Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='Juldan']Akrum ja odstawiłam dokładnie taki sam numer:oops: Juldan z Maćkiem uśmiali się, że hoho:oops: [/QUOTE] ufff... myślałam, że już na prawdę ze mną jest coś nie tak :) tylko że ja mam wytłumaczenie, bo Dorcię dziś pierwszy raz na żywo widziałam, a Ty... hehehe
-
jedno wiem na pewno, że wet faktury nie wystawi, bo jeszcze nie musi mieć kasy fiskalnej, czy coś takiego i faktur póki co nie wystawia. jedyne co - bo państwo chcieliby zapłacić za sterylkę, to wet wystawia tzw. "dowód sprzedaży" :)
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj nas z TZ nie było w domu dwie godziny, co zastaliśmy po powrocie?? Bawialnia na naszym łózku :evil_lol: większość zabawek sobie na łózko do sypialnie poznosiły i zabawy urządzały :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/1eb76152251e24a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/1141f0eaade64594med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/ffae6083a929cca5med.jpg[/IMG] -
Młodziutka mix donka Kora z Opalenicy we wspaniałym dnowy domku :)
Akrum replied to beka's topic in Już w nowym domu
to że Korcia jest nadal chuda może być wlaśnie przez te jej "strachy". Czasami pies dopiero gdy na prawdę poczuje się pewnie (nawet po roku czasu) może zacząć przybierać na wadze - znam to z autopsji niestety. -
ależ się cieszę i trzymam mocno kciuki :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Haha u Emmy zawsze psiaki ładnie przyjmują kolejnego tymczasa. Zresztą Stonia to kocha wszystkich ludzi i zwierzaki :) -
A ja dzisiaj byłam w hoteliku i Nero widziałam :) Akurat był na dworze na swoim osobistym wybiegu :) Niestety nie chciał za bardzo pozować do zdjęć, więc tylko same rudo-białe rozmazane plamy wyszły :shake::shake::shake: Ale następnym razem postaram się, by jechała z nami koleżanka z lepszym aparatem niż mój. Nero znów dzisiaj gadatliwy był i znów mnie opluł :roll: a darł na mnie i TZ swoją paszczękę że hoho :lol::lol::lol: Ogólnie to duuuży pies z niego jest, taki yhm szeroki :evil_lol: ale za to fajny miś :)
-
super, widzę że się trochę sprawa naszego Dolarka ruszyła. Idę sprawdzić jak w ogóle z tymi finansami stoimy. Edit: ciotki, a ile u furciaczkowego weta kosztuje kastracja? bo ja już nie pamiętam ile było za naszego boksia jak był u furciaczek.
-
A my dzisiaj byłyśmy w hoteliku i Dorcię na spacerek wzięłyśmy :lol: Choć na początku wlazłam doboksu, wydawało mi się że to Dorcia, wzięłam zapiełam na smycz i wyprowadziłam i się zastanawiałam - kurde, jaka ona wielka jest - coś mi nie pasowało. W końcu jak pies podniósł nogę na siku, to uświadomiłam sobie, że wzięłam z boksu zupełnie innego psa :oops: No ale przynajmniej mój TZ był zadowolony, bo go Bari przeciągnął na spacerze, oj przeciągnął :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wracają do Dorci - jak już ją Maciek z kojca wyprowadził, to rzeczywiście zobaczyłam, że to drobniutka dziewuszka jest, o wiele mniejsza od poprzedniej naszej haszczycy Safiry. Kochana,miziasta, super - nie mogę się dziewczyny nachwalić :) Na spacerku szła pięknie, pobawiła się trochę z Barim, trochę z Sambusiolkiem :) Jeśli chodzi o cycuchy - już w nich mleka nie ma, są ładnie zaschnięte i się pomniejszyły. Więc w poniedziałek jak będę u weta to się spytam kiedy może być najwcześniej sterylka zrobiona. I mam takie pytanie - państwo już wiedzą że na 100% Dorcię dostaną? I jeszcze jedno pytanie - przyjadą po nią sami, tak?
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']o jak ładnie to oczko wygląda! a Twoje to psy cz suki?[/QUOTE] faktycznie, oczka śliczne w porównaniu do tego jakie zdjęcia były na samym początku. Emmy psiaki to: pies Cwaniak (duzy) i biała Stonia (suka) :) są jeszcze koty, których chyba też nie goni. -
[quote name='imperator']oj tam oj tam, chory od razu :) myślę czy większym kłopotem nie będzie wyciągnięcie go ze schronu, jak będzie trzeba to pojadę z wami;)[/QUOTE] Póki co Pyrdka pogadała sobie z Pawłem i na razie zgodę mamy, ale nigdy nie wiadomo co do główki znów pyknie. Jak coś to Cię zabieramy ze sobą po odbiór Dolarka :)
-
ciotka, dla Ciebie wszystko :) dopilnujemy co trzeba :) sama przyjemność gdy wiadomo, że pies do dobrego domku ma iść :) jeśli nic niespodziewanego jutro nie wypadnie, to pojedziemy do hoteliku i Dorcię na spacerek weźmiemy i wytulimy od Was :)
-
[quote name='imperator']A przypadkiem zobaczyłem, pytam o transport bo jestem na chorobowym i jak by co... :)[/QUOTE] a ja właśnie dlatego do Ciebie nic nie pisałam jeśli chodzi o transport bo pomyślałam, że jak chory jesteś to i daleko jechać nie będziesz chciał :oops:
-
[quote name='imperator']Jeżeli chodzi o transport to do jakiego miasta miałby trafić?[/QUOTE] o witaj sąsiedzie :) widzę że dorwałeś wątek naszego Dolara :)
-
ten Pan, którego nr podałaś dzwonił wczoraj do mnie, skierowałam go do Ciebie i później oddzwonił i powiedział że to Ty rzuciłaś słuchawką i się śmiałaś... hehe idiota. Super, w takim razie w poniedziałek będę najprawdopodobniej u naszego weta i podpytam co i jak ze sterylką Dory. Myślę że jak za husky to będzie 150 zł, bo za małe suki bierze 100 zł za nasze bezdomniaki.
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
zakupiłam dzisiaj dla Czili: paczkę 2 kg karmy Josera Family: 31 zł 6 dużych puszek po 6,90 zł = 41,40 zł paczkę podkładów higienicznych: 8,90 zł razem wydałam: 81,30 zł -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Prezesik się zaczyna rozkręcać, dzisiaj chodził sobie po podwórku, rozszczekał się :) Dużo siusia, bardzo duży apetyt ma :) Później Emma powinna się pojawić na wątku i może zdjęcia wklei bo wiem że robiła :) -
Dziadziuś Filek już bez bólu za TM... [*]
Akrum replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem i ja, ale chłopakowi pomóc nie mogę, na BDT mam aktualnie dwa psy, w tym jednego z nużycą. -
[quote name='martasekret']dobrze, że w tym przypadku zgoda jest. To szansa dla Dolara![/QUOTE] na razie jest, ale musimy szybko działać, by zdanie nie zostało zmienione czasami. Już to raz przerabiałyśmy z goldenem, w dzień transportu pies nie został nam wydany :(
-
rozsyłam dalej - musi się nam udać, prawda? Musimy mieć stałe deklaracje, ale również jednorazówki, ponieważ w Glinnie nie szczepią na wirusówki, kto wie czy będzie w ogóle p-ko wściekliźnie zaszczepiony. Na pewno będzie trzeba chłopaka odrobaczyć. A co najważniejsze wykastrować. Szkoda,że nie mamy gdzie Dolara przetrzymać choć jeden dzień bo można by go u naszego weta ciachnąć, mamy zniżki. No ale trudno. A i jeszcze na transport musimy zebrać kaskę. Dużo tych wydatków, ale mam nadzieję, że się uda. Już nie raz na dogo działy się cuda, prawda? :)