Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Juldan'] P.S. Zgłaszam się na ochotnika, coby zrobić chłopakom ogłoszenia, ale mam cichą nadzieję, że zobaczę ich na pikniku nad Bzurą...[/QUOTE] Super, aikowo zrobi jakieś domowe fotki, poprosimy kogoś obdarzonego lekkim piórem o tekst i wysyłamy chłopaków w świat :) Zobaczymy, może na piknik się jeszcze załapią, aczkolwiek im szybciej trafią do swoich domów tym lepiej :)
  2. Wydłużyłam do środy bazarek w połowie na Rexa-przez awarię na dogo poginęły ofert kupna :( http://www.dogomania.pl/forum/threads/225401-Wyd%C5%82u%C5%BCamy-kobiecy-RELAKS-Z-KSI%C4%84%C5%BBK%C4%84-bazarek-dla-ONka-Rexa-i-Mikrops%C3%B3w-do-18-04-g-20!
  3. Reaktywowałam mikrobazarek drobiażdzkowy dla mikropsów, który zaginął w otchłani dogomanii :mdleje: Zapraszam i mam nadzieję, że tym razem nic go nie trafi ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225804-REAKTYWACJA!Bazarek-z-drobia%C5%BCdzkami-dla-Mikrops%C3%B3w-przesy%C5%82ka-TYLKO-2z%C5%82!Do-29-04-g-20[/url]!
  4. Reaktywowałam mikrobazarek drobiażdzkowy dla mikropsów, który zaginął w otchłani dogomanii :mdleje: Zapraszam i mam nadzieję, że tym razem nic go nie trafi ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225804-REAKTYWACJA!Bazarek-z-drobia%C5%BCdzkami-dla-Mikrops%C3%B3w-przesy%C5%82ka-TYLKO-2z%C5%82!Do-29-04-g-20[/url]!
  5. Reaktywowałam mikrobazarek drobiażdzkowy dla mikropsów, który zaginął w otchłani dogomanii :mdleje: Zapraszam i mam nadzieję, że tym razem nic go nie trafi ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225804-REAKTYWACJA!Bazarek-z-drobia%C5%BCdzkami-dla-Mikrops%C3%B3w-przesy%C5%82ka-TYLKO-2z%C5%82!Do-29-04-g-20[/url]!
  6. Reaktywowałam mikrobazarek drobiażdzkowy dla mikropsów, który zaginął w otchłani dogomanii :mdleje: Zapraszam i mam nadzieję, że tym razem nic go nie trafi ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225804-REAKTYWACJA!Bazarek-z-drobia%C5%BCdzkami-dla-Mikrops%C3%B3w-przesy%C5%82ka-TYLKO-2z%C5%82!Do-29-04-g-20[/url]!
  7. Szlag trafil to wrzucę raz jeszcze... [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4199/p1250663.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5838/p1250662.jpg[/IMG]
  8. Mnie też Ciapek zdecydowanie bardziej urzekł, mimo, że na pierwszy rzut oka to Korek jest gwiazdorem ;)
  9. [CENTER]Szlag mi trafił wszystkie aktualizacje... :shake: [/CENTER] Ehhh... Przekazałam na konto Fundacji [COLOR=#ff0000][B]120zl [/B][/COLOR]z[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224440-KONIEC%21Liczymy%21Ksi%C4%85%C5%BCeczki-dla-dzieci-ZA-GROSZE-dla-Lucka-i-Mikrops%C3%B3w-do-31-03g-20/page8"] bazarku ksiązeczkowego dla dzieci[/URL] - Fundacja potwierdziła wpływ :) [CENTER][B]Liwka (Perelka) znalazła nowy dom :) [/B] Zamieszkała w Piasecznie :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/72/perlab.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2619/perlab.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.289789637757400.63120.100001790997578&type=3[/URL] [B] Nowe podopieczne - wszystkie już DT w Warszawie :)[/B] [B]Frania z Krotoszyna [/B][URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.355696644467382.72249.167056143331434&type=3[/URL] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6164/franiadzis1.jpg[/IMG] [B]Adel z Koszalina[/B] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.359401484096898.73060.167056143331434&type=3[/URL] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/3194/adelaz.jpg[/IMG] [B]Mania z Koszalina [/B] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.355933034443743.72298.167056143331434&type=3[/URL] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/8665/maniao.jpg[/IMG] [/CENTER]
  10. Ufff, Nuri przynajmniej załapała się na nowy dom, nie cofnęła się w czasie dogo do czasów z DT ;) Uprzejmie donoszę, że 89zł spadku po Nuri zostało przekazane do skarbonki nowych tymczasowiczów aikowo - zupełnie nie-labradorowatych kudłaczy z Opalenicy :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225798-Korek-i-Ciapek-dw%C3%B3ch-kud%C5%82atych-przystojniak%C3%B3w-z-Opalenicy-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/url]!
  11. Zapraszam do Korka i Ciapka - dwóch kudłatych przystojniaków z Opalenicy - obecnie w BDT u aikowo :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225798-Korek-i-Ciapek-dw%C3%B3ch-kud%C5%82atych-przystojniak%C3%B3w-z-Opalenicy-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/url]!
  12. Zapraszam do ex-tymczasów Juldanów - Korka i Ciapka :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225798-Korek-i-Ciapek-dw%C3%B3ch-kud%C5%82atych-przystojniak%C3%B3w-z-Opalenicy-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/url]!
  13. [B]Post rozliczeniowy [/B] Chłopaki przywiezli ze sobą karmę, smaczki, miejsce po jajkach ;), advantix, środki na odrobaczenie. W swojej skarbonce mają: 89zł spadku po labradorce Nuri, poprzedniej tymczasowiczce aikowo 120zł - z bazarku dziecięco - książkowego,z którego dochód miał byc przeznaczony na poprzedniego tymczasowicza aikowo - Lucka :) 230zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224642-Zakończony!MEGA-książkowisko-ZA-GROSIKI-do-9-04-g-20-dla-Lucka-i-Mikropsów!?p=18830181#post18830181"]z bazarku książkowego [/URL] [B]Razem 439zl [/B][COLOR=#ff0000][B] Wydatki 60zł -[/B] szczepienie na wściekliznę i odrobaczenie [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]35zł [/B]- 1 x Fiprex Spray - 100 ml. (FIP-SPRAY-100ml) [B]105zł [/B]- 1 x BRIT Premium Adult M - Medium - 15kg (BT15000PRADM) [B]60zł [/B]- transport Korka do DS [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]Razem 260zł [/B][/COLOR][COLOR=#008080][B]Obecnie w skarbonce chłopaków jest 179zł[/B][/COLOR]:loveu:
  14. Na szczęście dali się przekonać :D i w czwartek chłopaki trafili do aikowo, gdzie czekają na najlepsze domy na świecie :D [B]Ciapek[/B] - kochany, słodki, boski i grzeczny - typowy osiołek. Chudy jak szczapa, ale z jedzeniem ma jakiś problem, niespecjalnie mu podchodzi suche, trzeba mu je polewać mleczkiem, masełkiem lub sosikiem. [B]Korek [/B]- cudny, ale niezbyt usłuchany ;) Pogromca aikowych kotków (druga Nelka...:roll:), ma problemy z zachowaniem czystości w domu :mdleje: ,ale może się oduczy ... Obydwaj są bardzo przyjaznie nastawieni do innych psów, z Pixelem i Goldenem nie ma żadnych scysji :) Aikowo napisze więcej :)
  15. Dzięki sprawnej organizacji Akrum, Pyrdki i Juldanów psiaki wyszły ze schroniska, zostały wykastrowane, odrobaczone i wykąpane :) [IMG]http://images35.fotosik.pl/1308/ae6be5f3811f6d83med.jpg[/IMG] Jedną noc spędzili u Juldanów, którzy gotowi byli oddać któregoś ze swojej bandy i zatrzymać chłopaków :D [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6301/dscf5433y.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7cu5xnZ_uK0/T4XDKJGAALI/AAAAAAAABmQ/kyfsOXwfNws/s640/DSCF5422.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GxT5NFEoZc4/T4bCVGIa5TI/AAAAAAAABxU/EIpG7MBH_UQ/s640/DSCF5439.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MWkwrwbC_rY/T4bCdx2K9lI/AAAAAAAAByU/cQ5nMste4xY/s640/DSCF5450.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-E6j2VA0fT5g/T4q2kFQGvrI/AAAAAAAABzI/KPJLpd-n6Go/s640/DSCF5458.JPG[/IMG]
  16. Jakiś czas temu aikowo miała przyjemność tymczasowiczować drapichrusta Neskę :) Na wątku Neski sprytna Akrum:evil_lol: wrzuciła zdjęcie podobnego do Neski Ciapka, który dziwnym trafem zapadł aikowo w serce, która po krótkim romansie z labradorami ;) postanowiła dać mu DT :) [IMG]http://images42.fotosik.pl/268/b1c24146db1ad96bmed.jpg[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/forum/editpost.php?p=18958688&do=editpost"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/clear.gif[/IMG] Edytuj post[/URL] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2061/p1140029.jpg[/IMG] Okazało się, że Ciapek mieszka w jednym boksie z pięknym rudym kudłaczem, który ma początki choroby kojcowej i kręci się w kółko :shake: Chwila namysłu, odrobina kobiecej wprawy w przekonywaniu TZa:evil_lol: i aikowo zdecydowała się dać dom tymczasowym obydwu kudłaczom :multi: [video=youtube;_vupoakz7ew]http://www.youtube.com/watch?v=_vupoakz7ew&feature=youtu.be[/video]
  17. [quote name='Juldan'] aikowo przybędziesz z nimi na piknik, jak jeszcze u Ciebie będą???[/QUOTE] Oby do tego czasu chłopaki już znaleźli dom, a przynajmniej Rudek zwany Korkiem, pogromca kotków i obszczywacz aikowych mebli ;) Zapraszam do chłopaków - nowych tymczasowiczów aikowo :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225798-Korek-i-Ciapek-dwóch-kudłatych-przystojniaków-z-Opalenicy-już-w-DT-szukamy-DS[/url]!
  18. Piękny burek :)
  19. Ufff, to dobrze, że się rozwinąl i poszedł :) Czyli nie miał traumy do końca życia. Swoją drogą nie wiedziałam, ze jeże już "są", pewnie lada moment znów będzie ich mnóstwo na moim warszawskim podwórku ;) Co spacer z psami wieczorem to spotykaliśmy jakiegoś - pamiętam, że wtedy mieszkała z nami Neska, która się jeży panicznie bała :D Uprzejmie informuję, że administracja dogo nie posprzątała i generalnie ma to gdzieś... Posprzątać trzeba samemu :roll: Ale z dobrych wieści - chodź do Nelki pozachwycać się zdjęciami zrobionymi przez FigęFigę. Dziewczyna ma "to coś" w aparacie :D
  20. [quote name='Figafiga']A wiesz, że oryginalne wielkości do odebrania w Łowiczu na płytce będę, bo dużo naszych twarzy jest też :-)[/QUOTE] Wow, super :) juz sie nie mogę doczekać ;) Dziekuję bardzo! :) To ja teraz trochę odczekam ze swoimi łowickimi zdjęciami, bo kontrast będzie zbyt wielki ;) Ale reaktywuje wypad nad Bolimów ;) dobrze, że chociaż image shack działa :D [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4273/p1250547.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9029/p1250542.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7088/p1250581.jpg[/IMG] [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/387/p1250603.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1444/p1250543.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Figafiga']a jest już wątek Twoich nowych tymczasików bom ciekawa niezmiernie[/QUOTE] Wątek był, ale go wcięło i do czasu dopóki nie puści mnie mega wqrf na dogo nowego wątku nie założe :angryy: Całą moją bazarkową robotę szlag trafił, muszę to jakoś odbudować :placz: Jedyne co spowodowalo dziś mój uśmiech na dogo to wklejone przez Ciebie zdjęcia... Są tak piękne, że aż zaniemówiłam, normalnie brak mi słów. Oglądam je już któryś raz i za każdym razem jestem zachwycona... Koniecznie musimy to powtórzyć z Juldanowym i aikowym stadkiem! A obejrzę sobie jeszcze raz :)
  22. Opadło mi qrfa wszystko :( dosłownie wszystko :( bazarki nierozliczone, aukcje niedokończone, a te co się zaczeły i trwały na nich licytacje - w ogóle nie istnieją... I skąd ja mam wziąć tą wiedzę???? :angryy: Tyle pracy szlag trafił, normalnie chce mi się wyć :placz: A reklamy na dogo coraz większe, szkoda, ze kasa z nich nie idzie chociaż w części na poprawienie serwisu technicznego dogomanii :(
  23. Fundacja potwierdziła wpływ 105zł za bazarek papryczkowy :) I od razu wydała to (i nie tylko to) na karmę dla psiaków przebywających w DT ... Zapomniałam tu też napisać - Szira już nie szuka domu, wykasowałam ją z postu podopiecznych Fundacji - zostaje u mnie już na zawsze:loveu: [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5706/p1240664.jpg[/IMG]
  24. aikowo jest w mailowym kontakcie z domkiem Nuri - wszystko jest ok, dziewczyny bawią się między sobą, ustalając zasady :D
  25. [quote name='jostel5']Andzike,to jakaś magia! :) Ależ to był weekend!!!:) [/QUOTE] Przemiły, ale dość wyczerpujący psychicznie i fizycznie ;) Ale odetchnę dopiero jak Nelson będzie w nowym domu ;)
×
×
  • Create New...