-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
W weekend tymczasuje się u nas Shiba, która jutro jedzie z nami po raz pierwszy do aikowo - bardzo jestem ciekawa jak się włączy do naszego stadka ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/img2012033000014.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/268/img2012033000014.jpg[/IMG][/URL] Eeeee....wiecie, że Szira zostaje z nami na stałe? :razz:
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Przepiękne te zdjęcia są, coś niesamowitego :) Na Mrówę nadal brak chętnych? -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że Pan się nie odezwał :( Ale miło, że w jakiś sposób zagłuszył swoje wyrzuty sumienia :diabloti: Pieniążki dopisuję :) Lucek - widzimy się jutro! :) -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Jutro nadciągamy z przedświąteczną paczką dla łowiczaków ;) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Trzymać kciuki proszę - Nelson ma jutro lub w niedzielę odwiedziny. Jak będę coś wiedzieć - dam znać :) A póki co odmawiamy modły, palimy kadzidła, przesyłamy ciepłe myśli i wszystkie inne cuda wianki, żeby się tym razem udało ;) -
Zapraszam na kolejny książkowy bazarek, z którego dochód zostanie w połowie przeznaczony na Fundację Mikropsy [url]http://www.dogomania.pl/threads/225401-Kobiecy-RELAX-Z-KSI%C4%84%C5%BBK%C4%84-bazarek-dla-ONka-Rexa-i-Mikrops%C3%B3w-do-15-04-g-20[/url]! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224117-Fundacja-MIKROPSY-w%C4%85tek-podopiecznych.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-nam-pomaga%C4%87-tym-namniejszym"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1226/mikropsy1.jpg[/IMG][/URL]
-
I szybciutko zapraszam na kolejny bazarek - w połowie przeznaczony na Fundację Mikropsy ;) Tym razem zapraszam na relaks z książką :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/225401-Kobiecy-RELAX-Z-KSI%C4%84%C5%BBK%C4%84-bazarek-dla-ONka-Rexa-i-Mikrops%C3%B3w-do-15-04-g-20[/url]!
-
Zapraszam na bazarek przeznaczony w polowie na Waszego ONka Rexa :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225401-ROBI-SIĘ!-Bazarek-dla-Rexa-i-Mikropsów-nie-pisać-dopóki-nie-skończę-)"]http://www.dogomania.pl/threads/225401-Kobiecy-RELAX-Z-KSIĄŻKĄ-bazarek-dla-ONka-Rexa-i-Mikropsów-do-15-04-g-20! [/URL]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Jak widzieliśmy drące się "bachory" ( np. na wakacjach popijając w spokoju w knajpie browary, a obok szamocząca się rodzina z rozdartym bachorem ) to sie go pytałam, czy chce takie..no i mówił, że tak:shake:[/QUOTE] Jak jak widzę takie rodziny to przewracam oczami i ostentacyjnie przesiadam się dalej... A teraz to ja będę po tej drugiej stronie!!! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/shake.gif[/IMG] Paweł się optymistą - bo przecież nasze będzie inne :D -
[CENTER]Skończyła się [URL="http://www.dogomania.224227-PAPRYKOWA-ruletka-dla-Nuri-i-Mikrops%C3%B3w-ZAKO%C5%83CZONA.-Papryczki-wzesz%C5%82y%21Liczymy%21?p=18919676#post18919676"]paprykowa ruletka,[/URL] z której uzbierało się [COLOR=red][B][SIZE=4]210zł!!![/SIZE][/B][/COLOR] :) Zgodnie z przeznaczeniem -[B] 105zł[/B] wędruje do Fundacji Mikropsy. Post rozliczeniowy zaktualizowany :) [COLOR=darkred][B]RAZ JESZCZE WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ! :Rose: :Rose: :Rose:[/B][/COLOR][/CENTER]
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Skończyła się [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224227-PAPRYKOWA-ruletka-dla-Nuri-i-Mikrops%C3%B3w-ZAKO%C5%83CZONA.-Papryczki-wzesz%C5%82y%21Liczymy%21?p=18919676#post18919676"]paprykowa ruletka,[/URL] z której uzbierało się [COLOR=red][B][SIZE=4]210zł!!![/SIZE][/B][/COLOR] :) Zgodnie z przeznaczeniem - 105zł wędruje do Nuri (czyli zaraz pewnie przejdzie na Lucka). Post rozliczeniowy zaktualizowany :) [COLOR=darkred][B]RAZ JESZCZE WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ! :Rose: :Rose: :Rose:[/B][/COLOR][/CENTER] -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Tiaaa... A nie mówił, że "nasze będzie inne" jak widziałaś histeryzujące i zanoszące się płaczem dzieci ? ;) My jesteśmy po drugich zajęciach w Szkole Rodzenia - wczoraj przerabialiśmy poród:crazyeye: Gdyby dało radę jakoś się z tego wyplątać - to ja bardzo chętnie:roll: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']To już nie szorstkowłose ;)?[/QUOTE] Ja mam swoje dwie - obecnie welurowo-zamszowe po strzyżeniu w typie bassetów bretońskich (hłe, hłe) i uważam, że są najpiękniejsze - ale to nie znaczy, że nie mogę się pozachwycać czekoladką :D [U][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/225230-Szczeniak-labrador-z-rodowodem-szuka-domu"][/URL] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Już podesłałam ;).[/QUOTE] Cudo, po prostu cudo! :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/225230-Szczeniak-labrador-z-rodowodem-szuka-domu[/URL] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Za Nuri trzymam nieustannie kciuki, a gdyby był nadmiar domków to w zanadrzu mam kilkumiesięczną czekoladę ;).[/QUOTE] Labradorkę? Podeślij mi na maila, domki dzwonią :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Dobrze, może do tego czasu uda mi się tą 30 zebrać ;).[/QUOTE] Tylko, ze ja wolę robić bazarki "tematyczne", więc wszystko powinno być w tym samym klimacie ;) Chyba, że jakoś inaczej to poukladam, ale to już nie na wątku Nuri :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']A propos krówki to ją(tą czerwoną ;))też przekazuje na bazarek.[/QUOTE] Super, ale na razie nie mam czasu zająć się nowymi bazarkami - dopiero jak pokończę aktualne, wezmę się za coś nowego - między innymi na Rexa :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosenka']Też labrador ;) ?[/QUOTE] Jeśli to ten o którym aikowo już mówiła to z labradora ma wielkość, ale umaszczenie jakieś łaciate... :roll: Mam nadzieję, że w niedzielę skończy się tułaczka Nuri, chociaż bardzo będę tęsknić za czekoladowym niedźwiedziem vel krówką:diabloti: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']nie, teraz wygląda na zpudlonego jamnika;) a dlaczego ma zawieszkę i imieniem Nela?[/QUOTE] Bo jeszcze się własnej nie dorobiła i pożycza od mojej rezydentki nr 1 ;) -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']Nie mogę odnaleźć a pewnie taka informacja była - na ile lat Lucek został oceniony?[/QUOTE] 8-9 mies. :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']No ślicznie wygląda, nie gadaj nic:loveu::lol: uszka maszynką jeszcze bym jej na 1,5 mm pojechała:diabloti:[/QUOTE] Rozważałyśmy to, ale ja jestem fanką frędzli i kucyków :diabloti:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Pokaż tu jej fotę, bo ja nie mogę znaleźć na FB, zgłupłam jakoś od tego karmienia czy co:shake:[/QUOTE] Nie mogę tu wkleić przez image w fabryce, ale link do albumu jest tu ;) pod koniec są zdjęcia po strzyżeniu... ;) [url]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.312561518780895.64344.167056143331434&type=1[/url] -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum'] a ze zmianą tytułu odczekajcie, no bo przecież po adopcji zawsze termin na zaaklimatyzowanie + wizyta poadopcyjna przecież. Trzeba wszystko sprawdzić :loveu:[/QUOTE] Dokładnie tak ;) Mikropsy bardzo dokładnie prześwietlają domy, więc prawdę mówiąc nadal nie wiem czy zgodzą się na to, żebym zatrzymała Szirę:diabloti: Póki co czekam na wizytę przed/a :evil_lol: Co do wyglądu Sziry - mojej mamie bardzo się podoba, ale stwierdziła, że teraz zupełnie nie pasuje do charakteru - teraz jest taka poważna i dostojna, a to szczeniak upierd jest ;) Za to teraz zdecydowanie bardziej pasuje do niej imię Daisy :D -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
No może dziś coś będzie wiadomo, jak aikowo napisze ;)