Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
poszła dzisiaj moja deklaracja na listopad i grudzień :)
-
wow - jakie cudowne foteczki :) Figafiga - piękne zdjęcia robisz :) aaa - teraz z takimi fotkami mam nadzieję, że po ogłoszeniach nowe domki zaczną ustawiać się w kolejce :) Sylwiuś - właśnie dostałam maila ze sklepu, gdzie zamawiałam 1,5 tygodnia temu karmę, że zamówienie nie zostało zrealizowane z powodu braków w magazynie, wrrrr... po takim czasie .... to już dawno powinni mi dać znać. Zamówiłam więc inny smak - jeden z tych, który mi zaproponowali i mam nadzieję, że teraz szybciutko przyślą, bo inaczej Sambusiolek będzie pościł... Sylwiuś - chyba masz sporo pracy teraz z Sambusiolkiem, bo pewnie strasznie linieje i na zdjęciu widzę jak ze szczotką na nią polujesz :loveu: daje się ładnie wyczesywać??
-
super, a można by dodać te domowe zdjęcia jeszcze??
-
ciekawe jak się Mrunia czuje w swoim nowym domku... Pyrdka - dzwoniłaś??
-
Julciu malutka - szukamy ci najlepszego domku na świecie :) Penny - do kiedy trwa allegro Julci?? trzeba zrobić Julci piękną sesję zdjęciową - jesienną. Pyrdka - może spróbuj się umówić z Kwiątkiem? może będzie miala czas?? pójdziecie do parku - teraz jest ślicznie w parku - pełno kolorowych liści - zdjęcia wyjdą świetne :) ja bym nas umówiła, ale skoro będziecie musiały iść beze mnie, to lepiej byście się same umówiły tak, jak Wam będzie pasować :)
-
Przytulisko w wielkopolsce - smutne oczy psiaków patrzące przez kraty.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
o mateńko kochana - jakie śliczne jesienne zdjęcia :) Masza zadowolona, szczęśliwa, chodzi na długie spacerki, rozdaje buziaki, bawi się z Zivą i piłkami, no i ta kwitnąca miłość - czego chcieć więcej :):):) -
Bardzo fajne wieści nam tutaj przyniosłać liberum na wątek :) Kalisia szcześliwa, zadowolona. Tylko trochę mnie martwi to jej jedzenie - co wet na to mówi?? te wymioty to jakaś alergia pokarmowa, czy może ma coś z jelitami czy skąd to się bierze?? :roll::roll::roll:
-
właśnie poszła moja deklaracja na kolejne 2 miesiące.
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wpłynęły pieniążki od: MARTINI77 za XI i XII - 20 zł ISRAEL za XI - 10 zł ślicznie dziękujemy -
dlatego dla mnie Dosia od zawsze była Dosią :) nowe życie - nowe imię :) o Ricie już dawno powinna zapomnieć :)
-
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
fotka jest cudowna - jak ja uwielbiam patrzeć na takie obrazki - dwie psie mordki przyklejone do siebie i słodko śpiące :) -
Dosia od zawsze była Dosią :)
-
ja również mam nadzieję, że nie będzie zmian nowotworowych. niestety nasz wet nie wykrył tego rozlanego guza, bo głównie skupialiśmy się na oku i uszach - uszy były w okropnym stanie - pierwsze dwa dni to wyciekało z nich - jak wet czyścił, to z krwią leciało - mega smrodliwa maź. Teraz już jest na prawdę o wiele lepiej niż było. Sunia na pewno nie jest przystosowana do życia w domu, więc może jej było trochę za ciepło - dlatego dyszała. Po długości pazurów i po zachowaniu (jak zamknełyśmy ją w tymczasowym kojcu) od razu wiedziałyśmy, że była psem kojcowym - pewnie tak żyła - nie wychodząc na spacery, na siku, na nic... W przytulisku za to była na dzień wypuszczana i zamiast chodzić własnymi ścieżkami, to non stop przyklejała się do pracownika i chodziła za nim. Teraz w końcu zazna co to dom, miłość człowieka, pełna miska jedzenia, spacery... czarna anda - to my bardzo, bardzo mocno dziękujemy za TWOJE WIELKIE SERDUCHO.
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
Akrum replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
takich ludzi jak Ty, nigdy się nie zapomina [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRb9g9fcHf11C0gtE74oLFVWnFWKdp1JQGMllCH9FJcW0mz0PWjXg[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
nie, Diana nie jest wysterylizowana... -
[quote name='Penny']Czy link do wątku o Julce też podać?[/QUOTE] tak, podaj :)
-
yhm... skoro Pyrdka nie napisała, to ja tak cichaczem doniosę, że Mrunia dzisiaj pojechała do swojego nowego domku :) zobaczymy, czy się kociczka zaaklimatyzuje :) zamieszkała w domku razem z psiakiem, który został zaadoptowany z naszego przytuliska :)
-
możesz wrzucić jak masz czas :) w gazecie artykuł się nie ukazał - nie wiadomo dlaczego, więc musimy szukać domków :)
-
liberum - co słychać u Kali??