-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać, że od nowego domku Nuri dostałyśmy wielgaśne posłanko - po poprzedniej labradorce, na którym Mała nie chciała spać- a na Nuri czekało nowe ;) Posłanko zostanie odstawione przy najbliższej okazji do Łowicza ;) -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Warto było przez parę dni nie móc wejśc na dogo, żeby po powrocie przeczytac takie wieści![/QUOTE] Oj warto, warto :) Rzadko, bo rzadko, ale czasem jest tak, że się wszystko zaczyna układać :) [quote name='azalia']Wspaniałe wieści. Czy Lucuś jest tylko z Panem,czy jest też Pani?[/QUOTE] Lucek mieszka tylko z Panem. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] Ludzie się strasznie zmieniają, strasznie!!! Jak poznałam Adama to mył ręce po głaskaniu psa....[/QUOTE] Jak poznałam Pawła, to nie widział nic złego w trzymaniu psa na łańcuchu, pod warunkiem, że łańcuch jest odpowiedniej długości, buda ciepła, pies spuszczany i dostaje michę. ... A teraz przykrywa Nelkę kołderką, żeby nie zmarzła :D -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Właśnie skończyłam rozmawiać z obecnymi właścicielami Nelsona i jego... NOWYM DOMEM :) Wizyta przebiegła bardzo dobrze, co prawda Nelson mocno nerwowy, w towarzystwie dziecka faktycznie zachowuje się nieciekawie - ale jest karny i wg nowego domku, dałoby się to wyplenić, gdyby poświęciło się psu trochę pracy... :roll: Tego jednak zabrakło - ale w tym momencie najważniejsze jest to, że nowy domek się nie zraził i po przemyśleniu sprawy zdecydował się Nelsona adoptować :) W środę stary dom Nelsona przywiezie go do nowego domu pod Warszawę :) Ja też tam będę, żeby wszystkiego dopilnować ;) Trzymajcie kciuki, żeby to był już koniec tułaczki szczeniaka-szorściaka :) -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo'] Został tylko prywatny andzikowy groszek ;)[/QUOTE] Przez intensywność tego weekendu nawet do niego nie zajrzałam... :( Ale rośnie, rośnie? :D -
Piękne zdjęcia!!! Poproszę oryginalne na [email][email protected][/email] :) Dzięki!
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']Byłam i wyję - za dużo emocji dostarczyłyście mi z [B]aikowo[/B] jak na jeden dzień.[/QUOTE] To wyobraź sobie jakie my jesteśmy szczęśliwe - emocje niesamowite :) -
[quote name='obraczus87']Aniu, nie znasz może osób zajmujących się westami?? Jak Mu czegos nie znajde natychmiast, bede musiala umiescic Go w schronie :([/QUOTE] Nie było mnie w weekend w domu (akcja labradory), ale widzę, że sytuacja w miarę opanowana :)
-
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Lucek, ale ci się udało!!! Aikowo, to Ty zostałaś bez labradorów? To co Ty teraz zrobisz?[/QUOTE] Też się zastanawiałyśmy - planuje wykąpać Goldena, w ramach walki z nudą :diabloti: Wczoraj aikowo miała u siebie osiem psów (cztery gościnnie), więc dziś będzie jej zdecydowanie pusto tylko z Pixelem i Goldenem ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Fantastycznie!!! Pięknie razem wyglądają obie sunie![/QUOTE] Bo piękne są obydwie ;) Pańciostwo mają "labradorskie" towarzystwo - pokazywali nam zdjęcia ze spacerów - 4-5 labradorów na jednym to standard ;) Zapomniałam napisać, że wczoraj byłyśmy w Łowiczu na zdjęciu szwów i odebrałyśmy fakturę za sterylizację - koszt 317zł, odejmuję za skarbonki Nuri, parę groszy jeszcze zostało (+trwają Luckowe bazarki), zastanowimy się w przeciągu kilku dni na co przeznaczyć spadek po Nuri i Lucjuszu :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nam też z aikowo wróciła wiara w ludzi w ten weekend :iloveyou: Klauzunka, byłaś u Lucka? :cool3: -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Alergiczna labradorka Nuri pojechała dziś do nowego domu :loveu: więc zgodnie z naszą wczorajszą rozmową - pozostałą po niej karmę (Acana[/SIZE][SIZE=2] - jagnięcina z jabłkiem[/SIZE]) przekażemy przy najbliższej okazji Farze :) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Coś się zastało w kwestii adopcji sznupów :([/QUOTE] Dziwne... za to ja się pochwalę dobrym weekendem - zupełnie przypadkiem wpakowałyśmy się z aikowo w labradory - obydwa w ten weekend znalazły niesamowite domy :loveu: Mrów się doczeka :) Dżordż pewnie też :) O ile już się nie doczekał :cool3: -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3761/p1250389.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/491/p1250384.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8361/p1250373b.jpg[/IMG] Nasz smolisty diabeł ma jak pączek w maśle :loveu: Wszystkim kibicującym Luckowi - bardzo serdecznie dziękujemy! :Rose: :Rose: :Rose: Ze spraw organizacyjnych - ponieważ aikowo zrobiła dziś prawie 200km na trasie dom - Otwock (DS Nuri) - Łomianki (DS Lucka) - dom, a nigdy nie wzięła nawet grosza za jeżdzenie z tymczasowiczami do weta (a nie ma weta naprzeciwko domu - z Nuri była kilka razy w Łowiczu na kontroli, z Luckiem przy leczeniu babeszjozy jeździła bliżej, ale niestety też nie na wodę:roll:) - [B]głosuję za tym, żeby 100zł, podarowane przez nowego Pana Lucka zwrócić aikowo tytułem zwrotu kosztów za benzynę wypaloną na labradory[/B] :) Jakieś uwagi? :) -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nowym właścicielem Lucjusza jest właśnie Pan, który w czwartek przyjechał, poznal Lucka i zostawił 100zł na jego potrzeby ;) Po czym zastanowił się... wrócił w sobotę i zabrał Lucka do nowego życia :) Dziś pojechałyśmy zobaczyć jak Luciano mieszka i podpisać umowę... ;) Pan Lucjusz na włościach :) [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9121/p1250390q.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3193/p1250388.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/619/p1250386.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8724/p1250379t.jpg[/IMG] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nuri, szczęsciaro - widziałaś komu wpaść w oko w ostatnie dni starego roku :) [B]Aikowo [/B]- uratowałaś tego cudownego psa i umożliwiłaś mu trafienie do takiego domu !!! :) [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8809/p1250352.jpg[/IMG] Wszystkim obecnym na wątku bardzo dziękujemy za kibicowanie i pomoc Nuri :Rose: Zmieniam tytuł :D [COLOR=#4b0082][SIZE=5][FONT=arial][B]Szczęścia czekoladowa krówko!!![/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
i zabawa z Małą :) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3013/p1250364.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1871/p1250358.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1126/p1250357.jpg[/IMG] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/555/p1250354.jpg[/IMG] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Pan odwiedził Nuri już w tygodniu, dziś zawiozłyśmy ją do nowego domu :) Nowa koleżanka bardzo się ucieszyła na jej widok, Nuri z początku była trochę speszona ;) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6019/p1250289.jpg[/IMG] Ale szybko się przekonała ;) [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2682/p1250294f.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6223/p1250325.jpg[/IMG] Piękna Mala :) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4341/p1250349.jpg[/IMG] Z nową Pańcią :) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/6091/p1250344.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/12/p1250362.jpg[/IMG] -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Czekoladowy cielaczek vel niedzwiadek zamieszkał dziś w zielonym Otwocku, razem z nowym Pańciostwem, dwójką dzieci i 3-letnią biszkoptową labradorką Małą :multi::multi::multi: Zdjęcia i relacja odrobinę później :loveu: -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Lucek już nie jest Luckiem - jest Lucjuszem :diabloti: po jednym dniu w DS już nabrał manier i przestał się zachowywać jak napalony na maskotkę wielkolud z ADHD :D :D :D Zaraz będzie relacja i zdjęcia, tylko się trochę ogarnę, bo dopiero wróciłyśmy z aikowo z zawożenia Nuri do DS i podpisywania umowy z Lucjuszowym panem, który jest tak super, że szkoda, żeby miał tylko jednego psa ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Boskie zdjęcie :D :D :D Ja mam dziwne wrażenie, że te wszystkie bajery by mnie za długo nie powisiały... :razz: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Andzike replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Bardzo ciekawy artykuł, dzięki :) Mam nadzieję, że moje psy godnie przyjmą nowego członka stada, jak nie to trzeba będzie im szukać nowego domu ;) Mamanabank - cieszę się, że z Bellą lepiej - jutro uściskam kudłatą mordę osobiście :) A co do płci - koleżanka z terminem na miesiąc po mnie cały czas była przekonana, że będzie chłopak, tak czuła i tak jej podpowiadał lekarz, ale pewności nie mieli... No i na usg wyszła dziewczynka... A w Szkole Rodzenia więcej chłopaków. Wojna się szykuje, jak nic ;) -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
A właśnie myślałam ostatnio o Balbinie, w kontekście prowadzenia dwóch wątków ;) Pozdrowię od niej jutro Łowicz ;) -
Nelson - szorściak, już nie szczeniak po raz drugi znalazł dom!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka']Oczywiście!!! Kciuki zaciśnięte, zaczynamy modły inkantacje i rytuały - albowiem Nelsonowi dom się należy.[/QUOTE] Dzięki, mam nadzieję, że wspólnymi siłami odmienimy los Nelsona po raz kolejny :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
Andzike replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
W weekend tymczasuje się u nas Shiba mojej mamy ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/img2012033000014.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/268/img2012033000014.jpg[/IMG][/URL] Jeśli ktoś będzie zainteresowany losami Sziry to serdecznie zapraszam na wątek główny - rezydentki nr 1 - Nelki - chyba trochę bez sensu wrzucać tu i tam te same informacje :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173100-NELA-w-cudownym-domu[/url]!!! Aaaa :) I poproszę o zmianę tytułu ;)