciebie aż zaczynam żałować, że to do mnie na DT nie przyszłaś :)
-
cudowne wieści z kochanego domku RUfuska :)
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
trzymamy i to mocno. -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Klaudus__']Dzisiaj zadzwonię do Pani - to miła starsza Pani. Mam nadzieję,że wybierze jakiegoś staruszka - super by było jakby na Szarika trafiło. i co?? Pani wybrała innego psiaka?? Fotki cudowne, Szarik taki masywny się zrobił, futro na zimę zmienił - piękny, dostojny Pan z niego :)