-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='Figafiga']A gdzie obróżki???? ([B][FONT=arial black]a się czepiamy wszystkie hi hi hi[/FONT][/B])[/QUOTE] Jakoś nie mogłam się zebrać :roll: Wyglądają mniej więcej tak :) Nelkowa :) [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8868/p1250931.jpg[/IMG] Szirowa :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/p1250951k.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7626/p1250951k.jpg[/IMG][/URL] Szira na działce czuje się coraz lepiej ;) [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/769/p1250951.jpg[/IMG] Psy po dzisiejszej wycieczce na działkę tradycyjnie padły ;) Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia Szibie - mój brat z Pawłem nawozili i podsiewali dziś trawnik, a Sziba to dziewczyna mojego brata, więc nie odstępowała go na krok - po pewnym czasie wyglądała jak lody stracciatella - śmietankowe z kawałkami czekolady, tak była obsypana ziemią :evil_lol: Mam nadzieję, że ją dziś wykąpał, bo z działki przywiozła też na sobie nasiona trawy i nawóz - dziwnie by wyglądała, gdyby nagle porosła na zielono :D :D :D
-
[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1055/p4256052.jpg[/IMG] Uwaga - cała trójka widoczna na zdjęciu jest do adopcji :evil_lol: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9205/p4296111.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/4599/p4296106.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2006/p4296105.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1489/p4296086.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/457/p4296079.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9121/p4296078.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/2719/p4296076.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/8453/p4256056.jpg[/IMG]
-
U mnie też cisza... :( Na pocieszenie świeżutka porcja zdjęć od aikowo :loveu: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/6193/p4296117.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2861/p4296104a.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4374/p4296101.jpg[/IMG] [IMG]http://img804.imageshack.us/img804/1566/p4296094.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3456/p4296088.jpg[/IMG]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mamo, jakie cudne dziewczyny!!! :loveu: Do schrupania obydwie!!!:loveu: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Myślałam, że Cię jakaś pani skarciła za piwkowanie z brzuchem:diabloti:[/QUOTE] Hehe, smutno popijałam tonik, patrząc z zazdrością na złocisty trunek w szklance Pawła ...:roll: -
[quote name='Ewelinaaa']To ja im zrobię taki mini pakiecik ogłoszeń :)[/QUOTE] Super! Bardzo dziękujemy! :)
-
[quote name='Ewelinaaa']Dziewczyny , czy malutkiej Morce robi ktoś ogłoszenia? :) Morka ma, nawet ktoś się nią poważnie interesuje :cool3: Ale Mania nie ma ... http://www.facebook.com/media/set/?set=a.355933034443743.72298.167056143331434&type=1 i Nefra nie ma ... :( http://www.facebook.com/media/set/?set=a.344480075589039.69993.167056143331434&type=3
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Donoszę, że podjęłam wyzwanie i udało się!!!! Co prawda nie miałam malinowego lakieru, ale róż angielski moim zdaniem też całkiem nieźle wygląda.[/QUOTE] Gratulacje! Mam nadzieję, że za miesiąc też mi się uda :) [quote name='Dzika_Figa']To u Was upały? A u mnie kaloryfery grzeją...[/QUOTE] U nas szybkie przejście z jesieni do tropików :) zaliczyliśmy pierwsze "piwo" pod parasolami z psami i zostałam pouczona przez przechodzącą obok knajpy Panią, że w taką pogodę psy powinny mieć dostęp do miski z wodą :D Aż mi się głupio zrobiło ;) Ale fajnie, że ludzie reagują i zwracają uwagę na takie rzeczy :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Ano, ale melduj się od czasu do czasu, bo się zaczniemy martwić. Jest tak gorąco, że psy odmawiają wyjścia do ogrodu. Ja też. To znaczy wyszłam, ale uciekłam.[/QUOTE] Pogoda jest boska, to dopiero drugi dzień, więc jeszcze mi się podoba ;) Zobaczymy jak będzie dalej ... W poniedziałek jedziemy na parę dni do aikowo, więc będę się barłożyć z psiakami na trawie :) [B]EDIT :)[/B] Muszę się pochwalić - gdzie jak nie tu :evil_lol: Samodzielnie pomalowałam sobie paznokcie u stóp, pięknym malinowym lakierem ;) To mały krok dla ludzkości, ale wielki dla kobiety w końcówce 28-go tygodnia ciąży :evil_lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']Co tak cicho? :-)[/QUOTE] upały nas odciągnęły od kompów ;) -
Dom tymczasowy dla suni i malych do piatku
Andzike replied to patrycja100's topic in Już w nowym domu
Karolina - nic dodać, nic ująć :) -
Dom tymczasowy dla suni i malych do piatku
Andzike replied to patrycja100's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że ten wątek to jakiś żart i prowokacja? Mam nadzieję, bo wierzyć mi się nie chce, że nadal można uważać, ze sukę trzeba dopuszczać, żeby zaspokoić jej instynkt macierzyński... :mdleje: -
Wow, super :) Klienci pewnie walą drzwiami i oknami :) Ze względów logistycznych szukam domów bliżej Warszawy i okolic, ale myślę, ze Agucha ze śląskiego oddziału Mikropsów będzie miała coś dla Ciebie ;)
-
Moja Szira też ma obcięty albo zlamany ogonek :angryy: Ehhh, ludzie :( Melduję uprzejmie, że dostałam jedno mailowe zapytanie o Korka - nie wiem skąd, bo Pani nie napisala, ale interesowalo ją tylko to czy Korek wytrzyma 8h sam w domu, bez rozszarpania mieszkania w strzępy i doprowadzenia sąsiadów do rozstroju nerwowego. Zgodnie z prawdą napisałam, ze nie jestem jej w stanie tego zagwarantować, gdyż nie mamy możliwości sprawdzić jak by się zachował w takiej sytuacji. Za parę dni odwiedzę chłopaków, już się nie mogę doczekać :loveu:
-
[quote name='Florentynka']A zdjęcia z działki gdzie????[/QUOTE] [quote name='mamanabank']jakoś tak też mi się wydawało, że miały być[/QUOTE] A bo miały, ale byłyby dokładnie takie same jak wklejalam niecałe dwa tygodnie temu, więc sobie darowałam ;)
-
Po poniedziałkowym spędzeniu całego dnia w domu :mdleje: szlag mnie trafił i wczoraj nieinwazyjnie, oszczędnie i bezstresowo pojechalam na działkę, gdzie spędzilam dzień na leżaczku ;) Psy zachwycone, od wczoraj odsypiają, zdecydowane mieszczuchy z nich ;) Więc dziś kolejny dzień barłożenia ;) [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5500/szirawdomu.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/606/szirawdomu2.jpg[/IMG]
-
Tak, to ta sama sunia ;) co do domku poza Warszawą, to wiesz jaka jest Fundacja :evil_lol: Poza tym wiem, że już z szefową rozmawiałyście i do tego domku bardziej nadawałaby się Saszka lub Adelka :) A odnośnie Mani [h=6]Mania ma się coraz lepiej. Minął już kawałek czasu i można cokolwiek o niej powiedzieć. Mania to pies jednego właściciela. Jak pokocha to całym sercem, resztę towarzystwa stara się odpędzić zębami. Jest charakterna. Nie nadaje się do innych zwierząt - nie będzie między nimi przyjaźni. Mania jest bardzo waleczna, potrafi odganiać sforę od miski położonej 3 metry od niej! Na spacerkach radzi sobie doskonale. Mimo tego, że jest głucha, podąża za nogą. Lubi chodzić na długie spacery. Z zachowaniem czystości jest różnie. Trzeba wyłapać moment gdy wstaje, od razu iść na spacer, inaczej kałuża murowana - gdziekolwiek. Sierść zaczyna jej odrastać. Potrafi okazywać uczucia spojrzeniem i uszami. Domaga się brania na kolana. Szukamy Mani domu, gdzie będzie jedynaczką - sunią jednego właściciela - ew. drugi będzie musiał smakołykami wkupić się w jej łaski. MANIA NIE NADAJE SIĘ DO DZIECI![/h] Aaaaa.... A wiecie, że Frania z Krotoszyna o której pisałam wyżej zostaje na zawsze w DT? ;) Strasznie te nasze mikropsiejskie DT kochliwe, nie chcą oddawać tymczasowiczów :siara: Dlatego ciągle poszukujemy domów tymczasowych w Warszawie i okolicach :)
-
Trzymam kciuki, żeby znalazło się wsparcie w Lublinie :) my swego czasu miałyśmy z tym problem, jak łapałyśmy uciekinierkę Bajkę, ale może źle szukałyśmy... :roll: Skończył się bazarek z książkami, w połowie na Rexa. Kończę go rozliczać, powinno być dla niego ponad 100zł :) Poproszę o konto skarbnika na pw ;)
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']A jak się przyrządza taki z masłem i czosnkiem? Przyznam, że nie znam tego wariantu, a brzmi dobrze.[/QUOTE] Nic skomplikowanego - bób gotujesz normalnie, a w międzyczasie siekasz czosnek i rozdrabniasz trochę maslo - potem taki gorący parujący bób mieszasz z masłem, które się pięknie rozpuszcza i z czosnkiem. Oczywiście jesz bez skórki, "wycierając" bobem masło i czosnek z miseczki ;) Hmmm... zaczynam myśleć o bobie w zamrażalniku z coraz większą sympatią ;) -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']A jak nie lubi to co? Zwrot z adopcji? Dla mnie to byłby poważny argument, żeby oddać psa...[/QUOTE] Jedna morda mniej to dzielenia się bobem ;) ale jak znam Szirę i jej umiłowanie do jedzenia wszystkiego, tu też będę miała konkurencję ;) -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ja bób to koniecznie z masełkiem i czosnkiem :) O właśnie... ciekawe czy Szira lubi bób :D -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Andzike, coś Ty narobiła!!!! Od wczoraj obsesyjnie myślę o groszku w strączkach, pożądam go, pragnę, no po prostu muszę, a jego przecież nie ma jeszcze!!!![/QUOTE] Mam dokładnie to samo, od wczoraj dostałam zawieszki w temacie zielonego groszku! Nawet mi się śnił... :mdleje: Na pocieszenie kupiłam torbę mrożonego bobu, ale jakoś nie mam do niego przekonania... PS. Nie jest chyba za późno żebyś sobie posadziła pole eko-groszku :) Ale na efekty uprawy trzeba będzie chwilę poczekać ;)