Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7512/p4225983.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2465/p4225968.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/6746/p4226030.jpg[/IMG] Kopidołek :evil_lol: [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1418/p4225996.jpg[/IMG] I kanapowiec pełną gębą :loveu: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7315/p4215957.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2203/p4226001.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/4753/p4226000.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9418/p4225999.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4818/p4225998.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8725/p4225985.jpg[/IMG]
  3. I Ciapeczek :loveu: [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2481/p4226029.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5194/p4226011.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/580/p4226010.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2913/p4226009.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9577/p4225989kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3441/p4225988.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3050/p4225984.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3595/p4225979.jpg[/IMG]
  5. No to zaczynamy od Korka :) [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4766/p4226024.jpg[/IMG] [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3875/p4226020.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5387/p4226002.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/654/p4225997.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9245/p4225995.jpg[/IMG]
  6. [quote name='mamanabank']Figafiga, Tobie powinni płacić za te komentarze, przecież to jest rewelacyjna reklama. A siłę przekonywania masz taką, ze ja już też nie zwracam uwagi na inne wózki :-D[/QUOTE] No ja to bym jeszcze majusce premie wypłaciła od X-landera, bo też mnie na priv urobiła :D Florentynka, czy imię się objawiło? :)
  7. [quote name='mamanabank']Sorry Andzike, ale następnym razem masz jedną sajgonkę mniej. Nie ma mnie tu od 15 kwietnia i nikt po mnie nie przyszedł? Ajka i Ty? Buuuuuuu [foch foch foch][/QUOTE] To ja się focham! U Nelki link, u Nuri link a Ty nic! Chociaż w sumie może te linki pozjadalo, jak szlag trafił dogo :confused: Najważniejsze, że już jesteś :) Mam fotki z weekendu - przepiękne :loveu: Nic dziwnego jak modele obłędnie przystojni:loveu:
  8. [quote name='mamanabank']Nuri jest najpiękniejszą labradorzycą jaką spotkałam w realu, teraz co widzę labkę, to eee Nuri jest ładniejsza. Coś ma takiego w sobie, że nie sposób się nie zachwycić i ten charakter... Cieszę się, że jest szczęśliwa.[/QUOTE] Masz całkowitą rację! Co widzę labradora, to myślę "eeee, za chude łapki", "eeee, za mała głowa", "eeee, spasiony" ;) Nuri jest idealna, pięknie zbudowana, czekoladowe cudo, do tego z niesamowitym charakterem :) Nurkowy domek ma wielkie szczęście :D
  9. [quote name='Klauzunka']nie jestem na bieżąco, ale może [B]aikowo[/B] ma jakiegoś leona na dt, wtedy zareklamujcie go tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226148-Dom-dla-duzego-psa[/URL]![/QUOTE] Aikowo ma na DT dwóch kudłatych przystojniaków - ani to labki ani leony ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225798-Korek-i-Ciapek-dw%C3%B3ch-kud%C5%82atych-przystojniak%C3%B3w-z-Opalenicy-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/url]!
  10. [quote name='Florentynka']też kocham zielony groszek... a takie strączki całe, młodziutkie, zanim ziarenka się rozwiną, mniam, mniam![/QUOTE] Dokładnie tak! Jak co roku się pojawia w sklepach w horrendalnej cenie, to bankrutuje, ale pochłaniam ilości hurtowe :cool3: i tak do słonczeczników, na które się przerzucam jak tylko się pojawią ;)
  11. [quote name='majuska']Andzike ja bym brała ten najnowszy MOVE. Czy w tym najnowszym spacerówke montujesz i przodem i tyłem? Minusem jest pewnie to, że jest droższy ;) No ale to podobno nie Wy kupujecie ;) Flor...znam tą "niezręczną ciszę" kiedy się planie w większym gronie jakiś "dogomaniacki " żarcik:diabloti: [/QUOTE] Tak, też go można montować w te i nazad. Normalnie zaczynam się ekscytować na myśl o wózku ;) [quote name='Florentynka'][URL]https://picasaweb.google.com/florentynka.psy/ParowyIInni#[/URL] to parę sztuk z dziś, nie współpracowali...[/QUOTE] Trochę współpracowali :D
  12. [quote name='mamanabank']Ojejej, a czy grządka została odpowiednio zabezpieczona przed parówami? Pomysł rewelacyjny![/QUOTE] Korzystając z uprzejmości aikowo:loveu: też będę miała grządkę eko-warzyw, w czym mój ukochany zielony groszek, który na 100% nie zdąży trafić do słoiczka ;) Chodźcie do Łucji, tam widziałam fotkę Balbiniastej :)
  13. [quote name='Akrum']nadal nikt z ogłoszeń nie zadzwonił?? na tablica.pl jest prawie 100 wyświetleń i nic?[/QUOTE] Do mnie zupełnie nikt :( przypuszczam, że aikowo by coś napisała, gdyby do niej jakieś amator Korka się odezwał...
  14. [quote name='Florentynka']Pokaż laseczki w nowych obrożach, pokaż... Moje mają obróżki od Taks kupione przed wiekami - nadal śliczne i niezniszczalne![/QUOTE] Ja jestem zachwycona - co prawda za pierwszym razem podałam taks złą długość :mdleje: i obroże były za ciasne, ale po dwóch dniach dostałam nowe ;) A przy okazji jamnikom babci sprezentowałam pierwsze wersje ;) We wtorek będę na działce (dziadkowie jutro otwierają działkowy sezon), więc postaram się złapać wszystkie cztery panny w nowych obrożach ;)
  15. Wydaje mi się, że nie ma psa, który nie akceptowałby Pana Marka :loveu:
  16. Ale śmieszny mikropiesek, nic dziwnego, że długo u Ciebie nie posiedziała :loveu: Zdjęcia ze sforą - tradycyjnie boskie, super masz te psy, że tak z sercem podchodzą do tymczasów :)
  17. Hahahaha, też się uśmiałam z tej smoły :D Mieliśmy dziś ostatnie zajęcia w szkole rodzenia, bardzo mi się podobało i zdecydowanie będę polecać chodzenie na takie zajęcia, szczególnie osobom, które mają żadne pojęcie nt dzieci czyli tak jak my ;) Na koniec nie obyło się bez typowego akcentu:angryy: rozmawialiśmy o obawach jakie mamy po urodzeniu dziecka, co może się zmienić itp. Wśród paru innych nieśmiało napomknęłam, że się trochę martwię o psy (chodziło mi o to, że boję się, ze będzie im smutno, bo będę mieć dla nich mniej czasu, że nie będę w stanie tak ich dopieszczać jak to robię teraz). Jedna z dziewczyn spojrzała na mnie z przerażeniem i oburzeniem w głosie "To Wy macie psy????" (jakby posiadanie dziecka i psów się wzajemnie wykluczało:angryy:), a położna radośnie stwierdziła, że ona po porodzie musiała oddać swojego psa, bo niemożliwe było pogodzenie opieki nad dzieckiem i wychodzenia na spacery z psem... No ręce mi opadły, ludzie nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać... :shake: Potem w ramach rozrywki pojeżdziliśmy X-Landerem po sklepie:loveu: i dowiedzieliśmy się, że niecały miesiąc temu wyszedl nowy model X-Lander Move, różniący się od poprzedniego tym, że ma większe koła przednie i sposobem składania, który jest podobno jeszcze łatwiejszy. Sprzedawca piał z zachwytu opisując ten wózek, ale niestety nie mógl go nam zaprezentować, bo wszystkie sztuki, które dostali od razu się sprzedają... No i teraz nie wiem czy XQ czy Move, oszaleć można :mdleje: Aha, i zmieniłam koncepcję dotyczącą łóżeczka - już nie chcę turystycznego na co dzień - na szkole rodzenia odradzali takie rozwiazanie - przez siatkę dziecko mniej widzi niż przez szczebelki, wskazane jest, żeby jednak miały szczebelkowe, turystyczne tylko na wyjazdy. Więc chyba przeproszę się z działem dziecięcym Ikei i nabęde tam łóżeczko - chyba, że znacie kogoś, kto chciałby się swojego pozbyć ;) Pluje sobie w brodę, bo jeszcze 2tyg. temu koleżanka chciała sprzedać swoje za 20zł, a ja "nie, nie chce fioletowe Caretero Medio :evil_lol:"
  18. [quote name='Rewelacja']jeszcze tylko porządne zabezpieczenie od kleszczy bo cholerstwa jest cała masa! i koniec wydatków :P[/QUOTE] Zabezpieczone są ;) Faktura czeka na przekazanie ;) Szirek się boi burzy :( nie tak panicznie jak moja pierwsza sunia pseudo-"jamniczka", wchodząca w każdą możliwą norę, ale jest taka "niewyraźna". Biedna wystraszona kupka nieszcześcia, leży na podłodze obok narożnika, bo stąd nie widzi okna :(
  19. Jostel, dzieki :oops: Psy są chyba bardziej zadowolone z mojego przymusowego siedzenia w domu niż ja ;) Barłożymy się :) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2857/img2012041000045.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9590/img2012041000046.jpg[/IMG] Od dwóch dni jest u nas mamusina Shiba i powiem Wam szczerze, że nie ogarniam... :roll: To taki typ psa, że musi być wiecznie przy mnie, w łózku, w łazience, w kuchni, nawet w szafie. A jak ona się zrywa i za mną biegnie, to zaraz za nią zrywa się Szira, zeby zobaczyć co się dzieje. Nelka początkowo się temu opierała, ale dziś nawet ona dała się wkręcić i gdzie się nie ruszę mam za sobą ogonek z trzech psów:roll: Na szczęście jutro Shiben wraca do domu, aczkolwiek przypuszczam, że bedzie teraz u nas częstym gościem, skoro i tak jestem w domu, a mama pracuje... Dziś z całą trójką byliśmy odwiedzić Czaputa, specjalnie dla majuski chciałam zrobić zdjęcie, ale nie dało rady - całe towarzystwo wariowało, Szira z Czapim pokochali się i teraz za każdym razem jak się widzą, odbywa się dzikie szaleństwo ;) Shiba wolała się przyglądać z bezpiecznej odległości i z moich kolan, a Nelka interweniowala, jak jej zdaniem bawili się za długo i czuła się pominięta ;) Śmiesznie razem wyglądają - trzy "basety bretońskie" - czarny, szary i rudy ;) Pojawiły się na podwórku jeże i wieczorne spacery są wielką niespodzianką - dziewczyny już dwa razy namierzyły nocnego wędrowcę, a dziś ustępowałam jednemu na pasach :D Ekscytacja Nelki odrobinę przypomina ekscytację koteczkami, ale trochę jej jednak brakuje ;) Aaaaa.... I jeszcze się muszę pochwalić, że kupiłam piękne obroże od taks - oczywiście w odcieniach fioletu dla obydwu suczyn :D Obroże są niedrogie, solidnie wykonane i naprawdę śliczne :) Wykonanie i przesyłka ekspresowe - taks to naprawdę solidna firma - zdecydowanie polecam :) Do kompletu dostały nowe adresówki i koniec wydatków na burki:diabloti:
  20. [quote name='Igam']Cudna jest. Ale spojrzałam na zdjęcie na pierwszej stronie... :-( ech[/QUOTE] To już przeszłość, która nigdy nie wróci! [quote name='Mika31']jest absolutnie cudna:loveu:[/QUOTE] Zgadzam się całkowicie :)
  21. Akrum, dzięki za ogłoszenia :) Póki co nikt nie dzwonił, ale może w weekend ludzie zaczną szukać przyjaciela dla siebie :) Wszystko co wiemy o Ciapku jest na wątku, ja nie mam weny w pisaniu tekstów, wychodzą mi za suche.
  22. [quote name='majuska'] Mój stary po oględzinach zabawek stwierdził, że samochodzik zmieni nasze życie w małe piekiełko:diabloti:[/QUOTE] Większe niż ciuchcia? :diabloti: Ja mam na razie parę rzeczy z bazarku agagi21, mamuśka pobuszowała trochę w lumpeksach i też nakupowała takich cudności, że już widzę w nich Kacpra (o ile się zmieści...:cool3:). Ale mamuśka na razie nie chce mi ich oddać, kitra u siebie ;) Generalnie moje dziecko będzie ubierane w ciuszki z psich bazarków lub lumpeksów - można znaleźć takie cuda za parę złotych, że grzechem jest przepłacanie w "normalnych" sklepach ;)
  23. Cudne bliźniaki :D [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9717/szagiilara.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1450/szagiilara2.jpg[/IMG]
  24. Hehe, u Was to zawsze jest wesoło :) Wetka szpitalna potwierdziła diagnozę wetki prowadzącej. No to się lenimy ;)
  25. [quote name='Becia66']ta wetka sie nie zna, idź lepiej Andzike do ginekologa. :diabloti:[/QUOTE] Hehe, na wszelki wypadek idę dziś do drugiej, przyjmującej w szpitalu w którym może bym rodziła ;) Od razu sobie wszystko obejrzę ;)
×
×
  • Create New...