Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Sylwiuś, proszę podeślij mi przy wolnej chwili na PW nr konta i dane do wpłaty pieniążków, bo 24 minie miesiąc jak Sambulek jest u Ciebie - muszę przelew zrobić... A jak stoisz z karmą dla Samby?? jeszcze ma tą co przywieźliśmy?
  2. haha, jeśli liberum postanowi że jednak chce dalej kontynuować bycie DT i Kali pójdzie do nowego domku, to znów niunia wróci do wielkopolski :lol:
  3. niekiedy takie ładne psiaki siedzą w schroniskach, z super charakterami, ale jednak nikt ich nie adoptuje i tkwią bez swoich domków... Diana to na prawdę super sunieczka, tylko musi chwycić kogoś za serce, musi dostać szansę.
  4. haha i u mnie kocica Pajpa to samo zrobiła :) dwa pierwsze dni po szyciu chodziła w kubraku, a raczej non stop spała, a potem mimo iż ciasno miała zawiązane, to i tak z kubraka wyszła :) Potem już jej nie zakładałam, jak widziałam że sobie nie rozlizuje :) w kubraku nie umiała robić siku do kuwety i robiła pod siebie na podkłady, a jak tylko kubraczek zdjęłyśmy, to od razu do kuwety wchodziła i robiła tam co trzeba :)
  5. Fajnie by było, jakby się kubraczek znalazł, nie trzeba by wydawać pieniążków na nowy :roll:
  6. szkoda, że tak wyszło. Tam gdzie byłyśmy wczoraj na wizycie miałby fajny domek. Aczkolwiek miejmy nadzieję, że dzisiaj jakaś bida wpadnie chłopakowi i rodzince w oko. Jeśli nie, to amstafów w potrzebie jest bardzo dużo, więc na pewno coś dla nich wybierzemy :)
  7. biedny Zefirek.. szkoda, że musi tak cierpieć i nie może poczuć się w końcu na prawdę szczęśliwy...
  8. coraz ładniejszy, piękniejszy jest Szagisław :) i widać, że uwielbia grzać dupinkę w ciepełku :)
  9. aaaaa kochana Smabusia :) ale ona jest szczęśliwa, radosna - roznosi ją energia i na filmiku cały czas merda ogonkiem :) A na zdjęciu taka dumna panienka z niej :)
  10. a jak odzew na ogłoszenia?? bo o ile dobrze pamiętam, to kilka jej zrobiłaś??
  11. Bardzo się cieszę, że tak szybko ewentualny domek dla Kalisi się znalazł :) Ale jednak czekamy na decyzję liberum :loveu:
  12. haha prawdziwa kobieta musi mieć boczki :)
  13. zdjęcia śliczniutkie :) co do kotów - oj tak, na moje też piszczała, szczekała, goniła - raczej nie nadaje się do domu z koteckami... bardzo się cieszę, że się z Deją tak dogadują, wspólnie bawią, przepychają :) Ale powiem Ci szczerze - na moje oko, to boczki jej się nieźle zaokrągliły, no chyba że to aparat Twój tak pogrubia :eviltong::eviltong::eviltong:
  14. szerokiej i bezpiecznej drogi :)
  15. [quote name='agaga21']pracownik zabrał dolara? mam nadzieję że nie gdzieś na łańcuch, że też to będzie dobry dom...?[/QUOTE] heh.. no wiesz, Dolar nie lubi innych psów, więc ich nie trawi z tego co nam mówiono. A u tej osoby, do której domu trafił są już: dobermanka (z lekka dominująca), rottweilerka, dwa ONki, shitzu i mikropsiak. Dobermanka, shitzu i mikrusek żyją w domu, ONki w kojcu, ale biegają po podwórku, rottweilerka - nie mam pojęcia. W sytuacji gdy Dolar jest jaki jest jeśli chodzi o stosunek do psów - to na moje oko wyląduje w kojcu z możliwością biegania, spacerów :shake:
  16. dziś jedziemy na wizytę przdadopcyjną dla Dolara - trzymajcie kciuki. A w międzyczasie zapraszam na nasze bazarki - dwa są w podpisie, a trzeciu tutaj: [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url]
  17. nie byłyśmy teraz w przytulisku, tak więc nic nowego o niej powiedzieć nie mogę, bo nie wiem...
  18. Jejku PIPI, ja to czasami już się boję zaglądać na Twój wątek - ciągle nowe bidy stają na Twojej drodze ... [SIZE=3] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065"]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/URL][/SIZE]
  19. Bimku, już się doczekać nie mogę, aż pojedziesz do DS i relacje będą :) [SIZE=4] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065"]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/URL][/SIZE]
  20. Neska pora już chyba do nowego domku iść, zacząć własne życie, prawda?? [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url]
  21. jak super :) bardzo się cieszę :) A przy okazji zapraszam na bazarki w moim podpisie oraz Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.
  22. O tak, to na pewno :) Im kocyk miększy tym lepiej :) A przy okazji cioteczki - ZAPRASZAM NA MOJE BAZARKI: [color=#FF0000][b][url=http://www.dogomania.pl/threads/216102-Psio-kocie-akcesoria-do-25.10.2011-r.-do-godz.-23-00-ZAPRASZAMY!!!?p=17807731#post17807731]PSIO-KOCIE akcesoria na sterylizację i leczenie bezdomnych kotek - do 25.10.2011 ZAPRASZAMY!!![/url][/b][/color] [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=2][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216246-Ksi%C4%85%C5%BCki-tomiki-wierszy-leksykony-do-28.10.2011-r.-do-godz.-23-00?p=17830980#post17830980"]Książki,tomiki z wierszami,leksykony - do 28.10. godz.23:00 ZAPRASZAM!!![/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. Fajnie, jakby Heniek miał koleżankę, wtedy miałby z kim biegać, szaleć po dużym podwórku :) Do kogo przytulić w zimne noce :) Byłby jeszcze szczęśliwszy :) A przy okazji na kolejny bazarek bym chciała ciotki zaprosić: [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url]
  24. Serdecznie zapraszam na nasze bazarki: [B][color=#FF0000][b][url=http://www.dogomania.pl/threads/216102-Psio-kocie-akcesoria-do-25.10.2011-r.-do-godz.-23-00-ZAPRASZAMY!!!?p=17807731#post17807731]PSIO-KOCIE akcesoria na sterylizację i leczenie bezdomnych kotek - do 25.10.2011 ZAPRASZAMY!!![/url][/b][/color][/B] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=2][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216246-Ksi%C4%85%C5%BCki-tomiki-wierszy-leksykony-do-28.10.2011-r.-do-godz.-23-00?p=17830980#post17830980"]Książki,tomiki z wierszami,leksykony - do 28.10. godz.23:00 ZAPRASZAM!!![/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url][/B]
  25. Kolejny bazarek właśnie stworzyłam, zapraszam serdecznie :) [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url]
×
×
  • Create New...