Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
przypominam o trwającym bazarku między innymi na Lune: [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url] oraz zapraszam na jeszcze jeden - też warto :) [url=http://www.dogomania.pl/threads/218405-Znajdziesz-tu-du%C5%BCo-fajnych-rzeczy-do-04.12-godz.-23-ZAPRASZAM!!!?p=18081021#post18081021]Aniołki,ksiażki, kurtka i nie tylko - zapraszam, bo warto![/url]
-
Sambuś, to na ciebie kochana bazarek jest dzięki fantom między innymi od megi_winters i Emma53 :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218405-Znajdziesz-tu-du%C5%BCo-fajnych-rzeczy-do-04.12-godz.-23-ZAPRASZAM%21%21%21?p=18081021#post18081021"]Aniołki,ksiażki, kurtka i nie tylko - zapraszam, bo warto![/URL]
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję kochana :) zaraz podeślę PW z danymi do wpłat na Szarika :) i biegnę Cię dopisać do deklaracji stałych :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Co tam jest ????Boję się oglądać ......[/QUOTE] psiak, któremu psychopata włożył petardę do pyska, zakleił taśmą klejącą by pies nie mógł wypuścić... oderwało mu cały pysk, oczy... masakra... pies został poddany eutanazji... nawet nie chce sobie wyobrażać, jak ogromny ból, jak cierpiał ten biedny piesio... -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję ślicznie :) w takim razie w tym miesiącu musimy uzbierać 360 zł :) aaa lecę Cię dopisać :) wszyscy płacą regularnie oprócz kmurdz, której ostatnia wpłata jest za wrzesień - wyślę przypomnienie. my niestety nigdy nie mieliśmy kompletu deklaracji, ale zawsze jakimiś jednorazówkami się uzupełniało, a w tym miesiącu klapa... a niektórzy już na grudzień mają wpłacone... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
masakra - jak to zobaczyłam, zachciało mi się wymiotować :placz::placz::placz: -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na koncie Szarika mamy: 291,62 zł [SIZE=3]za listopad będzie do zapłaty 390 zł i to już przelew powinnam zrobić - a nie mam z czego...:-(:-(:-( -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zaciskam kciuki za allegro. wpłyneły pieniążki od: paulinken za XI i XII - 20 zł ślicznie dziękujemy -
Kubusiu i co tam u ciebie?? jakiś odzew z ogłoszeń??
-
Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)
Akrum replied to rita60's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Zawsze będziemy o Zuzce pamiętać... -
[quote name='Bonsai']A zgadnijcie kto mnie dziś odwiedził. :loveu: Chłopak zadowolony, zadbany, sierść błyszcząca... Tylko weta mniej lubi, bo ostatnio miał czyszczone gruczoły, bardzo przy tym płakał. Ale jest też zachipowany, więc się nie zgubi. :) BARF mu baaaardzo zasmakował - nawet za bardzo, bo upolował... gołębia. Zawsze jest wypuszczany przed pójściem spać na wieczorne siku. Zajmuje mu to chwilkę i potem szczeka pod drzwiami sygnalizując, że chce wejść z powrotem. Tymczasem jedno wieczora coś go nie ma i nie ma. Okazało się, że zabił i zjadł gołębia, zostawiając trochę piór i kukurydzę, którą ten musiał mieć w żołądku. Potem w kooopie był dziób i pazurki... :eviltong: Bardzo się cieszę, widać, że chłopak jest szczęśliwy, ucieszył się na nasz widok, ale jak się rozstawaliśmy, to śmiało pospacerował za obecną rodzinką, a to najlepszy znak, że dokonaliśmy dobrego wyboru co do domku.[/QUOTE] cudowne wieści - tak cieszy jak pies trafi do nowego super domku, gdzie jest szcześliwy :)
-
ADELA, najgrubsza i najbrzydsza ! czy ma jeszcze szanse na dom ?
Akrum replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
Adelko - to ja zaczynam trzymać kciuki za twoją operację :) by wszystko było dobrze :) -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Akrum replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Neska mam nadzieję i trzymam mocno kciuki, byś na święta już w swoim domku nowym była z nowym psim przyjacielem :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
między innymi na Diankę: [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B] -
Julcia, pomóż zapraszać cioteczki - dla Lunki i Dianki [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
to ja nadal sobie poczekam na wymiary i jak będzie pasować, to chętnie odkupię :) [B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B] -
piękna sielanka u Was :) A Killerek to taki duży kocurek jest, aż się nie spodziewałam :) [B]Na Lune: [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
-
o tak, butelka też jest fajnym rozwiązaniem :) a ile więcej smaczków w takową wejdzie :):):) przy okazji: [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]