Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Zdjęcia Fridka z pleneru :) [URL=http://img132.imageshack.us/i/p4111361.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9868/p4111361.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/p4111362.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4862/p4111362.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img521.imageshack.us/i/p4111363.jpg/][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2521/p4111363.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img339.imageshack.us/i/p4111365.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/543/p4111365.jpg[/IMG][/URL]
  2. mshume, to ta Pchełka co to w niedziele ją z Madallena zabieramy ? Ma swój wątek?
  3. Jakie on ma cudne ciapki na łapach !!!
  4. [quote name='mshume']Andy, tu mnie masz:oops: Ale mój ukochany TZ robi to bez pasji, rozumiesz ?:diabloti:My bysmy pewnie wszystkie chciały,żeby nasz TZ był taki, jak Eldad75 :evil_lol:: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=_LqSHfkLvHk&feature=player_embedded[/URL][/QUOTE] Boskie!!!! od wczoraj mam piasek pod powiekami, ale teraz to juz poplynelam... ;(
  5. [quote name='mamanabank']cudne zdjęcie [url]http://img710.imageshack.us/img710/9527/image691.jpg[/url][/QUOTE] Cuuudne!!! Nie wiem czemu jakoś mi się mokro w oczach zrobiło ... Karmelek poznaje świat z troskliwą mamusią... Chciałabym, żeby poznawali swiat w swoim domu... :(
  6. Bojeczka, nie bój sie wyjsc z boksu :) Na zewnątrz jest fajnie :)
  7. Astor do góry !!!
  8. No to wrzucam :) [URL=http://img255.imageshack.us/i/zdjcie009sv.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5764/zdjcie009sv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/zdjcie010c.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8076/zdjcie010c.jpg[/IMG][/URL]
  9. mshume, mi się bardzo podoba :) Prawie tak bardzo jak Fizia :D
  10. Greta, jutro czeka Cię spacerek !!! :D
  11. Ja też się temu bardzo dziwię !!!
  12. Romka, przeslij do mnie na komórkę - wrzucę na wątek :)
  13. Takie maleństwo powinno siedzieć na kanapie :)
  14. Szkoda... Ale ktoś go w końcu pokocha :)
  15. I z Nelą też ;)
  16. [quote name='kizimizi']hehe śmiesznie sie ułożyło:megagrin: zeby akurat na dogo "Towarzyszem życia" nazywać człowieka a nie psa ;)[/QUOTE] Hihihihihihi :D Masz racje :D jakoś nigdy o tym nie pomyślałam, ale na dogo TZ powinno mieć zupełnie inne znaczenie ;)
  17. TZ - Towarzysz Zycia :) Chłopak, mąż, narzeczony - druga połówka ;)
  18. [quote name='leni356']A nie chciałaś wydać TZa? :D[/QUOTE] Też niewykastrowany i niesforny ;)
  19. No to dobre wieści :D Jeszcze tylko niech tę kastrację za jakiś czas zrobią i będzie ulga :) A Twój TZ sie pewnie bardzo ucieszył ? ;)
  20. [quote name='jabinia']To ja jestem tym tajemniczym Zbyniem(jabinia)[/QUOTE] Tak myślałam :D :D :D ale siedziałam cicho, czekając aż sam się ujawnisz :D
  21. [quote name='Paula03']Jak zdążymy to oczywiście! A jak nie to może mu przynajmniej zdjęcia się porobi![/QUOTE] Uwijacie się jak mróweczki w schronisku!!! :D
  22. Natalie, to my wszyscy dziękujemy Tobie i Twoim rodzicom za mądrą decyzje :) Ale nie ma tak łatwo... Masz nas zasypywać wieściami, fotkami i filmikami z Bianką jak już u Was będzie:evil_lol:
×
×
  • Create New...