Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. I jeszcze trochę :) [URL=http://img535.imageshack.us/i/p1030357.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9563/p1030357.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/p1030358z.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/228/p1030358z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1030359w.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/541/p1030359w.jpg[/IMG][/URL] I to by bylo na tyle z pierwszego spaceru Neli i Misi :) Idę wyciągnąć Nelkę z łózka, szybki spacer i czas spać, bo padnięta jestem tak samo jak ona :) Dobranoc wszystkim dwunożnym i czterołapowym :)
  2. Łowicko - warszawskie towarzystwo :) [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1030349k.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7387/p1030349k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/p1030352.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8061/p1030352.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/p1030356.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3137/p1030356.jpg[/IMG][/URL]
  3. To jeszcze trochę fotek od Uboczów :) [URL=http://img27.imageshack.us/i/p1030368x.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8362/p1030368x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img171.imageshack.us/i/p1030365z.jpg/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2206/p1030365z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1030366g.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/624/p1030366g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1030351x.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9871/p1030351x.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='mamanabank']Tolek był dzisiaj na spacerze![/QUOTE] Super, wyszedł chlopak z zamknięcia :) szkoda, że nie na zawsze... ale jeszcze się doczeka :)
  5. [quote name='mamanabank']Andzike, Ty nasza kochana specjalistko od psich spraw![/QUOTE] Ja tylko nieśmialo podążam wskazaną przez Was drogą ;) Ale to niesamowite ile cudownych ludzi poznałam dzięki decyzji o wzięciu Neli :)
  6. A w ogóle to przyszły Pan Joszi jak mnie zobaczyl przed bramą z Nelą, to myślał, ze to Joszi jest :D Tak mu ją z pyska przypominała:) I nie będę się chwalić, ale generalnie bardzo im się moja Nelcia spodobala :D Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze ułożylo i żeby Joszi jak najszybciej grzała dupinkę w kochającym, klimatycznym domku :)
  7. Jasza, dawaj Reksia :D zasłużył chlopak :)
  8. Nelka dziś miała mnóstwo wrażen od rana - wizyta u weta (diagnoza - wirus, leczenie - antybiotyk w zastrzyku, prochy i dieta), potem wizyta przedadopcyjna w Radości (dwa koty, ale niespecjalnie chętne do zabawy), potem spacer z Elma, a na końcu wycieczka po Lesie Kabackim, ploteczki z Misią i odwiedziny w domu u Uboczów (i 5 kotków do poznania). Jak wyszlysmy z domu o 10, to wróciłysmy ok. 18.30 i to cały czas na chodzie... Naprawdę nie mam pojęcia czemu nie chce się bawić z Rudolfem, nie chce ze mną gadać i śpi...:diabloti:
  9. Uboczowa rodzinka :) [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1080007d.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6982/p1080007d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1080014i.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6398/p1080014i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/p1080034w.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2230/p1080034w.jpg[/IMG][/URL] A tu się Misia lekko zaplątała i Ania pobiegła na ratunek :D [URL=http://img51.imageshack.us/i/p1080114.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/175/p1080114.jpg[/IMG][/URL] Nie mogę się doczekać, aż ten cały snieg stopnieje i będzie zielono :D Misia do tego czasu na pewno się bardziej otworzy i jeszcze będą szaleć z Nelką po lesie :) Pozdrawiam!!! :)
  10. Nie tylko z Nelką Misia nawiązała bliższą znajomość na spacerze :) [URL=http://img163.imageshack.us/i/p1070975.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9048/p1070975.jpg[/IMG][/URL] Rubensowska laleczka :) [URL=http://img299.imageshack.us/i/p1080005.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/748/p1080005.jpg[/IMG][/URL]
  11. Dziewczynki na spacerku :) [URL=http://img716.imageshack.us/i/p1080018.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/7083/p1080018.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/p1080019.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1415/p1080019.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1080023.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4466/p1080023.jpg[/IMG][/URL]
  12. Nelka, poczekaj, już ide :) [URL=http://img514.imageshack.us/i/p1080106u.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7162/p1080106u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img168.imageshack.us/i/p1070981.jpg/][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1729/p1070981.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/p1080049r.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9717/p1080049r.jpg[/IMG][/URL]
  13. I warszawsko- lowickie dziewczyny :) Gęsiego idziemy, gęsiego :) [URL=http://img514.imageshack.us/i/p1070951.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8483/p1070951.jpg[/IMG][/URL] Przyjazne obwąchiwanie :) [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1080068.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2171/p1080068.jpg[/IMG][/URL] A co tam ciekawego wywąchałaś? [URL=http://img442.imageshack.us/i/p1080072.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9646/p1080072.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img231.imageshack.us/i/p1080089.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1640/p1080089.jpg[/IMG][/URL]
  14. A w oczekiwaniu aż mod ulituje się nade mna i skasuje zdublowane posty wklejam fotki z dzisiejszego spacerku :) Najpierw Misiunia - najpiękniejsza łowiczanka na Kabatach :) [URL=http://img130.imageshack.us/i/p1070940h.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9331/p1070940h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img502.imageshack.us/i/p1070988.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2725/p1070988.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/p1070999.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2294/p1070999.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img90.imageshack.us/i/p1070993.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4590/p1070993.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='UBOCZE']Co ciekawe, ona przy tym wniosku wciąż obstaje...:evil_lol: Dzisiaj byliśmy całą "silną grupą pod wezwaniem" na spacerku w Lesie Kabackim: z Andzike i jej ukochanym szorściuszkiem Nelcią, Anią i Misią...:lol: Nelcia i Misia - dwie "warszawskie łowiczanki", bardzo przypadły sobie do gustu, dziarsko przemierzając trasę kabacką obok siebie...:lol::lol::lol:[/QUOTE] Ubocze, podtrzymuje - jeśli bedziecie kiedyś chcieli adoptować "ludzia" wezcie mnie pod uwage :D Bardzo się cieszę, ze mogłam Was poznać i cały Wasz cudowny zwierzyniec - Misię i koty :) zaraz przejrzę zdjęcia i wrzucę na wątek :) I oczywiście - do zobaczenia na kolejnym spacerku !!!
  16. I nawet na społkę z Nelką wykopaly mały dołek... [URL=http://img299.imageshack.us/i/p1070833.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5723/p1070833.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img693.imageshack.us/i/p1070822.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3940/p1070822.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/p1070844.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/1304/p1070844.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img62.imageshack.us/i/p1070838y.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5729/p1070838y.jpg[/IMG][/URL] Ufff... To by było na tyle :) Na dzisiaj oczywiście, bo to na 100% nie był nasz ostatni wspólny spacer :) Psotka uśmiechnięta, lśniąca, zapatrzona w Panią (ze wzajemnością oczywiście) Cudowny domek jej się trafił, widać, ze jest niesamowicie szczęśliwa :)
  17. Ale chwilę później już stała na łapach ;) [URL=http://img411.imageshack.us/i/p1070887.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3518/p1070887.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1070913.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/1825/p1070913.jpg[/IMG][/URL]
  18. Ale w końcu i Elma postanowiła chwilę odpocząc ;) [URL=http://img696.imageshack.us/i/p1070692.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3606/p1070692.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img442.imageshack.us/i/p1070718.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7305/p1070718.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/p1070757.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/135/p1070757.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img246.imageshack.us/i/p1070808.jpg/][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8986/p1070808.jpg[/IMG][/URL]
  19. No dawaj Nela, bawimy się !!! [URL=http://img709.imageshack.us/i/p1070798.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/1538/p1070798.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img294.imageshack.us/i/p1070899hr.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2613/p1070899hr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1070910c.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4098/p1070910c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img85.imageshack.us/i/p1070870.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/917/p1070870.jpg[/IMG][/URL]
  20. Nelka co prawda nie była dziś w najlepszej formie, ale i tak bylo fajnie :) [URL=http://img22.imageshack.us/i/p1070740f.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1408/p1070740f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img3.imageshack.us/i/p1070749q.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7134/p1070749q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1070761q.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7018/p1070761q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img299.imageshack.us/i/p1070764.jpg/][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6793/p1070764.jpg[/IMG][/URL]
  21. A skoro o Nelce mowa... [URL=http://img710.imageshack.us/i/p1070615z.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9205/p1070615z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/p1070640.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4868/p1070640.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/p1070702.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2650/p1070702.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/p1070708.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7325/p1070708.jpg[/IMG][/URL]
  22. Z ukochaną Pańcią :) [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1070584.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5093/p1070584.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/p1070585.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1082/p1070585.jpg[/IMG][/URL] Tu się nawet Nelka załapala do zdjęcia ;) [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1070677.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3360/p1070677.jpg[/IMG][/URL]
  23. Figurka godna modelki :) [URL=http://img246.imageshack.us/i/p1070652.jpg/][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8994/p1070652.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1070650.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4266/p1070650.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img163.imageshack.us/i/p1070888l.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2121/p1070888l.jpg[/IMG][/URL] A Ty co tak za mna latasz z tym aparatem, he? [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1070665c.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7181/p1070665c.jpg[/IMG][/URL]
  24. A to trochę zdjęc z dzisiejszego spacerku z Elmą i jej Pańcia :) Najpierw sama laseczka - szczupła i lśniąca :) [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1070562.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/1923/p1070562.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1070568.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7808/p1070568.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/p1070600h.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8710/p1070600h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img90.imageshack.us/i/p1070638.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7313/p1070638.jpg[/IMG][/URL]
  25. I jak minął Gustawowi dzień? :)
×
×
  • Create New...