Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. No to macie fotki Pchełki w ręczniczku :) [URL=http://img11.imageshack.us/i/p1100897.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5913/p1100897.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img377.imageshack.us/i/p1100899.jpg/][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/5373/p1100899.jpg[/IMG][/URL] I na łózeczku :) [URL=http://img717.imageshack.us/i/p1100900.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7581/p1100900.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1100901.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4943/p1100901.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='UBOCZE']Coraz cieplej... Tęsknimy już za następnymi spacerkami z Nelcią...:lol::lol::lol:[/QUOTE] Ubocze, po majówce idziemy na spacer :D w następny weekend robię za DT dla Czapiego, a w kolejny juz majowka :) A wszystkim zainteresowanym oznajmiam,że Rudolf pomimo faktu, że siedział dzis calutki dzień sam w domu (my z Nelką w Łowiczu;) ) to zachował się jak grzeczny, przyzwoity kocurek i nie zamanifestował swojego niezadowolenia, ze nas nie ma ;) Teraz go wymiziam, wygłaszcze i idziemy spać, bom padnięta ;) A Nelka to już w windzie przysnęła ;) Polowanie na białego niedzwiedzia strasznie ją zmęczyło :D Po raz kolejny chciałybyśmy podziękować mamienabank za czas poświęcony na wytrymowanie Nelki :D "Skubany pies" to usługi na najwyższym poziomie !!! :) a jak jest taka piękna pogoda jak dziś i można się rozłożyć na trawce... bosko :D
  3. Ja juz dotarłam :) Pchełka odstawiona do mshume, zaliczyła kąpiel, a potem wyciągneła się jak długa na lóżku w sypialni ;) W samochodzie byłam grzeczniutka, najpierw leżała u Madalleny na kolanach, potem wybrała miejsce z tyłu za fotelem pasażera i tam przespała pół drogi ;) Mam zdjęcia Pchełki w ręczniczku i na łózku, postaram się dziś wrzucić ;)
  4. Cudna Misiunia, gwiazdka ogródka :D
  5. [quote name='Madallena'] ps. powiedz kotu, zeby nie fiksowal bo jakciocia Madzia go dorwie i Nanie pokaze to ....[/QUOTE] Skoro Pchełki jeszcze nie ma i mamy tu wątek dyskusyjny to zobacz... [url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-ju%C5%BC-w-domu/page50[/url] Ręce mi opadają :(
  6. [B]Madallena, moje uwagi poniżej ;) [/B] [quote name='Madallena']dobra, wchodze w to, aczkolwiek okrutnie bede cierpiala! kawa+papierosek na stacji. Oddaje jutro Nane znajomej a z Pysiem wyjdzie sasiadka, wiec moge byc w domu wieczorkiem. A Ty? jak z czasem stoisz? o ktorej wracamy? [B]Cały dzień mam wolny, ale ponieważ mój kot ma ostatnio lekkie problemy z psychiką, musialam mu obiecać, że wróce w miarę wcześnie... ( a może to ja mam problemy z psychiką, skoro obiecuję coś kotu??? :roll:) [/B] acha. Pozwolilam sobie przygotowac plan dnia jutrzejszego: 1. wyjazd ode mnie - [B]OK :) O 9, bez marudzenia :D [/B] 2. przyjazd do lowicza, po drodze do schronu rozgladanie sie za bulka, [B]o tak, bułka koniecznie ;) [/B] 3. wizyta w schronie, glaskanie, tulenie, mizianie psiakow [B]ja z Nelką łaże po lesie czy innym zagajniku oddalonym od schronu na tyle, żeby Nela go nie zauwazyla ;) zreszta łowickie schronisko jest chyba w niedziele zamknięte... [/B] 4. rozdzielamy sie. Ty jedziesz pic herbate u ... mamas? a ja z Romka ratowac glownienskie bidy. [B]wiecie, ja moge z Wami jechać, ale ze mnie w schronisku to gó.... pozytek... chyba, ze mshume chce pakiecik psiaków dostać ;) [/B] 5. wracam z ciezkiej harowy, laczymy sie znowu i z Pchelka na pokladzie udajemy do mshume [B]jak najbardziej - w sensie Raszyn? [/B] 6. pozniej ja [B]noooo dobra... myslalam, ze wrócisz busem... ;) [/B] 7. jestes wolna :) [B]jak ptak ;) [/B] Czy wszystko jest ok? Czy ktorys punkt ma ulec zmianie? Jezeli tak, prosze zlozyc podanie na kancelarie. Zostanie rozpatrzone w ciagu 30 dni :D:D roboczych oczywiscie :p[/QUOTE] [B]Czekam na pozytywne rozpatrzenie moich uwag ;) [/B]
  7. [quote name='Paula03']I oto Dianeczka:[/QUOTE] Cudna jest :) Te króciutkie łapinki:loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Madallena']eee, no cos Ty! z mila checia bede dotrzymywac Ci towarzystwa:P Mozna palic w furce?[/QUOTE] Nie można :) Jedna z niewielu zasad, których jeszcze nie zlamałam ;) ale po drodze zajedziemy do znajomych po karmę, więc będziesz mogła puścić dymka, potem kawa na stacji ... ;)
  9. [quote name='Romka']Musimy pojechac tam z panią bo tak naprawdę to Toz mówi,ze trzeba im domu a pani mówi,ze nie.[/QUOTE] czyli Panie chce je dla siebie na stałe? :)
  10. [quote name='Romka']Wszystkie są takie usmiechnięte jak przychodzimy aż się wierzyć nie chce,ze to nie pojedyńcze psiaki tak się ciesza ale wszystkie![/QUOTE] Bo robicie kawał dobrej roboty !!! :) I pokazujecie psiakom, że człowiek to dobre stworzenie ;)
  11. No ja myśle ;) Najwyżej zarzucisz rano szlafrok i położysz się z tyłu na siedzeniu łapiąc jeszcze trochę snu ;)
  12. [quote name='Romka']Nie wydaje Wam się,ze jest podobna do Tolusia Kaufflanda?[/QUOTE] Podobna :D Tylko Toluś taki uśmiechnięty a ona jeszcze przestraszona ... :(
  13. [quote name='Madallena']e no wez! Przyjedz :([/QUOTE] Madallena, a Ty miałaś już spać !!! Bo jutro rano znów będziesz marudzić, ze Cię z łóżka wyciagam !! ;)
  14. Piękne zdjęcia :D :D :D idealne do ogłoszeń !!! :)
  15. Do weta się i tak wybieram na zaczipowanie i szczepienie przed Białowieża :) więc pogadamy sobie o tym... Ale cholercia, wydaje mi sie, ze to jednak ten żal i zazdrość przez niego przemawia :( Jak się przeprowadzałam i miałam swiezo wyremntowane mieszkanie, to martwiłam się, zeby ze stresu nie odwalal takich akcji... A ten nic :) Grzeczny idealny kocurek... I teraz mu się coś w tej rudej glówce wykluło ;) widocznie stwierdził, ze po póltora roku już nie szkoda nowych mebli i można je zaznaczać;) A z Fridkiem, to obawiam się, ze by mnie całkiem sterroryzowali we dwóch :) Fridek potrzebuje domu z ogrodem :) EDIT: zdecydowanie ide do weta :( Jeśli to nie stres, tylko jakieś zapalenie pęcherza albo kamica??? To kastrat, z początku był karmiony tylko karmą dla kastratów, od jakiegoś czasu dostaje też saszetki i dodatkowo zwykła karmę... :( :( :( ale narobiłam :(
  16. [quote name='leni356']A to w takim razie tylko moje ulubione umaszczenie. Eh, chciałabym kota..[/QUOTE] Ja też bym chciała drugiego ... :) I psa też :D
  17. [quote name='mamanabank']KOty, które mają okazję wychodzić na zewnątrz zwykle nie muszą pastwić się nad domową roślinnością, mam tak samo z Filipem, pierwsze kilka miesięcy siedział tylko w domu i wtedy trochę inaczej to wyglądało, tak tak Andzike, potrzebna Ci kocia mafia :evil_lol:[/QUOTE] Dwie pieczenie na jednym ogniu - Fridek w ds i Rudolf, który nie sika ;)
  18. [quote name='leni356']Może taką koleżankę Rudolfowi? Młoda piękna koteczka szylkretka (ok 1,5roku) o imieniu Wena [url]http://img258.imageshack.us/img258/6333/dsc0194p.jpg[/url][/QUOTE] O nie leni :) szylkretowe to jedyne umaszczenie kotów, które mi się zupełnie nie podoba ;) kiedyś myslałam o drugim kocie i to byłby taki tradycyjny burasek, w pręgi jak Rudolf, tylko szare i miałby na imię Roland ;) Ale nie o to, nie o to, nie o to ;) Ja wcale nie szukam drugiego kota, chce z powrotem mojego miziastego grzecznego Rudolfa zalatwiającego się tylko do kuwety !!! ;)
  19. Sliczny jest :D a ten kolor sierści... Miodzio !!!
  20. [quote name='mamanabank']Eee, chcesz to Ci kotkę jakąś załatwimy :-) (patrz na UBOCZE :-) )[/QUOTE] Dzięki za linki, biegnę czytac ;) Wlaśnie u Uboczów zachwyciło mnie to, że pomimo pieciu kotków maja na parapetach kwiaty, mnóstwo różnych pierdółek na półkach... U mnie to nie przechodzi - dla Rudolfa to świetna zabawka... pewnie gdyby miał kociego kumpla, to by się tak nie pastwil nad moimi roslinkami ;) Tak sobie myśle, że Nelce w ramach socjalizacji organizuje psie towarzystwo, a Rudolf nie ma żadnego kociego kumpla ... Chyba nastepnym razem pojedzie ze mną do Uboczów ;)
  21. Hihihihi :) Mina Reksia - BEZCENNA ;) "stary, ja wiem, że masz więcej włosów, ale pogódz się z tym - to moja laska ;)"
  22. Poczytałam na różnych forach, dużo właśnie wskazuje na stres... Obawiałam się trochę tego biorąc Nelkę i taka byłam szczęśliwa, ze nic sie nie działo... A tu masz babo placek po prawie pół roku... Poza środkami odstraszającymi pomaga też wzięcie.. drugiego kota ;) mialby towarzystwo ;) Jeszcze piesek do towarzystwa do Neli i wesoły domek mi się robi ;) A z tym braniem Rudolfa do Łowicza to żartowałam ;) taka wyprawa to by było dla niego aż za dużo - Nelka ledwo dochodzi do siebie po powrocie z Lowicza ;) Zła jestem na tą działke... :/ Mieliśmy jechac na dwa samochody, Rudolf też, a tu dziadek rano stwierdził, że w sumie to on wolałby obejrzeć uroczystosci w TV... Niestety drugiego kierowcy w rodzinie brak, wiec musielismy sie upchnac w moim:/ i tak kocina, zamiast wygrzewać sie na trawie na działce znów siedział w domu :( Ciekawe co jutro wymyśli, żeby zamanifestować swoje niezadowolenie ;)
  23. Super fotki :))) Idealne do ogłoszeń :D
  24. [quote name='Romka']Takie śliczności mieszkaja u nas na działkach.[/QUOTE] Cuuuuda !!! Te szorsciak !!! Mój typ !!! Jak Gustaw ! :) A wiesz, ze Gustaw poszedl do adpocji ? :)
  25. Super suczydlo !!! "Tylko" ta sierść... Masakra:roll:
×
×
  • Create New...