-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='dota&koka']już wsio wiem,jutro Pani przyjeżdża po szczylka. a rano czekam na ewentualnych "nieproszonych gości":diabloti: coś mi się zdaje ze będzie tego armia,bo dyziek wygląda coraz gorzej.żeby się tylko nowa Pani nie wystraszyła jak zobaczy szkieletorka:evil_lol:[/QUOTE] Pani już się tak nie może doczekać, że szkieletorek jej nie przerazi :)
-
Bianeczka jest prześliczna :) Bielutka księżniczka :D
-
Tapi - kudłaty niedźwiadek o łagodnosci baranka MA SWÓJ DOMEK!
Andzike replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Tapczaniku, pokaż się:D :D :D -
Hej, U nas wszystko ok - mama zmienia pracę i ma tydzien wolnego, więc przed pracą zawoże Nele do niej, po pracy odbieram, w domu jestem późno i nawet nie starcza mi czasu na przejrzenie wszystkich wątków :( A dziś jeszcze byłam na wizycie, na szczęście pozytywnej :) Pocieszam się tylko, że za dwa tygodnie Białowieża i zamierzam zalec na trawie przez cztery dni ;) Mamanabank, Romka widzimy się w niedziele :D Leni, książeczkę odbiorę na planowanym już od nie wiem kiedy spacerze :)
-
Jestem :) Domek zaopiniowany pozytywnie ;) Solą w oku jest dla mnie ta kastracja, a raczej jej brak :( , ale Pani robi naprawdę dobre wrażenie. Nadal zgaszona i przybita po stracie psa (po 20 latach - walczyła o niego do ostatniej minuty...) ale zdecydowana pomóc innej psiej bidzie ;) Dyzio zapadł jej w serce. Przepraszam, ze dopiero teraz pisze, ale ledwo do domu weszłam. Generalnie jestem na tak - myślę, że milości mu tam nie zabraknie... A pamiętajcie, ze na wizytę szłam baaaaardzo sceptycznie nastawiona... ;)
-
[quote name='vega17']no właśni, ja mam mieszane uczucia dlatego prosiłam o sprawdzenie, niby wszystko jest ok, pani dobrze zarabia, ale tak jakby nie docierały do niej pewne rzeczy. dlatego proszę o wypytanie jej dokładnie odnośnie psiaka, bo niby jest ok, ale coś mi się świeci.[/QUOTE] Domek sprawdzam jutro po pracy :) Nie chce się nastawiać negatywnie, ale ta kastracja... ehhh :/ Dobre zarabianie wcale nie jest az tak ważne, najważniejsze, zeby miała serce do psiaka... Na wizyty zawsze biorę swoją Nelke, więc od razu zobacze jaki Pani ma stosunek do ogonów :) Nie martwcie sie, jeśli cokolwiek mnie zaniepokoi na pewno Wam o tym napiszę :) Dyzio ma teraz super opiekę, nie marznie, nie chodzi głodny - warto, zeby poczekal na idealny dom, a nie na miejsce w ktorym nie będzie kochany...
-
TOLEK - pies, który kupował w Kauflandzie ;-)MA DOM!!!
Andzike replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Taki kochany,radosny zwyklaczek![/QUOTE] Toluś, pokaż się wielbicielom zwyklaczków :D -
Mia doczeka się najlepszego domku, bo na niego zasluguje :) Ja też zawsze ciągne Nelke ze sobą na wizyty - ona jest super barometrem ludzkich uczuć, generalnie nie przepada za obcymi (boi się), ale jak mi w potencjalnym domku wskakuje na kanapę obok wlasciciela to wiem, ze bedzie dobrze ;) A teraz już pojadę prywatą - to leni byla u mnie na wizycie ze swoim ogonem :D :D :D Ufff... na szczęscie przeszlam wizytę pozytywnie :)))
-
Mufek miał bardzo dużo szczęścia !!!
-
[quote name='Romka']Nic mi na razie nie wiadomo!Jutro zapytam wprost bo p.Marek nie dzwonił![/QUOTE] Romka, zapytaj prosto z mosto :D
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
Andzike replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Leon, odważ się w końcu!!! -
[quote name='vega17']Andzike bagam wytyja ja dokładnie, ona sie upiera ze nie wykastruje psa, ale jest jakaś dziwna.[/QUOTE] Jak to nie wykastruje psa ??????????? Sorry, ale dla mnie to jeden z warunków oddania psa do domu... :/ Nie zaopiniuje dobrze domu, który chce powiększać ilość psów trafiających do schroniska :( a tak to się pewnie skończy jeśli go nie wykastruje !!!!
-
FIZIA, teraz MAJKA - przekochane maleństwo w NOWYM DOMU
Andzike replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Madallena']Jak wstaniemy :D:D Uzalezniam sie calkowicie od Andzike! A filmiki obejrze, tylko przegladarke zmienie![/QUOTE] Fiziunia/Majunia jest booska :) Madallena, szykuj się bo znów Cię będę z łóżka wyciągać po 8... ;) -
Tak czy siak jestem z nią umówiona - sprawdzić domek nie zaszkodzi :)
-
Takie kochane, grzeczne kotecki ... :) [URL=http://img100.imageshack.us/i/p4111498.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8595/p4111498.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/i/p4111503.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5482/p4111503.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/p4111509.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/1750/p4111509.jpg[/IMG][/URL]
-
Bandycka mafia??? Hmm... [URL=http://img53.imageshack.us/i/p4111480.jpg/][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9601/p4111480.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img217.imageshack.us/i/p4111491.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7232/p4111491.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img144.imageshack.us/i/p4111493.jpg/][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4760/p4111493.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='vega17']super bardzo dziękuję, Pani parę dni temu straciła psiurka swojego i jest strasznie smutna, nie jest pewna czy chce się psiaka, na początku chciała od razu, a teraz ma mieszane uczucia, mam nadzieję że będzie dobrze[/QUOTE] No właśnie, powiem Wam, ze juz po tej krótkiej rozmowie mam troche mieszane uczucia, w Pani nie było żadnego entuzjazmu jak zadzwoniłam... No, ale nic, na 100% przezywa jeszcze mocno swoją stratę :(
-
Jestem. Dzwoniłam do Pani z Mokotowa i umówiłyśmy się na czwartek wieczorem (jutro niestety nie mogę...:( ) Dam znać co i jak po wizycie :)
-
Bardzo się cieszę, że Bianeczka już w kochającym domku :D
-
[quote name='Paula03']Wie ktoś, bo ja umieram z ciekawości![/QUOTE] Halo, halo czy ktoś coś wie ?? :D
-
[quote name='anciaahk']To głupie co napiszę, ale mieli psy, co z nimi teraz :(.[/QUOTE] Anciaakh ja też się nad tym zastanawiałam... wiem, ze w obliczu tej tragedii to nie zaprząta nikomu głowy, ale Lula nadal czeka na swojego Pana i Panią... A oni już nie wrócą... [*] [url]http://www.prezydent.pl/para-prezydencka/pierwsza-dama/ulubiency/[/url]
-
Cuuudny kocur :) [URL=http://img26.imageshack.us/i/p4111367.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6642/p4111367.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img387.imageshack.us/i/p4111373.jpg/][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/8163/p4111373.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/p4111401.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6070/p4111401.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img515.imageshack.us/i/p4111403.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2172/p4111403.jpg[/IMG][/URL]