Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Sylwiuś, proszę podeślij mi przy wolnej chwili na PW nr konta i dane do wpłaty pieniążków, bo 24 minie miesiąc jak Sambulek jest u Ciebie - muszę przelew zrobić... A jak stoisz z karmą dla Samby?? jeszcze ma tą co przywieźliśmy?
-
haha, jeśli liberum postanowi że jednak chce dalej kontynuować bycie DT i Kali pójdzie do nowego domku, to znów niunia wróci do wielkopolski :lol:
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
niekiedy takie ładne psiaki siedzą w schroniskach, z super charakterami, ale jednak nikt ich nie adoptuje i tkwią bez swoich domków... Diana to na prawdę super sunieczka, tylko musi chwycić kogoś za serce, musi dostać szansę. -
haha i u mnie kocica Pajpa to samo zrobiła :) dwa pierwsze dni po szyciu chodziła w kubraku, a raczej non stop spała, a potem mimo iż ciasno miała zawiązane, to i tak z kubraka wyszła :) Potem już jej nie zakładałam, jak widziałam że sobie nie rozlizuje :) w kubraku nie umiała robić siku do kuwety i robiła pod siebie na podkłady, a jak tylko kubraczek zdjęłyśmy, to od razu do kuwety wchodziła i robiła tam co trzeba :)
-
Fajnie by było, jakby się kubraczek znalazł, nie trzeba by wydawać pieniążków na nowy :roll:
-
szkoda, że tak wyszło. Tam gdzie byłyśmy wczoraj na wizycie miałby fajny domek. Aczkolwiek miejmy nadzieję, że dzisiaj jakaś bida wpadnie chłopakowi i rodzince w oko. Jeśli nie, to amstafów w potrzebie jest bardzo dużo, więc na pewno coś dla nich wybierzemy :)
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
coraz ładniejszy, piękniejszy jest Szagisław :) i widać, że uwielbia grzać dupinkę w ciepełku :) -
aaaaa kochana Smabusia :) ale ona jest szczęśliwa, radosna - roznosi ją energia i na filmiku cały czas merda ogonkiem :) A na zdjęciu taka dumna panienka z niej :)
-
Bardzo się cieszę, że tak szybko ewentualny domek dla Kalisi się znalazł :) Ale jednak czekamy na decyzję liberum :loveu:
-
zdjęcia śliczniutkie :) co do kotów - oj tak, na moje też piszczała, szczekała, goniła - raczej nie nadaje się do domu z koteckami... bardzo się cieszę, że się z Deją tak dogadują, wspólnie bawią, przepychają :) Ale powiem Ci szczerze - na moje oko, to boczki jej się nieźle zaokrągliły, no chyba że to aparat Twój tak pogrubia :eviltong::eviltong::eviltong:
-
szerokiej i bezpiecznej drogi :)
-
[quote name='agaga21']pracownik zabrał dolara? mam nadzieję że nie gdzieś na łańcuch, że też to będzie dobry dom...?[/QUOTE] heh.. no wiesz, Dolar nie lubi innych psów, więc ich nie trawi z tego co nam mówiono. A u tej osoby, do której domu trafił są już: dobermanka (z lekka dominująca), rottweilerka, dwa ONki, shitzu i mikropsiak. Dobermanka, shitzu i mikrusek żyją w domu, ONki w kojcu, ale biegają po podwórku, rottweilerka - nie mam pojęcia. W sytuacji gdy Dolar jest jaki jest jeśli chodzi o stosunek do psów - to na moje oko wyląduje w kojcu z możliwością biegania, spacerów :shake:
-
dziś jedziemy na wizytę przdadopcyjną dla Dolara - trzymajcie kciuki. A w międzyczasie zapraszam na nasze bazarki - dwa są w podpisie, a trzeciu tutaj: [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url]
-
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
nie byłyśmy teraz w przytulisku, tak więc nic nowego o niej powiedzieć nie mogę, bo nie wiem... -
Jejku PIPI, ja to czasami już się boję zaglądać na Twój wątek - ciągle nowe bidy stają na Twojej drodze ... [SIZE=3] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065"]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/URL][/SIZE]
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Akrum replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Bimku, już się doczekać nie mogę, aż pojedziesz do DS i relacje będą :) [SIZE=4] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065"]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/URL][/SIZE] -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Neska pora już chyba do nowego domku iść, zacząć własne życie, prawda?? [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url] -
jak super :) bardzo się cieszę :) A przy okazji zapraszam na bazarki w moim podpisie oraz Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.
-
Ukochana Tapinka w Niebie - Fredzio i Kropeczka z nami...
Akrum replied to Charly's topic in Już w nowym domu
O tak, to na pewno :) Im kocyk miększy tym lepiej :) A przy okazji cioteczki - ZAPRASZAM NA MOJE BAZARKI: [color=#FF0000][b][url=http://www.dogomania.pl/threads/216102-Psio-kocie-akcesoria-do-25.10.2011-r.-do-godz.-23-00-ZAPRASZAMY!!!?p=17807731#post17807731]PSIO-KOCIE akcesoria na sterylizację i leczenie bezdomnych kotek - do 25.10.2011 ZAPRASZAMY!!![/url][/b][/color] [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=2][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216246-Ksi%C4%85%C5%BCki-tomiki-wierszy-leksykony-do-28.10.2011-r.-do-godz.-23-00?p=17830980#post17830980"]Książki,tomiki z wierszami,leksykony - do 28.10. godz.23:00 ZAPRASZAM!!![/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Fajnie, jakby Heniek miał koleżankę, wtedy miałby z kim biegać, szaleć po dużym podwórku :) Do kogo przytulić w zimne noce :) Byłby jeszcze szczęśliwszy :) A przy okazji na kolejny bazarek bym chciała ciotki zaprosić: [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url] -
Serdecznie zapraszam na nasze bazarki: [B][color=#FF0000][b][url=http://www.dogomania.pl/threads/216102-Psio-kocie-akcesoria-do-25.10.2011-r.-do-godz.-23-00-ZAPRASZAMY!!!?p=17807731#post17807731]PSIO-KOCIE akcesoria na sterylizację i leczenie bezdomnych kotek - do 25.10.2011 ZAPRASZAMY!!![/url][/b][/color][/B] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B][SIZE=2][SIZE=3][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216246-Ksi%C4%85%C5%BCki-tomiki-wierszy-leksykony-do-28.10.2011-r.-do-godz.-23-00?p=17830980#post17830980"]Książki,tomiki z wierszami,leksykony - do 28.10. godz.23:00 ZAPRASZAM!!![/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url][/B]
-
Kolejny bazarek właśnie stworzyłam, zapraszam serdecznie :) [url=http://www.dogomania.pl/threads/216342-Nowe-kurtki-zimowe-XXL-bielizna-buty-ramki-do-zdj%C4%99%C4%87-do-31.10-do-godz.-23-30.?p=17844065#post17844065]Nowe kurtki zimowe XXL,botki,bielizna,fartuszek z pieskiem - do 31.10. do godz. 23:30.[/url]