Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. poszła dzisiaj moja deklaracja na listopad i grudzień :)
  2. wow - jakie cudowne foteczki :) Figafiga - piękne zdjęcia robisz :) aaa - teraz z takimi fotkami mam nadzieję, że po ogłoszeniach nowe domki zaczną ustawiać się w kolejce :) Sylwiuś - właśnie dostałam maila ze sklepu, gdzie zamawiałam 1,5 tygodnia temu karmę, że zamówienie nie zostało zrealizowane z powodu braków w magazynie, wrrrr... po takim czasie .... to już dawno powinni mi dać znać. Zamówiłam więc inny smak - jeden z tych, który mi zaproponowali i mam nadzieję, że teraz szybciutko przyślą, bo inaczej Sambusiolek będzie pościł... Sylwiuś - chyba masz sporo pracy teraz z Sambusiolkiem, bo pewnie strasznie linieje i na zdjęciu widzę jak ze szczotką na nią polujesz :loveu: daje się ładnie wyczesywać??
  3. super, a można by dodać te domowe zdjęcia jeszcze??
  4. ciekawe jak się Mrunia czuje w swoim nowym domku... Pyrdka - dzwoniłaś??
  5. Julciu malutka - szukamy ci najlepszego domku na świecie :) Penny - do kiedy trwa allegro Julci?? trzeba zrobić Julci piękną sesję zdjęciową - jesienną. Pyrdka - może spróbuj się umówić z Kwiątkiem? może będzie miala czas?? pójdziecie do parku - teraz jest ślicznie w parku - pełno kolorowych liści - zdjęcia wyjdą świetne :) ja bym nas umówiła, ale skoro będziecie musiały iść beze mnie, to lepiej byście się same umówiły tak, jak Wam będzie pasować :)
  6. Negrita - kochana moja mała księżniczko - szalej ile wlezie, korzystaj ze szczęścia jakie cię spotkało, kto wie, jak była traktowana w poprzednim domu, potem przytuliskowy kojec - teraz więc musi pokazać jaka jest szczęśliwa - a szczęście przekształca na duuuużo energii :)
  7. o mateńko kochana - jakie śliczne jesienne zdjęcia :) Masza zadowolona, szczęśliwa, chodzi na długie spacerki, rozdaje buziaki, bawi się z Zivą i piłkami, no i ta kwitnąca miłość - czego chcieć więcej :):):)
  8. zdjęcia są cudowne i wieści coraz lepsze :) kto by pomyślał, że Agatka się tak szybko zadomowi, docenia to co ją spotkało teraz dobrego :):):) a kąpiel dziewczyna zniosła dzielnie, czy pokazywała że nie za bardzo jej to odpowiada??
  9. Bardzo fajne wieści nam tutaj przyniosłać liberum na wątek :) Kalisia szcześliwa, zadowolona. Tylko trochę mnie martwi to jej jedzenie - co wet na to mówi?? te wymioty to jakaś alergia pokarmowa, czy może ma coś z jelitami czy skąd to się bierze?? :roll::roll::roll:
  10. właśnie poszła moja deklaracja na kolejne 2 miesiące.
  11. wpłynęły pieniążki od: MARTINI77 za XI i XII - 20 zł ISRAEL za XI - 10 zł ślicznie dziękujemy
  12. dlatego dla mnie Dosia od zawsze była Dosią :) nowe życie - nowe imię :) o Ricie już dawno powinna zapomnieć :)
  13. fotka jest cudowna - jak ja uwielbiam patrzeć na takie obrazki - dwie psie mordki przyklejone do siebie i słodko śpiące :)
  14. Dosia od zawsze była Dosią :)
  15. ja również mam nadzieję, że nie będzie zmian nowotworowych. niestety nasz wet nie wykrył tego rozlanego guza, bo głównie skupialiśmy się na oku i uszach - uszy były w okropnym stanie - pierwsze dwa dni to wyciekało z nich - jak wet czyścił, to z krwią leciało - mega smrodliwa maź. Teraz już jest na prawdę o wiele lepiej niż było. Sunia na pewno nie jest przystosowana do życia w domu, więc może jej było trochę za ciepło - dlatego dyszała. Po długości pazurów i po zachowaniu (jak zamknełyśmy ją w tymczasowym kojcu) od razu wiedziałyśmy, że była psem kojcowym - pewnie tak żyła - nie wychodząc na spacery, na siku, na nic... W przytulisku za to była na dzień wypuszczana i zamiast chodzić własnymi ścieżkami, to non stop przyklejała się do pracownika i chodziła za nim. Teraz w końcu zazna co to dom, miłość człowieka, pełna miska jedzenia, spacery... czarna anda - to my bardzo, bardzo mocno dziękujemy za TWOJE WIELKIE SERDUCHO.
  16. takich ludzi jak Ty, nigdy się nie zapomina [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRb9g9fcHf11C0gtE74oLFVWnFWKdp1JQGMllCH9FJcW0mz0PWjXg[/IMG]
  17. pamiętam... [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRb9g9fcHf11C0gtE74oLFVWnFWKdp1JQGMllCH9FJcW0mz0PWjXg[/IMG]
  18. [quote name='Penny']Czy link do wątku o Julce też podać?[/QUOTE] tak, podaj :)
  19. yhm... skoro Pyrdka nie napisała, to ja tak cichaczem doniosę, że Mrunia dzisiaj pojechała do swojego nowego domku :) zobaczymy, czy się kociczka zaaklimatyzuje :) zamieszkała w domku razem z psiakiem, który został zaadoptowany z naszego przytuliska :)
  20. możesz wrzucić jak masz czas :) w gazecie artykuł się nie ukazał - nie wiadomo dlaczego, więc musimy szukać domków :)
  21. liberum - co słychać u Kali??
×
×
  • Create New...