-
Posts
14756 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Andzike
-
[quote name='Florentynka']A za mną od tygodni chodzi wizja maskotki idealnej... Jak będę mieć natchnienie i czas, to może Nelka dostanie prezent.[/QUOTE] Oj, nawet nie śmialabym prosić... ;) Nelka właśnie w spokoju pozbawia pluszowego pudla drugiego oka...
-
I ja też jeszcze raz gratuluję rodzinienabank nowego członka stada:loveu::loveu::loveu:
-
Mikro - Kropka wyrwana ze schroniska - WRESZCIE W SWYM DOMKU!! :)
Andzike replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jest dobrze :) [I]Pani Aniu, przesyłam Pani linki do filmów z Kropeczką. Sunia jest przesłodka, chyba już się do mnie przyzwyczaiła :-) Apetyt jej dopisuje, uwielbia spacerki, jest kochana, nie rozrabia. [/I] [I]Byłyśmy u weterynarza, została odrobaczona. Musiała na coś nadepnąć i ma troszkę podrażnioną łapkę, więc dostała antybiotyk i teraz czekamy na szczepienie na wściekliznę i inne szczepienia, wet mówi, że za jakieś 10 dni. [/I] [I]Wszystko jest OK :-)[/I] [video=youtube;tiqAxF6jEuA]http://www.youtube.com/watch?v=tiqAxF6jEuA[/video] [video=youtube;EgXro28geaY]http://www.youtube.com/watch?v=EgXro28geaY[/video] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=EgXro28geaY"][/URL] -
[quote name='majuska']Andzike rzeczywiście spódniczka bardzo ładna, no ale przecież nie bardzo teraz ją założysz..nie ma co rozpaczać :) Moja Maja lubi rozpruwać maskotki, wyjadać im oczka , wnętrzności, może Nelce też spasowałoby to...maskotki można kupić za grosze na szmatexach i to czasem na prawdę superowe ;)[/QUOTE] Z maskotek Nelkę interesują tylko oczka i noski, na wypruwanie flaków jeżdżą do Pixela ;) [quote name='Figafiga']Proponuję zakup 100 guzików, jakiś stary niepotrzebny materiał i igła z nitką i prezent dla Neli byłby rewelacyjny:-)[/QUOTE] Pomysł super, ale na widok igły z nitką i konieczności przyszycia guzika, jakoś mnie wzdryga...:cool3:
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='izatemka']Tak myśle i myslę i w zasadzie to ja też jestem Izabela P. Tyle,że nie wysyłałam zadnego przelewu.... ;-)[/QUOTE] Wiem, bo najpierw o pomyślałam o Tobie ;) Ale to inne P. w nazwisku :D -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Andzike replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Fajna ta Tika :D -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Juldan'] Andzike jak uznacie z aikowo że już pora na ogłoszenia, zgłaszam się na ochotnika do naprodukowania ich w ogromnej ilości:lol:[/QUOTE] Dziękujemy! :) Na razie to czekamy na koniec cieczki...:angryy: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cudna parka... ;) Wlascicielka Bibi nie szuka dla niej towarzystwa? ;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Andzike replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Uwielbiam te Twoje historie ha,ha,ha Dzordż jest moim idolem ha,ha,ha kocham go[/QUOTE] Dzordż jest boski ;) Malawaszka, pokaż zakochaną parę :D -
Pan PREZES trafił do najlepszego domu na świecie :) Powodzenia chłopaku.
Andzike replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Emma, Twoje psiaki są faktycznie super, od razu przyjmują tymczasowicza do swojego grona :) -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Donata']To jest Noworoczna darowizna dla Florci a odnośnie deklaracji łowickiej TOZ rozmawiałam przedwczoraj ; znów coś podrzucą jak bedą lepiej stać z kasą. Ogromnie dziękujemy za wsparcie babuleńki!!! :Rose: Reszta cioteczek też pamięta o Florci :) - dziękujęmy za wpłaty, jak zawsze niezawodnym - majusce (I) i camisiowej (I, II, III) :Rose: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aganica']Jakem skarbnik na labradory.org...informuję, przelewik poszedł dzisiaj.[/QUOTE] dziewczyny i chłopaki, ogromne dzięki:loveu::loveu::loveu: A tajemnicza Izabela P. jest nadal tajemnicą.... :roll: Fiorsteinbock, piękny banerek, już sobie zmieniam :D -
Chwila mojej nieuwagi... :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/803/img00352201201061345.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/4215/img00352201201061345.jpg[/IMG][/URL] A tak lubiłam tą spódniczkę...:angryy: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/85/img00350201201061345.jpg/][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2470/img00350201201061345.jpg[/IMG][/URL] Zmęczony wygryzaniem suwaczka pies odpoczywa mordą w moim talerzu... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/img00353201201061349.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7528/img00353201201061349.jpg[/IMG][/URL] Czy guziczkowo-suwaczkową pasję można jakoś wyleczyć??? :roll:
-
[quote name='mamanabank']Spotkałam dzisiaj człowieka wysokiego na 5mm :-)[/QUOTE] Kawał chłopa!!! Albo baby!!!:loveu::loveu::loveu:
-
Magdabroy, ja też mam termin na 14 lipca ;) Maleństwo też zdrowe, ale mniejsze, bo "tylko" 62mmm :D
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Nie poznaję w ogóle tego psiaka...czy to pies czy suczka?Jak ma na imię?[/QUOTE] To jest pies-samiec, ma na imię Morda, dziewczyna adoptowała go jakieś 3 lata temu, wiec jeszcze zanim zaczął działać w Łowiczu wolontariat. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
Andzike replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donata']Ponadto mam prośbę o jakiejkolwiek informacji o tym psiaku którego zamieszczę poniżej. Pies uciekł wczoraj z domku jednorodzinnego ( okolice PKP) bez obroży i przebywa na gigancie do tej pory. Może ktoś widział tego psiaka wałęsającego się po mieście. Właścicielka prosi o pilną inormację o jego losie. [/QUOTE] Dodam tylko, że pies jest adoptowany z łowickiego schroniska, zachipowany i to niestety nie jego pierwsza ucieczka :( Dziewczyna nie ustaje w poszukiwaniach, ale powoli traci nadzieję :( -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Tylko wiesz, ja jestem ortodoksem i raczej wypuszczam psów poza Warszawę ;) Ale jak domek będzie naprawdę super... ;) Zresztą decydujące zdanie ma aikowo ;) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klauzunka']słoneczko piękne, cudna czekoladka jak moja Tequilka, co prawda nie jest facetem ale już ją wysłałam Pani, która chciała psiaka labka ode mnie :) p.s. tzn. nie ode mnie ale z ogłoszeń suni, której szukałam domku.[/QUOTE] Klauzunka, dzięki, ale skąd jest ten domek? Bo my będziemy wybierać, przebierać i marudzić ;) Nuri musi trafić najlepiej na świecie! -
[quote name='Alexandra20'][B]a we wtorek Pucek odgryzł nam zamek z poduszki ;/ znaczy sam suwak w sumie... [/B]nie wiem czemu się za to wziął i ugryzł pilnik do paznokci ;) i chyba mu nie zasmakował, ale odcisk zębów został ;) a dziś zeżarł bałwanka czekoladowego z choinki, ale skubaniec zostawił nam kawałek pazłotka i snzurek an choince ;)[/QUOTE] U mnie też zaczęło się od suwaczków przy poduszkach...:siara: A teraz jest tak.. :evil_lol: [url]http://img714.imageshack.us/img714/8332/suwaczki.jpg[/url] A zresztą... [url]http://www.dogomania.pl/threads/173100-NELA-w-cudownym-domu!!!?p=18050112&viewfull=1#post18050112[/url]
-
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Jaka piekna!!! Jakim cudem stała sie bezdomnym psem :( A moze rzeczywiście komu sie zgubila, albo pozbyli sie problemu jakim bylyby koszty leczenia chocby oczka... Andzike, jak moge pomoc, nowy banerek, allegro? event juz macie?[/QUOTE] Fiorsteinbock, dzięki! :Rose: Chętnie nowy banerek, z ogłoszeniami jeszcze chwilę poczekamy :) -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Andzike replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to czekamy :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='aikowo']No i się zaczęło :( Pies sąsiada próbował przedostać się przez ogrodzenie.... Szykuje się ciekway tydzień :\[/QUOTE] Joker? Qrde już sobie wyobrażam tych adoratorów pod bramą... :mdleje: Trzymam kciuki, żeby zbyt wielu nie pokusiło się na czekoladową pannę na wydaniu... A jak Golden i Pixel? Interesują się Nuri? -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
Andzike replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='izatemka']Tak mi sie wydaje, ze Labradory.org robi przelewy od Agnieszka S.:lol: Ale Ryniu się zamelduje,to się wyjaśni :-)[/QUOTE] Oooo :) Fajnie by było, gdyby okazało się, że suczynę jeszcze ktoś wspomógł, ale chciałabym wiedzieć komu dziękować ;)