-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
No właśnie wiem, że jest zazdrosny :( za malo czasu mu poświęcam, jest sam jak jestem w pracy, z Nelka chodze na dlugie spacery, on zostaje w domu :( Dziś chciałam go wziąć na działkę, ale okazało się, ze dziadek nie jedzie, więc musieliśmy się zapakowac do jednego samochodu - cztery dorosłe osoby i trzy psy w corsie, dla Rudolfa już nie było miejsca :( Tak mi go strasznie szkoda, bo on jest jak pies, cieszy sie jak przychodze, cały czas szuka kontaktu ze mną, jak zamykam drzwi to stoi i się smutno patrzy. Za te poduszki dostal dziś w tyłek i na balkonie wyglądal jak kupka kociego nie wiedzącego o co chodzi nieszczęscia :( Nie umiem się na niego gniewać to mój kocur alfa, "pierwsze dziecko"... ale wiecie co można czuc widząc trzy pary biurowych spodni + marynarkę doszczętnie zasikane??? Nawet po praniu czuć ten specyficzny smrodek :/ Przeżyliśmy razem przeprowadzkę i nie było takich akcji... Mamanabank, moge się u Ciebie jutro zjawić z całym swoim zwierzyńcem ? ;)
-
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Aż mi się chce płakać, jeszcze wczoraj myślałam, że wypuścimy ją żeby biegała po schronisku, że ją pogłaszczemy zrobimy zdjęcia, a dzisiaj...[/QUOTE] Ja miałam nadzieję, że skoro wszystkie Karmelki znalazły dom, to i ktoś się w Toffi zakocha... Nie zdązył :( -
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Ale uśmiechnięte pycho !!! :D -
Niestety jutro przyjezdzam "na krzywy pysk" ... Jakas kołdra, 2 smycze z Pedrigree i odrobina żarcia... Mam nadzieję, że mimo to zasłużę na kawkę u mamynabank ;) Dziś byłyśmy z psiurami znów na działce - dziewczyny wyganiały się tak, ze od powrotu nie mam psa... ;) Ja za to nie mogę sie ruszać, tak mnie wszystko boli po grabieniu :/ ale jakoś sie jutro dokuśtykam do samochodu ;) Mam większy problem :( Wasz rudy ulubieniec ostatnio strasznie manifestuje swoje niezadowolenie z faktu, ze sam siedzi w domu (Nelka przez ten tydzien jezdzila do mamy jak bylam w pracy). Od środy regularnie włazi do garderoby (szumna nazwa przesuwanej szafy...;) ) ściąga ciuchy z półek... i sika :((( Nigdy wcześniej mu się to nie zdarzalo !!! :( nie zmieniłam mu żwirku na nowy, kuweta stoi tam gdzie stała, żwirek czysty, a ten skubaniec robi mi złość :/ w czwartek robiłam pranie i obok pralki leżały ciuchy do wyprania... oczywiscie na nie nalał - mimo, że chwile wcześniej był w kuwecie :( A dziś już przebił sam siebie... kręcił się kręcił i naszczal na poduszki na narożniku (te rude...) myslalam, ze go zabije :( wylądowal na karnym jeżyku na balkonie :( Cholera, nie wiem, co mam z nim zrobić, chyba zaopatrze się w jakieś preparaty odstraszające, ale z tego co czytałam na niektóre koty to zupełnie nie działa :( A najgorsze jest to, że on mi to robi na złość... :( :( :(
-
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Dzisiaj Rudolf był na spacerze, ależ on ma krzepę! :) Ciągnie, że nie można go utrzymać! Jak to powiedziała Kaja: on chyba naprawdę uciekł z zaprzęgu św. Mikołaja ;)[/QUOTE] Prowadził cały zaprzęg !!! Św.Mikołaju, ogarnij się przed Gwiazdką z odebraniem Rudolfa, bo może zapomnieć jak się prowadzi sanie... ;) -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Dzisiaj był pierwszy w życiu spacer Fary poza schronisko, strasznie się bała, ale jednak wyszła!!![/QUOTE] Odważna dziewczyna !!! :) -
Foksik - mały mieszaniec terriera za TM
Andzike replied to Paula03's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to czekamy :) -
[quote name='mshume']Wysłałam Mię chętnemu domkowi na wątku Przygarnę psa, a nuż :)[/QUOTE] A nuż, widelec ;)
-
Dianeczko, pokaż się wielbicielom przerośnietych jamników !!!
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Rozmawiałm dziś z kierownikiem schroniska na temat dzisiejszego zachownia jednego z pracowników schroniska,którego zachowaniem byłysmy wszystkie oburzone i poruszone.Kierownik przeprosił nas za zachowanie tego pana i powiedział ,ze docenia pracę wszystkich wolontariuszy naszego schroniska.Trzęsło mnie z oburzenia:angryy::angryy::angryy::angryy: więc zadzoniłam i opowiedziałam sposób w jaki z nami rozmawiał.Np,zabronił nam robić dziś zdjęć.:crazyeye::crazyeye:Musi minąć jeszcze trochę czasu az zmieni sie mentalnośc niektórych ludzi z betonu.DZIEWCZYNY CZUJCIE SIĘ DOCENIONE![/QUOTE] Ja pierdziele... zamiast docenić czas jaki poświęcacie psiakom i to ile dzięki Wam znalazło dom to jeszcze jakieś pretensje ma... :/ szkoda gadać ... :( Jak to się stało, że nikt nie widział jak cierpi Toffi??? :( -
Toffi odeszła w schronisku... Jej dzieci w domkach.
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
O Boshe ...:((( Zabrakło mi słów :( Tyle wycierpiała w życiu i taki był jego koniec :((( Nie tak miało być Tofficzko ... :( Śpij dobrze [*] -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Magallena,jedziemy w ciemno czy jesteśmy umówione?Bo wiesz jutro sa uroczystości pogrzebowe i może byc róznie![/QUOTE] No właśnie też nie byłam pewna i wyslalam Madallenia smsa ;) Podobno na Was czekaja z obiadem ;) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='niunia1']Witam wszystkich serdecznie. (to moje pierwsze logowanie na Dogomani ). Piesek, którego zdjęcie zamieścił rico68 to Niunia :-) Jej ulubione miejsce jest na kolanach i pieścioch z niej niemożliwy[/QUOTE] Witamy na dogo :))) -
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Sliczna sunka :D A te lapki :))) Miodzio :D -
Ale uśmiech !!! :)
-
Melduje się u Pchelki :)
-
[quote name='dota&koka']ale ile się nacierpi :( żebyście widziały jak on na mnie patrzył kiedy wsadziłam go do samochodu pani...musiałam szybko uciekac żeby sie przy niej nie rozbeczeć. ciekawe czy ta jego sucha doopka pani nie przeraziła.przy mnie nie,było widac że już go kocha :) poinformowałam o odrobaczeniu wczorajszym,ma powtórzyć za tydzień.bardzo fajna i miła jest nowa Pani Dyzia.ale i tak jest mi źle wiedząc że on teraz może tam płacze:( myślę że tęskni za dziećmi.strasznie się z nimi związał...buuuuuu[/QUOTE] Dota to szczeniak !!!! :D :D :D wiem, ze Ci cięzko, ale za parę dni bedzie biegał za nowa Panią z miłością na pysku !!! A Ty możesz być dumna, ze pokazałaś mu ze człowiek jest dobrt, ze dzieki Tobie bedzie potrafił zaufać nowemu człowiekowi :) A na pocieszenie - bierz na DT jakiegoś innego szczeniorka :D
-
[quote name='dota&koka']nie no nie usne....co ja najlepszego zrobiłam :(:(:([/QUOTE] Dota, nie płacz... przyzwyczai się:glaszcze:
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Andzike replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Heniutku !!! Zla ciotka za rzadko do Ciebie zagląda - wszędzie zapraszają i biega w odwiedziny ;) Miziam na dobranoc :*** -
[quote name='Romka']No to przybywajcie z Magalleną![/QUOTE] Przybędziemy ;) Jak wiesz, trwaja negocjacje co do godziny (oj ciezko tą Madallene z łóżka wyciągnać;) ) ale bedziemy na pewno :) Ajeczka niestety w tym tygodniu nie może - sprawy rodzinne :( nie wiem jak bedzie z tobolkami, bo ja mam niewiele, wszystko trzymamy u Ajki szwagra w Pruszkowie, jesli da radę jej jutro przywiezc to w drodze do Lowicza zajedziemy do Ajki, wymiziamy Fridka, przepakujemy tabołki i pojedziemy :) Jesli nie - to dostawa będzie skromna :(( ale po majówce przyjezdzamy już razem z Ajką i całym samochodem pełnym karmy... :D Romka, ale do Głowna, to ja nie jade... Obkupie się bulkami i będę siedzieć mamienabank na głowie ;) A Romeczce jest cudnie w czerwonym :D
-
[quote name='Romka']Przyszli dziś państwo o których pytałam ale maja sie jeszcze zastanowic czy zabiorą Łatkę do domu!Czekamy zatem![/QUOTE] Nad czym Ci Państwo się zastanawiają? Taka piękna Łateczka !!! Trzymam kciuki, zeby podjeli własciwą decyzje !
-
RUDOLF - odnalazł swój zaprzęgu św. Mikołaja ;-)MA DOM!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula03']Jej nie trzeba wydobywać jest na wierzchu :)[/QUOTE] Rzuca się w oczy !!! Tylko, gdzie ten domek, którego ta uroda i osobowość powala na kolana ??? :) -
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Bardzo podobna do naszego Bryska! [url]http://foto2.m.onet.pl/_m/3ce5f34fb5622cae5be4a015b699f84a,10,19,0.jpg[/url] zobaczcie sami![/QUOTE] A moim zdaniem to ona idealnie by się komponowała z Goldenem Aikowo ;) -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Suczka jest leczona ale do ideału to jest jeszcze daleko![/QUOTE] Najważniejsze, ze jest leczona :) Fara w górę !!! :) -
Foksik - mały mieszaniec terriera za TM
Andzike replied to Paula03's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super, ze w niektórych psach schronisko nie powoduje traumy... szkoda, ze tylko w niektórych :(