Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Florentynka']Tak jest. Jak się kisić, to w dobrym towarzystwie. Majuska nam tu będzie patronować, i mamanabank i Figafiga i wszystko nam powiedzą co musimy wiedzieć. Prawda?[/QUOTE] Dokładnie tak! :)
  2. Florentynka, tu jest zdecydowanie milej! :)
  3. Po krótkim romansie z wątkiem "poradnikowo - oczekującym" na dogo stwierdzam, że z Wami u Nelki i Łucji jest mi najlepiej :) Z tego co wiem to Florentynce też ;)
  4. [quote name='Florentynka']U Łucji, ale cicho ;) I u Nelki...[/QUOTE] Chyba tam zostaniemy, tak będzie najlepiej ;)
  5. A gdzie na dogo jest teraz miło... :(
  6. [quote name='Figafiga'] Andzike, jakiś mod usunął podpis, a jednak się dopatrzyli hi i hi[/QUOTE] No właśnie, kurczę ;)
  7. [quote name='Tusia&NN'] czy to jest bardziej na zasadzie, że jesteście w ciąży, są zachcianki, to się jedzie w nocy do sklepu i robi zakupy z przymrużeniem oka na ten Wasz stan właśnie pomimo, że by się wytrzymało do rana?[/QUOTE] U mnie to jest raczej tak ;)
  8. [quote name='majuska']he, he...czysta żywa patologia :)[/QUOTE] Dokładnie ;)
  9. Odpukać, póki co przechodzę ciąże bez objawów negatywnych - żadnych mdłości, nadwrażliwości na zapachy, zmęczenia, zgagi. Do zeszłego tygodnia się zastanawiałam czy ja aby na pewno jestem w ciąży, skoro nic mi nie jest ;) Po obejrzeniu zdjęć z usg na których widać już małego człowieczka, a nie plamkę upewniłam się, że jednak jestem ;) Zachcianki jedzoniowe mam nie ja - a maluch - tak to tłumaczę sobie i TZowi, którego wczoraj o 21.45 wysyłałam po lody i czekoladę, bo po zobaczeniu banana szaleńczo zapragnęłam deseru lodowego z nim w roli głównej ;) A co do higieny - dzieciństwo spędziłam u ciotki na wsi, takiej prawdziwej wsi z kurami, świniami, końmi itp, korzystając z wiejskich uroków jak tylko się dało, nie raz wracając wysmarowana błotem lub czymś gorszym ;) Ciotka do tej pory się ze mnie śmieje, że jestem "w sianie robiona, w gnoju wychowana" ;) I nie mam uczulenia zupełnie na nic...
  10. [quote name='Akrum'] labradory to piękne psy, gdy mijam na ulicy to zawsze mi się kojarzą [B]z takimi dużymi dziećmi, z taką psią ciapą[/B] - nie wiem dlaczego :)[/QUOTE] Bo to jest chyba jeden z najlepszych i najbardziej trafnych opisów labradorów jakie znam ;)
  11. [quote name='mshume']Andzike, a to niespodzianka, SUPER. :) Jakby co to ja chętnie poradzę to i owo.[/QUOTE] Dzięki ! :)
  12. Agucha, fajnie, że coś zaczęło się dziać, inicjatywa była bardzo fajna (pamiętam głosowanie nad nazwą:evil_lol:), szkoda, że nie wyszło :roll: Powodzenia na Śląsku :happy1:
  13. [quote name='Florentynka']Czy to zdjęcia tendencyjne czy oczko trochę lepsze? Bo wygląda lepiej.[/QUOTE] Aikowo mówi, że co kropelkach jest coraz lepiej - ale tak mialo być, był spory stan zapalny, przed planowaną za jakiś czas operacją trzeba go całkiem wyleczyć:)
  14. Zainteresowanie Nuri nieco przycichło, więc każde odwiedziny są na wagę złota :)
  15. Ona sobie sama nie wyciągnie - w końcu jest lowicką księzniczką, więc nie zniża się do grzebania po szafkach ;) Za to ciuszki pozostawione na chwilę bez opieki na 100% będą pozbawione twardych elementów ;) Ale dość o Nelce, bo w przeciwieństwie do niej - Nuri nie jest takim szkodnikiem ;) Tylko takim wylizującym sobie w nocy miseczkę po lodach stojącą w zlewie ;)
  16. [quote name='agnieszka32']Moja Zocha od pierwszego dnia śpi w swoim łóżeczku, pięknie przesypia każdą noc (teraz to już w ogóle 12 godzin non stop), ze mną nie chciała spać, a w łóżeczku jest jej wygodnie, no i jest bezpieczna. Marusia śpi ze mną na łóżku, a ja nie muszę się martwić, że niechcący dziecko przygniotę, czy pies się na Zośkę wyłoży. I z pewnością Mała nie jest niedopieszczona czy niekochana - ona uwielbia swoje łóżeczko ;)[/QUOTE] [quote name='majuska']Andzike nie musisz Nelki wywalać z łóżka, jakby co to Nelka pójdzie w nogi , a młode na poduchę :) Ale generalnie to dziecię powinno chyba spać w swoim łóżeczku, a nie ze starymi ;) Cały dzień ją tulę, całuję , niuniam, kiziam i miziam, wisi mi przy cycu , ale do spania sory...do swojego wyra :)[/QUOTE] [quote name='Figafiga']majuska święta prawda, ja też moje dziecię od najmłodszego fruu do łóżeczka, w końcu po te je kupiłam :-)[/QUOTE] Z takiego od początku wychodziłam założenia, ale nie chcialabym, żeby wynikało z niego, że traktuję dziecko jako mniej ważny dodatek do psio-ludzkiej rodziny ;)
  17. [quote name='Figafiga'] Czy interaktywny Seven jest czarny czy pręgowany na czarno??bo podobny bardzo do nieżyjącego już mojego Argona.[/QUOTE] Seven miał być ciemno szary ;) A jest smolisty pręgowany :) Super kocur - wszystko ma w nosie, aczkolwiek polująca na niego Nelka potrafi go wyprowadzić z równowagi ;)
  18. Zośka śliczna :) A co do reszty - w sumie macie rację, czym ja się przejmuję ;)
  19. Śliczny mały! :) I chyba faktycznie trochę do siebie dochodzi :D
  20. Hmm... no cóż, myślałam, że to będzie fajny towarzyski wątek, na którym będę się mogła podzielić radością, wątpliwościami, zapytać jeśli będę miała problem - jak widać, pomylilam się i nie przeczytawszy całego wątku nie powinnam się na nim udzielać. Bardzo przepraszam, więcej nie będę. Nie zamierzam przestawiać calego swojego życia (chociaż zdaje sobie sprawę, że zmiana będzie przeogromna), wyrzucać psa z łóżka i traktować tylko "jak psa", skoro od początku jest traktowany jak członek rodziny... Szkoda, bo myślałam, że dzieciowy wątek na dogo będzie inny niż te na ludzkich portalach i, że to właśnie na nim będzie sobie można o takich rzeczach pogadać i się pośmiać. Ale jeśli ma być tylko o dzieciach i tylko śmiertelnie poważnie, to nic tu po mnie... :(
  21. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/441/p1065094a.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/888/p1065094a.jpg[/IMG][/URL] Nuri cały czas drapie i podgryza się w tym miejscu :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/861/p1065106a.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3066/p1065106a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/p1065128a.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3789/p1065128a.jpg[/IMG][/URL] Z interaktywnym Sevenem ;) wygląda na wypatrywanie michy ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/p1065141a.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3346/p1065141a.jpg[/IMG][/URL]
  22. Świeżutkie zdjęcia czekoladowej ślicznotki od aikowo ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/p1055062.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7576/p1055062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/714/p1065086a.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6430/p1065086a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/33/p1065087a.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/8826/p1065087a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/p1065093a.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/8915/p1065093a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Figafiga']Andzike ja na tablicy wystawiłam sporo dziecinnych rzeczy :-) trzeba sprzedawać, aby kupić synkowi inne :-) chcesz na PW??[/QUOTE] Na razie to się jeszcze za bardzo w to nie wkręcam, ale wolałabym kupować na bazarkach, bo kasa pójdzie na psiaki ;) Ale podeślij na pw, może coś mnie zachwyci :D
  24. [quote name='Figafiga']Dawaj link :-)[/QUOTE] Ja też bardzo chętnie zajrzę ;)
  25. Nie lubię śniegu... Ale po dzisiejszym spacerze w deszczu i obejrzeniu tych zdjęć wręcz szaleńczo go zapragnęłam...
×
×
  • Create New...