Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. hm... około 300 km :roll: ale i tak czekamy teraz na toyotę i zobaczymy co Ona na taki plan.
  2. To może już napiszmy dokładnie :) Chcemy wziąć sunie pod nasze skrzydła, ale najpierw sunie umieściłybyśmy w klinice by mieć pewność, że nie ma parwo, a jeśli złapała tfutfu, to żeby ją tam leczyć. Później trafiłaby do BDT do Emma, niezależnie od tego czy jest chora czy zdrowa i tak chcemy ją przejąć. Dlatego czekamy na nr kom do toyota :) Trzeba szukać transportu z Grudziądza do Poznania,Nowego Tomyśla lub Śremu, bo same nie możemy po nią przyjechać. Mam już na w razie co osobę z paypal, która by pośredniczyła w przelewaniu pieniążków :)
  3. o właśnie i czy ktoś ewentualnie mógłby pośredniczyć - jeśli oczywiście uda nam się małą wyciągnąć ze schronu.
  4. ciocie, podajcie mi proszę nr konta, bo chcę zwrócić 25% ze 100 zł jakie dostałyśmy na karmę odchudzającą dla Migotki, która jest u Pyrdki na BDT :) Mam jeszcze pytanie, w związku z tym, że chcemy/planujemy zabrać pod nasze skrzydła tą oto małą sunie: http://www.dogomania.pl/threads/223740-Patyczek-umrze-%28%28%28.-Pilnie-potrzebny-DS-DT-!!!, najpierw umieścić w lecznicy, jeśli okaże się że nie ma parwo, to zabrać do BDT, jest osoba która zaoferowała pomoc finansową w ewentualnym leczeniu i utrzymaniu w lecznicy, ale potrzebny jest paypal, tak więc moje pytanie: czy ktoś ma może paypala i mógłby wtedy nam ewentualnie pomóc i odebrać pieniążki na paypal i nam przekazać? wiem, zamotałam się w opisie, ale chyba wiecie o co mi chodzi? ;)
  5. czekamy aż się pojawi toyota. i zaczynamy ciotki działać. czas nagli.
  6. ja Dolara też nie ogłaszałam. a coś się stało że pytasz??
  7. rozumiem cioteczko, każdy ledwo wiąże koniec z końcem - nic na siłę :) jeśli dobrze pamiętam, to dzisiaj maluszki powinny być drugi raz odrobaczane. Pyrdka, jak możesz poproś by państwo podali ile dokładnie maluchy teraz mają i może znów zdjęcia się aktualne udałoby zrobić?
  8. Mała kochana wariatka Pati gdy wracam z pracy - zawsze pierwsza przy drzwiach na mnie czeka, a jakie tańce odstawia, jakie piski :) Późnij dostaje głupawki i biega po podwórku jak szalona, podbiegając co chwilkę do mnie sprawdzając czy aby na pewno wróciłam i jestem :) Wczoraj padał deszcz jak wróciłam, mimo to Pati odstawiała swój rytuał - wróciła do domu calusia mokra. Brzusio po sterylizacji już całkowicie zagojony, nie ma prawie blizny po cięciu :) Pati przesypia prawie całą noc wtulona w moje nogi lub plecy pod kołdrą. Raz na jakiś czas się obudzi, podbiegnie do mojej twarzy, tryknie mnie zimnym nosem, jak się obudzę to da mi buziaka i idzie spać dalej :) Ona jest taka kochana i słodka :)
  9. przyszłam na wątek od poprzedniej malizny. padła propozycja. [quote name='Emma53']Mogła bym zaoferować BDT ale mam dwa psy. Jak długo trwa kwarantanna w podejrzeniu o parwo?[/QUOTE] Emma początkowo mogłaby izolować kruszynkę w osobnym pomieszczeniu. Jednak lepiej, żeby było wiadomo że to nie parwo, bo już raz przeżywałyśmy walkę, niestety przegraną z parwo :( było to półtora roku temu. Weta mamy sprawdzonego i zaufanego. Tylko znów ten transport.
  10. Sambusia czuje się dobrze, aż za :) kokietuje cały czas panów zamieszkujących hotelik, Czapi, Bambu - już ich sobie owinęła wokół "ogona" :lol::lol::lol:
  11. na zdjęcia jak zawsze czekamy z utęsknieniem. Fajnie, jakby się udało zrobić choć z 3 zdjęcia takie ładne, wyraźne, przy człowieku, oraz zbliżenie na łepek - tak, żeby do ogłoszeń były. Teraz ogólnie zastój w adopcjach jest, a niema co się oszukiwać, ludzie jedna patrzą i im ładniejsze fotki, tym większe zainteresowanie.
  12. super, że już po sterylizacji, że wszystko dobrze :) odbierz od Emmy ten kaftanik, bo po co ma się dziewczyna męczyć w kołnierzu. Chociaż powiem Ci, że ostatnia moja kociaca, która była u mnie na DT z rozwalonym brzuchem - podczas szycia od razu był sterylizowana, chodziła tylko 3 dni w kaftanie, w ogóle się ranką nie interesowała. Tym bardziej, jak są założone szwy rozpuszczalne. Czyli w czwartek na zastrzyk musicie podjechać, czy podasz sama w domu? Czwarta ruja by się jej zaczęła? Matko kochana, ale miała zaburzenia hormonalne, że tak rujkowała.
  13. Może właśnie Nocka chce Ci powiedzieć, że już czas na wymianę kołdry na nową :evil_lol: Tak jak u mnie Pati, która pogryzła moje stare, ale ulubione buty - uznała, że skoro sama się nie mogę zdecydować na ich wyrzucenie, to mi pomoże :lol:
  14. w końcu mnie dogo wpuściło :) Sprawę łapki Gai skonsultowałabym jeszcze dla pewności z jakimś ortopedą. Nie wiem dlaczego, ale wolę się upewnić, żeby potem sobie nie zarzucać, że coś przegapiliśmy. zuzolina - czy zostały już wysłane RTG ze schronu?? Muszę skonsultować jeszcze z dziewczynami z Poznania, do którego weta najlepiej się udać. Fajnie, jakby udało się jeszcze w tym tygodniu, bo imperator obiecał, że może robić za kierowcę :) Ufam naszemu wetowi, ale jakoś zawsze powtarzam że w takich poważniejszych przypadkach lepiej mieć opinię dwóch wetów :) Tym bardziej, że łapka musi dojść do jak najlepszej formy, bo drugiej niestety już nie ma.
  15. aaa, myślałam że ciotki osobiście przyjadą zwizytować domek dla Baja ;) hihihi
  16. hm... a kto się z wizytą do Maćka udaje jeśli można wiedzieć?? :)
  17. Nasza Samba wszystkich w sobie rozkochuje, bo z tego co wiem, to Czapi też za nią strasznie tęskni będąc teraz sam w boksie podczas rekonwalescencji naszej Sambuli po sterylce ;) Zresztą co się dziwić - kto zna Sambę wie, że wystarczy minuta, dwie i strzała amora wbija się w serce ;) hihihi oto cała nasza kochana Samba :) Więc Bambu pewnie dzisiaj dopiero się pręży i wdzięczy :)
  18. W sprawie adopcji Pati - ani jednego telefonu :( Nikt nie chce tak wspaniałej, wdzięcznej suni mieć w domu :shake: Pati jak śpi, czy to już w nocy na łózku, czy to w dzień na sofie - uwielbia się przytulać do człowieka, czuć jego obecność, chociaż żeby jedna łapka była przytknięta :loveu: Jak szykuje jedzenie dla nich, to Pati tak łaaaadnie wysoko śpiewa, piszczy, skacze jak ping-pong :) Noc potrafi przespać ładnie (6 godzin), nie nasiusia nigdzie, ale w dzień za to mimo iż jest wypuszczana na dwór, to tak jakby zapominała, że trzeba kilka godzin wytrzymać i co godzinę sika, bawi się bawi, szybko gazuje na podkład, sika i znów dalej się bawi. Oczywiście na dworze nie ma czasu zrobić kupacza, lepiej w domu. Tak więc na tydzień schodzą mi dwie paczki podkładów :shake: A co najdziwniejsze jest w tym psiakach, które są u mnie zawsze na DT - u mnie nie potrafią wytrzymać kilku godzin, zasikają mi zawsze dywany, podkłady, a jak idą do DS, to dwie trzy wpadki i już jest ok. Tak było z Łatkiem - po 3 dniach już zachowywał czystość w domu, a u mnie była masakra, tak było z Czili - w DS zaliczyła tylko 4 wpadki przy pierwszych dniach jak została na 9 godzin sama. Ciekawe, czy tak samo będzie z Pati. Nie wiem, czy to dlatego, że jak idę do pracy, psiaki zamiast spać to się bawią, dokazują i potem wychodzi jak wychodzi. Jak jest jeden pies, to chwile się pobawi i idzie spać jak człowieka w domu nie ma, a jak jest ich 4, to harce, swawole pod nieobecność ludzi ;)
  19. nikt małych klusek nie odwiedza?? dla maluchów wpłynęły pieniążki od: AnnaA - 25 zł ślicznie dziękujemy cioci :) [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/hearts/hartjes-4.gif[/IMG]
  20. Czyli ma się rozumieć - ogłaszać chłopaka jeszcze?
  21. wielki smutek, gdy odchodzi tak wspaniały psiak, któremu dane było nacieszyć się cudownym życiem tak krótko. Jednak cieszy fakt, iż czarna anda przez te kilka miesięcy podarowała Agatce tak wiele miłości, podarowała jej bezpieczeństwo, opiekę najwspanialszą, jakiej Agatka nie doznała pewnie przez całe swoje życie. Dziekujemy Iwonko. Agatko, zasnęłaś przy swoim ukochanym człowieku. Biegaj sobie teraz szcześliwie po zielonych łąkach za TM. Bedziemy tu o tobie pamiętać.
  22. o... to mnie Maciek zaskoczyłeś ;) ciekawe, co ciotki na to :)
  23. Misiek zaliczył kapiel?? jej, biedak - mam nadzieję, że Gaja wiedziała co robi ;) Bardzo cieszę takie malutkie postepy w jej chodzeniu :) Regularną rehabilitacją, masażami i spacerami bedzie widać postępy z dnia na dzień :)
  24. no prosze, jaki zbieg okoliczności :)
  25. ja nie wiem, jak mogłaś :evil_lol: biedny Franulek, mala kruszynka, taka wyrodna mamusia...:mad::eviltong: chyba należałoby ten DT zgłosić na Cz-k :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...