Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Zabralam babcie z Zuzką do swojego weta - Irena przedstawila jej wszystkie zagrożenia dla zdrowia jakie niesie taka otyłośc... Opracowała plan schudniecia, zaleciła Royal Canin i ... babcia wytrzymala 2 dni... Potem znów zaczęła Zuzkę karmić po staremu, bo jej sie serce ściskało jak ona taka głodna chodzi... No tłuscioch z niej okrutny... Ale i tak jest urocza i kochana najbardziej na świecie ;)
  2. Pokazuje ... Tylko uwaga, bo zdjęcia drastyczne ... I nie krzyczeć mi tylko, ze pies zapasiony - JA TO WIEM i z tym walczę ... ale wiecie jak to jest - czasem najtrudniej wytłumaczyć najprostsze rzeczy osobom bliskim... [URL=http://img200.imageshack.us/i/p1100342h.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9950/p1100342h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/p1100345u.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/9686/p1100345u.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='mamanabank']Zuza - Sofa?[/QUOTE] Ta sama... zrobilam jej dziś zdjęcie, ale nie pokaże... Zaraz byście zbiórke na SPA zorganizowaly ;) Kupilam jej 10kg Royal Canin Obesity, ale babcia zupełnie nie jest konsekwentna w karmieniu:shake: "bo ona tak patrzy"... jakbym ja wzieła do siebie na miesiąc, to raz dwa zrzuciłaby zbędne kilogramy, ale dziadkowie się w życiu na to nie zgodzą :( zakochani są w niej po uszy - Zuza to nawet nie tyle członek rodziny, co jej najważniejsza część ;) Rozpieszczona, wychuchana i zapasiona do granic jamniczej mozliwości :( A przy tym żywa, radosna i wiecznie uśmiechnieta... Czekam, aż dziadkowie wyprowadza się na lato na działkę - tam ma więcej ruchu i więcej swoich spraw, więc nie siedzi non stop w kuchni. A i babcia obiecała, że Royal Canin wróci wtedy do łask...
  4. Łatka, pokazuj się !!! Ktoś Cię musi wypatrzeć :)
  5. Leon chłopaku, przestań się bać !!!
  6. Powolutku Greta się zupełnie otworzy :D
  7. Fridziulec do domu !!! A wiecie, ze on mi się w nocy śnił? Do domku szedł... szkoda, ze moje sny to takie niezbyt prorocze ;) Chociaż ostatnio to sny mam głównie kudłate, szorsciate, merdające ;)
  8. [quote name='Paula03']Niestety, Toffi jest strasznie zmęczona swoim życiem, co z resztą po niej widać! Ale za to dzisiaj Toffi biegała ze swoją córeczką! Tak im się spodobało, że potem cały czas chciały wyjść![/QUOTE] Super, że sobie pobiegalaly :) Romka, to ile w końcu Toffinka ma lat ?
  9. Tak zareagowała moja zwierzyna, jak zerwałam się o 8 rano na akcję "Fizia" [URL=http://img12.imageshack.us/i/20100403.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/520/20100403.jpg[/IMG][/URL] Mój piesek bawi się patyczkiem !!! [URL=http://img714.imageshack.us/i/p1100303.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/434/p1100303.jpg[/IMG][/URL] Wesołych Świąt życzy Zuza :D [URL=http://img88.imageshack.us/i/p1100344.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1415/p1100344.jpg[/IMG][/URL]
  10. Fiziulec jeszcze przed podróża :) Czyż ona nie jest cudna ??? Mamanabank, Madallena, nie płakać !!! [URL=http://img88.imageshack.us/i/p1100340.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8155/p1100340.jpg[/IMG][/URL] i na różyku :) [URL=http://img231.imageshack.us/i/p1100341.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1856/p1100341.jpg[/IMG][/URL] Filmiki przesłałam do mamanabank - takie kilkusekundowe, mam jeden dłuższy, ale ma 121mb... jak mój brat się pojawi na necie to może coś pokombinuje, zeby go jakoś zmiejszyc ;) Dalszych zdjęć nie ma... Madallena !!! ;)
  11. Alwin wiewiórka - niesamowity psiak (prawdziwy mikrus do tego... ;) ). Na spacerze biegał, szalal, w domu w kaftaniku nagle stał się najbardziej nieszczęsliwym, skrzywdzonym pieskiem na ziemi ;) Strzela focha ;) [URL=http://img256.imageshack.us/i/p1100335.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/1629/p1100335.jpg[/IMG][/URL]
  12. Hmm... generalnie Nana bardzo starała się dobrze sprzedać ;) [URL=http://img638.imageshack.us/i/p1100334.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7388/p1100334.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img180.imageshack.us/i/p1100339.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/7455/p1100339.jpg[/IMG][/URL]
  13. Poznajemy się... [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1100310.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/6370/p1100310.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/p1100316.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/4350/p1100316.jpg[/IMG][/URL]
  14. Jest sfora, jest zabawa... ;) [URL=http://img535.imageshack.us/i/p1100235f.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5584/p1100235f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img693.imageshack.us/i/p1100247.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/2684/p1100247.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/p1100291z.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/492/p1100291z.jpg[/IMG][/URL]
  15. Jajka poświęcone :) szkoda, że nie doczekałam do końca, ale cóż - obowiązki świateczne :) Tak czy siak wychodziłam bardzo spokojna - jak pisała Madallena naprawdę super dom się Fizi trafił :) Państwo byli bardzo przejęci :D Syna poprosilam, zeby zalogował się na dogomanii, bo inaczej będzie zamęczany telefonami z prośbą o zdjęcia i wieści ;) A więc tak tak jak pisała Madallena, po tym jak okrutnie wyciągnęlam ją z łóżka w środku nocy, w oczekiwaniu na Pańciostwo poszłyśmy na spacer... [URL=http://img408.imageshack.us/i/p1100227.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5718/p1100227.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1100261.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/6448/p1100261.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/p1100242.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6459/p1100242.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/p1100322.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4158/p1100322.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Kana']Fizia w nowym domkuuu?????? :O:O:O[/QUOTE] Jeszcze nie... ale mam nadzieje, że jeszcze dziś zmienimy tytuł watku :)
  17. [quote name='Szarotka']O jej jakie hulanki i swawole :):)[/QUOTE] Tak wyglądaja dwa zamknięte w sobie psy, po paru miesiącach w kochających domkach :D
  18. No dobra. Karta w aparacie wyczyszczona, bateria naładowana, dopijam kawę i lecę do Madalleny ... :D Odezwę się bo na dogo będę pewnie dopiero 14. I nie płakać mi tutaj !!!! ;)
  19. [quote name='mamanabank']a ja myślałam, że tylko u mnie pod górkę...[/QUOTE] Nie tylko :) zeby oni jeszcze siedzieli i nie przeszkadzali skoro i tak nie pomagaja... Nie - cala trójka musiala być dokładnie w tym samym miejscu co ja...
  20. Jestem. Przeczytałam o co chodzi i zaznaczam wątek. Jutro wrócę, przeczytam wszystko i zobaczę jak mogłabym pomóc.
  21. Do zobaczenia na następnym spacerku !!! [URL=http://img52.imageshack.us/i/p1090932.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6589/p1090932.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/p1090936.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1417/p1090936.jpg[/IMG][/URL]
  22. I jeszcze takie znalazłam z ostatniego wypadu do Lasku - szalenstwo zabawy :D [URL=http://img163.imageshack.us/i/p1090909.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8218/p1090909.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1090916.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6657/p1090916.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img521.imageshack.us/i/p1090924.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/50/p1090924.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Mantis']A konkretnie o to... "chociaż nie po Waszych DT". [SIZE=1](kto wie, kto wie ;))[/SIZE] Nie no, żartuję. Wystarczy mi Twoje trzymanie klawiatury na pulsie :lol: Aczkolwiek... ;)[/QUOTE] Aaaa !!!! Mantis !!!! Bo ja mało asertywna jestem:shake: ;)
  24. [quote name='Mantis']PS. Andzike, Ty mnie kusisz, żeby Ciebie kusić :eviltong: <głęboko ukryta aluzja> :diabloti:[/QUOTE] No bardzo głęboka... ;) O co Ci może chodzić...:razz:
×
×
  • Create New...