Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='chita'] mysle ze mozemy szukac powoli transportu:cool3:[/QUOTE] imperator - podtrzymujesz swoją propozycję w razie co??
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
brzmi cudownie :) już bym chciała sobotę,żeby wizyta się odbyła, choć czuje że będzie ok, a nawet lepiej :) -
szczęśliwy dzisiaj dzień, oj szczęśliwy :) dziękuję ślicznie w imieniu Dolara :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
no dobra, literkę :) phihihi :) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pyrdka']A gdzie chłopak by lepiej trafi jak nie do Ciebie?[/QUOTE] te ciotka, to z radości już słowa zjadasz?? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
bo ja to taki niedowiarek jestem... robiłybyśmy wszystko by mu domek znaleźć, nawet już dzwoniłysmy do PDT, byle tylko Ciebie kochana nie obciążać Prezesikiem :) -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
właśnie zapomniałam o tym, że do każdego pokoiku będzie wstawiony fotel - niedługo będzie transport załatwiony i fotele przyjadą do hoteliku :) -
o matko, dzisiaj chyba na prawdę dzień cudów :) Dolar na prawdę na to zasługuje, zobaczycie jaki fajny chłopak z niego będzie (mam nadzieję ;))
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no ładnie ładnie :mad: :lol:[/QUOTE] ale że co, że w cuda nie wierzę?? :oops::oops::oops: od dzisiaj zacznę :loveu::loveu::loveu: -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']duzo za ten hotel ???[/QUOTE] wyżej napisałam o kosztach + sterylka. to strona jeszcze jak hotel mieścił się na podkarpaciu [URL]http://hotelterier.pl/galeria03.htm[/URL] teraz się przenieśli niedaleko Nowego Tomyśla. każdy psiak ma swój boks (pokoik), z każdego pokoiku jest wyjście na własny wybieg. będzie też jeden wspólny duuuży wybieg, są długie spacery. A przede wszystkim mamy blisko, więc co chwilę w odwiedziny jeździmy :) karma: Josera różnego rodzaju wedle wymagań psa. mamy tam już 3 sunie, dzisiaj jedna z nich była sterylizowana, to Maciek (pracownik) wziął sunie na noc do siebie do domu, żeby wszystkiego dopilnować :) -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
wchodzę tu i nie wierzę :crazyeye::crazyeye::crazyeye: niech mnie ktoś uszczypnie, to na prawdę najprawdziwsza prawda z tym domkiem??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ja, ja nie myślałam że on w ogóle domek znajdzie, myślałam że będzie trzeba Prezesikowi zapewnić dożywotni dom tymczasowy, a tu taka niespodzianka :multi::multi::multi: kochane cioteczki - aż mi dech zaparło :) czy dzisiaj jest dzień dobrych wiadomości?? od rana dzień był fatalny, a potem z godziny na godzine coraz lepiej, tyle dobrych wieści dzisiaj - uwierzyć nadal nie mogę :multi: żeby wizyta wypadła tak super, jak domek zapewnia :loveu::loveu::loveu: -
jestem już i ja :) z pracy prawie biegłam do weta, po drodze jeszcze weszłam do apteki kupić pyralginę, by Maciek miał na w razie co dla Dory. Gdy wpadłam do weta, to pomyślałam, że miałam jeszcze do bankomatu iść, by wetowi zapłacić od razu :oops: Jak wpadłam, to Dora jeszcze smacznie spała, po woli się jednak zaczęła wybudzać. Nie ma dużego cięcia. Wet jednak powiedział, że z tą sterylką dobrze wyszło, bo ta cysta na prawym jajniku była już duża i nadal by rosła i mogła się w nowotwór przerodzić. Wet prosił, by nowi właściciele byli uprzedzeni o tym, że Dora miała cystę i ją obserwowali, ponieważ za pare lat mogą jej się tworzyć guzy na listwie mlecznej. Ogólnie Dora zniosła bardzo dobrze zabieg i miejmy nadzieję, że teraz szybko stanie na nogi :) żeby tylko nie chciała skakać ani się wspinać, by nic jej tam w środku nie popękało :roll: Antybiotyk poprosiłam w tabletkach, by Maćkowi nie robić problemów z podawaniem zastrzyku. Tak więc dzisiaj zastrzyk dostała już na dwa dni, a od piątku musi dostawać antybiotyk w tabletkach dwa razy dziennie. W książeczkę sterylizacja wpisana. Ogólnie wet jak zwykle dla naszych podopiecznych bezdomniaków wziął za sterylkę tylko 100 zł (mam potwierdzenie), do tego zakupiłam kubraczek (25 zł), pyralgina (6 tabl. = 10 zł) + antybiotyk 15 zł. Razem nowy domek będzie musiał oddać 150 zł.
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
nie możemy dopuścić, by bernardynka została tam gdzie jest i poszła w nieodpowiednie ręce, bądź tkwiła na łańcuchu. zaklepałyśmy miejsce w hoteliku terier... za chwilę będę dzwoniłą do przytuliska i do weta umawiać sterylkę... -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
miejsce będzie od soboty/niedzieli jak nasza haszczyca pojedzie do DS. dokładna kwota to 450 zł + 60 zł dopłata do karmy = 510 zł -
bardzo prosimy o pomoc. gdyby jeszcze kilka osób dało po 5,10 zł dekl. stałej, chłopak na dniach mógłby jechać do furciaczkowej.
-
Dora już jest u Maćka w domu :) na 14 stą ją Maciek przywiezie do weta. Mam nadzieję, że po pracy zdążę ją jeszcze u weta zastać.
-
Czili znalazła swoją przystań - już w cudownym DS :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[B]Czili[/B] ślicznie dziękuje [B]cioci Juldan [/B]za zorganizowanie i poprowadzenie bazarku z kalendarzami, z którego pieniążki w kwocie 50 zł właśnie wpłynęły na konto :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/576916o5.gif[/IMG] -
będzie dobrze, ciotka - nie panikuj :) a czy ja Wam pisałam, że Dorcia będzie dzisiaj miała specjalne względy i na dzisiejszą noc by być pod okiem Maćka, pojedzie z nim do domu? aaa... się mała zdziwi, że nie wróciła do swojego boksu :)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale LILU pisała, że tam są dzieci, a Szarik do dzieci nie za bardzo się nadaje, więc chyba tematu nie ma. Bynajmniej ja bym psa nie wydała do domu z dziećmi wiedząc, że on się do takiego nie nadaje. -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Akrum replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
konto Szarika zasiliła wpłata od: pietrucha204: 10 zł za XII Lida: 20 zł za I OLENA84: 10 zł za I ślicznie dziękujemy -
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
hotelik to jest koszt ponad 450 zł miesięcznie, czy jesteśmy w stanie tyle uzbierać?? gdyby mieć pewność, że suńka po miesiącu do nowego domku pójdzie to by jednorazówek się nazbierało, ale pewności nigdy nie mamy. A co jeśli będzie w hoteliku musiała siedzieć nawet z pół roku? kto ją będzie utrzymywał jeśli nie będzie stałych miesięcznych deklaracji? z drugiej strony - zostać tam gdzie jest długo nie może. brak spacerów, mały kojec (na razie)... eh, wszystko się zawsze o kasę rozbija. w weekend się zwolni miejsce po jednej naszej suce husky w hoteliku, ale co z tego, jak kasy nie ma :shake::shake::shake: -
super, bardzo się cieszę że Braszka w końcu do nowego domku pójdzie :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/humor/35.gif[/IMG] żeby się tylko szybko zaaklimatyzowała, nie przeżywała za mocno, żeby domek był cierpliwy i wyrozumiały :) powodzenia i trzymam mocno kciuki :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Juldan']Prezes teraz to Ty musisz biegusiem zdrowieć... nie możesz zawieść tych wszystkich Ciotek co na głowie stają, cobyś miał wszystko co najlepsze...[/QUOTE] właśnie, tym bardziej że na początku gdy Prezesik trafił do lecznicy koło przytuliska, to weci chcieli poddać go eutanazji - silne zapalenie płuc,to co w pysku, zaropiałe oczy - nie dawali mu szans. Szansę mu dał Roman, podejmując walkę, dając nam tym samym czas na ułożenie planu dalszego działania. A dzięki łańcuszkowi dobrych serc tutaj na dogo - Prezes może normalnie żyć, dostał szansę, której nie możemy ani my ani on zmarnować :) PREZES GÓRĄ :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Juldan']Co ja bym bez Was zrobiła?[/QUOTE] a my bez Was? też byśmy leżały :) o to chodzi - by na wzajem sobie pomagać :) Penny - żałuj że nie mogłaś wtedy w piątek z nami jechać. Dorcia na żywo jest jeszcze piękniejsza, a te oczka - można się zakochać od razu :)
-
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
trzymam mocno kciuki, jak tylko się da...