Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. [quote name='Florentynka']A ja tak nie na temat. UBOCZE - czy Ty w ogóle znasz wątki moich osobistych suk? Zapraszam serdecznie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-maA-a-sunia-z-wielkim-sercem-MA-DOM[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/121263-Mati-parA-wka-znalazA-a-swoje-stado-na-zawsze-u-Florentynki[/url] To znaczy nie czuj się zmuszany, ale jakbyś miał ochotę horror poczytać...[/QUOTE] hihihihi :) ja wczoraj przeczytalam caly wątek Twojego osobistego suczydla - Matyldy ;) To teraz zabiorę się za Łucję ;)
  2. [quote name='funia']MAm pare fotek cwaniaka ,moze dam rade dziś wstawic .[/QUOTE] Oooo, czekamy na fotki cwaniaka :D
  3. [quote name='Madallena']a filmiki moge wklejac :D ?? O ktorej zabieracie mala ze schronu?[/QUOTE] Filmiki też bardzo chętnie :D Fizia wychodzi jakoś po południu i jedzie do "Hoteliku u Biskupa":evil_lol: czyli do mamynabank, gdzie poczeka na limuzynę do Warszawy :D
  4. [quote name='Romka']Pewnie po kwarantannie będzie sterylizacja a potem do domku![/QUOTE] Czyli to już pewne ??? Mogę otwierać szampana? Albo nie... dziś tylko piwko (należy mi się po tych 3h spacerach;) ) a szampana wypijemy jak Łatka juz bedzie w domu!!!
  5. [quote name='Florentynka']Jakie fajne suczydła oba! Uśmiechy na mordach, zabawy - miło się na to patrzy, naprawdę.[/QUOTE] No, boskie są, fakt ;) Łowickie suczydła :D
  6. [quote name='mamanabank']Fridek śnieżynka od Aikowo :-)[/QUOTE] Jest PRZE-CU-DO0WNY!!! Ajeczka, "bandycka mafia" ??? :D Toż to aniołeczek ;)
  7. Madallena, widzę, ze Ty przygotowana jesteś niesamowicie !!!! :D :D :D Suuuper :) Zanim mamanabank się zjawi to postaram się odpowiedzieć na parę pytań ;) 1. Będziemy z Fiziulcem ok. 21.30 - po drodze chcemy ją jeszcze pokazać "wiesz komu" ;) Kto wie, może okaże się, że Fizia do Ciebie nie dojedzie - ale NIE PŁACZ!!! Zorganizujemy Ci szybciutko jakiegoś innego mikruska ;) Ale póki co ciiiiicho sza, nie zapeszajmy ;) 2. Więc, jesli już Fiziula wyląduje u Ciebie, to możesz na mnie liczyc przy pomocy z transportem, tymbardziej, ze jak się dziś okazało daleko do siebie nie mamy ;) Ja mam swietnego weta na Ursynowie i tam jeżdzę z Nelką, więc jakby co - zapraszam ;) I to Ci publicznie na forum piszę - niezaleznie od tego jaki mikrusek będzie akurat u Ciebie na tymczasie ;) 3. Fizia ma ogloszenia, jak się skończą - będziemy odnawiać :) Sama z tym nie zostaniesz, nie martw się :) 4. Koszty weta - to już wolałabym poczekać na mamenabank, ale wydaje mi się, ze Łowicka Skarpeta się poczuwa :D A resztę to już sobie obgadamy dokładnie jutro :D
  8. Toleńko, zasiedzialaś się u Jamora... :(
  9. [quote name='Paula03']Dzisiaj było mnóstwo spraw na głowie i zapomniałyśmy o Grecie, która cały czas warczała...[/QUOTE] Greta, nie warcz !!!
  10. A wyszedł z Wami na spacerek ?? :D
  11. [quote name='Paula03']Dziewczyny, dzisiaj Milcia, Tola, Łatka i 3 szczeniaki razem biegały po schronisku! Milka z Tolą bawiły się i ganiały i skakały po ludziach :loveu: W szczególności Milka!!! Ale na pyszczkach było szczęście :p[/QUOTE] Super, że trochę sobie razem poganiały :D
  12. Leon, psiaku... Wyjdz tej budy, fajnie jest na zewnątrz...
  13. I jak?? I jak??? Wiadomo coś?? :D
  14. [quote name='Poker']to wpłacę na nią grosik na sterylkę. Może jakiś bazarek machnę[/QUOTE] Mia na pewno będzie Ci bardzo wdzięczna i wirtualnie macha łapką :)
  15. Toleczku, pokaż się domkowi !!!
  16. Mantis, no jakieś towarzystwo by się Dafne przydało ;) Na ten krótki czas, bo przecież powinna się już zbierać do domu... ;)
  17. Cudne Karmelki :) Romka, wiadomo, co z resztą?
  18. Bianeczka, zasuwaj na pierwszą :)
  19. Ajeczka, on z dnia na dzień "dobrzeje" w oczach :) Super czytać takie wieści i oglądać takie fotki i filmiki ;) I jak się śpi z czterema futrzakami ? ;)
  20. Heniuśku, miziam Cię niedzielnym wieczorem... :)
  21. Hihihi Madallena, łakomczuchu ;) Mamanabank, jak Ci się uda namierzyć tą budkę, to wieeeeeesz ;) Ja też jestem łakomczuch:evil_lol:
  22. Po półtoragodzinnym spacerze z Misią ([url]http://www.dogomania.pl/threads/174044-MiA-ka-sA-odka-kudA-ata-suczka-MA-SUPER-DOM/page56[/url] i dalej) oraz obiedzie u babci wróciłyśmy z powrotem na Kabaty - tym razem z Czapim ;) Kudłacze dostały w pewnym momencie amoku i zaczeły biegać po lesie, przeskakiwać zwalone drzewa, udzieliło im się wiosenne szaleństwo ;) Niestety, musicie mi uwierzyć na słowo, bo nie byłam w stanie zrobić im wtedy zdjęc - po pierwsze nie dałoby się ich uchwycić a po drugie ryczalam ze śmiechu ;) Więc zdjęcia są już statyczne - jak zwierzyna padła ;) [URL=http://img88.imageshack.us/i/p1100083s.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2725/p1100083s.jpg[/IMG][/URL] No może nie do końca padła... Na leżąco też się można pobawic ;) [URL=http://img149.imageshack.us/i/p1100125.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5228/p1100125.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img682.imageshack.us/i/p1100127p.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/692/p1100127p.jpg[/IMG][/URL] Ot życie... ;) Nela pracowicie kopie dołek... a Czaputek się opala ;) [URL=http://img28.imageshack.us/i/p1100095i.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6274/p1100095i.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='majuska']Cudne foty, dziewczyny przepiękne! Oczywiście, że berneńczyk się urodą nie umywa:) A gdzie Wy tam macie takie fajne tereny do spoacerków??[/QUOTE] Dziesięć minut spacerkiem od Uboczów zaczyna się Las Kabacki :) I tam jest właśnie tak pięknie... Czekamy, aż to wszystko się zazieleni i będzie jeszcze piękniej... ;)
×
×
  • Create New...