Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='majuska']No to kochana leżakuj, leżakuj, nie przeciążaj się, dbaj o siebie, musisz dla swojej kruszynki, nigdzie jej nie będzie teraz lepiej jak w Twoim brzuszku, tak więc chuchajcie na zimne!!!! Kazała Ci wetka coś łykać na te skurcze, bo to chyba magnez i nospę dają....[/QUOTE] Magnez i luteinę - ale luteina nie do łykania, tylko inną stroną ;) I no-spe jak skurcze będą bolesne... ale póki co to ja ich w ogóle nie czuje:roll: Nie wiem o co come on :(
  2. A niech sobie rośnie, w końcu po tatusiu ma prawo być duży ;) Tyle, że ja jestem trochę za małym opakowaniem dla niego, wg wetki mam jakieś skurcze macicy (których zupełnie nie czuję...:roll:) i stara znajoma szyjka macicy skraca się za szybko :( A, że ciąża spora to jeszcze się to wszystko pogłębia i suma sumarum - miesiąc zwolnienia i zdecydowane ograniczenie aktywności:roll:
  3. Ciekawa jestem ile przybrał od tego usg, bo to już pięć tygodni minęło ;)
  4. [quote name='Florentynka']Sprawdziłam w papierach : w 22 tygodniu - 482 ( to było ekstra robione usg 3d) ; w 23 tygodniu - 598 A co , Twoje jakieś wielkie?[/QUOTE] [quote name='Figafiga']w 21 tc 420 g[/QUOTE] [quote name='majuska']I ja sprawdziłam w 23 tygodniu, 14 cm i 552 g[/QUOTE] No właśnie 22 tydzień,1 dzień i 520gr... A ja jestem kurduplem...:crazyeye: Wetka powiedziała mi dziś (27tydzień), że ciąża jest naprawdę spora, ale nie wiem ile dokładnie, bo to było tylko badanie kontrolne, bez usg...
  5. [quote name='Figafiga']o rany pierwszy raz o takim czymś słyszę hmm mi też mutant urósł, a teraz szczupaczek :-) 4240 g 65 cm miał, jak pamiętam w 32 tc ważył 3200g[/QUOTE] Hmm... to może sobie taki kalkulator wymyśliłam... ;) w sumie skoro nie mogę go znaleźć w google to chyba nie istnieje ;) To inaczej :) Ile Wasze cuda ważyły na połówkowym?
  6. Ale mieliście rewelacyjny spacer! :) Tylko pozazdrościć! Akrum, Pyrdka, a może Wam też udałoby się dotrzeć do Łowicza 29kwietnia na piknik nad Bzurą? :)
  7. [quote name='Figafiga']Ciekawe kiedy u mnie będzie następny raz :-)[/QUOTE] W sumie powoli się możesz do roboty zabierać ;) Dziewczyny, pomożcie mi znaleźć taki orientacyjny kalkulator wagi dziecka po porodzie, zakładający, ze na połówkowym ważyło ileś tam... Nie wiem jak przekonać Wujka Google, żeby znalazł to czego potrzebuję, a obawiam się, że rośnie mi w brzuchu jakiś mutant ;)
  8. Tośka, przepiękne imię! :) U mnie też miała być Tosia ;) Może następnym razem ;)
  9. Bardzo, bardzo się cieszę! :) Gratulacje!!! :loveu:
  10. Album Korka na Kudłaczach do Adopcji na FB :) [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.255073524588507.55853.233852853377241&type=1[/url]
  11. [quote name='Becia66']co wy z tym rożowym, zapewniam że nie niebieski łatwiejszy do odchowania i zdecydowanie mniej stresujący.[/QUOTE] O tak, tak mi mów! :D Dzięki :)
  12. [quote name='aikowo'] No to na łakach puszczę oba żeby polatały :) Andzike, będziesz? :)[/QUOTE] Qrcze, nie chciałabym tego ominąć, ale trawnik na działce woła nas baaardzo głośno :mdleje: [quote name='Akrum']ale co, myślisz że można już go ogłaszać, czy jeszcze kilka dni Ci dać, byś go mogła poobserwować i dokładniej jeszcze poznać?[/QUOTE] Myślę, że można startować z ogłoszeniami :) chłopaki młode, zdrowe, śliczne, co mają siedzieć w DT, jak mogą w swoim domu ;)
  13. Trzymam kciuki za ubranka w kolorze różowym! :) Szybciutko daj znać jak będziesz coś wiedzieć! :)
  14. [quote name='majuska']melduję, że wygrałam bazarek, tak jak Andzike mowiłaś...zero walki, nie podniesiono rękawicy :) ;)[/QUOTE] No widzisz... wpada toto, robi zamieszanie, ale potem się wycofuje ;)
  15. [I]Nuri zadomowiła się na dobre. Były już pierwsze chwile bez smyczy i wróciliśmy wszyscy ze spaceru, jest o.k. [/I] [I]Sunie dogadały się b. szybko, wygłupiają się na całego, włącznie z wylizywaniem własnych pyszczków nawzajem po jedeniu. Nurek nauczył się jeść w "normalnym" tempie - tak jak labki, nie dominuje i nie skubie Małej w kuchni, za to bardzo zasmakowała jej Pańciusia i ciągle ją podszczypuje.[/I] [I]Byliśmy u naszego lekarza, oczko już o.k., walczymy jeszcze tylko ze skórką na szyi.[/I] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/nuriimala.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6134/nuriimala.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Juldan'] Zastanawiałam się czy Andzike napisze o podobieństwie Korka i aikowo- mamanabank proponowała nawet żeby nazwać Go Aiko:evil_lol:[/QUOTE] Podobieństwo jest uderzające ;) Korek wysłany do Kudłaczy, mam nadzieję, że jutro zagości na FB :)
  17. Ajeczka, dzięki za opis :) Wysłałam ćwoczka Korka do wstawienia na tablicę Kudłaczy do Adopcji ;) Jego uroda powinna się obronić z tymi zdjęciami co ma teraz i z moim "suchym" tekstem ;) Oczywiście wiadome jest, że Korek i Ciapek są do adopcji na terenie Warszawy i okolic:cool3:
  18. [quote name='Pyrdka']Nie wiem:oops: 2-3 lata?[/QUOTE] No własnie też bym im tyle dawała, nawet nie wiem czy trzy mają ... ;)
  19. Paweł spędził dziś pół dnia z Ciapkiem i Korkiem i twierdzi, ze Ciapek to cicha woda :D Podobno bardzo mu się podobało rozdzieranie papieru na małe kawałeczki :evil_lol: I też potwierdza, że Korek jest podobny z wyglądu do aikowo :D :D :D Dziewczyny, ile przystojniaki mogą mieć lat? chce ich wysłać do Kudłaczy do Adopcji na FB :)
  20. [quote name='tanitka']grubasek ;)[/QUOTE] No trochę ciałka nabrała ;)
  21. [quote name='Figafiga']prawie jak Bąbel :-) [URL]http://img18.imageshack.us/img18/5838/p1250662.jpg[/URL] co to za piesek??tymczasowicz?? mam nadzieję, że Szoko się odnajdzie.[/QUOTE] Ex-tymczasowiczka moich dziadków, która została ich rezydentka ;) Rok temu przyjechał do nas zagłodzony jamnik z łańcucha, który obecnie wygląda jak wyżej ;) A zresztą zobacz jak wyglądała jak przyjechała :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204397-LILKA-SONIA-ju%C5%BC-szcz%C4%99%C5%9Bliwa-w-domu-sta%C5%82ym[/url]! Strasznie się martwię Szoko, mam nadzieję, że w końcu wyjdzie ze swojej nory :(
  22. Szira ponownie prosi o zmianę tytułu, który cofnął się w czasie na wskutek boskich działań dogomanii i zaprasza do Nelki, gdzie teraz oficjalnie mieszka ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173100-NELA-w-cudownym-domu!!!/page71"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173100-NELA-w-cudownym-domu!!!/page71[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc4770.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3008/dsc4770.jpg[/IMG][/URL]
  23. [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/226/p1250743.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6223/p1250712.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/4560/p1250741.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4190/p1250753.jpg[/IMG] Nokaut! [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4190/p1250753.jpg[/IMG] Szira z Nelką były dziś bardzo dzielne - szukały [B]Szoko[/B], naszego ex-tymczasowicza :( Biedak, zgubił się w czwartek, był od tego czasu dwukrotnie widziany, ale jest spanikowany, do nikogo nie podejdzie :( przeczesywaliśmy dziś okolicę - bez rezultatu :( Plakaty rozwieszone, okoliczni psiarze powiadomieni, jeśli tylko nie będzie się przemieszczał to go dorwiemy ... Wydarzenie na FB - jakby ktoś chciał dołączyć chociażby wirtualnie... [url]http://www.facebook.com/events/355371141165245/[/url]
  24. Zagłodzony jamnik z łańcucha... [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5838/p1250662.jpg[/IMG] I maltańczyk z pseudo :evil_lol: [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8193/p1250692.jpg[/IMG] Spacerro :) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/671/p1250773.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5491/p1250763p.jpg[/IMG] I zapasy w stylu działkowym z biały sędzią Shibuchenem :) [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/8162/p1250754.jpg[/IMG]
  25. Zaległe z działki, szlag je trafił ... [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4636/p1250654.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3343/p1250641.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1633/p1250637w.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/1838/p1250686.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5075/p1250673.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...