Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. przypominam o trwającym bazarku między innymi na Lune: [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url] oraz zapraszam na jeszcze jeden - też warto :) [url=http://www.dogomania.pl/threads/218405-Znajdziesz-tu-du%C5%BCo-fajnych-rzeczy-do-04.12-godz.-23-ZAPRASZAM!!!?p=18081021#post18081021]Aniołki,ksiażki, kurtka i nie tylko - zapraszam, bo warto![/url]
  2. Sambuś, to na ciebie kochana bazarek jest dzięki fantom między innymi od megi_winters i Emma53 :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218405-Znajdziesz-tu-du%C5%BCo-fajnych-rzeczy-do-04.12-godz.-23-ZAPRASZAM%21%21%21?p=18081021#post18081021"]Aniołki,ksiażki, kurtka i nie tylko - zapraszam, bo warto![/URL]
  3. jakiś czas temu Skarpeta im. Talcott ofiarowała Agatce pomoc w kwocie 120 zł jako osoba prosząca o pomoc wzięłam na siebie obowiązek spłaty 30%. dlatego prosiłabym o konto, na które wpłacić. Chyba że z uwagi na oświadczenie MagdyNS mam się wstrzymać do uzgodnienia nowego konta?
  4. dziękuję kochana :) zaraz podeślę PW z danymi do wpłat na Szarika :) i biegnę Cię dopisać do deklaracji stałych :)
  5. [quote name='funia']Co tam jest ????Boję się oglądać ......[/QUOTE] psiak, któremu psychopata włożył petardę do pyska, zakleił taśmą klejącą by pies nie mógł wypuścić... oderwało mu cały pysk, oczy... masakra... pies został poddany eutanazji... nawet nie chce sobie wyobrażać, jak ogromny ból, jak cierpiał ten biedny piesio...
  6. dziękuję ślicznie :) w takim razie w tym miesiącu musimy uzbierać 360 zł :) aaa lecę Cię dopisać :) wszyscy płacą regularnie oprócz kmurdz, której ostatnia wpłata jest za wrzesień - wyślę przypomnienie. my niestety nigdy nie mieliśmy kompletu deklaracji, ale zawsze jakimiś jednorazówkami się uzupełniało, a w tym miesiącu klapa... a niektórzy już na grudzień mają wpłacone...
  7. masakra - jak to zobaczyłam, zachciało mi się wymiotować :placz::placz::placz:
  8. oj kiepsko widzę tutaj sytuacja... może zróbcie dziewczynom wydarzenie na FB, może tam je ktoś zobaczy??
  9. ach Ci sąsiedzi.. u mnie np. sąsiadom przeszkadza, że co chwilę inny pies się przewija przez nasz dom, że szczekają i za każde szczekanie innego psa na naszej ulicy obwiniają moje - ciołki nie potrafią odróżnić szczeku bernardyna od moich małych psotników...
  10. jak ja się ciesze, że Luna jest taka miła w stosunku do nowo poznanych ludzi :) Nie jest łatwo musieć za każdym razem gdy ktoś ma przyjść, łapać i zamykać psy w innym pokoju.
  11. na koncie Szarika mamy: 291,62 zł [SIZE=3]za listopad będzie do zapłaty 390 zł i to już przelew powinnam zrobić - a nie mam z czego...:-(:-(:-(
  12. zaciskam kciuki za allegro. wpłyneły pieniążki od: paulinken za XI i XII - 20 zł ślicznie dziękujemy
  13. Sarunia została bez internetu, ale dzisiaj mieli być fachowcy i coś zadziałać, więc wieści będą później :)
  14. a o której godzinie Negra je ostatni posiłek?? może za późno je i potem wytrzymać z sio do rana nie może??
  15. Kubusiu i co tam u ciebie?? jakiś odzew z ogłoszeń??
  16. Zawsze będziemy o Zuzce pamiętać...
  17. wpłynęły pieniążki od: Ewy H z FB - 100 zł ślicznie dziękujemy [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2249/kosz2.gif[/IMG]
  18. [quote name='Bonsai']A zgadnijcie kto mnie dziś odwiedził. :loveu: Chłopak zadowolony, zadbany, sierść błyszcząca... Tylko weta mniej lubi, bo ostatnio miał czyszczone gruczoły, bardzo przy tym płakał. Ale jest też zachipowany, więc się nie zgubi. :) BARF mu baaaardzo zasmakował - nawet za bardzo, bo upolował... gołębia. Zawsze jest wypuszczany przed pójściem spać na wieczorne siku. Zajmuje mu to chwilkę i potem szczeka pod drzwiami sygnalizując, że chce wejść z powrotem. Tymczasem jedno wieczora coś go nie ma i nie ma. Okazało się, że zabił i zjadł gołębia, zostawiając trochę piór i kukurydzę, którą ten musiał mieć w żołądku. Potem w kooopie był dziób i pazurki... :eviltong: Bardzo się cieszę, widać, że chłopak jest szczęśliwy, ucieszył się na nasz widok, ale jak się rozstawaliśmy, to śmiało pospacerował za obecną rodzinką, a to najlepszy znak, że dokonaliśmy dobrego wyboru co do domku.[/QUOTE] cudowne wieści - tak cieszy jak pies trafi do nowego super domku, gdzie jest szcześliwy :)
  19. Adelko - to ja zaczynam trzymać kciuki za twoją operację :) by wszystko było dobrze :)
  20. Neska mam nadzieję i trzymam mocno kciuki, byś na święta już w swoim domku nowym była z nowym psim przyjacielem :)
  21. między innymi na Diankę: [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
  22. Julcia, pomóż zapraszać cioteczki - dla Lunki i Dianki [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
  23. to ja nadal sobie poczekam na wymiary i jak będzie pasować, to chętnie odkupię :) [B] [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
  24. piękna sielanka u Was :) A Killerek to taki duży kocurek jest, aż się nie spodziewałam :) [B]Na Lune: [url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
  25. o tak, butelka też jest fajnym rozwiązaniem :) a ile więcej smaczków w takową wejdzie :):):) przy okazji: [B][url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url][/B]
×
×
  • Create New...