Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
super, że już wkleiłeś imperator zdjęcia :) ja miałam problemy z netem i długo nie mogłam się połączyć... ale już jestem. Gaja to cudowna sunia, mimo tego wszystkiego co przeszla, czego nie chcę sobie wyobrażać nawet, jest taka ufna do człowieka. Wierzę w to, że w otoczeniu tak wspaniałych osób w hoteliku, dzięki opiece wet i rehabilitacji - szybko stanie i na nogi i psychicznie do pionu :) Jeszcze nas pewnie nie raz zaskoczy i spowoduje, że na jej widok będę tak mile zaskoczona jak byłam dzisiaj na widok tak mega radosnej naszej bernardynki Figi w hoteliku. Maciek - dzięki za wieści, super że pomysł w jaki można pomóc póki co się poruszać Gai zdał egzamin :) Zobaczymy, co powie wet, już tak mówiliśmy z imperatorem, że pewnie się przyda orteza (stabilizator), by usztywnić jeszcze tą łapkę. imperator - nie dziwię się, że do garażu nie wjeżdżałeś ;) ja ledwo co kalosze doszorowałam z tej gliny ;) najważniejsze jednak, że w końcu dojechaliśmy, a ile smiechu przy tym bylo :)
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Akrum replied to malagos's topic in Już w nowym domu
jejku, jaka Nocka jest śliczna na tych nowych zdjęciach :) a te szeleczki, czerwone - cudownie do niej pasują :) -
a ja slyszałam, że Migotka kotecka chciała gonić :mad::mad::mad:
-
Inka spędziła kilkanaście dni w DT, po czy znalazła super DS :) .
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
a ja się nie załapałam i nie poznałam nowego domku Inki :-( może kiedyś jak będziemy w Poznaniu, to odwiedzimy Ineczkę :p Ineczko, bądź szczęśliwa :) lecę zmienic tytuł :) -
Sambusia dzisiaj jeszcze bardziej utkwiła w moim sercu. On jest na prawdę cudownym psem. Najbardziej mnie rozbawiła, jak wet ją osłuchiwał, a ta się przed nim na plecy rozwaliła ;) nawet wet stwierdzil, że od razu widać jaka to jest super psina, że aż się dziwi iż tak długo jej nowego domu szukamy.
-
Perełka już błyszczy u kochanej pańci w cudownym ds !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
przyszłam w odwiedziny zobaczyć jak tam Perełce w nowym domku jest i jak się Poker trzymasz ;) widze, że jest wszystko ok. Perełka nie narzeka za bardzo na zmianę domku, a Ty możesz być spokojna, że udało się znaleźć taki super domek dla suni. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
nie, nie... to już jest pozarastane. sunia już kilka tygodni gips nosiła. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ciotka ja nie wiem czy sie odwaze ...............[/QUOTE] nie jest źle, gorsze rzeczy tu na dogo widziałam :( odrąbana łapka już jest zrośnięta ponoć. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
i ja Henia odwiedzam - mam jakiś sentyment do chłopaka :) a ciocie odwiedzające nadal wątek Henia, chciałabym zaprosić na wątek skrzywdzonej Gai, suni z Radlina, jedna łapa odrąbana, druga połamana :( sunia przechodzi jutro pod moją opiekę, umieszczamy ją w hoteliku koło nas: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS%21%21PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS!!PILNE![/URL] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Dianka kochana, jutro Cię odwiedzimy :) i przytulimy :) a to dlatego, że do hoteliku zawozimy kolejną sunię, ktorą bierzemy pod opiekę - skrzywdzona Gaja: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS%21%21PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS!!PILNE![/URL] -
[URL]http://img59.imageshack.us/img59/1203/dscf2123r.jpg[/URL] suuuuuper :):):) uśmiechnięta Sambusiola :) Maciek, jeszcze raz wielkie dzięki :) a na marginesie: zapraszam do skrzywdzonej Gai - suni, która jutro przechodzi pod nasze skrzydła: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS%21%21PILNE%21"]http://www.dogomania.pl/threads/223051-GAJA-m%C5%82oda-suka-ON-ka-jedna-noga-uci%C4%99ta-a-druga-w-gipsie.-Szukamy-DT-DS!!PILNE![/URL]
-
Figa trafiła na kochających i cudownych ludzi. Już w DS.
Akrum replied to Cleopatrax's topic in Już w nowym domu
ooo super zdjęcia :) Figunia podesłana do gazety, zobaczymy czy będzie odzew... A kto to zagościł na wątku naszej Figuni?? -
witaj Maciek :) fajnie, że już "wyniuchałeś" wątek Gai :) Już się nie mogę doczekać, aż poznam Gaję, zrobi się z niej cudowna sunia :) szkoda tylko, że wet się po mądrzył i ściągnął jej już gips... mam nadzieję, że nie stanie się nic złego, że kości już zdążyły się zrosnąć. W razie co - nasz wet już wie, że Gaja przechodzi pod naszą opiekę i przyjeżdża i że się u niego pojawi :)
-
Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(
Akrum replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
super wieści :) bobek się pojawił - ufff to dobrze :) czyli wszystko zaczyna się układać ;) -
wpłynęły pieniążki od: paulinken: 20 zł ślicznie dziękujemy :loveu: [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/284.gif[/IMG] Samba aktualnie ma w swojej skarpecie około 200 zł :( ogłoszenia ciągle ma robione na nowo i nic :(
-
dla jasności od razu napisze, że kwatery dla psów jeszcze nie wyglądają tak pięknie jak tutaj: [URL]http://www.hotelterier.pl/galeria03.htm[/URL] ale trwa jeszcze remont i wszystkie boksy będą wyglądały podobnie, jak na w/w stronie :) póki co boksy wyglądają tak: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-ju%C5%BC-w-hoteliku.Zbiera-na-karm%C4%99%21%21%21?p=18419981&viewfull=1#post18419981"]http://www.dogomania.pl/threads/215963-Wyrzucona-z-jad%C4%85cego-auta-amputacja-%C5%82apy-Diana-ju%C5%BC-w-hoteliku.Zbiera-na-karm%C4%99!!!?p=18419981&viewfull=1#post18419981[/URL] ale cały czas jeszcze prace trwają.
-
Witajcie cioteczki :) Zostałam poproszona o wypowiedzenie się na wątku odnoście hotelu Terier. Hotel jest około 11 km ode mnie, więc całą ekipą jeździmy do hoteliku bardzo często, mamy tam same póki co 3 sunie, w piątek przyjeżdża kolejna. Mogę Was zapewnić, że psiaki tam mają bardzo dobrą opiekę, są zarówno staruszki, jak i młode psiaki. Boksy są w budynku ocieplonym i ogrzewanym. Ludzie pracujący w hoteliku mają bardzo dobre podejście do psiaków, a psy - piękne,lśniące futerko, psy są radosne, każdy boks ma swój osobisty wybieg + duży ogrodzony teren + długie spacery. Ja hotelik polecam z czystym sercem :) Jedną z mieszkanek hoteliku jest Diana z mojego banerka (bez łapki) - są tam zdjęcia, można wejść, zobaczyć i ocenić też stan psa :)
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Poproszę o nr konta.[/QUOTE] PW poleciało i dziękuję ślicznie :) -
Sonia i jej trójka dzieciaków prosza o pomoc w ogłaszaniu!!i
Akrum replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
w poniedziałek w innej naszej lokalnej gazecie udało się umieścić Czapiego (też z hoteliku) i naszą Sambę (trochę podobna do Komy). Też zero odzewu :( A to takie bezproblemowe, radosne psinki są...