Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='Sabina02']A jesli by zrobic Żabce test na koty i wyszedlby pozytywnie to moglabys ja zabrac na DT za te 2-3 tygodnie?[/QUOTE] jeśli test na koty by przeszła rewelacyjnie, dogaduje się dobrze z innymi sukami (mam w domu dwie sunie w tym jedna dominantka i psa i 2 koty) i jeśli za 2-3 tygodnie będę w stanie już normalnie się poruszać - to niuńka mogłaby do mnie przyjechać - jeśli jeszcze DS nie znajdzie. aczkolwiek mam nadzieję, że DS lub wcześniej jakieś DT do tej pory się znajdzie.
-
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Witajcie ciocie kochane :) Ciociu piesiu - mamusia mówiła, że u Ciebie w domku teraz dużo stworków jest, więc domyślam się, że mało czasu masz - ale cieszę się, że mimo wszystko przychodzisz i zaglądasz na mój wątek :) A u nas w domu kicha... Nie ma spacerków z mamusią :shake:, nie ma zabaw z mamusią :shake:, ale za to jest duuużo leżenia na tapczanie z mamusią i tulenia i drapkania za uszkami :loveu::loveu::loveu: I dzielnie mamusi towarzyszymy w tych "ciężkich" teraz dniach, buziaki rozdajemy na złagodzenie bólu, Borek to nawet o dziwo nie szczeka gdy mamusia o kulach idzie - dzielny chłopak :) no i ja też się nie boję - mamusia się obawiała, że jak zobaczę kule, to zaczne uciekać, ale ja wiem, że to dla dobra mamusi i dlatego postanowiłam być odważna i się nie bać :evil_lol::loveu::evil_lol: Mimo iż energia mnie roznosi, chciałabym jak dawniej bawić się godzinami na dworze i biegać za piłeczkami, które mamusia rzucała, to wytrwale czekam, bo powiem Wam, że z tatusiem bawić się nie chcę i nie umiem... trochę z Borkiem pobiegam, trochę Pestkę pozaczepiam :) i czekam, aż znów wrócą dobre czasy spacerków i wspólnych zabaw :) Ale naskarżyć Wam jeszcze muszę na naszego kocurrra Bambo, znaczy Murzynka na którego wszyscy wołają Mały :) Bo on jest już prawie rok po kastracji i od jakiegoś miesiąca zaczął nam znaczyć w domku i wujcio doktorek powiedział, że mamy pecha, bo mały procent kocurków po kastracji znaczy teren i właśnie nam się taki trzpiot mały trafił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Za to Węgielek znów wrócił kilka dni temu pogryziony przez innego kocura, znów się biły i znów biedak w łapkę został ugryziony i drapnięty koło oka i spuchło mu i wyglądał jak kot - chińczyk ze skośnym okiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A dzisiaj późnym wieczorem przyjeżdża do nas ONkowata staaara sunia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216604-Stara-chora-ONkowata-sunia-b%C5%82aga-o-pomoc-i-dom."]http://www.dogomania.pl/threads/216604-Stara-chora-ONkowata-sunia-b%C5%82aga-o-pomoc-i-dom.[/URL] , która o 2 giej w nocy wyrusza z wujkiem w drogę do Warszawy do BDT i mamusia się cieszy bardzo, że się udało wszystko załatwić :) To ja już ciocie kończę i mam nadzieję, że niedługo tu wrócę i znów będę szczęśliwa z długich spacerków :) pozdrawiam Was wszystkich serdecznie [B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=4]-KROPKA-[/SIZE][/FONT][/B] -
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Alicja, sabinka40 i wszyscy, którzy byli na wizycie - WIELKIE DZIĘKI DLA WAS :) [IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSldrvl4KZHRVT7pmyjWMqMMvjMkGH6Xzb4H3_R3gfzJwe4lBMOR5Yv9z0U[/IMG] bardzo się cieszę z efektów wizyty - z Panem już rozmawiałam - bardzo miło wizytę wspominali i byli wniebowzięci, że byliście z boksią :) Rozmawiałam już też z furciaczkiem - poinformowałam o efekcie wizyty, poprosiłam by jak najszybciej Loluś został wykastrowany, by wymierzyła Lolusia w celu podania państwu wymiarów do zakupu szelek :) Poinformowałam, kiedy państwo chcą przyjechać :) A ja już się nie mogę doczekać, jak Loluś pojedzie do DS - mam nadzieję, że tym razem to będzie już ostatni domek Lolusia, gdzie znajdzie miłość i szczęście na całe życie i gdzie państwo będą potrafili stanąć na wysokości zadania i będą z Lolusiem pracować :) -
Dzisiaj około 22 -giej sunia przyjeżdża z przytuliska do mnie, ode mnie sunia o 2 w nocy wyruszy w drogę do Warszawy :) Sunia pojedzie z moim szwagrem i jego kolegą - za transport ślicznie dziękuję :loveu::loveu::loveu: Do Warszawy sunia dojedzie około 7-8 rano - w zależności od tego jaki bedzie ruch na autostradzie oraz ile będzie trzeba robić przystanków. W Warszawie sunie przejmuje czarna anda :loveu::loveu::loveu: mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy, że dojadą bezpiecznie, bez żadnych wpadek ze strony suni :evil_lol::evil_lol::evil_lol: na tą chwilę nie wiem, ile wyjdzie za transport - bo przez to, że sunia jest wiekowa i lepiej dla niej, żeby jechała prostą drogą i szybciej dotarła do Warszawy, chłopaki pojadą autostradą - a od nas to chyba z 5 bramek w jedną stronę :shake: trzymajcie proszę ciotki mocno kciuki!!!
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
ciekawe, jak Heniutkowi spodoba się kubrak :) -
przychodzę tutaj po banerku do Sarunia-Niunia :) maleńka jest śliczna i z chęcią bym ją zabrała do siebie na DT (wyobrażam sobie co musi przeżywać w zimne noce) - szybko by DS znalazła, ale już raz jamnikowatego trzpiota miałam u siebie i moje koty ganiał i chciał konsumować... a po drugie niestety na pewno przez najbliższe 2-3 tygodnie nie byłabym w stanie się nią zajmować... kurcze, no... ale trzymam mocno za małą kciuki - żeby szybko domek znalazła. Będę śledzić jej losy i rozmyślać komu by małą podesłać jeszcze...
-
z Pati-C miała się kontaktować na PW Pyrdka i z tego co wiem, to Pati-c zabiera już chyba 3 szczeniaki i koteczka. ale jakbyś mogła przesłać do Pyrdki nr na PW byłabym wdzięczna :) Dziękuję, że zareagowałaś na moją prośbę o pomoc finansową - poczekamy jeszcze na decyzje kolejnych członków Komisji Skarpety :)
-
Ciocie kochane - przychodzę z prośbą o wsparcie. Wyrzucona stara owczarkowata sunia, ma ponad 10 lat. Najpierw trafiła w nasze ręce - zgarnęłam ją z TZ z ulicy, umieszczona w awaryjnym kojcu, jednak Pani która sunie miała nam przechować jakiś czas, po kilku dniach zrezygnowała i kazała nam sunie natychmiast zabierać :( Zmuszone byłyśmy umieścić sunie w przytuliskowym kojcu i szukać czegoś dla niej. Udało się i na sunie czeka BDT pod Warszawą. Sunia wymaga solidnego leczenia. Mamy na jej koncie tylko 90 zł, otwarty rachunek u weta - leczenie będzie długotrwałe i kosztowne, a jeszcze transport... Bardzo prosimy o pomoc, choć najmniejszą... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216604-Stara-chora-ONkowata-sunia-b%C5%82aga-o-pomoc-i-dom.[/URL] [IMG]http://images10.fotosik.pl/154/32fae415301aea91med.jpg[/IMG]
-
wysłałam Ci nr konta Nikusa :)
-
[quote name='figanadrzewna']dziękuję za zaproszenie. Dziewczyny poproszę o numer konta, jesli nie teraz, to po wypłacie coś podeślę. ślicznie dziękuję za przybycie :) zaraz podsyłam PW :) CIOCIE KOCHANE - jeśli któraś z Was słyszała by, że jest jakiś transport z okolic POZNANIA w stronę WARSZAWY - proszę powiadomić Pyrdkę. Sunia mogłaby już jechać do czarna anda na BDT i wygrzewać swoje stare kości w ciepełku.
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
dobre - ale się uśmiałam z tych odpowiedzi w ankiecie, aczkolwiek z drugiej strony to z lekka smutne, że duża część Polaków jest tak "niekumata". -
Pyrdka - mam dylemat - które zdjęcie dać do gazety?? [URL]http://images43.fotosik.pl/1167/f288b7f46ef76c73med.jpg[/URL] czy to: [URL]http://images41.fotosik.pl/1134/7c50ac568dd08d38med.jpg[/URL] szkoda, że nie widać na nim całości Julci
-
a ja tak jeszcze wrócę do kwestii tych zdjęć... nie masz Gabi tam jakiś znajomych, co by mogli fotki zrobić?? Teraz świetna okazja ku temu - złota jesień - psiaki na tle liści super się prezentują. Wiemy jak to jest - ludzie sa wzrokowcami i wieksza czesc szuka oczami i choc nad tym ubolewam, musimy sie do nich dostosowac. Kubuś już tak długo w hoteliku siedzi, już dawno powinien grzać dupkę w swoim domku, ale bez dobrych zdjęć - cienko widzę zainteresowanie nim :shake::shake::shake:
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='sabinka40']Jesteśmy umówione na sobotę do południa:lol:, rozmawiałam z kobietą , była uszczęśliwona że zadzwoniłam:lol:, no ale zobaczymy, zobaczymy:cool3:[/QUOTE] ooo jak fajnie :) Bo wczoraj znów miałam telefon z tego domku, że się przypominają, czy aby na pewno ktoś przyjedzie, czy macie czym - bo jak nie, to może Pan by po Was przyjechał. Tak bardzo mocno zaciskam kciuki za ten domek - mam nadzieję, że skoro tak się interesują, to będzie fajnie :) Ciocie, proszę na wizycie uświadamiajcie Państwo, że Loluś to młody energiczny chłopak, który potrafić zaszaleć, z którym będą musieli jeszcze długo pracować według zaleceń furciaczkowej. Ja to wszystko przez telefon mówiłam, ale chciałabym, żebyście jeszcze "na żywo" uświadomiły o tym tych Państwo... -
Julcia - zaraz leci Twoje zdjęcie z pięknym tekstem do gazety. Może tutaj będzie odzew??
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Fajnie, jakby dzisiaj ktoś do Pana zadzwonił :) Widać, że Państwu bardzo zależy - mam nadzieję, że wizyta wypadnie na prawdę dobrze. furciaczek - mogłabyś umówić Lolusia na kastracje?? jeśli dojdzie do adopcji - państwo zapłacą za zabieg. jeśli nie dojdzie do adopcji - to i tak chłopak wykastrowany musi być. poproszę też o nr konta i dane do przelewu - bo chyba jeszcze nie dostałam?? chciałabym zrobić przelew za pierwszy miesiąc pobytu u Ciebie Lolusia :)