Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. I właśnie wczoraj po przegrzebaniu internetu, pożaleniu się nad sobą i daniu sobie w pysk na uspokojenie nie zamierzam się denerwować ;) No i czekam na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219547-Daisy-%C5%9Bliczna-kud%C5%82ata-sunia-szuka-pilnie-domu.W-schronisku-nie-daje-rady-ok.olsztyna"]Daisy :loveu:[/URL][/B]
  2. To ja się bardzo cieszę :) I czekam na Daisy w niedzielę :loveu:
  3. No i nie poczytałam, bo byłam wczoraj u gina i usłyszałam serduszko :loveu::multi::loveu: Muszę zrobić dodatkowe usg, bo coś nie jest tak jak powinno, tzn może jest tak, bo może taka moja "uroda", ale się okaże po badaniu. Na razie nie panikuje... Znaczy się staram się nie panikować :razz: Za parę dni zaproszę Was do mojej nowej tymczasowiczki:loveu: Mam błogosławieństwo Pani doktor, poza tym, ze nie mogę jej podnosić no i mamy się nie oblizywać (Pani Doktor wymówiła to takim tonem jakby było to oczywiste, a obawiam się, że mogę mieć z tym duży problem :roll:)
  4. Tuna w DS :) W poniedziałek sterylka, nie wiadomo czy uda się przy okazji zoperować łapkę, bo ma pozrywane sciegna i rzepka jej "lata" :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc000811.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3774/dsc000811.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/dsc000801.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9832/dsc000801.jpg[/IMG][/URL]
  5. Ja też nie potrafię o Sareńce zapomnieć...
  6. [quote name='aikowo'] Suczysko cały czas się drapie, na uszku aż do krwi... :( [/QUOTE] Ciotki, macie jakieś doświadczenie z karmami alergicznymi? Polecacie coś?
  7. [quote name='Figafiga']Andzike śliczne i mogą być dla chłopczyka i dziewczynki :-)[/QUOTE] Paweł twierdzi, że jakieś takie strasznie dziewczęce ;)
  8. A ja protestuję przeciwko polityce informatycznej mojej korpo!! :angryy: Mam zablokowane obydwie strony i nie mogę się w spokoju oddać lekturze w robocie ;)
  9. [quote name='Klauzunka'][B] Andzike[/B] wzbudziłaś we mnie zazdrość :lol:[/QUOTE] A ja już się nie mogę doczekać ;) Z Wrocławia do Warszawy w sumie kawałek drogi... ;)
  10. [quote name='majuska']To może to jej aukcje??:diabloti: Takie opaseczki to tak na wiosnę do ozdoby łepka, co by widać było, że to dziewczynka :evil_lol: A dzieragny wątek to ten bazarek co masz w podpisie??[/QUOTE] Tak, tak, początkowo to były pokrowce, podkładki, ew. broszki, ale Juldanowa się rozwija i specjalne zamówienia też robi :D Z tą opaską to się wstrzymam, Paweł już wczoraj stwierdził, że buciki są takie dziewczęce, a przecież nadal nie wiadomo co będzie...:evil_lol:
  11. Majuska, to Ty Juldanowej nie znasz? ;) Wbijaj się na dziergany wątek i pytaj - myślę, że nie będzie problemu, żeby Juldanowa coś zadziałała :) A takie opaseczki to po co? Bo jakoś ich zapragnęłam... ;)
  12. [quote name='majuska']Czyli wszystko gra?? :)[/QUOTE] Odpukać, wszystko w jak najlepszym porządku :D
  13. [quote name='Florentynka']Takie ochraniacze na młode? To w tle, znaczy się?[/QUOTE] Podmieniłam zdjęcie, bo zle wkleilam na poczatku :) Dokładnie - ochraniacze na małe stópki, "robią się" jeszcze rękawiczki niedrapki też na tym samym bazarku:loveu:
  14. A co mi tam - tu też się pochwalę, a raczej pochwalę [B]Juldanową[/B] za talent - takie cudeńko mi zrobiła na dzierganym bazarku :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RAVxLLir4zI/TxQZ5hN813I/AAAAAAAABVI/Z2cJTfUapAw/s640/DSCF4928.JPG[/IMG] Jeśli ktoś bylby zainteresowany szydelkowymi cudeńkami - zapraszam na bazarek w banerku :)
  15. Co tu tak ucichło ? :razz: Przyszlam się Wam pochwalić cudeńkiem jakie zrobiła mi na bazarku ciotka Juldanowa:loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RAVxLLir4zI/TxQZ5hN813I/AAAAAAAABVI/Z2cJTfUapAw/s640/DSCF4928.JPG[/IMG] Jakbyście chciały "coś" dzierganego na szydełku to zapraszam do swojego banerka ;)
  16. Drapichrusty dwa:loveu::loveu::loveu:
  17. Niespodzianka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/beznazwydn.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1861/beznazwydn.jpg[/IMG][/URL]
  18. Nie mogę się na niego napatrzeć, niesamowita zmiana...
  19. [quote name='Klauzunka']ale o jaką pomoc chodzi? o wystawienie samego bazarku?[/QUOTE] Tak, pilnowanie kupujących, wysylanie nr konta itp :) Zdjęcia i opisy będą od aikowo :) Ja mogę to zrobić (to też będzie mój pierwszy bazarek),ale jeśli bardzo chcesz, to mogę odstąpić Ci tą przyjemność :cool3: [quote name='oska1983']co tam u czekoladki słychać?[/QUOTE] A to aikowo wie na bieżąco, ja zobaczę Nuri dopiero w weekend i już sie nie mogę doczekać:multi:
  20. Ale cudaczek! :D Boska jest !!!:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='wiosenka']Kopiuje prośbę [B]doris66[/B]Szukamy kogoś z Warszawy kto mógłby w najbliższych dniach przeprowadzić wizytę przedadopcyjną , w Warszawie na Bielanach. Szukamy tez transportu dla suni ( średniej wielkości tak do 20 kg wagi ) do Warszawy.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217093-Sunia-i-tr%C3%B3jka-jej-szczeni%C4%85t-z-Bielska-Podlaskiego-liczy-si%C4%99-ka%C5%BCdy-grosz.-Prosimy/page24"]http://www.dogomania.pl/threads/2170...Prosimy/page24[/URL][/QUOTE] Z Bielan jest Igam, napiszcie do niej na pw. Co do transportu - nie mam pomysłu :(
  22. [quote name='mamanabank'] Swoją drogą - Florentynka sobie zażyczyła i śnieg spadł w całej Polsce, kurczę![/QUOTE] Przecież ciężarnej się nie odmawia...:cool3:
  23. [quote name='Florentynka']Parówy gołe ale wesołe: [url]https://picasaweb.google.com/florentynka.psy/AJednakSnieg[/url][/QUOTE] Zdjęcia rewelacja!!! :)
  24. [quote name='mamanabank'] edit. chyba mi odbiło... przede wszystkim serdecznie gratuluję!!![/QUOTE] matko, ja też!!! Wizja parów w falbankach tak mnie zachwyciła, że zapomniałam o gratulacjach!!!:oops::roll::oops:
×
×
  • Create New...