Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. wow, widok niesamowity, aczkolwiek ja się ciesze, że mieszkam w małym mieści - mniejszy ruch, większy spokój... a najlepiej bym się czuła, gdybym jeszcze się na wieś przeprowadziła - i miała sad, a w sadzie dużą ławkę pod drzewem, gdzie mogłabym siadać i patrzeć jak moje psiaki szczęśliwie się bawią :)
  2. Przychodzę w odwiedziny do Dianki, żeby sobie na nią popatrzeć.
  3. o tak, z niecierpliwością czekamy na wieści jak się szczylki zachowują :) i czy jeszcze z nich takie zwoje robali wyłażą jak u mnie dzisiejszej nocy... to było brrr jak spaghetti, ale jeszcze się ruszało , bleee...
  4. [quote name='Juldan']Ciotka dawaj rudą i szczyle- też chcemy zobaczyć;) [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] wątek szczylków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218878-Dwa-%C5%9Blicznie-szczeniaczki-ju%C5%BC-bezpieczne-w-BDT-%29?p=18132728#post18132728"]http://www.dogomania.pl/threads/218878-Dwa-%C5%9Blicznie-szczeniaczki-ju%C5%BC-bezpieczne-w-BDT-%29?p=18132728#post18132728[/URL] a rudej dopiero zakładam, bo w nocy jak nad jej wątkiem siedziałam - dogo od razu się popsuło... znowu :(
  5. myslałam, że będzie większy odzew z gazety, ale widać ludzie chyba bardziej zaczynają teraz mysleć o prezentach świątecznych, niż adopcjach psów. Tylko jeden telefon - eh... Szkoda, że się Zuzince nie udało, ale ona by się męczyła w tym domku - ona jest za energiczna - dla Zuzi mi się marzy taki domek jak dostała Iska :) A ten oto przystojniak to ostoja spokoju, leluś wielki z niego, jak to Pani napisała mi w sms - wielki słodki bąbel z niego :loveu: zdjęcia z DS: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1678/foksio2.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4160/foksio.jpg[/IMG]
  6. [quote name='joteska']witam, mam pytanko- czy Kora lubi koty?[/QUOTE] hm... na to pytanie to pewnie by musiał Jamor odpowiedziec, ale u niego chyba nie ma jak sprawdzić Kory na koty, prawda??
  7. a ja spieszę donieść, że zdjęcie Negry wygrało w głosowaniu i zajęło 1 miejsce - najwięcej głosów :) HURRRRAAAAAAAA :)
  8. A oto misio - szcześciarz, który dzięki Zuzince ma nowy domek i już nie śpi pod gołym niebem. [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2404/zdjcie0041n.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7304/zdjcie0042n.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5686/zdjcie0044x.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7294/zdjcie0046nm.jpg[/IMG] Psinka była wykąpana jeszcze tego samego wieczoru, w kąpieli zachowywał się dobrze, po kapieli szalał po domu :) Czyściutki,najedzony - zasnał słodko na sofie :) Na drugi dzień dostałam fajne zdjęcia mms - psinek spał na sofie kołami do góry :) Pani zadowolona, psinka też :) Dzisiaj byłam u psinki z Pyrdką - musiałyśmy podać kolejny zastrzyk na opuchniętą łapkę. Psinek dzielnie zniósł zastrzyk, a w ogóle jak zadzwoniłysmy do drzwi to myślałyśmy że psiaka nie ma, bo nie szczekał, wchodzimy a tu nikt nas nie wita... Dopiero patrzymy do sypialni, a tam rozwalony na swoim posłanku psiak :) Pani chwilkę opowiadała o nim, same zalety :)
  9. są takie słitaśne :) szczególnie maciupeńki chłopczyk :)
  10. Suńka w ogóle miała szczeście, bo do Maci miał jechać inny szylek, który dzisiaj poszedł do adopcji z przytuliska, a na jego miejsce wskoczyła dziewczynka :) inaczej nadal by siedziała w kojcu, a możecie sobie wyobrazić, co musiała przeżywać jak wróciła z adopcji, z ciepłego domku...
  11. wow, śliczne zdjęcia szczęśliwego i zadowolonego Rufuska :)
  12. Bardzo się cieszę :) Spojrzałam na jej zdjęcia jak zakładałam wątek i pierwsze imie, które mi się nasunęło to własnie Diana :) a zobaczcie jakie ślicznotki dzisiaj u mnie goszczą, a jutro jadą do BDT :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218878-Dwa-%C5%9Blicznie-szczeniaczki-ju%C5%BC-bezpieczne-w-BDT-%29?p=18132728#post18132728"]http://www.dogomania.pl/threads/218878-Dwa-%C5%9Blicznie-szczeniaczki-ju%C5%BC-bezpieczne-w-BDT-%29?p=18132728#post18132728[/URL]
  13. Penny - wielkie dzięki za jutrzejszy transport szczylków do DT :) Macia - ogromnie dziękuję za szansę dla tych małych szkrabów, za ciepełko i bezpieczne miejsce :) [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/5092/chomikimageaspx19.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8241/p1140235.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5179/p1140237u.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3554/p1140240.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/122/p1140241c.jpg[/IMG]
  15. chłopak tuż po kąpieli: [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1241/p1140220.jpg[/IMG][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7235/p1140221t.jpg[/IMG] mały słodziak :) [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1614/p1140233.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1825/p1140234.jpg[/IMG]
  16. A teraz foto - trochę kiepskie, bo robione w łazience, już wykąpane :) Suńka: [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6169/p1140227.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6991/p1140225.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9061/p1140223w.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2328/p1140222f.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2973/p1140238.jpg[/IMG]
  17. [SIZE=4][B]POST ROZLICZENIOWY:[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Wydatki:[/SIZE][/B] szczepienie i leczenie Czili w okresie do 17.12.2011 r. (pobyt w DT u Macia): 164 zł --------------------------- 20.12.2011 r. tabl. na odrobaczenie: 5 zł --------------------------- 04.01.2012 r. wizyta u weta + zastrzyki + płyn do kąpieli: 30 zł -------------------------- 05.01.2012 r. 2 kg karmy Josera Family: 31 zł 6 dużych puszek po 6,90 zł = 41,40 zł paczka podkładów higienicznych: 8,90 zł -------------------------- 16.01.2012 r. 6 dużych puszek po 7,20 = 43,20 -------------------------- 20.01.2012 r. wizyta u weta,zastrzyki,witaminy,advocate - 120 zł razem: 443,50 zł [B][SIZE=3]Wpływy:[/SIZE][/B] 21.12.2011 r. DS Tinki: 50 zł KUNDELKOWA SKARBONKA: 300 zł ---------------------- 27.12.2011 r. Emma53 - 20 zł NataZG - 50 zł --------------------- 11.01.2012 r. bazarek Juldan: 50 zł -------------------- 16.01.2012 r. Penny: 20 zł razem: 490 zł [B][SIZE=4][COLOR=red]Razem: 490 - 443,50 zł = 46,50 zł :) SPADEK PO CZILI W KWOCIE 46,50 zł został przekazany na odrobaczenie i odpchlenie suczek Pati i Migotki, które znajdują się w BDT u Akrum i Pyrdki. [/COLOR][/SIZE][/B]
  18. [B][COLOR=red]18.12.2011 r. Sunia dostała imię Czili i właśnie zamieszkała u mnie na DT. To słodka kruszynka, początkowo zestresowana zmianą miejsca pobytu, ale po chwili już się rozkręciła. Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, uwielbia się przytulać. AKTUALIZACJA z dnia 11.12.2011 r. Okazało się, że czarna sunia ma nużycę, póki co są tylko dwa małe wyłysienia, leczenie już wdrożona. Sunia musi zmienić DT, ponieważ tam gdzie przebywa aktualnie nie jest tolerowana przez suki rezydentki, a izolowana mocno piszczy i szczeka. PILNIE POTRZEBNE INNE DT. PROSIMY O POMOC!!![/COLOR][/B] Kolejne porzucone psie dzieci. Tak krótko żyją na tym świecie, a już doświadczyły samotności, pobytu za kratami, odtrącenia i porzucenia przez człowieka. Szczylki są dwa, jeden - chłopak trafił do przytuliska w Opalenicy dwa tygodnie temu, drugi - dziewczynka siedziała już z 2 miesiące w kojcu. Suńka została zaadoptowana już raz (adopcja przytuliskowa), jednak wczoraj po dwóch tygodniach wróciła, ponieważ Pani nie miała cierpliwości uczenia suni załatwiania się na dworze a nie po domu. Chłopczyk - to około 1,5 miesięczny maciupeńki szczylek, słodki, zabawny, uwielbia się przytulać do człowieka. W kojcu na widok człowieka piszczał, skomlał, byle wziąć na rączki i przytulić. [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/122/p1140241c.jpg[/IMG] Suńka - około 4 miesięczna, słodka, przytulaśna, o miękkim futerku :) [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6991/p1140225.jpg[/IMG]
  19. Julciu kochana, jak ja się cieszę, że ty w domku ciepłym siedzisz, a nie w przytuliskowym kojcu gdy już tak zimno... dzisiaj z twojego przytuliska przywiozłyśmy dwa szczylki i jedną sunie po wypadku, słodką rudą szczurzycę :)
  20. czyli jednak - to koci KILLER?? Szkoda, z dziećmi miała by fajnie, miałaby się z kim bawić, szaleć :) no ale nic - trzymamy dalej kciuki, by z ogłoszeń ktoś zadzwonił.
  21. gdy ja musiałam uśpić moją sunie i kotkę, znów zaczęłam od jednego psa i na tym chciałam poprzestać :) teraz mam 3 psy i dwa koty ;););)
  22. oj nie nie nie :) Emma53 - Ty nie możesz adoptować Charliego, bo gdzie inne biedy w potrzebie znajdą schronienie?? Ja widzę jak to jest, gdy się psiak czy kot zasiedzi... Tak został u nas Bambo Murzynek, mojaaaaaa kochana Kropcia :) i widzisz jak potem ciężko kolejne tymczasy brać jak tyle zwierza w domu. Zresztą rozmawiałyśmy już dzisiaj o tym - Charlie może niebawem będzie miał cudowny domek, trzymajmy za to kciukasy :) a Emma znów będzie mogła kolejnego kocia w przyszłości do domu zabrać na DT :)
  23. trzeba porobić Lunce ogłoszenia... ta cieczka wszystko pokomplikowała - Nero chodzi i jak to facet pełnojajeczny - dobiera się do Luny, Lunka rozdrażniona coraz bardziej cieczką. Najbardziej szkoda mi Kory... można pomagać innym bidom, ale nie kosztem naszych własnych psów, one nie mogą na tym cierpieć, a Kora się coraz bardziej wycofuje. Rozmawiałam dzisiaj z Sarunią, dostałam też fotki na kom, zaraz ściągnę i umieszczę :) Ja nie wiem, jak Sarunia przetrwa rozstanie z Luną, bo z tego jak o Lunce opowiada slychać, że jest w niej bardzo zakochana, a Lunka to psi ideał (póki co :)), będzie ciężko, będzie rozpacz, ale taka funkcja domów tymczasowych :)
  24. Zdjęcia za chwilę będą - wczoraj nie miałam wieczorem czasu, dziś byłyśmy w przytulisku w Opalenicy, miałyśmy wrócić z jednym szczeniakiem, wróciłyśmy z dwoma i jedną sunią, która trafiła do przytuliska po wypadku, dwa dni nieprzytomna była pod kroplówkami - teraz po dwóch tygodniach już jest o wiele lepiej no i co - mogłyśmy ją zostawić tam?? nieeee jak założę wątek, to zobaczycie jaka śliczna ruda szczurzyca z niej :)
×
×
  • Create New...