-
Posts
28631 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tatankas
-
Nie spróbujesz,nie ryzykujesz,ale jak ta jedenastolatka ma tak nawiedzoną mamę,jak ma moja córka to bym się nie zastanawiała :)
-
Piękny tekścik dla Saby-napisany przez [b]choleraa[/b] a zafundowany przez [b]E.DEREK[/b] z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201854-Super-TEKSTY-OG%C5%81OSZENIOWE-w-extra-cenie!-Na-amstaffy-TTBS-do-13.02[/url] [b]Cierpienia spadają na każdego- jesteś biedny czy bogaty, stary czy młody, jesteś człowiekiem czy zwierzęciem, nie unikniesz ślepego losu.. Saba- piękna, urocza suczka przybłąkała się pewnego razu do pewnej bardzo biednej rodziny na wsi.. Ludzie przygarnęli ją, choć mieli małe dzieci, stracili prace, sami ledwo wiązali koniec z końcem.. Niebawem Saba urodziła osiem szczeniaków...Osiem razy więcej wydatków... ale i osiem razy więcej szczęścia.. Tak powiązały się dwa losy- psie i ludzkie.. W dobrych chwilach patrzyli jak ich dzieci bawią się razem, w złych razem siedzieli nad pustą miską.. ale wszyscy wiedzieli, że mogą liczyć na przyjaciela.. lub tak im się wydawało.. Pewnego razu Saba zobaczyła, że ludzie się pakują, była podekscytowana na myśl o podróży- może do nowego, lepszego życia.. Przyjaciele zabrali dzieci, meble, torby, kartony... tylko o jednym zapomnieli... Saba czekała na progu domu, nie wierzyła, że nigdy nie wrócą.. przecież związali ze sobą swoje losy- razem się śmiali i razem płakali, razem wychowywali swoje dzieci.. Tak mało się od siebie różnili, pragnęli tylko szczęścia.. Mijał dzień za dniem, tydzień za tygodniem.. w końcu obcy ludzie znaleźli Sabę głodną i wycieńczoną.. Przejęli się jej losem, poznali wspaniały, łagodny w stosunku do ludzi i zwierząt charakter, zadbali o jej zdrowie.. Dziś możesz być pewny jednego... cierpienia spadają na każdego.. nie unikniesz ślepego losu... ale to czy przyjmiesz je z godnością, zależy tylko od Ciebie.. Biedny może się wzbogacić, bogaty stracić wszystko.. młodość przeminie, starość może być przywilejem, przyjaciel może zdradzić przyjaciela... pies nie zdradzi nigdy... [/b]
-
Inka juz w Nowym Wspaniałym DS,cała i szczęsliwa!:)
tatankas replied to Uru's topic in Już w nowym domu
Gratuluję,już jeden sukces masz na kocie fioneczka,dasz radę. -
tu_ania_tu znalazłam takie ogłoszenie: [url]http://szczecin.szerlok.pl/oferta/przyjme-doga-niemieckiego-ID4ahC.html[/url] Jak nie chcieliby Alfreda,to można zaproponować adopcję innego doga :)
-
Piękny jest.
-
1. IMIĘ: Lusi 2. PŁEĆ: suczka 3. RASA: mieszaniec 4. WIELKOŚĆ: będzie raczej mała 5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu 6. WIEK: 4 m-ce 7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry 8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie 9. UPODOBANIA I NAWYKI : Lusi straciła dom z niewiadomych przyczyn. Jest typowym beztroskim szczeniaczkiem, bardzo spragnionym kontaktu z człowiekiem. Nigdy nie odmawia pieszczot. Jak przystało na szczeniaka jest radosny i energiczny. Spędza czas na zabawie, jedzeniu i spaniu. Potrzebuje dobrego, kochającego opiekuna, który ją pokocha całym swoim serduszkiem i będzie z nią do końca życia. Może to będziesz Ty? 08.02.2011-sunia poszła do adopcji Po sunię przyjechali państwo aż z Chociwel.Podpisali umowę adopcyjną i obiecali się kontaktować z nami,co tam u psicy słychać.Państwo niedawno stracili swojego 14 letniego psa,szukali po wszystkich schroniskach młodego małego psa,niestety nie mogli znaleźć.Sąsiadka zwróciła się do mnie o pomoc w znalezieniu psiaka dla rodzinki,wysłałam im zdjęcie po południu a wieczorem już byli,bo się zakochali od pierwszego wejrzenia . Wieczorem ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam innego sąsiada z bardzo podobną sunią,widocznie z tego samego miotu,ktoś ją podrzucił do mojego bloku,między moim piętrem a niższym.Na szczęście u mnie mieszkają sami dobrzy ludzie,więc domek już prawdopodobnie jest u koleżanki sąsiada.Będziemy w kontakcie.Gdyby koleżanka chciała podpisać z nami umowę adopcyjną to odrobaczymy szczeniaka na koszt TOZ-u oraz zaproponujemy sterylizację po osiągnięciu odpowiedniego wieku. ___________________________________________________________________________________________________________________________ Dnia 07.02.2011, w godzinach wieczornych dostałyśmy zgłoszenie, ze w Przęsocinie na przystanku w stronę Szczecina od rana leży mały piesek. Udałyśmy się w miejsce wskazane przez osobę zgłaszającą. Na miejscu okazało się, że faktycznie leży tam piesek i jest pogryziony przez psa, najprawdopodobniej schował się tam, jest przestraszony i obolały. Został zabrany do domu tymczasowego i jutro rano udamy się z nim do weterynarza. Szukamy właścicieli, lub osoby wiedzące czyj piesek może być. Sprawa jest pilna!!! Imię: ZNALEZIONO!!!!!! Płeć: samiec Rasa: labrador Wielkość: duży Umaszczenie: biszkoptowe Wiek: około roku Stan Zdrowia: bardzo dobry Kastracja / Sterylizacja: nie Upodobania i nawyki: Pies został znaleziony na ul. Grzybowej w Policach Miejsce pobytu: dotychczasowy dom Uwagi: dodano 07.02.2011 Kontakt: 608 352 859 lub [email protected]
-
eeeeeeeeeeee tam,kota podmieniły i się chwalą :):):)
-
Martuś zgadamy się razem i będziemy napadać w duecie,na żywo z dogami miałam styczność kilkanaście lat temu i od tamtej pory moja miłość do nich nie gaśnie :)
-
Zapraszam na bazarek-zakończenie w tą niedzielę-także na Bajkę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201424-Do-domu-ciuch-i-inne-na-TTB-Szczeci%C5%84skie-i-Bajk%C4%99-szczeniaka-z-krzywic%C4%85-do-13.02.2011?p=16232707#post16232707[/url]
-
Dalcia po roku znalazła wspaniały dom! POWODZENIA KSIĘŻNICZKO!
tatankas replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
Tekst do ogłoszeń dla DAILI zafundowała [b]ania z poznania[/b],a napisała [b]choleraa[/b]: Dla Dalii: [b]Oczy wpatrzone zza krat, serce walące jak młot, krew pulsująca w uszach, kleiste błoto nie pozwala się ruszyć... Z gardła wydobywa się krzyk... Krzyczą wszyscy, wiec nikt nie słucha... Nikogo nie obchodzi, że powoli zamarzasz, nie masz siły stać.. Kładziesz się i już się nie podnosisz, im dłużej leżysz, tym bardziej cie boli, masz odleżyny i rany, boisz się... Gdy w końcu przychodzi ktoś, kto chce pomóc- przeganiasz go- boisz się, że to śmierć.. a przecież nie chcesz umierać.. Podnosisz głowę ostatkiem sił.... i widzisz anioła.. Nie boisz się już, anioł zabiera cie ze sobą i jest ci już ciepło i bezpiecznie.. anioł leczy Twoje rany, a ty pokazujesz mu, że dobrze wybrał- jesteś mądry, wspaniały i dziękujesz mu z całych sił za miłosierdzie... Widzisz w koło siebie coraz więcej aniołów i odzyskujesz wiarę.. Nie pamiętasz już, jak było w piekle.. Nawet jeśli czasami przyśni Ci się w nocy, bo przecież teraz jesteś już w przedsionku nieba... Czy znajdzie się anioł, który otworzy ci bramę? Zaprosi na swoją kanapę, pozwoli siedzieć przy swoich stopach i spędzić przy sobie resztę psiego życia?[/b] Zapraszam na bazarek TEKSTÓW OGŁOSZENIOWYCH: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201854-Super-TEKSTY-OG%C5%81OSZENIOWE-w-extra-cenie!-Na-amstaffy-TTBS-do-13.02[/url] -
choleraa -jesteś the best,jak ja bym chciała takie Bajki umieć pisać ;)
-
Tiga - znaleziona w centrum miasta pitbullka - ma dom :)
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Tak w skrócie-Tiga nie ma zapalenia stawów-MA ZŁAMANIE Z PRZEMIESZCZENIEM,CHODZI Z NIM CO NAJMNIEJ OD 1,5 MIESIĄCA.Potrzebna będzie operacja,której przybliżony koszt,z tego,co słyszałam,to około 1000zł,a konto TTBS zerowe saldo ma.Kto wspomoże grosikiem naszą Tereskę.Ja z bazarku już wysłałam 85zł,dzisiaj powinny dojść,ale to kropla w morzu potrzeb :( -
[quote name='agnieszka32']Bo Aga była cały dzień w pracy i odebrać nie mogła ;)[/QUOTE] Spoko-domyśliłam się. Wiecie dziewczyny,że Tereska ma złamaną łapę i chodzi z nią od około 1,5 miesiąca.Zbieramy na operację,z choleraa już otworzyłyśmy bazarek ogłoszeniowy.Konkrety poda Marta lub Agata jak dojdą po szoku do siebie.A miało być tylko zapalenie stawów.
-
Śliczne fotki,pogoda i psiak.U nas cały weekend padało,ale 2 godzinny spacer popołudniowy zaliczyliśmy,tylko że z parasolem o średnicy dwóch metrów :):):)
-
Pieniążki na Bajeczkę jak z bajki już poszły-z bazarku dla niej wyszło 47zł i tyle przelane :)
-
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się,wiemy,że będzie ciężko i za ciebie też kciuki będziemy trzymały.Pustka w domku teraz będzie i cisza straszna,jak jej nie będziesz mogła wytrzymać,to dziewczyny zaraz coś na to poradzą i coś ci podeślą :p -
Trewor - mlody pregusek juz szczesliwy we wlasnym domu
tatankas replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
My również trzymamy kciuki i łapki za Treworka,no i za ciebie,żebyś spokojnie to przeszła,choć to raczej po tylu miesiącach nierealne :( -
I z dzisiejszego spacerku.Trochę dłuuuuuuuugaśny: [video=youtube;8isiVQho2C4]http://www.youtube.com/watch?v=8isiVQho2C4[/video]