Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Juldan']Akrum ja odstawiłam dokładnie taki sam numer:oops: Juldan z Maćkiem uśmiali się, że hoho:oops: [/QUOTE] ufff... myślałam, że już na prawdę ze mną jest coś nie tak :) tylko że ja mam wytłumaczenie, bo Dorcię dziś pierwszy raz na żywo widziałam, a Ty... hehehe
  2. jedno wiem na pewno, że wet faktury nie wystawi, bo jeszcze nie musi mieć kasy fiskalnej, czy coś takiego i faktur póki co nie wystawia. jedyne co - bo państwo chcieliby zapłacić za sterylkę, to wet wystawia tzw. "dowód sprzedaży" :)
  3. Dzisiaj nas z TZ nie było w domu dwie godziny, co zastaliśmy po powrocie?? Bawialnia na naszym łózku :evil_lol: większość zabawek sobie na łózko do sypialnie poznosiły i zabawy urządzały :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/1eb76152251e24a7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/1141f0eaade64594med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/528/ffae6083a929cca5med.jpg[/IMG]
  4. to że Korcia jest nadal chuda może być wlaśnie przez te jej "strachy". Czasami pies dopiero gdy na prawdę poczuje się pewnie (nawet po roku czasu) może zacząć przybierać na wadze - znam to z autopsji niestety.
  5. on chce tyle powiedzieć naraz, dlatego czasami pluje hihihi rozgadany jest :)
  6. są może jakieś wieści? jak tam Negrita się czuje?
  7. ależ się cieszę i trzymam mocno kciuki :)
  8. Haha u Emmy zawsze psiaki ładnie przyjmują kolejnego tymczasa. Zresztą Stonia to kocha wszystkich ludzi i zwierzaki :)
  9. A ja dzisiaj byłam w hoteliku i Nero widziałam :) Akurat był na dworze na swoim osobistym wybiegu :) Niestety nie chciał za bardzo pozować do zdjęć, więc tylko same rudo-białe rozmazane plamy wyszły :shake::shake::shake: Ale następnym razem postaram się, by jechała z nami koleżanka z lepszym aparatem niż mój. Nero znów dzisiaj gadatliwy był i znów mnie opluł :roll: a darł na mnie i TZ swoją paszczękę że hoho :lol::lol::lol: Ogólnie to duuuży pies z niego jest, taki yhm szeroki :evil_lol: ale za to fajny miś :)
  10. super, widzę że się trochę sprawa naszego Dolarka ruszyła. Idę sprawdzić jak w ogóle z tymi finansami stoimy. Edit: ciotki, a ile u furciaczkowego weta kosztuje kastracja? bo ja już nie pamiętam ile było za naszego boksia jak był u furciaczek.
  11. A my dzisiaj byłyśmy w hoteliku i Dorcię na spacerek wzięłyśmy :lol: Choć na początku wlazłam doboksu, wydawało mi się że to Dorcia, wzięłam zapiełam na smycz i wyprowadziłam i się zastanawiałam - kurde, jaka ona wielka jest - coś mi nie pasowało. W końcu jak pies podniósł nogę na siku, to uświadomiłam sobie, że wzięłam z boksu zupełnie innego psa :oops: No ale przynajmniej mój TZ był zadowolony, bo go Bari przeciągnął na spacerze, oj przeciągnął :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wracają do Dorci - jak już ją Maciek z kojca wyprowadził, to rzeczywiście zobaczyłam, że to drobniutka dziewuszka jest, o wiele mniejsza od poprzedniej naszej haszczycy Safiry. Kochana,miziasta, super - nie mogę się dziewczyny nachwalić :) Na spacerku szła pięknie, pobawiła się trochę z Barim, trochę z Sambusiolkiem :) Jeśli chodzi o cycuchy - już w nich mleka nie ma, są ładnie zaschnięte i się pomniejszyły. Więc w poniedziałek jak będę u weta to się spytam kiedy może być najwcześniej sterylka zrobiona. I mam takie pytanie - państwo już wiedzą że na 100% Dorcię dostaną? I jeszcze jedno pytanie - przyjadą po nią sami, tak?
  12. Nerciu, teraz to już pewnie śmigasz po domku i nie pamiętasz, że cokolwiek ci koło dupeczki robili :) Dużo zdrówka chłopaku :)
  13. [quote name='malawaszka']o jak ładnie to oczko wygląda! a Twoje to psy cz suki?[/QUOTE] faktycznie, oczka śliczne w porównaniu do tego jakie zdjęcia były na samym początku. Emmy psiaki to: pies Cwaniak (duzy) i biała Stonia (suka) :) są jeszcze koty, których chyba też nie goni.
  14. [quote name='imperator']oj tam oj tam, chory od razu :) myślę czy większym kłopotem nie będzie wyciągnięcie go ze schronu, jak będzie trzeba to pojadę z wami;)[/QUOTE] Póki co Pyrdka pogadała sobie z Pawłem i na razie zgodę mamy, ale nigdy nie wiadomo co do główki znów pyknie. Jak coś to Cię zabieramy ze sobą po odbiór Dolarka :)
  15. ciotka, dla Ciebie wszystko :) dopilnujemy co trzeba :) sama przyjemność gdy wiadomo, że pies do dobrego domku ma iść :) jeśli nic niespodziewanego jutro nie wypadnie, to pojedziemy do hoteliku i Dorcię na spacerek weźmiemy i wytulimy od Was :)
  16. [quote name='imperator']A przypadkiem zobaczyłem, pytam o transport bo jestem na chorobowym i jak by co... :)[/QUOTE] a ja właśnie dlatego do Ciebie nic nie pisałam jeśli chodzi o transport bo pomyślałam, że jak chory jesteś to i daleko jechać nie będziesz chciał :oops:
  17. [quote name='imperator']Jeżeli chodzi o transport to do jakiego miasta miałby trafić?[/QUOTE] o witaj sąsiedzie :) widzę że dorwałeś wątek naszego Dolara :)
  18. ten Pan, którego nr podałaś dzwonił wczoraj do mnie, skierowałam go do Ciebie i później oddzwonił i powiedział że to Ty rzuciłaś słuchawką i się śmiałaś... hehe idiota. Super, w takim razie w poniedziałek będę najprawdopodobniej u naszego weta i podpytam co i jak ze sterylką Dory. Myślę że jak za husky to będzie 150 zł, bo za małe suki bierze 100 zł za nasze bezdomniaki.
  19. zakupiłam dzisiaj dla Czili: paczkę 2 kg karmy Josera Family: 31 zł 6 dużych puszek po 6,90 zł = 41,40 zł paczkę podkładów higienicznych: 8,90 zł razem wydałam: 81,30 zł
  20. Prezesik się zaczyna rozkręcać, dzisiaj chodził sobie po podwórku, rozszczekał się :) Dużo siusia, bardzo duży apetyt ma :) Później Emma powinna się pojawić na wątku i może zdjęcia wklei bo wiem że robiła :)
  21. o matusiu kochana, biedna Ela - biegaj szczęśliwie za TM ['][']['] Agatko, co ci jest kochana, co ci tam siedzi w tym brzuszku, że takie ataki miewasz, co? czarna anda - jak Ty dajesz radę to wszystko dźwigać? co chwilkę musisz się żegnać z jakimś staruszkiem... ja bym chyba tego nie przeżyła.
  22. Trzymam cały czas kciuki. Będzie dobrze, a Nerusiowi już nic między girkami dyndać nie będzie :)
  23. jestem i ja, ale chłopakowi pomóc nie mogę, na BDT mam aktualnie dwa psy, w tym jednego z nużycą.
  24. [quote name='martasekret']dobrze, że w tym przypadku zgoda jest. To szansa dla Dolara![/QUOTE] na razie jest, ale musimy szybko działać, by zdanie nie zostało zmienione czasami. Już to raz przerabiałyśmy z goldenem, w dzień transportu pies nie został nam wydany :(
  25. rozsyłam dalej - musi się nam udać, prawda? Musimy mieć stałe deklaracje, ale również jednorazówki, ponieważ w Glinnie nie szczepią na wirusówki, kto wie czy będzie w ogóle p-ko wściekliźnie zaszczepiony. Na pewno będzie trzeba chłopaka odrobaczyć. A co najważniejsze wykastrować. Szkoda,że nie mamy gdzie Dolara przetrzymać choć jeden dzień bo można by go u naszego weta ciachnąć, mamy zniżki. No ale trudno. A i jeszcze na transport musimy zebrać kaskę. Dużo tych wydatków, ale mam nadzieję, że się uda. Już nie raz na dogo działy się cuda, prawda? :)
×
×
  • Create New...