Kochana, nie miej wyrzutów sumienia, w końcu zrobiła źle, powiedziałaś jej że tak nie wolno..
Przecież jej nie uderzyłaś, więc spokojnie szybko zapomni, a przynajmniej będzie też od teraz wiedziała, że jak sio to tylko na dworze :)
Kurcze, ktoś musiał jej nieźle dać w kość... pił, krzyczał.. eh, na takie słodkie małe psie dziecko....
Ludzie są wredni... szkoda słów na nich.