-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
hihihi,bo świętować będziem dopiero w sobotę:drink1:,dziś tylko wymiana prezentów była :olympic: Trzymaj lepiej kciuki za kolejne lata:snipersm:
-
hahaha bo widzisz-twój się nadal boi,że uciekniesz:evil_lol:,my już umowę spisaną mamy i nie chce się po urzędach latać i zrywać-lenie po prostu:diabloti:
-
[quote name='agaga21']dla niego to strata kasy...:roll:[/QUOTE] Oj dla mojego tak samo,musiałam się 13 lat z nim męczyć,jutro 10 rocznica ślubu i łaskawie dołożył 1500zł mi z tej okazji do aparaciku,a że drugie tyle prawie musiałam ze swoich zaskórniaków wyciągnąć to swoją drogą,ale zawsze o połowę mniej wydałam :):):)
-
Śliczna jest :) Mnie mówili,że lustrzanka nie dla kobiet,bo nie zmieści się w torebce,nie znają mnie,nie widzieli moich torebek-u mnie w torebce spokojnie dwie się zmieszczą,innych torebek nie noszę,bo po co,cyfrówka ginęła mi w torebce hihihi
-
Ale wam fajnie-śnieg.A u mnie zimnica -10 stopni a na ziemi goło,z nieba też nic nie chce lecieć.Dzieciaki ferie mają i siedzimy w domu,bo na spacery za zimno i za nudno,na śniegu by się pobiegało i pobawiło i jakoś by zimno niezauważalne było,a tak to przejdziesz kawałek i piszczą,że zimno i do domu chcą :( Ozzy widzę się świetnie bawi :)
- 78403 replies
-
Ale boksie te twoje stadko,jak ja bym tak chciała.Zawsze myślałam,że masz tylko 4 psiaki-a co to za dwa czarnuchy??? Lilucha całkiem jak moja ruda-ząbki pokazuje pięknie,kropeczki na podusiach :) Jak ja bym chciała takie stadko,ale muszę poczekać aż dzieci podrosną a mąż dom wybuduje hihihi Jeszcze trochę muszę poczekać :)
-
Moja staruszka też taka bestyjka mądra była,a jak raz jej się piętra pomyliły to u sąsiada na kanapie wylądowała jak żeśmy ze spacerku wracali :) [SIZE=4][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/SIZE][B]Zaproszę też nieśmiało na NOWY bazarek-I tym razem na nasze Polickie zwierzaki:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/202817-ZAPRASZAM-Super-ciuchy-i-inne-rzeczy-nowe-na-Polickie-zwierzaki-do-06.03.2011?p=16364804#post16364804[/url]
-
Ja od 9 lat tak mam ,czyli wózek i boksiowy bydlaczek :) Zapraszam na kolejny mój bazarek,tym razem na nasze Polickie zwierzaki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202817-ZAPRASZAM-Super-ciuchy-i-inne-rzeczy-nowe-na-Polickie-zwierzaki-do-06.03.2011?p=16364804#post16364804[/url]
-
haha naprawdę świetna ta cholera,a ja myślałam Kajuś,że ty boksia masz,a tu buldożek francuski,zanim wzięłam swoją mendę to się zastanawiałam też nad buldożkem,tylko,że ja duża baba jestem i jak ja z takim maluchem wyglądać będę hihihi
-
[FONT=Arial][SIZE=2]To jest sunia, jest wysoko ciężarna, ma 11 lat i jest chora na padaczkę. Zabieg jest wyznaczony na czwartek 24 lutego. Koszt zabiegu to 370 zł : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/608/82f94c593de72bf0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/468/b7e112a8b1befee1med.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]A to jest nasza sunia zabrana z wysypiska śmieci. Jest ciężarna i ma kaszaka na grzbiecie, którego też trzeba usunąć operacyjnie. Tylko skąd brać pieniądze na to wszystko ??? [/SIZE][/FONT][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/647/1edc3c1a660e2937med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/647/f2f7666932b59111med.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]21.02.2011-Sunia wysoko w ciąży z padaczką-sterylizacja+uśpienie szczeniaków-370zł Kolejne nasze minusy. [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
-
Malenkie psie dziecko znalezione na ulicy juz w domu :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Normalnie toska jestem pełna podziwu,choć pewnie tak samo bym zrobiła na zawał dla mojego mężusia :) -
A jednak Strzałkę wybrali :) Super :)
-
No udało mi się aparacik nowy zakupić,a oto pierwsze zdjęcia próbne zrobione na spacerku z psiakiem.Jestem bardzo zadowolona,pewnie jest to,że takich zdjęć na pewno cyfrówką bym nie zrobiła :) Lustrzanka Nikon3100 Rudzielcowi się podoba :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/650/ac97c031e087e4f6med.jpg[/IMG][/URL] Zajączek :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/649/80618b3c08276cbemed.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z kolegą: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/647/c16574a6136d2eb8med.jpg[/IMG][/URL] Buziaki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/611/f14fde915c4accedmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Bez sensu kupować mały worek,jak nie wiadomo ile jeszcze psiaki zostaną.Kupujcie duży worek,pieniądze na pewno się znajdą-z bazarków :),a może ktoś jeszcze dołoży grosika :) 15kg to nie tak dużo,jak się wydaje,szczególnie ,że szczyli jest 8sztuk,to raptem po 2kg na szczeniaka.
-
Oj to super,widzę,że się domek dla bajeczki szykuje,jak Aga sprawdzi i stwierdzi,że nie ma się do czego doczepić,to na pewno będzie wymarzony domek.Trzymamy kciuki :)