-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakoś mi się nie chce wierzyć,to było 2x15kg,moja 15kg ma na półtorej miesiąca,a Kira miała jeszcze gotowane do tego. -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to tak jak moja,ale nie mówię,że jest agresywna do wszystkiego co się rusza,a taką wiadomość miałam od tych ludzi... -
POMOCY!!!!!bokserowaty Max potrzebuje tylko odrobine ciepła i miłości
tatankas replied to Emik's topic in Już w nowym domu
Boksiowaty to on jest,a co za tym idzie na stróża się nie nadaje,po pierwsze krótka sierść,po drugie boksio potrzebuje swojego człowieka przy boku i kanapy a nie budy i podwórka. -
KIRA ODESZŁA-nie mogę w to uwierzyć :(:(:(
tatankas replied to tatankas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i weź tu ludziom ufaj,a jej poprzedni właściciele twierdzili,że pies tak agresywny do innych psów,że nie da się z nią nigdzie wyjść.A jej agresja to pewnie odlot radości był,że widzi zwierzaka z którym mogłaby się pobawić.Bardzo się cieszę. -
Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Maron86 marta jest albo w okolicach centrum,albo na niebuszewie. -
Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Oj,ja wczoraj po południu byłam w Szczecinie,to jakoś się zgadamy jeszcze. -
Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Ja już zakończyłam bazarek dla boksia Pabla,teraz będę robić dla ttb i bokserki Lili(roczna sunia potrzebuje na operację stawu biodrowego).Chciałam połączyć i zrobić wspólny.Muszę z ageralion pogadać,bo mówiła,że ma też jakieś fanty-musi odebrać konika na biegunach to może podrzuci fanty :) Jeszcze się zgadamy. -
06 stycznia 2011 roku została znaleziona w okolicach mijanki sunia wilczura bardzo wychudzona z pięcioma 3-4 tygodniowymi szczeniakami.Hycel nie mógł jej zabrać,ponieważ nie ma podpisanej jeszcze umowy z gminą,nasza pani prezes zgodziła się opłacać za nich hotel,więc teraz tam przebywają.Nie można było ich tam zostawić,ponieważ przez roztopy jest to teren zagrożony zalaniem,wtedy wszystkie psiaki by się potopiły.Czy są osoby,które mogą sunię przygarnąć ze szczeniakami na czas odchowania i do czasu znalezienia im domku.Proszę o kontakt: Ada-502-350-461 09 stycznia porobiłam zdjęcia suni i szczeniakom.Weszłam spokojnie do kojca,sunia bardzo przyjazna,jak została otworzona buda ze szczeniakami to próbowała je osłonić swoim ciałem,ale zero agresji.Spokojnie mogłam ją głaskać,gdy ona przy nich siedziała.Widać,że była strasznie wystraszona i zdenerwowana całą sytuacją,więc nie chciałam jej dodatkowo denerwować dotykając szczeniaki.POMÓŻCIE.
-
Oczyska i metamorfoza wspaniała Mileczki. Hekciaty to po prostu charcik w schronie,a teraz to piękny bulik.
-
Już oglądałam,jest na pierwszej,super filmik,super psiak i w ogóle wszystko.
-
Specjalnie dla [b]Kapselkowej[/b] informacja: [B][COLOR=Purple][COLOR=DarkOrange][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Jeżeli dojdą wszystkie przelewy to dla Pablita będzie [COLOR=red]569,55zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B] z bazarku od [b]Anastazja&Aleksander i boksery.pun.pl[/b]. No i co na to powiesz moja droga,teraz powtarzaj moje słowa!!!
-
Zapraszamy serdecznie. Ja do Oziego też już teraz będę wpadać!!!
-
Kula kłaków w psiaka się zamieniła.Super.
-
To gratulacje,spóźnione ale szczere.Oj zejdzie trochę na oglądaniu,bo prawie wszystkie ,jakie miałam na innym forum skopiowałam i filmiki.Sporo tego,jak w kilka dni wszystko jedno pod drugim poszło.Wgrywa się baaaaaaaaardzo długo.Buziaki dla Arinki,cudnej dziewczynki.
-
A boksiołek,ale już większy z niej bydlaczek,to jedno z pierwszych zdjęć,też ma galerię,link w podpisie. Ale twoja to tak pięknie wygląda na tych dwóch zdjęciach,że dech zapiera,powinnaś gdzieś do konkursu fotograficznego wysłać.Wiem już,był to konkurs psa do kalendarza,oczywiście głosowałam na Arinę-dostała się?
-
Czekaj,czekaj.To to ,czego tygryski nie lubią najbardziej :)
-
A co ja mam powiedzieć,dziś pojechałam do naszego hotelu w Sierakowie,który nie słynie z dobrej sławy zrobić zdjęcia Once i jej pięciu szczeniakom(mają max 3-4 tygodnie) zostały odłowione na terenie,który za parę dni będzie pod wodą,nie mogłyśmy ich zostawić tam,więc hycel wziął je na TOZ,bo z gminą nie ma jeszcze umowy podpisanej.Mamy już tam dwa psiaki starsze ,też już poszło z 600zł na hotel a chętnych do adopcji też zero.Maluchy muszą co najmniej siedzieć 3-4 tygodnie jeszcze z matką,hotel wyniesie jakieś 600zł,no i teraz znajdź dla tylu psiaków domek :( Kto wyrzucił sunię z takimi maleństwami w środku zimy na pola?
-
Ale fakt faktem,że mogłaby przybrać troszeczkę,boki się zapadają :(
-
Moja to czy lato ,czy zima lata po lesie jak opętana,ale co się dziwić-to boksia prawdziwa.No ale miałam nadzieję,że po sterylce przybierze,żeby choć trochę zakryć żeberka,a tu d....A do lasu mam 30 metrów,więc grzech nie wejść codziennie,a w upały to i tam przyjemny chłodek.
- 78403 replies
-
No i znalazłam w końcu wątek Arinki,zachwyciła mnie na jakimś konkursie fotograficznym z lodem w zębach i lecąca wodą.Piękna jest.
-
Alicja ja nie wiedziałam,że ten twój to taki spaślaczek jest,w awatarku taki zgrabniutki-czym ty go karmisz.Ze cztery dychy chyba waży co?A moja to taki szczypior i nawet po sterylizacji nie przytyła grama,niecałe 27kg waży,żeberka na wierzchu:(
- 78403 replies
-
1. IMIĘ: Tina 2. PŁEĆ: suczka 3. RASA: kundel 4. WIELKOŚĆ: mała 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK:ok. 4 lat 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie ( na koszt TOZ Police) 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Historia Tiny jest tak krótka jak jej łańcuch. Praktycznie nie zaznała nigdy wolności, możliwości wybiegania się. Od samego poczatku jest przywiązana do łańcucha tylko dlatego ze ponoć podgryza ludzi jadących na rowerach. W trakcie naszych działań interwencyjnych okazało sie, że sunia niezwykle towarzyska, potrzebuje miłości, i kontaktu z człowiekiem. Na nasz widok machała ogonkiem, cieszyła się niezmiernie, jakby chciała powiedzieć –„zabierzcie mnie stąd”. Nie ma w niej żadnej agresji. Obecna właścicielka nie wiedzi nic złego w warunkach w jakich przebywa sunia. Nie docierają do niej żadne argumenty. Wyraziła natomiast zgodę na oddanie jej w dobre ręce. Tina nie jest wybredna. Na pewno chciałaby dostawać cos lepszego do jedzenia niz tylko warzywa, czym niestety jest karmiona przez swoja właścicielkę. Kawałek kurczaka czy nawet psiej puszki to dla niej rarytas. Poszukujemy Tinie domu, w którym będzie kochana i szanowana, a na pewno będzie wspaniałym, wiernym i oddanym przyjacielem na wiele lat. Sunia czeka na swoja szansę i ratunek. TELEFON KONTAKTOWY: 888 816 843 TOZ Police