Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
słitaśne nasze kluseczki :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/9ecd9ca655e8c349med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/b322e62c906a50e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/c05c7cb13d54a428med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/ed16e71f15800f0dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1021/02a9500a9cd6bf40med.jpg[/IMG] -
ja szukając miejsca dla Gai też od razu wszystkich pytałam o opinię na temat dr. Szczypki i każdy zachwalał, więc również ufam, że wie co robi i że Gaja stanie jeszcze na tej łapie :) jednak, to tak boli wiedząc, że kolejny pies cierpi i tyle teraz musi przejść przez człowieka, najpierw przez "właściciela", potem przez złą diagnozę i pójście na łatwiznę weta schroniskowego...
-
Już piszę co wiem. Wg dr Szczypki - kości łamać nie warto, bo to już i tak nic nie zmieni, bo złamanie już się zrosło, fuszerkę niestety odstawił wet schroniskowy pakując w gips w takim stanie łapę :shake::shake::shake: jednak Gaja właśnie jest operowana, bo wydłużyło jej się ścięgno Achillesa , które trzeba skrócić i jakąś śrubę będzie miała wkręcaną w stopę. Niestety Gaja będzie musiała mieć bardzo mocno usztywnioną tą łapę, ruch ograniczony będzie musiała mieć do minimum :-( Najlepiej jakby siedziała w kennelu :shake::shake: Nie wiadomo, czy nie będzie potrzebny wózek dla Gai. dr Szczypka stwierdził, że jak wet schroniskowy chciał tak spieprzyć łapę psu, to mógł lepiej od razu Gaję poddać eutanazji. Czy Gaja wróci do Psanatorium? Wszystko zależy od tego, czy p. Joanna podejmie się opieki nad psem w takim stanie. Jeśli nie, to Gaja pojedzie dzisiaj od razu do hoteliku Kamiron z p. Kamilą, która dzisiaj nadzoruje wszystko we Wrocławiu. Szkoda Gai, bardzo szkoda... tyle już wycierpiała, teraz znów będzie łapa usztywniona :-( Kurde no, tyle już ten pies przeszedł w swoim krótkim dotychczasowym życiu, teraz jeszcze to :(
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
Akrum replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja wczoraj widziałam się z Barnim :) niestety wcześniej robiłam zdjęcia i filmiki innym psiakom i jak doszłam do boksu Barniego, to już mi baterie siadły :( Tak więc w tym tygodniu Was cioteczki zdjęciami niestety nie uszczęśliwię. Ale powiem Wam, że Barni wczoraj był bardzo szczęśliwy bo po sobotnich opadach deszczu, świeciło wczoraj słońce i było ciepło i chłopak wraz Komą przesiadywał sobie w swoim wybiegu i wygrzewał kosteczki na słońcu :p -
POGRYZIONY, ślepnacy Staruszek Bruno-JUŻ W DOMKU
Akrum replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byliśmy w hoteliku i dziadki z naszą młódką Dianką biegały sobie po dużym wybiegu :) Na kilka fotek więc się Bruno załapał :) Ciocia Pyrdka rozdaje smaczki: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/9d62d305a04447f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/0859469b7fc322a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/75f30cca487ead44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/5e6a626c0bf3cad9med.jpg[/IMG] przytulak z niego fajny :) -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
tu Diana do mnie przybiegła, tryknęła w aparat i na mnie naskoczyła i obaliła :p [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/a5797400fb11539emed.jpg[/IMG] Prawda, że Diana jest śliczna?? :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/7fdd3e986033a8b3med.jpg[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/75f30cca487ead44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/dcdd7f269956abc5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/dd219edd68141148med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/8882e87e2d785872med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/daa70d193637cdcdmed.jpg[/IMG] -
Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy
Akrum replied to Juldan's topic in Już w nowym domu
Wczoraj odwiedziliśmy znów hotelik i Diana biegała sobie z nami i staruszkami. Szalała za piłką jak zwykle :) Nawet nie wiecie, jaka ona się zrobiła odważna do ludzi, podbiega jakby nigdy nic, a kiedyś tak się bała człowieka. Teraz Diana jest radosna i szczęśliwa i bardzo, bardzo żałuję że nikt z ogłoszeń nie dzwoni :( bo Diana zasługuje na super domek, na miłość i swojego człowieka. ciocia Pyrdka częstuje smaczkami :) [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/9d62d305a04447f6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/a85a5b980f0fed65med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/77873a884e4b3706med.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/a5eff32b3639e75emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/1019/3f2a07f72ee2e45cmed.jpg[/IMG] -
witam serdecznie :) Chciałabym prosić o pomoc dla dziadeczka, który w sobotę został zgarnięty z ulicy do przytuliska. Mamy pozwolenie by zabrać dziadusia mimo kwarantanny, bo w kojcu zew. może nie przeżyć. W środę lub czwartek po dziadka jedziemy. Nie mamy co z nim zrobić, więc na tą chwilę możemy go umieścić w hoteliku, do którego co tydzień jeżdżę w odwiedziny. Boks w budynku ogrzewanym i ocieplanym, dobra opieka. Jednak żeby tam trafił, musi być odrobaczony, zaszczepiony na wirusówki i p-ko wściekliźnie. Jak już trafi do hoteliku potrzebne będzie leczenie ząbków,diagnoza łapek i na te weterynaryjne sprawy potrzebujemy wsparcia. Dziadek może mieć z 12-13 lat [IMG]http://images10.fotosik.pl/1012/51ebd6703ffd0533med.jpg[/IMG] na wątku jest również filmik... link: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224376-%C5%9Alepy-g%C5%82uchy-stary-i-przera%C5%BCony...-PILNIE-POTRZEBNE-DT%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/224376-%C5%9Alepy-g%C5%82uchy-stary-i-przera%C5%BCony...-PILNIE-POTRZEBNE-DT!!![/URL] możemy liczyć na wsparcie??
-
osobisty wybieg Samby: [video=youtube;zp0A8NXQkcw]http://www.youtube.com/watch?v=zp0A8NXQkcw&feature=youtu.be[/video]
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Akrum replied to Poker's topic in Już w nowym domu
hehe, dobre :) rozwalona jak po wielkim obżarstwie :) -
filmik: [video=youtube;_g_cbAJAMzg]http://www.youtube.com/watch?v=_g_cbAJAMzg&feature=youtu.be[/video]
-
to jeszcze krótki filmik: [video=youtube;_g_cbAJAMzg]http://www.youtube.com/watch?v=_g_cbAJAMzg&feature=youtu.be[/video]
-
Dziękuję bardzo za relację :loveu: Bardzo się cieszę, że Gaja tak dzielnie to wszystko znosi, że nie nabroiła w nocy tylko cichutko spała, uf... :) Bardzo żałuję, że nie mogłam być dzisiaj z Gają, że musiała sama zostać z obcą osobą, no ale niestety nie zawsze wszędzie można być i osobiście wszystko nadzorować. Od rana o niczym innym nie myślę jak o Gai.
-
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Penny, ślicznie Ci dziękuję :) -
Wszystkie szczeniaczki już w swoich super domkach. SZCZĘŚCIA MALUCHY :)
Akrum replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
malizny są słodkie :) jutro wgram ich zdjęcia :) Zawiozłyśmy je dzisiaj do hoteliku, dostały piłeczkę, mleko dla szczeniaków, puszki junior i suchą karmę dla szczeniaczków. Fajne z nich kluski :) W ich koszyczku zostało tylko 43 zł :( [B]post rozliczeniowy jest w poście nr 4.[/B]