Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Gratulujemy pięknej rocznicy!!! Kropeczka,Ty szczęsciaro! :D
  2. [quote name='kasjas']Ooo jak dobrze, ze Emma dzwoniła, bo ja miałam postanowienie jutro to zrobić :) Ja jeszcze dodam, ze cała rodzina pokochała Prezesa i tez chcą takiego i mnie zamęczają :lol: Mogliśmy przed oddaniem go sklonować ;) :lol:[/QUOTE] malawaszka ma niejakiego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218013-Sznaucerek-staruszeczek-szkielecik...-nawet-pomys%C5%82u-ma-tytu%C5%82-nie-mam..."]Dżordza[/URL]... :cool3:
  3. [quote name='anetek100']aaa o looosie hehehe super :):):)ale cudenka fajne:)ekstra narożniczek:) ale podobne do siebie:)[/QUOTE] Ta po prawej to rezydentka Nelka - ta co strzeli focha po przyjezdzie Daisy ;)
  4. hahaha :) a to takie moje "psie" posłanko, gdzie szybko ląduje każdy tymczasowicz ;) [URL=http://img513.imageshack.us/i/marysia16.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/9295/marysia16.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='Tattoi']A worka nie masz? Na etykiecie jest skład, chyba, że masz odsypane z dużego :-)[/QUOTE] Worek ma aikowo, u której Nuri jest na tymczasie ;) Jak będzie w domu i na dogo to na pewno podzieli się z nami tą informacją ... ;)
  6. Dzięki dziewczyny, nigdy nie miałam psa alergika, jestem zupełnie zielona w tym temacie:roll: [quote name='Klauzunka']a jaką karmę w ogóle Nuri je? [/QUOTE] Teraz je sprezentowanego przez labradory.pl Ariona, ale z czym - nie mam pojęcia :roll:
  7. [quote name='Figafiga']Wreszcie się przekonał do małej urwiski :-)[/QUOTE] Może stwierdził, że jeśli pozwoli jej się położyć koło siebie, to przestanie mu wchodzić na głowę ;)
  8. [quote name='mamanabank']Może i swędzenie wtedy będzie mniej dokuczliwe, burza hormonów podczas cieczki sprzyja podrażnieniom.[/QUOTE] Ciekawa myśl, w sumie nie pomyślałam o tym... A burza hormonalna zawsze ma wpływ na stan skóry - u kobiet też ;) Właśnie dostałam info z Fundacji Viva, że dotarło do nich 30zł od oska1983 i tym sposobem fakturę w lecznicy mamy opłaconą :) Baaardzo, bardzo dziękujemy! :Rose: No to zbieramy dalej ;)
  9. [quote name='Penny']Ja mogę zrobić ogłoszenia na 10 serwisach ogłoszeniowych (tych najpopularniejszych). Potrzebowałabym 5 zdjęć, tekst ogłoszenia i kontakt.[/QUOTE] Penny, dzięki :) Jak już coś będę mogła o Daisy powiedzieć i będziemy mieć ładne zdjęcia to się do Ciebie uśmiechnę :)
  10. [quote name='Anula']No to czekamy z niecierpliwością na ten dzień i na wiadomości a może nieśmiało fotki bo z nimi zazwyczaj problem.[/QUOTE] Na wątku moich tymczasowiczów nigdy nie ma z tym problemu... ;) Ale na dogomanii psu domu nie znajdziemy, jedyne co nam w tym pomoże to ogłoszenia ;) Ktoś chętny na zajęcie się codziennym wystawianiem ogłoszeń na najpopularniejszych portalach (tablice, gumtree, morusek?) W niedzielę Mikropsy zrobią Daisy fryzurkę :) i od razu zajmiemy się fotami :) A, Daisy oczywiście szuka domu tylko na terenie Warszawy i okolic. I można się o to ciskać ;)
  11. Daisy przyjedzie w niedziele prosto do kliniki, gdzie zostanie opukana, osłuchana, obejrzana itp itd :) Stamtąd odbiorę ją już ja i zapakuję na narożnik przy tradycyjnym fochu Nelki ;)
  12. A ja jutro jadę do Nuri! :D Aikowo donosi, że cieczka się powoli kończy, ufff ;)
  13. Niesamowite wieści, bardzo bardzo się cieszę! :) Teraz to juz musi być TEN dom :D
  14. Dopiero dziś poczytałam sobie linki:megagrin::megagrin::megagrin: :laugh2_2::roflt::laugh2_2:
  15. [quote name='jostel5']Butki-cudniaste!I dla obu płci w fazie wczesnego rozwoju...A później-Nelka sobie z nimi świetnie poradzi!:evil_lol: A Twój Paweł już wie,że zmajstrował (-liście)chłopczyka?:crazyeye: :p[/QUOTE] Nelka byłaby zainteresowana bucikami tylko wtedy gdyby miały guziczki, suwaczki, ewentualnie koraliki ;) Natomiast takie "saute" nie leżą w kręgu jej zainteresowań ;) A Paweł nie wie co zmajstrował ;) ma nadzieję, że chłopczyka - tak jak ja mam nadzieję, że dziewczynkę :D Tu się jeszcze nie chwaliłam - w niedzielę przyjeżdza do nas[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219547-Daisy-%C5%9Bliczna-kud%C5%82ata-sunia-szuka-pilnie-domu.W-schronisku-nie-daje-rady-ok.olsztyna"][B] Daisy[/B][/URL]:loveu:
  16. Fifa, już wysyłam nr konta, ale wydaje mi się, ze Ty dobrze płaciłaś :) dziękujemy!
  17. [quote name='malagos']No całe szczęście, ze pojedzie do Ani, bo i ja już zaczęłam rozważać.............no, ale dobrze sie stało i już :)[/QUOTE] Małgosiu, jeśli mogę Ci tym sprawić przyjemność to chętnie maliznę odstąpię ;)
  18. [quote name='Cleo2008']Karmy alergiczne ? Labki sa moim skromnym zdaniem czesto alergikami i moj wet poleca gotowanie ... niestety... kasze... rosolki...[/QUOTE] No właśnie wg weta Nuri może być alergiczką, na gotowanie aikowo nie bardzo ma czas... Po jakim czasie po przestawieniu na nie uczulającą karmę widać poprawę? Ma ktoś doświadczenie w tej sprawie? Myślę o kupnie jakiejś niedużej ilości karmy na spróbowanie i sprawdzenie czy to na pewno jest przyczyną tego drapania ...
  19. [quote name='malawaszka']hahaha Pucek rządzi :lol: ja tu też zaglądam do Pucucha :loveu: kitka pięknie przystrzyzona - też mnie ten kłaczek denerwował :D[/QUOTE] Malawaszka żadnemu kłaczkowi nie przepuści:evil_lol:
  20. Kurcze, drogie te karmy :( Z tego co wiem od aikowo, to Nuri zostala dziś z Pixelkiem na powierzchni kuchni i pokoiku :) ciekawe czy coś zmalowała ;)
  21. No cudna, cudna, cudna!!:loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='Dogo07']A więc skusiłaś się Andzike na Daisy :). A, na fb odezwała się osoba, z Wwy, gromerka, może pomóc jakby co.[/QUOTE] Ja mam swoją Czaputkową jakby co, Mikropsy też prężnie działają maszynką:evil_lol: ale bardzo podoba mi się propozycja Marchewy, żeby Daisy nieco odpicować przed wyjazdem - głównie chodzi mi o kąpiel, z fryzurką poradzimy sobie w Warszawie ;)
  23. [quote name='Becia66']byłam , widziałam - cudna jest. Pewnie długo u ciebie nie posiedzi więc nie przyzwyczajaj się zbytnio. A z lizaniem...cóż pewnie rady pani doktor pójdą do kosza. Ja wam powiem, nie ma nic przyjemniejszego jak psie całusy psa, nawet jęzor TZ nie sprawia mi tyle przyjemności. :diabloti:[/QUOTE] Hehe, no właśnie, jak tu takiego cudeńka nie całować ;) Jestem pewna, że jak już będzie czysciutka, pachnąca, ufryzowana to kolejki się będą do niej ustawiać - ale teraz oczywiście gnije w schronie!!! :angryy: Wczoraj mi prawie serce pękło jak przeczytalam, że przyjechała po nią jakaś babka, Daisy już czekała "spakowana", czyściutka, uczesana, a Pani zobaczyła Daisy, stwierdziła,ze jest za duża i ją zostawiła w pierdlu!!! :angryy: Jak tak można, powiedzcie mi???:angryy:
  24. [quote name='Becia66']Andzike kochana, choc ty brzuchata to widzę że z równym entuzjazmem pieski ratujesz....:klacz::loveu:[/QUOTE] Mam błogosławieństwo od Pani Doktor, mam tylko Daisy nie nosić na rękach i mamy się nie obcałowywać - z tym może być ciężko :cool3:
×
×
  • Create New...