Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Bianeczko Twoj dom gdziś czeka !!! :)
  2. [quote name='Romka']Zastanawiam się czy Milka jest juz w takim wieku ,ze mogłaby mieć zrobiona sterylizację.Wolałaby,zeby sterylizacja była w schronisku jest 100 % pewnośc,ze taki zabieg będzie miał miejsce.U nowego włściciela zawsze wymaga to wizyty poadopcyjnej![/QUOTE] Jak trafi do Wawy to gwarantuje Wam wyegzekwowanie tego punktu umowy ;)
  3. [quote name='Romka']Fizia to maleństwo sięga moze do połowy łydki![/QUOTE] [quote name='mamanabank']Nie ma takich krótkich łapek jak jamnik, ale to naprawdę drobna psinka, waży pewnie z 5kg[/QUOTE] Aż taka maleńskość??? To idealna wielkość na poduszkę!!!
  4. Nikt nie chce malej łaciatki?
  5. Mi się wszystkie podobają :) Greta do domu!!!
  6. Figa cudne zdjęcia :) ale co się dziwić jak Tapczanik taki piękny !
  7. Mi też się to drugie podoba :) chociaż nie widać jakie z nich karmelki ;) Ale cudna rodzinka...
  8. Rób Ajeczka, rób :D czekamy na foto relacje ;)
  9. No niestety, z wątku domu szukającego ON-ka nic nie wyszło.. Ale Twój domek gdzieś czeka Leonku!!!
  10. Heniu, wróciłam z pracy i miziam za uchem :)
  11. To ten, który poszedł do domu tego samego dnia co Nelka ? Chyba widziałyśmy go nad rzeką jak byłyśmy u Was za pierwszym razem z Aikowo :)
  12. chyba nie było źle ... :) [quote name='jamor']była w sobote , ale patrzyła tylko przez drzwiczki w przyczepie. najpierw musi nauczyc poruszac sie dobrze na smyczy bo ciagle podwozie jej sie składa. tam chyba do jej albumu z soboty wrzuciłem zdjecia[/QUOTE]
  13. Jestem absolutnie, całkowicie i do końca zakochana ...:loveu::loveu::loveu: Ona musi trafić do Wawy. A ja będę najbardziej upierdliwym po-wizytatorem na świecie :evil_lol:
  14. Mantis !!!! Nie kuś !!!!
  15. Fizia mizia, biegnij ze schroniska do domku !!!
  16. [quote name='Figafiga']pamiętamy!!!przecież Lunka już ma domek...już niedługo[/QUOTE] Już coraz bliżej... :D
  17. [quote name='Paula03']To ja też podrzucę i mogę jej zrobić ogłoszenia jak będzie opis :)[/QUOTE] Paula, ale to chyba dopiero jak oko wyleczysz ;)
  18. Leon, cudzie natury, przystojniaku Ty !
  19. Heniutku, zawsze sobie sobie myslalam, ze chcialabym mieć kumpla geja :D No i mam :D
  20. Komu, komu, Biankę do domu???
  21. Tapczany najlepiej wyglądają na grubym dywanie ;)
  22. Mozille Firefox. A w pracy mam IE i nie mogę się nawet zalogować :( i nie widzę zdjęc :( Ale tylko dzięki temu jeszcze pracuje:evil_lol:
  23. Qrde, a u mnie wszystko działa ;) Moge pochwalić dogo bo ostatnio głównie na nie narzekalam ;) I podłaczam się do pytania mamynabank :)
  24. Odpadłam :D :D :D cudne zdjęcia :)czy właściciel królika wiedział, że króli idzie na "testy" ???:grins:
×
×
  • Create New...