Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Odwiedzam Braszkę i cieszę się strasznie, że z kociem już wszystko na dobrej drodze :)
  2. Ewka, a może ogłosimy Zuzinkę u nas w gazetach, co?? W razie co przecież transport i tak bo NT by się znalazł, bo nie raz tu przyjeżdżacie :) Co Ty na to??
  3. tuptuam w miejscu bo już się zdjeć doczekać nie mogę :):):) Penny - takie maty to faktycznie super sprawa, ale ta niestety nie jest wodoodporna, musze sobie poszukać takiej, co w razie co jak pies zwymiotuje, to nie przepuści :) Dzięki wielkie jeszcze raz, że jesteś z nami i pomagasz i mogliście z TZ jechać w środku nocy :) A starczyło pieniążków na paliwo??
  4. popatrzcie: [IMG]http://images10.fotosik.pl/232/1b7c68d3869853e3med.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB..[/URL]
  5. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB.."]http://www.dogomania.pl/threads/216723-Psia-Rodzinka-Mama-i-5-cioro-male%C5%84kich-dzieci.W-zimnej-schroniskowej-budzie...POM%C3%93%C5%BB..[/URL]
  6. jestem i ja na wątku ślicznotki :) Kropelka jest wspaniała :) Około 2 miesiące temu od nas z przytuliska też pod Warszawę przyjechała sunia o imieniu Negra - prawie identyczna jak Kropelka :)
  7. kogo Wam ta pannic przypomina?? [IMG]http://images10.fotosik.pl/232/1b7c68d3869853e3med.jpg[/IMG]
  8. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ro3IgNz_WQk/TsjZ4r4SHII/AAAAAAAAA-0/Ft1awg203bM/s640/DSCF4479.JPG[/IMG] te ciotka, gdzie słynny irokez?? nowy image na zimę? żeby łatwiej czapka na głowie siedziała ?? Zdjęcia Zuzi są boskie, szczególnie jak udaje kangura, i te uszyska rozwiane szeroko - takie duuuuże się wydają :) ale najpiękniejsze w Zuzince są oczy :):):)
  9. Ciocie kochane spieszę donieść, że dzisiaj mamusia zabrała mnie na przejażdżkę :) Podjechała ciocia Pyrdka autkiem i pojechaliśmy :) Ciocia Pyrdka może powiedzieć, jak się zachowywałam, jak dygotałam i płakałam, ze stresu zrobiłam cioci do autka siusiu :oops::oops::oops: Potem przesiadłyśmy się do innego autka i z nowymi ludźmi pojechaliśmy oglądać budowę hoteliku, tam biegałam sobie luzem po duuuużym terenie, ale wpatrzona byłam non stop w mamusie, do nikogo nie podeszłam, bałam się... :oops::oops::oops: Ciocia Pyrdka powiedziała, że klopsik ze mnie jest :oops: hihi mamusia zagroziła, że niedługo zgłosi mnie na wątek "parówek" :) Ale to przez to drogie ciocie, że już od kilku tygodni na spacerki nie chodzimy, dzisiaj pierwszy raz opuściłam domek po długiej przerwie - mam nadzieję, że już niedługo znów ruszymy na długie spacerki :) pozdrawiam Was ciocie kochane :) Ciociu Poker - cały czas trzymam wszystkie łapki za zdrówko Twojego kocurka :loveu: [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]-KROPCIA-[/SIZE][/FONT][/B]
  10. niedługo Sarunia przyjdzie na wątek i wszystko sama opisze, póki co musicie się nacieszyć wieści, które przyniosła w poście powyżej :)
  11. [quote name='jofracy']tego się obawiałam. Mam nadzieję, że Sarunia będzie wiedziała co robić... Może ciotki od dobków coś doradzą?[/QUOTE] Era w końcu ma kogoś, kto się nią zajał, dał jej jeść, wykąpał, przytula - i dlatego zaczeła bronić "swojgo" człowieka. To jest normalna sytuacja - nie zależnie od rasy :) U mnie z tymczasami jest tak samo, gdy poczują się bezpieczne - walczą o względy człowieka :) i chcą się wspiąć w hierarchii :) tylko że u mnie sunia rezydentka jest dominantką i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać :)
  12. cioteczki, a pisałyście w sprawie suni i jej maluszków do Fundacji Pasterze?? [URL]http://www.pasterze.com.pl/[/URL] na dogo jest od nich [URL="http://www.dogomania.pl/members/68077-ElzaMilicz"][B]ElzaMilicz[/B][/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/members/92971-milla.j"][B]milla.j[/B][/URL][B] [B]i ania@[/B][/B][URL="http://www.dogomania.pl/members/92971-milla.j"][/URL] a zresztą, zaraz sama dam im znać, może by pomogły coś znaleźć dla maluchów, jakiś DT na zimę, cokolwiek...
  13. a ja mam wieści :) kąpiel udana, Era ładnie zniosła cały zabieg kąpania, a potem smacznie spała na swoim posłanku pod kocykiem :) Na spacerku ładnie też szła, biegała również po ogrodzie i nawet tak pewnie się poczuła, że się wyprostowała, już nie chodziła na ugiętych tylnych łapach. 3 razy kupacza strzeliła. Ale fuka trochę na Nero, gdy siedzi koło człowieka a Nero chce podejść, dlatego nie będzie można się z małą "cackać" i rotkliwiać, tylko od razu trzeba pokazać kto w domu rządzi i jakie miejsce mała zajmuje w hierarchii psiej :) Sarunia ma wejść niedługo na wątek i wkleić zdjęcia :)
  14. ja Borkowi i szczaniakowi tymczasowemu Łatkowi, jak musiały długo zostać same w domu, to zostawiałam takie papierowe rulony jak po ręcznikach pap., ale grubsze np. od zabezpieczania rowerów by mogły sobie to rozgryzać + do tego pełno zabawek porozrzucanych po pokojach (gumowe do nućkania, sznurki do rozszarpywania :)), do tego z dwie kule smakule napchane smakołykami po brzegi :) miały wtedy chłopaki co robić :) aaa do tego jeszcze puste butelki plastikowe (bez zakrętek) do gryzienia :)
  15. nie mogłam już wytrzymać i zadzwoniłam do Sarunia-Niunia :) Era na spacerze się ślicznie zachowywała, biegała też sobie po podwórku i na tyle pewnie się poczuła, że wyprostowała się, nie chodziła już na ugiętych tylnych łapinkach :) w kąpieli też wszystko dobrze, a po kąpieli zasnęła na swoim posłanku przykryta cieplutkim kocykiem :) zrobiła dzisiaj już 3 razy kupajdkę. Pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie się rzucała na jedzenie i jadła łapczywie, ale to z czasem minie - jak zrozumie, że ma jedzonka pod dostatkiem :) Era poczuła się już na tyle fajnie, że warknęła kilka razy na Nero w momencie gdy siedziała przy człowieku, a Nero podchodził, dlatego będzie trzeba od razu pokazać niuni, że takie zachowania nie są mile widziane - tymczasowicz zawsze musi wiedzieć, że w stadzie rządzą rezydenci :):):) Teraz z niecierpliwością będziemy czekać na zdjęcia :loveu::loveu::loveu:
  16. prosze, proszę - ile cudownych osób zawitało do naszej malutkiej jamniczej dobeczki :) Myślałam, że przyniosę wieści, że sunia już z Sarunią jest, a tu proszę - już wszyscy wiedzą :) Dzięki łańcuszkowi dobrych serc, sunia już jest bezpieczna i poczuje co to miłość :) Jak tylko niuńka nabierze troche ciałka i wzmocni swój organizm, będzie sterylizowana, dlatego jeśli ktoś ma jakieś rzeczy na bazarek i mógłby na sunie przekazać, albo jakieś inne pomysły na zrobienie bazarków, chętnie skorzystamy :) Sunia będzie musiała dostawać teraz oprócz pysznych gotowanych rzeczy, również dobrą suchą karmę, by wzmocnić jej ogranizm i stawy - ona teraz rośnie, dlatego musi dostawać dobrą karmę, by w przyszłości nie mieć problemów z kośćmi, stawami. Dzisiaj też czeka małą kąpiel - sunia ma łupież, to pewnie efekt stresu i nie jedzenia przez jakiś czas... Miałysmy zebrane na sunie 260 zł, z czego już 75 zł poszło na szczepienie p-ko wściekliźnie, odbrobaczenie i czip. Jeszcze musimy się rozliczyć za transport. Więc na koncie nic nie zostanie :shake::shake::shake:
  17. jutro bedę znów siedzieć jak na szpilkach... ale czuje jakoś taki spokój, więc jestem dobrej myśli. A tymczasem - idę spać bo już jestem dzisiaj padnięta. I Wam cioteczki też życze spokojnych snów :) A jutro - będzie dobrze - musi :):):)
  18. A Emma53, Tobie dziękuję za to, że niuńka może się teraz wygrzewać już w ciepełku, u mnie byłaby w zimnym pomieszczeniu, a u Ciebie ma cieplutko od kominka :):):)
  19. W takim razie, skoro marne z nas konspiratorki i sprawa i tak już się trochę sypneła do wiadomości tutaj, więc zostałam upoważniona do napisania gdzie i do kogo niunia jutro jedzie :) A więc kochane cioteczki, nasza Ninka vel nie wiadomo jeszcze kto :) jutro wyrusza w podróż do kochanej, wspaniałej cioteczki, o wielkim sercu, która jest z nami tutaj na wątku od samego początku, której serduszko nie mogło zostać obojętne na los tej małej kruszynki - a tą cioteczką jest Sarunia-Niunia :):):) Cioteczko - teraz oficjalnie mogę Ci podziękować tutaj za to, co robisz dla naszej małej iskiereczki :) DZIĘKUJEMY :):):):):):):):)
  20. [quote name='Celina12']JA nawet wiem dlaczego taka zakręcona jest...Selin mi coś przed chwilką pokazała.....popatrz Neruś.... [IMG]http://images10.fotosik.pl/341/6630c6879c4d3ab1med.jpg[/IMG] To jest Dziewczynka.....tylko nie znam imienia.....[/QUOTE] ooo jamnik :):):) hahahaha
  21. ja mam nadzieję, że Ninka będzie wdzięczna za zmianę losu tak samo jak nasza Sambulka, która kocha wszystko, co się rusza :)
  22. [quote name='Pyrdka']Idę spać. Potulać się z Julką, bo umęczona jest remontem.[/QUOTE] hehe Julka czy Ty ??
  23. hahaha się porobiło :) już zmieniony post :)
  24. Pyrdko kochana, jeszcze do 8 grudnia trochę czasu się z małą pomęczysz :):):)
×
×
  • Create New...