Jump to content
Dogomania

tatankas

Members
  • Posts

    28631
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by tatankas

  1. [quote name='Kapsel']To dobre wiadomości na koniec tego zwariowanego 13-go :)[/QUOTE] Masz rację kapselku,ten trzynasty dał się i mi nieźle we znaki,dla mnie podwójnie bo to moje Urodzinki wczoraj były! A szczyl przepiękny,na pewno nie będzie miał tej podłej choroby.
  2. Ja też jestem z wami,no musi mu się udać.Jest większy i silniejszy od Rokiego.
  3. Oby tak dalej maluszku.Trzymamy kciuki za ciebie.
  4. Zróbcie im testy szybko,to niecałe 50zł za test.Ale lepiej być pewnym,a jak będzie dodatni to szybko podać surowicę.Nie ma na co czekać.
  5. Czyli wątek można zamknąć,żeby nie zajmować miejsca dla tych żywych,które potrzebują nadal naszej pomocy.
  6. No to szczeniaki wróciły do swojej dotychczasowej opiekunki.W sumie mamy już sześć szczeniaków.Wszystko w pierwszym poście opisane.
  7. ???????????????????????zaraz padnę trupem z niewiedzy.
  8. Nowe wieści takie,że na interwencję idziemy w sobotę,czyli już dzisiaj o 14.00,zobaczymy.Jeden szczeniak też dziś o 11.00 będzie jechał do nowego domku do Szczecina.Wywiad telefoniczny bardzo pozytywny,jeszcze przed oddaniem osobisty i jak wszystko ok to pies zostaje,umowa podpisana.Nie do jakiś małolatów,tylko facet 50-letni i 16-letnia córcia,jestem dobrej myśli. 13.11.2010,godz.10.00 jakieś fatum od rana na nas ciąży.Wczoraj szczeniaczek jeden,pierwsza sunia została oddana do adopcji przez DT,niestety dziś z rana już dostaliśmy wiadomość,że pani musiała szczeniaczka oddać,ponieważ ma silną alergię.Coś nie chce mi się wierzyć,by pełnoletnia babka wcześniej nie wiedziała,że ma alergię.Na szczęście DT uprzedził panią,że może psiaka oddać,gdyby coś było nie tak.Sunia nadal szuka domku. I następna sprawa to taka,że DT tych dwóch szczeniąt napisał mi:"Dzień dobry,z ogromną przykrością stwierdzam,że będą państwo musieli poszukać innego domu dla piesków,już nie wspomnę o adopcji.Razem z dziećmi mieliśmy nie przespaną noc,nasz pies robi się coraz bardziej agresywny w stosunku do szczeniaczków.Szczeniaczki nie chciały spać same w drugim pokoju,a gdy zbliżały się do sypialni nasz pies szczekał i biegał po pokoju.Nie jestem w stanie wziąć odpowiedzialności za życie tych szczeniaczków,gdy mój pies robi się agresywny.Bardzo mi przykro." Nie wiem,co w ogóle mam o tym sądzić,wczoraj jak zawiozłam szczeniaki,to piesek faktycznie szczekał na początku,ale później już się uspokoił.A agresji do maluchów w nim żadnej nie widziałam.Szukamy następnego domku tymczasowego,który zdaję sobie sprawę,że to jest duży obowiązek,a nie zabawka.
  9. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:Moje maleństwo już zawsze w mojej pamięci. To jeszcze czekamy na potwierdzenie Kajuszy.Dzisiaj z nią rozmawiałam,miała się odezwać.Kajusza!!!!
  10. Najlepiej do [b]Germaine[/b] chyba by było.
  11. [quote name='Alicja']nie za długo czekać do wtorku ???[/QUOTE] No właśnie,ja bym zawały nie jednego do wtorku się nabawiła,gdybym miała tak siedzieć jak na bombie!
  12. Mój rudzielec stary był karmiony karmą biedronkową,chapi było jako przysmaki.Teraz nigdy bym swojej młodej nie dała tych świństw,chyba,że innym psiakom z miski ukradnie(u znajomej,albo u siostry).Bokserka moja odeszła w wieku 10 lat na białaczkę,tak to wcześniej nie było z nią żadnych problemów,a 10 lat dla boksera to i tak dużo.Dobrze chociaż,że karmią suchą zbilansowaną(byle jaką ale jednak)a nie jak niektórzy resztkami ze stołu lub najtańszymi kośćmi. Też bym nie skreślała takiego domku.
  13. Dziś (12.11.2010)o 8.30 rano już dostałam wiadomość,że jest pani chętna, weźmie na dom tymczasowy,dopóki im nie znajdziemy domku.O 11.00 już byłam odebrać psiaki od pani,która znalazła je,przed 12.00 były już w nowym domku.Pani otrzymała od nas karmę dla psiaków i zwrócimy za wizytę pierwszą u weterynarza(pieski zostaną odrobaczone,odpchlone,założą im książeczki zdrowia).Mam nadzieję,że szybko znajdą się chętni,bo pani też nie może ich trzymać w nieskończoność.Jutro jadę na interwencję z panią prezes do pani,która podobno te szczeniaki wyrzuciła,są podobno na działce [B]jeszcze trzy[/B].Wieczorem jutro napiszę co i jak.
  14. Boziu,jakby mało się ta sunia wycierpiała jeszcze,a to nie im szybciej tym lepiej,ja tam bym dziś szukała jakiegoś weta i robiła usg a potem operację.
  15. Dziękuję,czekamy jeszcze na Kajuszę i Germaine,potem można wątek zamknąć :(
  16. Jak tu wchodzę to mam ciarki na ciele,co przeczytam,ale wchodzę i mocno trzymam za was kciuki,niech wam się uda.Powodzenia.
  17. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:Super!!!
  18. U nas było 38,5 stopnia,czyli od początku już organizm się poddał,do tego surowicę dostał dopiero na drugi dzień u mnie,jak ma gorączkę,czyli organizm walczy,musi być odobrze,trzymaj się,wiem co przeżywasz.Trzyma za was kciuki.
  19. Jutro powinny być przesłane pieniążki do wszystkich,przelewy są do realizacji na 12.11.2010-proszę o potwierdzenie:Kajuszę,Jagodę i Germaine jak pieniądze będą. agaga21 trzymam kciuki za twoje maleństwo.:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  20. Dziś zadzwoniła do mnie babka,że już nie może się nimi zająć,ubłagałam ją do jutra do 12.00.O 12.00 jadę po psiaki i weźmie je koleżanka,załatwiłam,ale tylko do niedzieli,bo potem na studia idzie,w tygodniu jej w domu nie ma ,mamy czas do niedzieli,żeby im domki znaleźć.Masakra.Ci ludzie myślą,że my cudotwórcami jesteśmy. Żeby nie te J..... parvo to by już dupki u mnie grzały i Nikitce towarzystwo dotrzymywały.
  21. Moje słodkości,miodziki moje.Są przepiękne.Ciekawe co się do Lusi znów przypałętało?
  22. Boziu zabierzcie tą bidę od tych spaślaczków,Germaine czym ty je karmisz.W czymś się wytarzała?Bokserki lubią się tarzać.
  23. No to trzymamy:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...