-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Pogoń po zamarzniętej łące :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/p1240320.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/435/p1240320.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/p1240312.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/154/p1240312.jpg[/IMG][/URL] Z Szirunią :) Też gustownie ubraną ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/94/p1240324.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7641/p1240324.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/p1240204.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8199/p1240204.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/706/p1240213.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5972/p1240213.jpg[/IMG][/URL]
-
Ogolonej księżniczce marznie przy tych mrozach doopka na spacerku, więc pożyczyła od Mikropsów służbowy kubraczek i tak się pięknie prezentuje ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/p1240208q.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6479/p1240208q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/p1240169t.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/4710/p1240169t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/p1240223.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/5109/p1240223.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/p1240290.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/4273/p1240290.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/p1240277.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9549/p1240277.jpg[/IMG][/URL]
-
Chmurka ma już własne Słoneczko!:) W Warszawie! :)
Andzike replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jostel, wyślij maliznę na [email][email protected][/email] razem z opisem i kontaktem ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']odwiedzam piękną Nuri i z ciekawością czekam na wieści jak przebiegało zapoznanie Nuri z Szirą :)[/QUOTE] Szira to kawał małej cholerki, zdarzyło jej się ze dwa razy nawarczeć na czekoladowego niedźwiadka, gdy ta zbliżała się do mamusi ;) Zresztą Golden też został przez Szirę obwarczany - ma dziewczyna charakterek ;) Za to Nuri też czuje się coraz pewniej - od Pixela nauczyła się pilnowania - biada temu psu, który za bardzo zbliżył się do pudła z karmą - zaraz podążała za nim sugerując, żeby się ulotnił ;) -
Kropka - kochana sunieczka :) Zostaje u nas na stałe :)
Andzike replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Nooo :) w końcu oficjalna wiadomość:) -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aaaa!!! Ja też chce ferie! :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monisiaczek']Może dziewczynie trzeba kołnierz założyć?[/QUOTE] To chyba nic nie pomoże, bo nawet w kołnierzu będzie mogła się po uchu podrapać. Jak nie po uchu - to znajdzie sobie jakieś nowe miejsce - pachwinkę, stópkę, ogonek... Mam nadzieję, że po karmie i pranie w przeciwalergicznym szamponie jej to przejdzie... :( -
ADELA, najgrubsza i najbrzydsza ! czy ma jeszcze szanse na dom ?
Andzike replied to Amarylis's topic in Już w nowym domu
Fantastyczna fota! Coraz mniej Adeli chyba jest ? ;) -
Lija, młodziutka sunia mix basenji w domku stałym w Warszawie!
Andzike replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka !!! :) Miałam dziś okazję w końcu poznać Liję, byliśmy na mroźnym spacerze razem z resztą stadka :) Lija z poczatku nieco speszona większymi od siebie psami, cały czas próbowała wprosić się Pańci na rączki ;) Potem już się trochę oswoiła, ale przy Pańci czuła się najpewniej ;) Lija z moją tymczasowiczką - Szirą. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/p1240171v.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/594/p1240171v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/p1240173i.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9390/p1240173i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/513/p1240336.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4306/p1240336.jpg[/IMG][/URL] I solo :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/p1240232.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/1743/p1240232.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/p1240364.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8251/p1240364.jpg[/IMG][/URL] -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Andzike replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cudowne zdjęcia :) To jest ten dom! :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Oczko po odstawieniu herbatki zaczęło znów się paprać, więc aikowo wróciła do swojego sposobu ;) Nuri od wczoraj je weterynaryjną karmą dla alergików, bo aikowo nie mogła patrzeć jak Nuri wydrapuje sobie kolejną dziurę w uchu :( Cały czas jej trzeba pilnować, żeby się nie drapała... Wykąpałyśmy ją w weekend szamponem przeciwalergicznym, oby w połączeniu z nową karmą zadziałał :) Poza tym Nurek jest słodka, kochana, grzeczna, posłuszna i ogólnie boska! :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']A jak z ,,wpadkami,,Sziry?uspokoiło się?[/QUOTE] Tak, w domu zachowuje się idealnie. Wytrzymuje całą noc, w czasie gdy jesteśmy w pracy też się nie załatwia. Pięknie ogarnia wszystko na spacerach :) Ale wczoraj byłyśmy u mojej przyjaciółki i Szira zsikała się w domu chyba z 5razy... Bardziej to było na zasadzie znaczenia, bo u Agnieszki niejeden pies zostawił już swój zapach, ale trochę się przez ślicznotę wstydu najadłam, bo postanowiła zasikać kudłaty dywan dokładnie w momencie, gdy wychwalałam ją jaka jest mądra i zachowująca czystość ;) Ale tak czy siak wbudziła zachwyt - mało tego, wszyscy zgodnie twierdzą, że zdjęcia, mimo, ze piękne, w żaden sposób nie oddają jej urody :) Odmeldowujemy się, bo zaraz jedziemy poznać Szirę z aikowym stadkiem, między innymi z labradorką Nuri (u mnie banerku) :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']Taka to ma dobrze :) Wycałuj ode mnie to czekoladowe labiszcze :)[/QUOTE] Wycałuje całe stadko plus na pewno wybierzemy się na mroźny spacer :) Nuri i aikowe chłopaki poznają moją nową tymczasowiczkę Szirę - znów będzie pełno psów w domu i ogrodzie:loveu: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
A ja dzis znów jade do Nuri!:multi: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nie chcę Was martwić, ale jak też miałam smaki i nadal mam na słodkie ;) Lody śmietankowe z bananami, posypane pokruszoną czekoladą i polane sokiem malinowym to był mój numer jeden ;) W sumie nadal jest, chociaż przegryzany kapustą kiszoną ;) A chusta tez mnie kusi pod kątem spacerów - szczególnie po aikowych łakach - jakoś nie wyobrażam sobie spacerowania tam z wózkiem ;) -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
Andzike replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Nocka w drodze, miła, ufna i kochana.[/QUOTE] Super :) Ciekawa jestem Waszego spotkania :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Mikropsy potwierdziły wpływ 20zł od dochy :) Dziękujemy! :Rose: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Ano, coś w tym jest. Tylko tam jest jeszcze więcej śniegu... Właśnie sobie uświadomiłam, że istnieją w miejscach publicznych toalety "dla matki z dzieckiem" a dla ojca z dzieckiem już nie? Znaczy od przewijania są kobiety, li i jedynie...[/QUOTE] Słuszna uwaga. U mnie w fabryce też jest pokoik dla matki z dzieckiem, ojca z dzieckiem chyba w nim nie uświadczysz... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A ja chcę do Szwecji... -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mnie Hello Kitty też przeraża i to nawet nie chodzi o popularność tego czegoś - na widok różowego kotka odczuwam coś podobnego jak na widok laleczki Chucky ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Melba dla kobiet lekkich obyczajów? Hmm.... w sumie to ja chyba nigdy melby nie jadłam... Czas nadrobić ;) Co do płci to miałam przeczucie, że to będzie chłopak - za bardzo zaklinałam rzeczywistość o dziewczynkę, żeby mogło się spełnić... ;) Zgodnie z zasadą "Chcesz rozśmieszyć Boga? Powiedz mu o swoich planach..." Poza tym wszędzie dookoła rodzą się dziewczynki i tak samo jak Florentynka, wiedziałam, że to zmniejsza nasze szanse na dziewczynkę ;) Najważniejsze, żeby był zdrowy - sztampowo, ale prawdziwie :) Paweł zachwycony wertuje książeczkę z imionami ;) -
[quote name='Dzika_Figa']No wybieram się w połowie maja, na Florentynkowego bachora, niestety jak Twój się pojawi, to pewnie będę miała pełne łapy roboty, może w drodze powrotnej?[/QUOTE] Zapraszamy, będziesz miała doświadczenie, to pokażesz mi co i jak ;)