-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
No właśnie ja lubię takie pamiętniki (ale nie blogi, bo te nie mają takiego klimatu) i mam nawet swoje pamiętniki z szóstej i siódmej klasy podstawówki, w które wklejałam bilet do kina i papierek po gumie, której dostałam od Niego :D Jak mam kiepski nastrój, to lubię je sobie wyciągnąć i poczytać, ryję wtedy ze śmiechu i tego jakie miałam podejście do życia (w sumie jakie mogłam mieć w wieku 11 czy 12 lat). Co jest fajne to to, że występują w nim moje przyjaciółki, które znam od 24 lat, smiesznie sobie przypomnieć nasze zabawy i konflikty na śmierć i życie ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Andzike nie pisałam dziennka , bo wiem z doświadczenia, że raczej się nie wraca do tego potem, to tak jak z filmami z wesela i tego typu rzeczami, oglądniesz raz po weselu , żeby pośmiać i stoi na półce. Uważam, że warto sobie w sumie tylko foty porobić, bo to sie potem fajnie ogląda, zresztą dzieciaków starszych foty czasem raz na rok wyciągnę ( wtedy się wkładało je w album ) i pooglądma i się pośmiejemy i to nam w zupełności wystarcza :)))[/QUOTE] A mi się zachciało poprowadzić dziennik ciąży, bo pomyślałam sobie, że potem fajnie będzie sobie przypomnieć kiedy poczułam pierwsze ruchy dziecka, ile mierzyło, ważyło, jakie miałam zachcianki itp itd - nie w formie pisania elaboratów, tylko krótkich informacji ;) w związku z tym przegoniłam Pawła w sobotę po księgarniach i doszłam do wniosku, że na rynku jest luka - nie ma ładnie wydanego i fajnie przemyślanego dziennika, więc zaadoptowałam sobie do tego zwykły kalendarz ;) Za to po narodzinach dziecka - wybór różowo niebieskich "Moich Pierwszych Albumów" przyprawia o ból głowy. I to niezbyt przyjemny ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja chyba sobie śmierdziele odpuszczę, dziś obudziłam się z bolącym gardłem i po konsultacji nabyłam tantum verde... wszystko pięknie, tylko w momencie jak sobie psikam uświadamiam sobie, że jednak jestem w ciąży, bo takich odruchów wymiotnych jeszcze nie miałam ;) Z innej beczki - majuska, pisałaś jakiś dziennik ciązy? Taki dla potomności? ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Znalazłaś? Matko, potrzeba mnóstwo kasy... Dlaczego tak dużo? :-([/QUOTE] U mnie to już większość tego czego się chciałam pozbyć wylądowała na bazarkach ;) Dużo bo operacja oczka - ok. 300zł + drugie tyle sterylizacja... [quote name='Florentynka']Właśnie, właśnie - czy zapowiada się jakieś chirurgiczne leczenie oczka?[/QUOTE] Trzeba usunąć entropium, czyli tą powiekę co się wwija. Można to zrobić przy okazji sterylizacji.. Dr Garncarz poprosił o zdjęcia oczka, chce je obejrzeć, zanim wyślemy Nuri na operację. On sobie krzyknął 400zł ...:mdleje: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='oska1983']to ja wpłacam te brakujące 30zł na konto z 1szej strony :)[/QUOTE] Oska, ogromne dzięki!!! :) Jak Fundacja potwierdzi wpływ kasy, od razu dam znać :) :Rose: :Rose: :Rose: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nuri to prawdziwa farciara, wiec nie powinna wystawiać na próbę cierpliwości aikowo ;) Fundacja Viva! potwierdziła wpłatę 100zł od labradory.org - bardzo, bardzo dziękujemy!!! :Rose: :Rose: :Rose: Jeszcze 30zł i spłacimy lecznicy ;) Jeszcze 600zł i wysterylizujemy i wyleczymy oczko ;) Idę szukać czegoś do sprzedania ;) -
[quote name='Florentynka'] PS. Krystalizuje mi się wizja maskotki idealnej. Nelka, wolisz zamki metalowe czy plastikowe?[/QUOTE] ooo!!! Super! Nelka nie ma żadnych preferencji co do materiału z którego zrobione są guziczki lub suwaczki - jedno i drugie masakruje z takim samym uwielbieniem... ;) [quote name='majuska']Oj tak:) Andzike widzę, że Ci sygnaturkę zbrano:roll:..może to któraś "życzliwa" doniosła;)[/QUOTE] Raczej nie... Lansowałam się z tym swoim ogromnym banerem na wątku, na który musiał wkroczyć mod ;) Sama się podłożyłam ;) [quote name='Jasza']A Nelka już wie?? ;-)[/QUOTE] No ba ;) Była jedną z pierwszych poinformowanych! :)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza'] [I]Cały domek, to u Grzenia w Brennej.[/I] [I]Byliśmy tam i latem i jesienią i jest cudnie, ale zimą, to się chyba można zakopać.[/I] [I]Za to można wynająć całą chatkę w jednej cenie bez względu na ilość osób ( oczywiście w granicach rozsądku)[/I][/QUOTE] My to raczej preferujemy cały domek, bo byłoby nas przynajmniej z 6 osób (i tyle samo psów:evil_lol:) -
Afro - kudłaty ideał! :-) [Uwaga! - kradnie serca na "dzień dobry ;-)]
Andzike replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
A to ci niespodzianka ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] [B]Andzike[/B]- a nazwisko do tej Antoniny to Twoje ma być? My jeszcze wałkujemy temat nazwiska. Ja osobiście uważam, że niech młode ma po tatusiu, co i tak niewiele zmienia bo też długie i też na "Ja". Ręce mi opadają od tego imienia. Ja osobiście swojego nie znoszę - teraz już się nauczyłam z tym żyć, ale był czas że autentycznie cierpiałam z tego powodu. Poza tym nie chcę przesadzać z oryginalnością ( Brajan i Dżesika - moje ulubione ;)), ale nie chce też banalnie. I jeszcze, żeby miało różne fajne opcje zdrabniania i skracania. Na przykład lubię imię Małgorzata ( ale nie do użytku, bo zajęte przez moją siostrę), ale nie ma siły - każda Małgorzata bywa nazywana Gośką - a to już mi się nie podoba. [/QUOTE] Imię ma być do nazwiska TZa, ale długość taka sama, wiec będę miała longa jak nic ;) -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Andzike replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']O tym samym pomyślałam :).[/QUOTE] Ja też ... ;) Jasza, a ten domek jest jakoś ogrodzony? Jak właściciele zapatrują się na nieco większe psy ?:cool3: Taki np Golden? :cool3: -
Qrde, to są moje okolice!!! Cały weekend byłam w domu, a o psie dowiedziałam się dzisiaj z FB :( Dzialki są otwarte tylko jak jest jasno, po zmroku je zamykają (kiedyś miałam wątpliwą przyjemność zostać na nich zamknięta wracając z Pól Mokotowskich i wysłuchałam kazania od panów ochroniarzy). Generalnie ochroniarze są w porządku, swoje lokum mają mniej więcej w połowie zaznaczonego terenu od ulicy Rostafińskich - biały budynek). Niestety nie jestem w stanie sprawdzić działek, bo jak wracam z pracy to jest już ciemno, ale mogę przejść się jutro wieczorem po Polach Mokotowskich - to miejsce częstych spacerów z psami, więc może jakiś psiarz go widział. Mogę też sprawdzić jakiś inny teren, dajcie znać co, żebym kogoś nie dublowała :( Może zajść do lecznic weterynaryjnych na osiedlu (Rakowiec)? Jestem dyspozycyjna jutro i pojutrze od 18!
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Qrcze, to u mnie będzie long... ;) Ale jakoś mi to do siebie pasuje ;) Leon, fajnie, chociaż dziś akurat odszedł w Łowiczu pies o tym imieniu i jakoś tak ...:roll: Chodzi mi Wincent po głowie:evil_lol: ale Pawłowi się nie podoba :roll: na szczęscie jeszcze jest trochę czasu ;) Poza tym będzie Tośka!!! :evil_lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja też dla dziewczynki mam imię - w zasadzie "od zawsze", niezależnie od mód, trendów itp wiedziałam, że moja córa będzie Antoniną czyli Tosią. Bardzo mi się to imię podoba i nawet na bierzmowaniu miałam wziąć sobie takie i być Anną Aleksandrą Antoniną, ale mój związek z kościołem zakończył się po komunii... A poza tym takie imię nosi jedna z fajniejszych babeczek jakie znam - czyli moja wlasna osobista babcia - Tosia od jamników :) Co do chłopca - no idea, Paweł ma coś wybrać, ale żadnej propozycji mi do tej pory nie przedstawił ;) -
Rewelacyjny ucholec! :) [url]http://i1220.photobucket.com/albums/dd448/Trissylicious/IMG-20120109-00363.jpg[/url]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O fuu, jakie to niehigieniczne!!! ;) -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Piękny! Cudny! :D -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']Tak zrobię bo nieco mi dzisiaj ręce opadły :)[/QUOTE] Wcale Ci się nie dziwię... :( -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jakaś dziwna słabość mnie ogarnęła po obejrzeniu tego zdjęcia... Piękne, ale ja to raczej typ mało ryzykujący jestem, unikający adrenaliny;) ale podziwiam! :D -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
A to cholera jedna... :( :( :( Zamknij jutro dokładnie pokoik, zastaw kanapą i przyklep krzesłem ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Dokładnie tak !! I nie będziemy wyrzucać psów do wiatropłapów, czy innych ganków, i jak się zapytamy o coś co już było to nie dostaniemy zjebki za przynudzanie!!:lol:[/QUOTE] Dokładnie, bo na tamtym wątku chyba nie zauważono, że ciąża to proces cykliczny i nie każdy jest w tym samym momencie w ciąży ... i co parę miesięcy pojawiają się te same pytania, wątpliwości i opinie - z prostego powodu - bo kolejne osoby są w ciąży! A co do wpisu Florentynki - ja wiem, że dziecko WSZYSTKO zmienia, ale uchowaj mnie boshe od tylko i wyłacznie pieluszkowego myślenia po porodzie! Jak Wam zaczne truć tylko i wyłacznie o kolorze dziecięcej kupy to wtedy poproszę o zjebkę! ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']A co się będziemy do mamusiek i ciężarówek ograniczać?! Wszystkie pozytywnie zakręcone mile widziane. Nie wiem, czy nam nowy wątek potrzebny, możemy się pobujać między Łucją a Nelką. A ja tu zaraz będę wrzeszczeć i pyszczyć, bo mam potrzebę, po wczorajszej frustracji ;)[/QUOTE] Dokładnie, możemy się uzewnętrzniać tutaj tworząc kółko wzajemnej adoracji:evil_lol: -
Maleńkie, porzucone szczenięta wszystkie w swoich domach.
Andzike replied to edzia.71's topic in Już w nowym domu
W tytule zmienione, ale przynajmniej dzięki przekonaniu, że maluchy mają coś z pitbulla (broń boshe celowym wprowadzeniu w błąd) Wy zawitałyście na wątek :) -
[quote name='jostel5']Eeee....a ja mogę Wam tu robić za życzliwą ciocię-babcię?:)[/QUOTE] Życzliwe ciotki i kółko wzajemnej adoracji miło widziane :evil_lol: Damy radę! :)