[quote name='Romka']Już sie zaprosiłam do domku Luny!Pan czeka na nas nawet dziś!Ludzie są "miastowi" przeprowadzili się na wieś ,administracyjnie jest to gmina Łowicz,więc mieszkaja tuz pod miastem.W domu jest dorosły pies ale to Lunka rządzi w domu.Imię zostało bez zmian.Zdjęcia będa na 100%.[/QUOTE]
Świetne wieści :) Tak chciało przeznaczenie, żeby Lunka trafiła do nich :)
A jeśli w poprzednim, potencjalnym domku Luny zapanuje jednomyślność co do drugiego psiaka, to na pewno coś się dla nich znajdzie:evil_lol: