-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='mamanabank']Ja też mam do nich słabość, choć wywołują we mnie czasami skrajne emocje ;-) ale to moje burki są, jaki pan taki kram :lol: Czyli Rudolfowi już przeszło?[/QUOTE] Nie chce zapeszać... :/ zrobiłam dziś gruntowne pranie wszystkich rzeczy z którymi Rudolf mial "styczność", mam nadzieję, że nie wejdzie mu to w nawyk...:( ale z wetem też pogadam:) Na Nelkę to ja złego slowa powiedzieć nie mogę, ale Rudolf to potrafi mnie z totalnego wku..a (bo przebiegł przez półkę dzikim pędem zwalając plyty i nieliczne pierdołki a na koncu zaplątał się w firankę i oberwał karnisz...:shake:albo napierdziela w szafkę w którym kiedyś kiedyś miał żarcie z uporem godnym lepszej sprawy...) rozczulić kitrając sie na kolana, patrząc w oczy i włączając motorek ;) Sto pociech z nimi ;)
-
[quote name='mamanabank']Wszystkie są za jedne pieniądze, nie wierz im :evil_lol: wszystkie jeden pies, siebie warte :lol: Mopik strasznie przeklina, Hyziek demoluje dom, a Bella wita gości: "a Wy tu k... czego!?"[/QUOTE] Rzucanie mięchem Mopika słyszalam (aż uszy puchną;) ), Hyziek mu partneruje ;) Demolki w wykonaniu Hyzka nie widzialam, aczkolwiek wiem, ze swoje za uszami (zajączymi..:D) ma ... ;) A Bella po prostu ma dość zachwytów nad swoją urodą - przychodzą, głaszczą, miziają... no ile można ;) Co byś nie mówiła zakochana jestem w calej trójce ;D
-
[quote name='mamanabank']Biały niedźwiedź leży za Nelką ;-) Masz jeszcze zdjęcia?[/QUOTE] Fakt :D Nie zauważylam białego niedzwiedzia:shake::shake::shake:
-
Bo Nelka to już chyba wybrala... :loveu::loveu::loveu: [URL="http://img687.imageshack.us/i/p1100807.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1900/p1100807.jpg[/IMG][/URL] Ale Bella chyba nie do końca jest z tego zadowolona ;) [URL=http://img101.imageshack.us/i/p1100835.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4943/p1100835.jpg[/IMG][/URL]
-
Mamanabank ja nadal nie wiem, którą z Twoich kudłatych mord uwielbiam najbardziej ... ;) Pięknego bialego niedzwiedzia Bellę... [URL=http://img687.imageshack.us/i/p1100781.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8480/p1100781.jpg[/IMG][/URL] czy też Hyżka albo Mopika... [URL=http://img63.imageshack.us/i/p1100770c.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/2444/p1100770c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='mshume']Andzike, napisz mi na pw swój adres, to podeślę umyślnego ;)[/QUOTE] Pobiegło pw :)
-
[quote name='UBOCZE']Fryzurka śliczna, grzeczna i stateczna.:lol: Ale chyba coś zostało namierzone wzrokiem...:evil_lol:[/QUOTE] Pewni Mopik z patyczkiem ;) Albo biały niedzwiedz... ;) A fryzurka grzeczna i statyczna jak Nelka:evil_lol:
-
Super wieści :) Malagos jesteś wielka :D Jak coś mogę zawieźć Ninkę do Ciebie, ale niestety za zwrotem kosztów:oops: trochę mi się ostatnio budżet nie domyka :angryy:
-
[quote name='Madallena']a jak! powiedzialam dziewczynie, ze takiego narzeczonego to trzeba zmienic i to co zrobil zle wrozy na przyszlosc![/QUOTE] I bardzo dobrze !!! Ma "szczescie" ze ją kicia akcpetuje, bo inaczej... ;) Obstawiam, ze Klementynka leży na kanapie czyli psim posłaniu ;) ew. na rózyku ;)
-
Cudny szorsciaczek :D Kibicuję !!! PS. Madallena, nagadałaś Pańciostwu ??:mad:
-
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena'] Juz chyba mam dla niej DT od przyszlego tygodnia! tylko transport bedzie potrzebny, ale nie zapeszam.[/QUOTE] Madallena... Ty to jesteś niesamowita kobieta... :D -
Dziś obydwa futra zostały razem i Rudolfowi to odpowiada ;) Zero niemiłych niespodzianek, wszystko załatwione tam gdzie być powinno ;) A wieczorem wpadła mama z Shibą, więc radości i biegania bylo tyle, że nikt nie może narzekać na samotność i nudę ;) Jak Shiba poszła to zwierzyna zaległa na narożniku... ;) [URL=http://img372.imageshack.us/i/p1100902.jpg/][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/6350/p1100902.jpg[/IMG][/URL] A tu się jeszcze pokażemy jaką mamy piękną nową fryzurkę :D [URL=http://img392.imageshack.us/i/p1100888.jpg/][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/7082/p1100888.jpg[/IMG][/URL]
-
Przepiękna ... Tylko gdzie ten domek, który się w niej zakocha ???
-
[quote name='Paula03']I jak z tym państwem zainteresowanym Łatką?[/QUOTE] No wlaśnie chyba nic... :( Póki co wysłałam Łatkę do kolegi, którego sąsiad szuka małej suni :) A nuż, widelec...
-
Greta - łagodna, futrzana sunia tylko do kochania MA DOM
Andzike replied to Paula03's topic in Już w nowym domu
Greta pokaż się !!! -
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
Andzike replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki :) Oby w Krakowie znalazł się jego idealny domek :D -
KSIĘŻNICZKA SISI - W NOWYM DOMU! będzie miła kolię z brylantami!!!
Andzike replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Sisi :) Podoba mi się to imię bardzo :) -
Mshume jestem pewna, że u Ciebie Pchełka zapomni o wszystkich złych przeżyciach :) Cioteczki... w swoim żuczku samochodziku znalazłam papiery Pchelki i jej umowę adopcyjną... Mshume, jak się możemy umówić na przekazanie ? Ja mieszkam na Ochocie, pracuję w Centrum w ostateczności mogę Ci to podrzucić, ale najwcześniej w weekend... :/
-
Złoty kudłacz CWANIACZEK teraz EDI już w nowym domku !
Andzike replied to mgie's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do Pana z Woli. Okazuje się, że sytuacja niestety ulegla zmianie - mama, dla której miał być Cwaniaczek na razie go nie chce - jeszcze nie pogodziła się ze stratą poprzedniego pieska:( Pan mówił,że w takiej sytuacji myślal o wzięciu go do siebie, ale wlasnie teraz odbierają nowe mieszkanie i nie są w stanie poświęcić piunce tyle czasu ile by chcieli :( chce wrócić do sprawy adopcji psiaka za jakies 2mies. bo jak sam mówi nie wyobraża sobie domu bez zwierząt, ale do tego czasu to Cwaniaczek będzie już dawno grzał dupinke w nowym dom:D Szkoda, ze nic z tego w tym momencie nie wyszło, ale Pan robi bardzo dobre wrażenie przez telefon i szczerze mówiąc decyzja o nie braniu psa w czasie początków remontu bardzo mi się podoba :) Powiedział, ze się odezwie jak juz będzie mógł coś przygarnąc :) I wtedy inna kudlata bida będzie miała nowy domek :) Przepraszam, ze tyle czasu zwlekalam, ale to co się dzialo w Warszawie nie nakłaniało do ruszania się po mieście, a na Woli nie mieszkam :/ -
Dzięki brązowa :) Fajnie, że Ci się podoba ... :) Oby jeszcze przyciągał jak najwięcej chętnych aby wspomóc łowickie psiaki...;)
-
hihhihihi :) [quote name='brazowa1'] Andzike,Twój baner ze skarpeta jest najlepszy jaki widziałam.[/QUOTE]
-
Akucha, Twoje zdjęcia powalają jak zawsze :) Ale co sie dziwić, jak masz takie modelki :D
-
Z Rudolfa jestem baaardzo dumna :) Moje kochane słodkie kocisko :) Jutro przejrze dokładniej zdjęcia, teraz tylko dwa na smaczek ;) [URL=http://img357.imageshack.us/i/p1100875.jpg/][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3038/p1100875.jpg[/IMG][/URL] Hyżek zabrał Mopikowi patyczka - widzicie jego minę?? ;) [URL=http://img94.imageshack.us/i/p1100761s.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/5292/p1100761s.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='E-S']Jaki wypłoszek śliczny :) rozrzewniające zdjęcia :)[/QUOTE] No wypłoszek z niej jest :D cala trzęsąca, ogonek pod siebie... A ta szczęka :D rozbrajająca :D mshume ją podtuczy, dopieści i domki będą się tluc jak o Lalę :)