Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. [quote name='Pyrdka']Kurde, aż się pobeczałam. Mam nadzieję,że juz niedługo Gaja będzie zdrowa w swoim domu.Arek dzięki za te zdjęcia.[/QUOTE] ja też się poryczałam... Gaja jest taka kochana i cudowna... A w ogóle mam dzisiaj doła po powrocie z przytuliska i po tym, jak zobaczyłam tam mamusię ze szczylkami - które od razu zabieraliśmy i już są pod naszą opieką; widok staruszka... ciągle mam go przed oczami :( głuchy, ślepy i tak się trząsł, nie potrafił znaleźć wejścia do budy... :( więc jak zobaczyłam zdjęcia Gai w domku, spacerek z Twoim tatą imperator - normalnie łzy same kapały z oczu...
  2. piękne zdjęcia i super ogląda się zdjęcia domowe zdjęcia Gai :) szkoda, że nie może w tym domku zostać ;) widzę, że szelki zdają rezultat.
  3. Wczoraj dogo nie działało, więc nie miałam się jak info podzielić. Zadzwoniła do mnie wczoraj Ada :) Czapi przespał ładnie swoją pierwszą noc w domku, nie nabrudził i wpakował się w kocie posłanko i tam spal :p Jak wyszliśmy z Maćkiem to nie piszczał, merdał ogonkiem i chodził cały czas za Adą, sam na dwór wyjść nie chciał, więc Ada musiała z nim iść na siu na podwórko :) Rano powitał Adę merdaniem ogonka. skakaniem na nogi :) Z Daizi wczoraj szaleli po podwórku, ganiali się :) Czasami jednak jeszcze Czapi na nią warknie... ale przyzwyczai się do jej gabarytów :p Dużo je :) I chodzi za Adą wszędzie :) Chyba sobie ją wybrał za przewodnika :loveu: To na tyle. Wieści super, co nie ?? :multi::multi::multi:
  4. Prezent - wczoraj późnym wieczorem robiłam :) 1. [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji-W0QQAdIdZ361824528[/url] 2. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/97374/lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/url] 3. [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji,60434[/url] 4. [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/97374/lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji/[/url] 5. [url]http://tablica.pl/oferta/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji-IDQO9x.html[/url] 6. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji-id37974.html[/url] 7. [url]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-1976/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/1976-big-1-1331330811.jpeg[/url] 8. [url]http://poznan.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50319.html[/url] 9. [url]http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/5867/Lagodna_i_kochana_Migotka_szuka_nowego_domu_Do_adopcji.html[/url] 10. [url]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/476377674/poznan-Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu-Do-adopcji.html[/url] 11. [url]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/2191657-lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji/[/url] 12. [url]http://leszno.lento.pl/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego,324248.html[/url] 13. [url]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/3820/name/oddam-do-adopcji-lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html[/url] 14. [url]http://poznan.olx.pl/item_page.php?Id=327698069&ts=1331332495[/url] 15. [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,50894,Lw==.html[/url] 16. [url]http://petsy.pl/ogloszenia/9/1_Psy/34_Wielorasowe/23880__agodna_i_kochana_Migotka_szuka_nowego_domu_Do_adopcji_.html[/url] 17. [url]http://adsy.pl/ogloszenia/66/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/65225__agodna_i_kochana_Migotka_szuka_nowego_domu_Do_adopcji_.html[/url] 18. [url]http://adpedia.pl/wielkopolskie/nowy-tomysl/drobne/zwierzeta/ogloszenie/%C5%81agodna_i_kochana_migotka_szuka_nowego_domu_do_adopcji,207727/[/url] 19. [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20766749_lagodna_i_kochana_migotka_szuka_nowego.html[/url] 20. [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art25774,lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji-.html[/url] 21. [url]http://wroclaw.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do,id4cf6e5ca25633.html[/url] 22. [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36848/[/url] 23. [url]http://www.neeon.pl/203265-lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html[/url] 24. [url]http://www.bezrodowodu.pl/ogloszenie-1633/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/1633-big-2-1331334437.jpeg[/url] 25. [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Lagodna-i-kochana-Migotka-szuka-nowego-domu--Do-adopcji-.html,197363[/url] 26. [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35512/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu_-do-adopcji_/[/url] 27. [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=105805&title=lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji[/url] 28. [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji/45700[/url] 29. [url]http://www.e-pupilek.pl/ogloszenie,lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji,0nP870Gsn4575cdrs3I33,1350.html[/url] 30. [url]http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/ogloszenie-1123/lagodna-i-kochana-migotka-szuka-nowego-domu-do-adopcji.html#http://www.zwierzeta-ogloszenia.pl/uploads/images/1123-big-1-1331334777.jpeg[/url]
  5. Patyczka malutka jest i kochaniutka :) Super że taka otwarta do ludzi.
  6. Śliczności malutkie :) Dobrze, że już są pod naszą opieką :) Zaszczepione - musze iść uregulować do weta rachunek za nie. Dzisiaj z przytuliska w Opalenicy przywiozłyśmy z Emma53 mamusię z 3 małymi szczylkami. Umieszczone tymczasowo niestety w kojcu u dobrych ludzi, którzy zgodzili się nimi przez kilka dni zaopiekować. Bo zanim trafią do hoteliku, to musimy odrobaczyć drugi raz i zaszczepić. Mamusia trochę przestraszona, kłapała :(
  7. Ciekawe, jak Czaputkowi minęła pierwsza nocka, miejmy nadzieję, że nie nabrudził w domku, że nic nie napsocił... Montana, pieski jeszcze nie mają swoich wątków, wątku jednego wspólnego??
  8. witaj Szarotka :) miło Cię gościć na wątku naszej Samby :)
  9. tak, do tego jeszcze długa droga, ale ja też wierzę, że się wszystko uda i jeszcze Gaja będzie szczęśliwie biegać z nami po polach kolo hoteliku i lasach :)
  10. mam, dostałam sms od Ady :) Czapi OK :) z Daizi już coraz lepiej :) :multi::multi::multi:
  11. super, że Staś już bezpieczny i w ciepełku :)
  12. no i Dianka została sama.. Czapiego zostawiliśmy dzisiaj w super DS :) Taki DS chcę dla Dianki :)
  13. kurde, jasnowidz :evil_lol: to jeszcze wejdź proszę na wątek Samby i Diany i też przepowiedz coś :p
  14. no i Czapiemu nie udalo się poznać kolegów ze swojego dawnego miasta :)
  15. ja też się bardzo denerwuję operacją Gai, bardzo pokochałam tą sunie, jest mi bardzo bliska. niestety jedne plany transportowe nie wypaliły. mam nadzieję, że druga nasza alternatywa wypali.
  16. Jejciu, biedna Patysia... Tak sobie myślałam o tym kaszlu, że to może być też od gardła, bo od razu mi się Migotka od Pyrdki przypomniała. Pamiętam jak Negra miała arytmię i jak ciężko przeszła sterylizację, całą dobę przy niej na zmianę siedzieliśmy z TZ. Emma - możesz zrobić zdjęcie rachunku i wklej. Przelać Ci teraz 20 zł, czy po sobotniej wizycie?? Emma - przepraszam, że nie odpisywałam na sms, ale wydawałam Czapiego do DS :)
  17. [quote name='Maciek777'][B]Akrum[/B] - wiedziałem, że fachowo to opiszesz:-).[/QUOTE] hehehe dzięki ;) nowy domek jest bardzo zwierzolubny, widać to od razu na pierwszy rzut oka :)
  18. Ja miałam z Szarikiem kontakt tylko raz jak byłam w niedzielę w hoteliku. Szarik widział mnie pierwszy raz, pozwolil się dotykać wszędzie, nie bał się kontaktu ze mną, nie stresował w mojej obecności. jednak nie sprawdzałam jego reakcji na dotyk w bolesnych miejscach, bo nie chciałam by przy pierwszej wizycie się do mnie zraził. Jednak z moich pierwszych obserwacji - wątpię, że Szarik mógłby przejawiać jakiekolwiek objawy agresji.
  19. Jestem i ja[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Powiem tylko tyle – super, super i jeszcze raz super[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Domek mega pozytywny, reakcja na Czapiego – taka, jakiej oczekiwałam[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Daisy – piękna, duża i bardzo łagodna[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Czapi zachowywał się dobrze, na dzieci się cieszył, merdał ogonkiem cały czas[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Smakołyki, jedzonko, miseczki – wszystko już było. Na dzień dobry kocie jedzenie zjadł [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] Ada to super osoba, z taką miłością mówiła o swoim poprzednim psiaku. Potem przyszła nowa ciocia Czepigo, Iza – z woreczkiem smakołyków dla Czapiego, z kostką i szarpakiem do zabawy [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] Więc Czapi już został przekupiony [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] Spotkanie z Daisy jak napisał Maciek – na dzień dobry warczenie, ale to nie z agresji, a raczej ze strachu – Daisy naprawdę jest duża i kudłata, więc mogło to Czapiego przerazić. Daisy ostoja łagodności, w ogóle nie reagowała na pokazywanie ząbków ze strony Czaputka. Jest kot, są gołębie i jeśli dobrze pamiętam – rybki?? Jeśli tylko Czapi przyzwyczai się do Daisy, to naprawdę będzie super szczęśliwy[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT] Taki domek to ja bym chciała sklonować po stokroć i wszystkie nasze psiaki w takich domkach umieszczać :) Ada dostała od Maćka link do wątku, więc możliwe że tutaj zagości i sama będzie z czasem pisała co u Czapiego słychać :) A w ogóle - Ady koleżanka to pańcia mojej poprzedniej tymczasowiczki Czili :) i dzięki temu wiem, że u Czili wszystko ok i że sypia w łóżku z pańcią :)):):) [FONT=Wingdings][FONT=Wingdings][/FONT][/FONT]
  20. Tak jak pisałam wyżej, albo pojedzie już w niedzielę i wtedy byłaby odbierana we wtorek, to albo w niedzielę, albo we wtorek mógłby się do Lipki Wielkiej zabrać. Albo Gaja pojedzie w poniedziałek raniutko innym transportem i będzie odebrana pod wieczór pewnie też w poniedziałek i pojedzie do Lipki W. Wszystko sie powinno dzisiaj wyjaśnić. Dam znać.
  21. po południu albo poniedziałek, albo wtorek - jeszcze zależy od tego, jak nam się uda załatwić transport, czy bezpośrednio na poniedziałek, czy ktoś powiezie Gaję w niedzielę i będzie odbierał we wtorek. Jakby się udało, to zawsze połowę drogi już byście mieli za darmo.
  22. Pani już do mnie pisała sms że się nie mogą w domu Czaputka doczekać :) Dzisiaj o 15:30 Maciek po nie przyjedzie z Czapim i pojedziemy zawieźć chłopaka do DS :) Zaraz naszykuję umowę :) Ale się cieszę :)
  23. przydreptałam do Murzyna z wątku Nero :) Pomóc finansowo nie mogę, ale jakby już chłopak trafił do Psanatorium, to mogę obiecać, że będę go odwiedzać i na spacerki zabierać i donosić Wam również co u niego słychać, bo często w hoteliku jesteśmy :) i pomóc w ogłaszaniu wówczas mogę i robieniu zdjęć :) Opiekę by miał na prawdę super i ciepły boks i dużo miłości od pracowników hotelu by dostał. Trzymam kciuki by się udało.
  24. Bardzo się cieszę, że rodzinka nadal na Nero czeka, że się tak szykują, nastawiają pozytywnie i optymistycznie do całej sprawy :) Trzymam kciuki i wierzę, że się uda :)
×
×
  • Create New...