Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Porządki świąteczne zostawiłam sobie na dziś, bo pracowałam do 12... Jak moja rodzicielka dowiedziala się, ze będe w domu, od razu zaproponowala mi towarzystwo swojego psiura... Sprzątanie w towarzystwie dwóch kudlaczy (bialego i czarnego) i rudego kota to wyczyn niemal ekstremalny... mycie okien - Rudolf i Shiba na parapecie (tak - ona włazi na parapet - musiałam odsunać łózko...), czyste odprasowane firanki leżące na łózku -po 5 min. klebowisko w trójkolorze... (zamknęłam sypialnie...), chciałam zmienić pościel - otworzyłam szafkę, zadzwonił telefon, po 5 min. razem z czystą pościelą wyciągnelam rudego kota... Powiesiłam firanki i po chwili cala trójka udaje panny młode z firankami na łebkach... O myciu wanny z rudą zawartością w środku i odciskaniu kocich, mokrych (bo z wanny...) łapek na świeżo wypastowanych meblach nie wspomnę... Jeszcze nigdy mnie tak nie zmęczylo sprzątanie jak dziś ;)
  2. [quote name='mamanabank']Dobrze, wytrę gila, ale nie wiem kiedy, chyba dopiero jak znów zobaczę, że Pani kocha Fizię...[/QUOTE] I jak Fizia kocha Panią !!!
  3. Widzę się z Puszkiem w Święta, więc spodziewajcie się nowych fotek ;)
  4. [quote name='mamanabank']dobrze, że mi napisałaś, bo tylko tu się teraz głównie gapię... odpisałam[/QUOTE] Gapić się będziesz jutro na fotki :D A teraz wysmarkać nos i wytrzeć łzy !!! :)
  5. Romka - konkret babka :D Poruszę powyższy temat jutro... ;)
  6. [quote name='mamanabank']z utęsknieniem czekamy... Tola się przypomina na wiosnę :-)[/QUOTE] Ktoś się w Toli musi zakochać, nie ma innej możliwości !!!
  7. Aaa.... to będzie miala niespodziankę ;)
  8. [quote name='Paula03']Tapiego nie ma w schronisku- jest na kastracji![/QUOTE] Akurat na święta będzie mial wydmuszki ;)
  9. [quote name='Romka']Pogadam z p.doktor może da radę coś poradzić z uszami Rudolfa!W schronisku ma być stazysta technik wet.moze to się wtedy zmieni i leki będa podawane systematycznie![/QUOTE] Qrcze, Łowicz to naprawdę super schronisko :D
  10. No proszę jaki zadowolony psiak :D :D :D Tolek, do domu !!!
  11. [quote name='mamanabank']niebieski papiórek???[/QUOTE] Poproszę różowy albo fioletowy ;) Mamanabank masz maila ode mnie :)
  12. Milusia do domu !!! Nie możesz spędzić całego dzieciństwa w schronisku !!!
  13. [quote name='argusiowa']Wysłałam wreszcie maila do Pani Joli od Jadzi z Fundacji Niechciane Zapomniane,z opisem i zdjęciami Fridzia, prawdopodobnie fundacja pomoże nam w ogłaszaniu Fridzia i w poszukiwaniu dla niego domku:)[/QUOTE] ooo super :) może się coś ruszy i zjawi się odpowiedni czlowiek dla Fridziulca :D
  14. [quote name='mamanabank']Andzike, ambasodorko łowickich psiaków w Warszawie, DZIĘKUJĘ!!!! :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/QUOTE] Oooo bosko ;) dostanę jakąś odznakę??? Nie rycz, bo i ja sie poryczę !!! A jutro muszę być dzielna i pocieszać Madallenę, która mi sie na pewno całkiem rozklei ;)
  15. [quote name='UBOCZE']Czasami, jak na dawnej fotce, czyli dyskretnie - udaje się...:evil_lol:[/QUOTE] Tutaj Misiunia jeszcze taka niepewna... "Naprawdę, mogę tu leżeć?" Ubocze, ona tak super pasuje do Was, Waszego domu i pozostalych łapek... :)
  16. Ucałuje, wygłaszcze, pomiziam i posmyram :) I pomacham na do widzenia jak będzie jechać do nowego życia :D
  17. Dafne, moja ulubienico, jak Ci się podoba zajączek ? :D
  18. Aaaa :D Witam zajączka :D Moja ulubienica ma nową towarzyszkę :D Cudną, piekną, kudłata :D Odnośnie zlotu w stolycy, to my z Nelką, chociaż nie po Waszych DT też się chetnie zjawimy ;) Możemy ? :D
  19. [quote name='Romka']Fizia dość zgodnie zyje z kocurkami ale widziałam także jak dla zabawy pogoniła Łiskasa![/QUOTE] Fizia ??? Romka, ja wiem, że my dziś wszystkie jednym tematem żyjemy... ;)
  20. [quote name='mamanabank']Tak, tak tak!!! Namócie chociaż tego dziecka, co ma 14 lat! Proszę... I zdjęcia koniecznie jutro i filmik. Fizia :placz: :placz: :placz: Kocham Cię mała... nie wytrzymam bez wieści od Ciebie :shake:[/QUOTE] Właśnie o dziecku myślałam :) Zdjęcia masz jak w banku, filmik też się da zorganizować, ale Ty go wstawisz, bo jeszcze nie ogarniam ;)
  21. Dwa,??? Nie mów, że mniej... Jeśli to nie jej pierwsze szczeniaki...
  22. Piękna cudenko !!! Mia do domku !!!
  23. Cudny mikropsiaczek... Madallena !!!!!!!!!!!
  24. Na tych pierwszych zdjęciach wygląda super, król Leon wylegujący się na słoneczku (tylko te kraty,ehhh :( ) A jak patrze na te w deszczu to mi się wyć chce :(
  25. No to czekamy na dobre wieści :D
×
×
  • Create New...