-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
I właśnie wczoraj po przegrzebaniu internetu, pożaleniu się nad sobą i daniu sobie w pysk na uspokojenie nie zamierzam się denerwować ;) No i czekam na [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219547-Daisy-%C5%9Bliczna-kud%C5%82ata-sunia-szuka-pilnie-domu.W-schronisku-nie-daje-rady-ok.olsztyna"]Daisy :loveu:[/URL][/B] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
To ja się bardzo cieszę :) I czekam na Daisy w niedzielę :loveu: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No i nie poczytałam, bo byłam wczoraj u gina i usłyszałam serduszko :loveu::multi::loveu: Muszę zrobić dodatkowe usg, bo coś nie jest tak jak powinno, tzn może jest tak, bo może taka moja "uroda", ale się okaże po badaniu. Na razie nie panikuje... Znaczy się staram się nie panikować :razz: Za parę dni zaproszę Was do mojej nowej tymczasowiczki:loveu: Mam błogosławieństwo Pani doktor, poza tym, ze nie mogę jej podnosić no i mamy się nie oblizywać (Pani Doktor wymówiła to takim tonem jakby było to oczywiste, a obawiam się, że mogę mieć z tym duży problem :roll:) -
Kudłatka Tuna , teraz ma kochających opiekunów :).
Andzike replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tuna w DS :) W poniedziałek sterylka, nie wiadomo czy uda się przy okazji zoperować łapkę, bo ma pozrywane sciegna i rzepka jej "lata" :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc000811.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3774/dsc000811.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/dsc000801.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9832/dsc000801.jpg[/IMG][/URL] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Zapisuję, przyda się ;) -
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
Andzike replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też nie potrafię o Sareńce zapomnieć... -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo'] Suczysko cały czas się drapie, na uszku aż do krwi... :( [/QUOTE] Ciotki, macie jakieś doświadczenie z karmami alergicznymi? Polecacie coś? -
[quote name='Figafiga']Andzike śliczne i mogą być dla chłopczyka i dziewczynki :-)[/QUOTE] Paweł twierdzi, że jakieś takie strasznie dziewczęce ;)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A ja protestuję przeciwko polityce informatycznej mojej korpo!! :angryy: Mam zablokowane obydwie strony i nie mogę się w spokoju oddać lekturze w robocie ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka'][B] Andzike[/B] wzbudziłaś we mnie zazdrość :lol:[/QUOTE] A ja już się nie mogę doczekać ;) Z Wrocławia do Warszawy w sumie kawałek drogi... ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']To może to jej aukcje??:diabloti: Takie opaseczki to tak na wiosnę do ozdoby łepka, co by widać było, że to dziewczynka :evil_lol: A dzieragny wątek to ten bazarek co masz w podpisie??[/QUOTE] Tak, tak, początkowo to były pokrowce, podkładki, ew. broszki, ale Juldanowa się rozwija i specjalne zamówienia też robi :D Z tą opaską to się wstrzymam, Paweł już wczoraj stwierdził, że buciki są takie dziewczęce, a przecież nadal nie wiadomo co będzie...:evil_lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Majuska, to Ty Juldanowej nie znasz? ;) Wbijaj się na dziergany wątek i pytaj - myślę, że nie będzie problemu, żeby Juldanowa coś zadziałała :) A takie opaseczki to po co? Bo jakoś ich zapragnęłam... ;) -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Andzike replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Czyli wszystko gra?? :)[/QUOTE] Odpukać, wszystko w jak najlepszym porządku :D -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Takie ochraniacze na młode? To w tle, znaczy się?[/QUOTE] Podmieniłam zdjęcie, bo zle wkleilam na poczatku :) Dokładnie - ochraniacze na małe stópki, "robią się" jeszcze rękawiczki niedrapki też na tym samym bazarku:loveu: -
A co mi tam - tu też się pochwalę, a raczej pochwalę [B]Juldanową[/B] za talent - takie cudeńko mi zrobiła na dzierganym bazarku :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RAVxLLir4zI/TxQZ5hN813I/AAAAAAAABVI/Z2cJTfUapAw/s640/DSCF4928.JPG[/IMG] Jeśli ktoś bylby zainteresowany szydelkowymi cudeńkami - zapraszam na bazarek w banerku :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Co tu tak ucichło ? :razz: Przyszlam się Wam pochwalić cudeńkiem jakie zrobiła mi na bazarku ciotka Juldanowa:loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-RAVxLLir4zI/TxQZ5hN813I/AAAAAAAABVI/Z2cJTfUapAw/s640/DSCF4928.JPG[/IMG] Jakbyście chciały "coś" dzierganego na szydełku to zapraszam do swojego banerka ;) -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Andzike replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Drapichrusty dwa:loveu::loveu::loveu: -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
Andzike replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/beznazwydn.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1861/beznazwydn.jpg[/IMG][/URL] -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się na niego napatrzeć, niesamowita zmiana... -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']ale o jaką pomoc chodzi? o wystawienie samego bazarku?[/QUOTE] Tak, pilnowanie kupujących, wysylanie nr konta itp :) Zdjęcia i opisy będą od aikowo :) Ja mogę to zrobić (to też będzie mój pierwszy bazarek),ale jeśli bardzo chcesz, to mogę odstąpić Ci tą przyjemność :cool3: [quote name='oska1983']co tam u czekoladki słychać?[/QUOTE] A to aikowo wie na bieżąco, ja zobaczę Nuri dopiero w weekend i już sie nie mogę doczekać:multi: -
Maleńkie, porzucone szczenięta wszystkie w swoich domach.
Andzike replied to edzia.71's topic in Już w nowym domu
Ale cudaczek! :D Boska jest !!!:loveu::loveu::loveu: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Kopiuje prośbę [B]doris66[/B]Szukamy kogoś z Warszawy kto mógłby w najbliższych dniach przeprowadzić wizytę przedadopcyjną , w Warszawie na Bielanach. Szukamy tez transportu dla suni ( średniej wielkości tak do 20 kg wagi ) do Warszawy.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217093-Sunia-i-tr%C3%B3jka-jej-szczeni%C4%85t-z-Bielska-Podlaskiego-liczy-si%C4%99-ka%C5%BCdy-grosz.-Prosimy/page24"]http://www.dogomania.pl/threads/2170...Prosimy/page24[/URL][/QUOTE] Z Bielan jest Igam, napiszcie do niej na pw. Co do transportu - nie mam pomysłu :( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank'] Swoją drogą - Florentynka sobie zażyczyła i śnieg spadł w całej Polsce, kurczę![/QUOTE] Przecież ciężarnej się nie odmawia...:cool3: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Parówy gołe ale wesołe: [url]https://picasaweb.google.com/florentynka.psy/AJednakSnieg[/url][/QUOTE] Zdjęcia rewelacja!!! :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank'] edit. chyba mi odbiło... przede wszystkim serdecznie gratuluję!!![/QUOTE] matko, ja też!!! Wizja parów w falbankach tak mnie zachwyciła, że zapomniałam o gratulacjach!!!:oops::roll::oops: