Jump to content
Dogomania

Andzike

Members
  • Posts

    14756
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Andzike

  1. Azorku, gdzie Twój człowiek?
  2. Ehh... Tapi, co Ty robisz jeszcze w schronisku??? :(
  3. Hihihihihi :) A co się Matyldzie w Panu instalatorowi nie podobalo ? ;) Mam podejrzenie, ze zrobiła to, żebyś nie siedziała na dogo, tylko zajęla się nia :D
  4. [quote name='Romka']Wysłałam i Kamcie do pana ,który szuka suczki do adopcji![/QUOTE] Trzymam kciuki, żeby Pan się skusił, bo jak tu sie nie skusić na taką idealną sunię ? ;)
  5. Wieści od Kasi czyli [B]Maji [/B]:) Malizna czuje się dobrze, na wszelki wypadek dostaje jeszcze antybiotyk. Wspólny spacer przelożylismy o jakieś 3 tyg. - wtedy maja będzie miała szczepienie, na razie wet nie zaleca wychodzenia na spacery. Magda nadal zachwycona psiaczkiem :) Wiecie, tak sobie myślę, że jak początek miały taki cięzki to teraz już wszystko będzie ok i będą razem bardzo szczęsliwe :) A tutaj mały bonusik :) [URL=http://img714.imageshack.us/i/dsc00648i.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4572/dsc00648i.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='anciaahk']Nocne też się zdarzają, zależy jak zakwalifikować godzinę 23.40 - bo wczoraj o tej godzinie biegi miały miejsce.[/QUOTE] Hehe ;) No tak... nocna bieganina to to co kotki uwielbiają ;)
  7. [quote name='Figafiga']No wreszcie dogo zaczęło działać. Zaraz szybciutko zabieram najlepsze zdjęcia Tolka i jego opis w razie gdyby dogo znów strajkowało i zabiorę się do pisania ;-)[/QUOTE] Super !!! Nie mogę się doczekać efektu końcowego :D :D :D
  8. [quote name='natalie1988']Wczoraj Sonia była u weta... Niestety operacja nie jest możliwa, bo obie strony są zajęte guzem... Nie można nic zrobić :( Podał jej sterydy, żeby zmniejszyć obrzęk. Jest źle :([/QUOTE] Natalie, trzymajcie się... Wiem, że słowa niewiele pomogą, tymbardziej, że przeżyliście straszny ból 2mies. temu, ale jestem z Wami myślami...
  9. [quote name='mitheithel']Oni chyba tez woleli go włochatego, ale tak było wskazane ze względu na stan jego włosa. Teraz za to odrośnie ładnie zregenerowany ;)[/QUOTE] No tak, wiem, że to dla jego dobra :) Jeszcze będzie pięknym włochaczem :D A "na sznaucerka" też prezentuje się bosko :)
  10. [quote name='Madallena']Zdecydowanie wolalabym, zeby NIE KSIEZNICZKA jadla konskie niz ludzkie :roll:[/QUOTE] Zmień tytuł wątku ;) "Ex-Księżniczka Sisi szuka domu z kupami" ;) A tak na serio, to ona fotogeniczna nie jest,na żywo jest dużo piękniejsza, ale na sesji pościelowej wygląda naprawdę CUDNIE !!!:loveu::loveu::loveu:
  11. Na prośbę Romki wrzucam zdjęcia Kruczka z nowego domu :) Zachwycać się !!! :) [URL=http://img245.imageshack.us/i/kruczek.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9961/kruczek.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img571.imageshack.us/i/kruczek01.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6434/kruczek01.jpg[/IMG][/URL]
  12. Jak już się wyszaleli to padli... Oczywiście gdzie ? Na łóżku... Poza Kają - ona zupelnie nie jest zsocjalizowana i śpi na kocyku !!!! ;) [URL=http://img408.imageshack.us/i/p1110018.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5753/p1110018.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img413.imageshack.us/i/p1110019q.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2593/p1110019q.jpg[/IMG][/URL] Udały nam się zwierzaki .. Cała czwórka ;) To co mąci nasza radość z wyjazdu to te cholerne kleszcze... wracając z każdego spaceru "iskaliśmy" całą trójkę na trzy pary rąk i za każdym razem wyciągalyśmy WBITYCH agentów... Po godzinie - powtórka i .. i znowu to samo :( Masakra :( Wszystkie oczywiście pozabezpieczane (policzyliśmy, ze razem wydaliśmy ok.250zl na zabezpieczenie ich przed kleszczami...) a i tak się cholerstwa wczepiały. Pozostaje mieć nadzieję, że nie zarażają :(
  13. Kajka, to kompletna wariatka na punkcie wody, ale Nelka, jak już zauważyłam wcześniej też ma zadatki na bobra ;) [URL=http://img580.imageshack.us/i/p1110074u.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2033/p1110074u.jpg[/IMG][/URL] Za to Czapi nie przepada za wodnymi igraszkami ;) Zamoczył tylko łapki i lekkim zdziwieniem obserwowal dziewczyny szalejące w Narewce :) [URL=http://img140.imageshack.us/i/p1110150.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7880/p1110150.jpg[/IMG][/URL] Mokra Nelka + znudzony obserwowaniem dziewczyn Czapi = totalne szaleństwo :D To moje ulubione zdjęcie - wyglądają jakby występowali w walkach psów ;) [URL=http://img232.imageshack.us/i/31556122993211045954100.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2824/31556122993211045954100.jpg[/IMG][/URL]
  14. Nelka z Kają, z którą dzieliła upodobanie do patysiów ;) [URL=http://img294.imageshack.us/i/p1110001.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9869/p1110001.jpg[/IMG][/URL] Trzy ogony ;) [URL=http://img94.imageshack.us/i/p1110054.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6128/p1110054.jpg[/IMG][/URL] I tradycyjna zabawa Nelki z Czapim ;) [URL=http://img688.imageshack.us/i/p1110069.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2205/p1110069.jpg[/IMG][/URL]
  15. Wróciliśmy z Białowieży... Pogoda marna, kleszczy sto tysięcy, wątrobę mam do wymiany - czyli BYŁO CUUUUDOWNIE :D :D :D w podróży żadnych problemów nie było - cała trójka czyli labradorka, Nelka i Rudolf grzecznie siedzieli z tyłu (Czapi jechał drugim samochodem). Kolega który jechał koło nas / przed nami / za nami na motorze śmiał się, ze przekomicznie wyglądamy z tym całym zwierzyńcem w środku ;) Zwierzyniec zachwycony domem z ogródkiem tak samo jak my :) Rudolf poszedł zwiedzać pierwszego dnia i zginął na parę godzin, ale wrócił i generalnie trzymal się domu ;) [URL="http://img96.imageshack.us/i/p1110067y.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/810/p1110067y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img175.imageshack.us/i/p1110029l.jpg/"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/2136/p1110029l.jpg[/IMG][/URL] Z psami - idealna harmonia - jak widać na załaczonym obrazku glównie zachwycało je pastwisko ;) chociaż ze dwa razy w ferworze zabawy zagoniły Rudolfa na drzewo ;) [URL="http://img685.imageshack.us/i/31556122993224379286100.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5340/31556122993224379286100.jpg[/IMG][/URL]
  16. Zupełnie inny pies... Mówcie co chcecie, ale ja wolę kudłaczki ;)
  17. Poldziu, nooooo !!!! Nie strasz Majuśki atakami !!!
  18. Pamiętacie ten piękny pychol ?? :) [URL=http://img197.imageshack.us/i/zdjcie035mf.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2429/zdjcie035mf.jpg[/IMG][/URL]
  19. Super, że u Pchełki wszystko dobrze :) :) :)
  20. [quote name='Ada_-_']Tofik-Dyzio polubił tę kanapę chyba ;)[/QUOTE] Chyba tak ;) I pięknie się na niej komponuje ;)
  21. Anciaak, mój Rudolf zaczał sikać na ciuchy i poduszki, po tym ja przez tydzien wywoziłam Nelę przed pracą do mamy i wracałyśmy razem pod wieczór... Odkąd Nela znów zaczeła zostawać z nim w domu - problem się cofnał... Moim zdaniem w gre wchodziła zazdrość, ze zabieram Nelę, a on zostaje sam...:( Pytasz czy koty są złośliwe - JAK JASNA CHOLERA ;)
  22. To już trzy miesiące !!! Ale zleciało... A nam z Nelką pojutrze stuknie pół roczku... ;)
  23. Ale z niego pluszak !!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
×
×
  • Create New...