Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
tak tak, trzymajmy jeszcze na w razie co tfutfu pieniążki dla Henia, choć ja jestem dobrych myśli :) -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
ja wierzę, że niedługo i do Neski szczeście się uśmiechnie i znajdzie najwspanialszy domek na świecie i psiego kompana do wspólnych zabaw :) -
no tak, tania siła robocza hahahahaha :):):) Sambusiol - nie daj się wykorzystywać :):):) Sylwiuś - czy karma w końcu dotarła?? bo maila już dawno dostałam, że wysłali...
-
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
jestem też o tym przekonana - słychać to w rozmowach telefonicznych - Pani już się doczekać nie może wspólnych spacerów i spędzania czasu w domu :) Miło się patrzy na takie zaangażowanie i w ogóle rozmawia z takimi ludźmi przez telefon - czuć, jak bardzo kochają już psa, którego jeszcze nawet u siebie nie mają :) -
cudowny ten nasz Kubuś jest :) i jakie ma błyszczące futerko :) cioteczki, napiszcie jakiś ładny tekścik dla Kubusia i mogę opłacić pakiecik ogłoszeń dla chłopaka - to już na prawdę najwyższa pora na niego. [B]Nikus[/B] - proszę skontaktuj się z [URL="http://www.dogomania.pl/members/91750-andzia_F"][B]andzia_F [/B][/URL][COLOR=black]bo przysłała mi PW, że wpłaciła pieniążki, ale chyba na stare konto. Co teraz - jeśli faktycznie wpłaciła do poprzedniego skarbnika??[/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/members/91750-andzia_F"][B] :roll::roll::roll: [/B][/URL]
-
SZAGI - malutki sznaucerek już szczęśliwy w nowym domku!
Akrum replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
jak się cieszę, że Szagi taki szcześliwy w nowym domku, widać na zdjęciach - że czuje się jak u siebie - zadowolony pysio :) -
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Państwo są gotowi i już nawet ich wet jest uprzedzony, że chłopak przyjedzie po kastracji i już na poniedziałek wizytę u weta mają umówioną :) będzie dobrze :) -
Negra warczała?? no ja się nie dziwię, swojego cukierka nie miałaś, tylko biednemu pieskowi chciałaś zabrać?? eh, niedobra cioteczka :evil_lol: no i widzisz, taka z niej porządna kobietka jest, że chce Cię w końcu porządku nauczyć, a co :) stół musi być pusty i gotowy, jakby goście przychodzili, więc Negra chciała pomóc :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochany psiak z tego naszego Szarika i taki fajny, radosny - szkoda, że nikt po niego nie dzwoni. -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
wizyta p/a jutro (czwartek) o godzinie 11/00 :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Nata - ślicznie Ci dziękuję za pomoc dla Dianki :) mam nadzieję, że w weekend się wszystko okaże - czy będziemy mieć dla niej miejsce, czy nie :) -
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
cioteczki kochane - u Lolusia wszystko w najlepszym porządku :) Jutro rano kastracja, więc trzymajcie kciuki by wszystko poszło dobrze - a wiem że pójdzie - Loluś to dzielny chłopak i tak wspaniały domek na niego czeka :) Państwo są cały czas w kontakcie z furciaczek, zresztą ze mną też - są już gotowi na przyjęcie Lolusia - szelki już zamówione - jutro odbierają, dzisiaj jeszcze ustalałyśmy z Panią jaką karmę mają kupic, by na długi weekend być gotowym :) Dużo rozmawiają z furciaczek o zachowaniu Lolusia - tak więc są na wszystko przygotowani, świadomi i jestem pełna nadziei, że to będzie udana adopcja :):):) rozmawiałam dzisiaj z furciaczek - powiedziała, że Loluś już się bardzo uspokoił, panuje nad swoimi emocjami, za obroze można go swobodnie chwytać i ogólnie to super facet jest :loveu::loveu::loveu: ja jestem bardzo szcześliwa, że Loluś spędził te 1,5 miesiąca u furciaczek, uspokoił się, poznał choć w połowie co to miłość człowieka, spokój, praca z psem :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Pyrdka - trzeba by się wybrać do przytuliska zrobić nowe zdjęcia Diance, zobaczyć jak sobie radzi... a tymczasem - uciekam już od kompa, bo wysiedzieć już nie mogę - eh, jak to głupio - tyle by można jeszcze zrobić dzisiaj, ale trzeba się zmywać. Wieczorkiem pewnie znów na chwilkę tu wpadnę :) -
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
ciekawe czy Loluś dzielnie zniósł kastrację?? no i jestem bardzo ciekawa, jak Państwo zareagują na spotkanie Lolusia na żywo :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
pewnie że tak :) nie przepuszczę takiej okazji :) -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
niestety wizyta dzisiejsza odwołana - Pani zapowiedzieli się jacyś monterzy i musiała przełożyć wizytę. Wizyta odbędzie się jutro lub w czwartek. -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
dziękuję Ci kochana Natalio :):):) aaaa nie mogę się napatrzeć na Twój awatar i taka jestem szczęśliwa, że mała Julcia u Ciebie zamieszka :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
zabieramy się cioteczki solidnie za Diankę - musimy jej znaleźć jakieś ciepłe miejsce przed zimą - ona zasługuje na wszystko co najlepsze :) DT mile widziane :) A my z Pyrdką kombinujemy, kombinujemy i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie - tylko jak zwykle - będzie potrzeba troszkę pieniążków na tą akcję... na jedzonko, na transport, szczepienia itd... -
Zuziu, jaka ty jesteś śliczna :) Pasujesz do tego domku, oj pasujesz :) Ale wiem jak to jest, dlatego mocno trzymam za ciebie kciuki, za to żebyś znalazła najlepszy domek na świecie.
-
[quote name='psiakiGabi']Dominika obiecała, że postara się przyjechać w poniedziałek :)[/QUOTE] i co ze zdjęciami?? udało się coś zdziałać??
-
i ja przyszłam się na wątek z NataZG przywitać :) To ze mną na samym początku rozmawiałaś i już wtedy powiedziałam do Pyrdki, że jeśli się nie rozmyślisz, to na moją intuicję Julcia będzie miała super domek :) Bardzo się cieszę, że Julcia będzie z Tobą Nata mieszkała, będzie miała jak w raju - potwierdziły to również dziewczyny z Animalia :oops::oops::oops: I widzę, że już avatarek z Julcią masz :):):) aaaa ale jestem szczęśliwa :) no, to tylko potrzebowałabym Twoje dokładne dane (imię,nazwisko,adres zameldowania i nr dowodu osobistego-możesz przesłać do Pyrdki mailem) - bo muszę w przytulisku zgłosić, że Julcia już domek zaklepany ma :multi::multi::multi: ale się cieszę :):):) teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć - że czas zająć się intensywnie naszą trójłapką Dianą :)
-
SYlwiuś muszę przyznać, że masz fajnego tego synusia ;););) Tak jeszcze chciałam spytać, bo już prawie 1,5 miesiąca jak Sambusiolek jest u Ciebie - i tak się zastanawiam nad sterylką - bo już można by zacząć o tym myśleć - już się pewnie odbudowało wszystko po porodzie, organizm wzmocnił, tylko moje pytanie jest następujące - Sylwiuś, czy po zabiegu będziesz miała gdzie małą przetrzymać te kilka dni i pilnować, żeby sobie nie rozlizała tam niczego, będzie mogła chodzić w kubraku posterylkowym??