Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Ej, to ja tu weszłam pogadać o wózkach i fotelikach, a tu takie rzeczy... :( Mnie też tąpnęło jak zobaczyłam te zdjęcia i zdecydowanie nie chciałabym ich widzieć... :(
  2. Szkoda maluszka z lecznicy... :( Dobrze, że reszta jest pod właściwą opieką...
  3. [quote name='Cleo2008']Znalazlam ja na fb ale tam ogromne opoznienie informacyjne. Jest jakies wydarzenie ? W sumie to ds szukamy i to najlepiej w warszawie ???[/QUOTE] Nie ma żadnego opóźnienia, wszystko jest na bieżąco. Nie ma jeszcze wydarzenia. Na razie sunia ma cieczkę, więc plany adopcyjno-sterylizacyjne trochę się przesuwają :( Potem - sterylizacja i operacja entropium. A potem - tak - DS, najlepiej w Warszawie :)
  4. [quote name='Figafiga'] Andzike ból koszmarny...ale jak dzidzia wyjdzie..to nie pamiętasz już. My baby być silne ha ha ha[/QUOTE] ooo, dzięki, dzięki ;) to tak w ramach pocieszenia? ;)
  5. [quote name='Figafiga']Aż się dziwię, że Ci się udało wkleić przy Nuri taki baner, ja kombinowałam i nic.[/QUOTE] Ciii, ja też się dziwię ;)
  6. [quote name='majuska']...tak na prawdę pomimo bólu ja wspominam dni kiedy rodziły się moje dzieci jako najpiękniejsze w życiu...(wcale nie dzień ślubu:eviltong: )[/QUOTE] Pomimo przeczytania wczoraj całego wątku "Poród na wesoło" na Baby Boom, nadal jestem bardziej niż przerażona, więc pisz tak majuska, pisz :D
  7. Mam nadzieję, że mnie żadne mod nie pogoni z tym wielkim podpisem ;)
  8. Bosh.... :( :( :( Płakać się chce... Dobrze, że maluchy już bezpieczne...
  9. [quote name='mamanabank']Dziewczyny były dzisiaj w lecznicy, mają przywieźć maluchy, mojego też.[/QUOTE] O :) to trzymamy kciuki i czekamy na wieści! :) mam nadzieję, że będzie lepiej :)
  10. Mamanabank, to mieliście wesołą noc... Dobrze, że malutka czuje sie odrobine lepiej... A jak z jej rodzeństwem?
  11. [quote name='agaga21']mam nadzieję, że rano znajdę tu optymistyczne wieści. trzymam kciuki za te maleńkie bidusie i nie wchodzę w wasze porachunki, bo nie jestem w temacie.[/QUOTE] Też trzymam kciuki, żeby jutro malizny poczuły się lepiej.
  12. [quote name='agaga21']rozumiem, że wszystkie są w dt? czy poza ds czegoś potrzeba?[/QUOTE] edzia i mamanabank będą wiedzieć więcej, ale z tego co zrozumiałam to DT są mocno awaryjne i jakby znalazły się jakies inne, nie byłoby źle..
  13. Magda, to Ty juz masz łóżeczko??:crazyeye: i przewijak??:crazyeye: A ja się zastanawiałam czy nie śpieszę się za bardzo oglądając dziś wózeczki i łóżeczka :D
  14. Majuska i właśnie dlatego "ktoś" musiał urodzić wcześniej, żeby przeprowadzić nas przez to za rączkę ;) EDIT: A wymarzone łóżeczko właśnie sobie obejrzalam na youtubie i pożądam go. Bardzo. EDIT2: Majuska, Figafiga, bo taki x lander to chyba na lata jest, co nie? ;)
  15. [quote name='mamanabank']Maluchy mają wątek, może zechciałby ktoś zajrzeć? [url]http://www.dogomania.pl/threads/220634-Szczen%C4%99ta-potrzebuja-pilnie-domu-!!!?p=18343021#post18343021[/url][/QUOTE] Zapraszamy,maluchy są cudne i bardzo potrzebują pomocy!
  16. [quote name='mamanabank']Na wątku Oli164 poprosiłam o banerek, może da radę pomóc.[/QUOTE] Mam miejsce, chętnie ponoszę... Napisałam do agagi, żeby tu zajrzala :) Ona zdaje się lubi takie bullowate cudeńka :)
  17. [quote name='mamanabank']Witaj. Dziękujemy za pomoc w reklamowaniu szczeniorków![/QUOTE] Mam nadzieję, że na coś się przyda... Zmieńcie może w tytule, że to mixy-pitbulla, zawsze jest większa szansa, że ktoś zajrzy jak w tytule będzie rasa...
  18. [quote name='Florentynka'] Ani chybi oszaleję, zanim się to młode wykluje.[/QUOTE] Też mam takie wrażenie... Łóżeczko to ja bym chciała turystyczne, bo my jesteśmy raczej weekendowo mobilni (szczególnie latem ;) ) i chciałabym, żeby małe miało poczucie bezpieczeństwa i swoje łóżeczko gdziekolwiek przyjdzie mu spędzić noc ;) Ostatnio zachwyciłam się: [url]http://www.tomiko.pl/619,caretero-medio-lozeczko-turystyczne-120x60.html[/url] Ale muszę koniecznie zobaczyć je złożone, no i cała technikę składania :)
  19. Właśnie popatrzyliśmy sobie w necie na te x landery i bardzo mi się podobają :) Znalazłam ofertę za niecałe 1600zł (gondola, spacerówka + fotelik do samochodu) [url]http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=965&%3CosCsid%3E[/url] To chyba niezła cena?
  20. [quote name='aikowo']Czyli jednak pudel też? Ostatnio się zastanawiałyśmy, dlaczego dalmatyńczyka oślepiłaa na pudla nawet nie zerknęła ;)[/QUOTE] Pudel też juz może pojechać do wypatroszenia - stracił oczka i nosek ;)
  21. A to paskud jeden! :) Aikowo, są jakieś szanse na nowe fotki? :) Np z naszym ulubionym interaktywnym koteczkiem? ;)
  22. Fajna relacja nt wózka :) boshe, ile jeszcze rzeczy mnie czeka...:roll:
  23. Ja o Nelkę też jakoś jestem spokojna :p Śmiejemy się, że tradycyjnie walnie focha, ale potem jej przejdzie... No i już oczami wyobraźni widzimy te wygryzione z guziczków bodziaki, kaftaniki i co tam jeszcze takie niekudłate tymczasowicze mogą przydziewać... :roll: A przecież nowyczłonekstadanabank:loveu: będzie "po nas", więc muszą być w stanie idealnym! Florentynka, widzę, że Ty też już masz za sobą zasypianie o siódmej wieczorem? ;)
  24. [quote name='Mazowszanka']Jakie to cudo kochane. Jak można było jej nie chcieć.[/QUOTE] Ja też tego nie rozumiem, serce mi się rozpuściło, jak zobaczylam tą trzęsącą się z radości doopkę :D Ale dobrze, że tak wyszło :) Nie wiem, gdzie mogłoby być jej lepiej :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/28122011060.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9039/28122011060.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/862/06012012066.jpg/][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/4750/06012012066.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...