Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Bosh! A Gjalpo to nie wie, że się ciężarnych nie straszy??? :diabloti: Ja mialam podobną jazdę z aikowym Goldenem - w lutym jak opiekowaliśmy się stadkiem. Wieczorem Golden zażądał wypuszczenia na dwór, w domu mu było za gorąco, -10 to lepsza temperatura. Wyszedł, a po 20min chcialam go zgarnąć z powrotem, wyszłam i wołam, a psa nie ma... Narzuciłam kurtkę na piżamę, obeszłam na dworze kąty, coraz bardziej panikując ;) Teren zamknięty z każdej strony, ale przód nie na klucz, więc już sobie uroiłam, że ktoś Goldena wypuścił, a może nawet ukradł :( Pobiegłam do domu, obudziłam Pawła i kazałam mu szukać po wsi Goldena, Paweł wstał i po 2min. wrócił z wieścią, że Golden leży w drewutni i odmawia powrotu do domu. Mało tego -jak ja stałam pod drewutnią i się darłam, to nawet z niej nie wyjrzal:roll: Dopiero jak Pawel wszedł do środka to podniósł łeb i zamachał ogonem:evil_lol: No to zgodnie z życzeniem spędził noc na dworze, chociaż jeszcze ze 2 razy próbowałam go nakłonić do powrotu... ;)
  2. [quote name='aikowo']czekamy na super domek :)[/QUOTE] Dzisiaj niestety telefonów brak :( Mam nadzieję, że jutro przyniesie coś nowego :)
  3. [quote name='Florentynka']Tak, ale może Andzike chce odczekać, żeby nie zapeszyć, tak tradycyjnie...[/QUOTE] Tu juz sie nic nie zmieni - no chyba, ze mi odbiją hormony to będziemy szukać domu dla Sziry i Nelki razem:diabloti:
  4. [quote name='Akrum']Andzike pokaż nowe wcielenie Sziry - mrówkojada?? pokaż,pokaż bo sobie wyobrazić tego nie mogę :)[/QUOTE] Jest w albumie na FB - i wyobraź sobie, że to są najlepsze zdjęcia ;) Całe szczęście szybko odrasta ;) Już teraz wiem, że Szirową fryzurą jest spalona trwała na pyszczku, a nie gładkie cięcie ;)
  5. [quote name='aikowo']Nie zapeszam.....[/QUOTE] Ale mocne kciuki nie zaszkodzą:)
  6. [quote name='aikowo'] Stałym elementem wyposażenia oczywiście jest maskotka w mordzie :)[/QUOTE] Labladol, hehe ;) Dzwoniła wczoraj Pani "zakochana" w Lucku, zdecydowana wziąć go na 100% ... bez wstępu do domu, w razie wielkich mrozów zimą pies może spać w garażu.... Ta wspaniałomyślna propozycja została jednogłośnie odrzucona ;)
  7. Dobrze, ze zdecydowaliśmy się zatrzymać Szirę - w sumie po tym co jej dziś zrobiliśmy straciła na jakiś czas szanse na inny dom ...:evil_lol: Chciałyśmy usunąć Szirze "spaloną trwałą" z główki i z pyska i jakoś tak poszło po całości... :roll: No i Szira wygląda teraz jak skrzyżowanie mrówkojada z chartem:roll: Zupełnie inny pies, zdecydowanie straciła swój owieczkowy urok ;) Za to pierwsza rezydentka - Nelka, która też wpadła dziś pod maszynkę wygląda bosko :loveu: I oczywiście dziękujemy Fundacji Mikropsy za czas poświęcony na obcięcie panienek i survivalowy spacer w ciemnościach:diabloti:
  8. Suuuuper!!! :) Dziękujemy bardzo i czekamy na telefony! :)
  9. [quote name='Akrum'] A czy Szira już wie?? Już jej powiedziałaś, że zostaje z Wami na zawsze?? :):):)[/QUOTE] Jeszcze nie - powiem jej uroczyście dziś wieczorem ;) Ale wydaje mi się, że ona już wie... Pierwsza wiedziała, ze to jej dom ;)
  10. [quote name='Akrum']Andzike - już więcej nikt nie dzwonił??[/QUOTE] Niestety nie :( mailowo też nikt o Nelsona nie pyta :(
  11. Dzięki Akrum - rodzina mi się powiększa w zastraszającym tempie ;) No więc oficjalnie - [COLOR=navy][B]Szira zostaje u nas -[/B][/COLOR] przez ten czas pojawił się jeden sensowny dom, ale na myśl o oddaniu Sziry mało nie dostałam przedwczesnych skurczy ;) Ponieważ i tak na jakiś czas zawieszam działalność jako DT, a zawsze chciałam mieć dwa psy - to będę mieć ;)
  12. Uaktualniłam post rozliczeniowy - dobrze, że skończył się bazarek dzieciaczkowo-zabawkowy i przyniósł zastrzyk gotówki, bo Lucek trochę nadszarpnął Nurkowe finanse ;) Ale wyjdziemy na prostą :) Zamówiłyśmy dla Nuri karmę - [URL]http://allegro.pl/acana-lamb-apple-13-5kg-wor-przysmakow-i2222510953.html[/URL]
  13. [quote name='Florentynka']Ech, że też moich nie można tak ostrzyc na golasa... Furminator i szczotka ciągle w robocie, kudłów wszędzie po kolana.[/QUOTE] Szira już wygląda jak owca, czystym mieszkaniem cieszę się jakieś 4h, potem z każdego rogu wychodzą koty z sierści:angryy: Ale i tak moja babcia z jamnikami ma chyba więcej roboty - sypie się z nich jak z suchej choinki!
  14. [quote name='majuska']Ale bosko księżniczka leżakuje, marzę o takim spędzeniu dnia..chociaż jednego!!! :) Nie masz Andzike żadnej fotki Czaputa??:cool3:[/QUOTE] Niech się nacieszy, bo potem cieżko będzie jej się wyspać ;) Fotki Czaputa nie mam,ale nadrobię bo za tydzień się widzimy ;) Wygląda bosko :D Dziś się chcę wprosić do Mikropsów w końcu, Szira też będzie na golasa obcięta:evil_lol:
  15. majuska, padłam jak zobaczyłam tą fotkę :D :D :D Cholercia, szkoda, że nie można się wyspać na zapas ;)
  16. Z lepszych wieści :) Połamana Niunia w DT bardzo dobrze sobie radzi :D
  17. Mi też się te artykuły podobają :D :D :D a to prawda w czystej postaci ;) Florentyka, piękny mieliście spacer:evil_lol:
  18. [quote name='aikowo']Z przykrościa muszę zawiadomić że Szira w ogóle nie tęskni ;) uprawia gonitwy z Pixelkiem :)[/QUOTE] Oddam paskudę!!! Jak nie zacznie tęsknić pójdzie do obcych ludzi! :D :D :D Dziś dla odmiany odwiedziła nas Shiba, ale nie zrobiło to na Nelce wielkiego wrażenia ;) [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/6109/img2012032500009.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1216/img2012032500008.jpg[/IMG]
  19. O qrcze, a co to się porobiło??? :( Mocno trzymam kciuki!
  20. Wypluj to - tylko "mały" peszek na drodze do pełni szczęścia :)
  21. Od wczoraj jesteśmy z Nelką same - TZ z Szirą wyjechani. Jakoś tak dziwnie, Nelka chyba tęskni za Szirą... I to pomimo wczorajszych odwiedzin Czaputka (który już rozpoczął golaskowy sezon:evil_lol: i wygląda bardzo przystojnie). Na szczęście dziś już wracają :multi:
  22. Witamy nowych wielbicieli mikrusów :) Niestety wieści takie sobie - LouLou znowu u nas :((( Niestety, LouLou totalnie nie sprawdziła się jako jedynaczka a do tego pies miejski. Smutna, zrezygnowana, wyjąco-szczekająca, nieszczęśliwa :( 10 dniowy urlop pozwolił nam poznać malutką jeszcze bardziej i współnie z jej nową (już nie) właścicielką zadecydowałyśmy o powrocie małej....Tym razem wiemy już czego LouLou w życiu potrzebuje - domu z : 1. innym psem , 2. ogrodem na peryferiach Warszawy, 3. osoby, która razem z nią całymi dniami będzie oglądała tv a gdy wyjdzie nie będzie jej przeszkadzało parogodzinne ujadanie i wycie samotnej LouLou, 4. kanapy, łóżka - to księżniczka, która MUSI spać wysoko :) Posłanie a i owszem, może leżeć obok. Czy znajdzie się ktoś taki? Szukamy! Dom Tymczasowy będzie trzymał LouLou tak długo jak będzie trzeba ;)
  23. Niestety :( Państwo zdecydowali się na innego psiaczka - cieszę się, że inny biedak dostał szansę, ale szkoda, że Nelsonowi się nie udało. Pani obiecała rozsyłać Nelsona i szukać dla niego domu, może coś z tego wyjdzie :) Szukamy dalej!
  24. [quote name='aikowo']Nuri czuje się tak świetnie że może iść na łąki ;)[/QUOTE] Świetna robota Pani Doktor i świetna Twoja opieka :) No to teraz mógłby się jakiś świetny domek w końcu objawić, bo na razie nie mamy ideału... A dla Nuri musimy znaleźć dom idealny bez żadnych wątpliwości! :)
  25. Dobrze, że Lucek poczuł się lepiej :) Kamień z serca! :)
×
×
  • Create New...