Jump to content
Dogomania

divia_gg

Members
  • Posts

    7804
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by divia_gg

  1. [quote name='erka']Naprawde przerażenie człowieka ogrania. A przeciez jeszcze mamy świadomośc,że to o czym my piszemy, to jakaś 1/1000 problemu. My próbujemy niektórym pomóc i nie zawsze sie udaje, a zdecydowanej większości nie pomoże nikt.:( Divia_gg , na razie to trzeba poogłaszać maluchy , a potem może jakimś cudem udało by się wysterylizować matkę. Czasami mam jakies telefony o szcenia[/QUOTE] Dokladnie to jest najbardziej przerazajace. W sumie glownie dlatego wrzucilam je tutaj, bo wiele z Was ma mase telefonow i mozna polecac maluchy. Tez nie jest pewne ze one tam jeszcze beda, bo te babki im znajduja domy, ale oczywiscie jakby byl jakis telefon to dawajcie znac - pojade i wybadam co i jak. A wydaje mi sie ze wlasnie matka to najwiekszy problem...Czasem mysle, ze chyba bedzie trzeba sterylizowac, kilka dni i wypuszczac...:oops: Przynajmniej sie nie rozmnozy juz...Ale sie tak nie da przeciez...
  2. Poszlo 50 zł z bazarku na kielce, wiec od kieleckich dogomaniaczek.
  3. Poszlo 50 zł z bazarku na kielce, wiec od kieleckich dogomaniaczek. Na konto w poscie 38...Nie znalazlam w pierwszym czy w ogole na pierwszej stronie. Jak nie ma to przeklejcie prosze, bedzie latwiej. A jak jest to przepraszam za gapowatosc;)
  4. To zdjecie łapie za serde. A i komentarz do niego jest trafiony. Az sie lezka kreci... [QUOTE] coś ci powiem, zabierz mnie ze sobą! [IMG]http://i49.tinypic.com/2hnxny9.jpg[/IMG][/QUOTE]
  5. Weszlam na strone mojej gminy i co widze: [B][COLOR=#446336]imie:[/COLOR] PaVeL[/B] [B][COLOR=#446336]pytanie:[/COLOR][/B] Witam kolejny raz ;) chciałem sie zapytać kiedy będzie znowu hycel na Nowinach? kolejny raz zebrała sie grupka sporych psów, krążących wokół śmietników, wieczorem nie raz nie ma jak przjeść po chodniku bo psy leżą i strach podejść.. [B][COLOR=#446336]odpowiedź:[/COLOR][/B] Zauważam problem wałęsających się psów po osiedlu. Sądzę że kierownictwo ZGKiM podejmie odpowiednie działania w tym zakresie.:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Nie cierpie tego...Ale co robic z tymi psami. Trzeba by wygrac w Totka chyba:oops:
  6. .............................. [CENTER][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi900/f07840cd001903014bfb7469[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1859/6c6e8032000811e24bfb746d[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1661/9bf5fe9b001e380f4bfb7466[/IMG] A to nasz dom :placz: [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2156/73f5f03a002b3d574bfb7472[/IMG] [/CENTER]
  7. Hmm, jak by to napisac...Kolejne szczeniaki :placz: W sztukach 3 plus mama. Piekne kuleczki mieszkaja na Nowinach na tzw Skale...Dokarmiane przez jakies kobitki z osiedla niezle sobie radza...Male kuleczki. ALe chyba spia w skalach...Pieksne trzy kluseczki nie boja sie czlowieka, lubia zabawy - sliczne i kochane. Maja ok 2 miesiace, moze troszke mniej. Podobno bylo wiecej, ale te babki gdzies wydaja, gdzie nie wiem. Ich mama to srednia suka, taka kundelkowa. Nie podeszla do mnie, ale podobno do tych bobitek podchodzi. Nie wiem co z nia, bo szczeniaki moze znajda jakies domu - duzo ludzi sie tam kreci, ale ona zaraz znow bedzie miala cieczke i tak w kolko... Co robic?? Gdzie je dac??Znacie kogos kto moze dac tymczas? Wiem, glupie pytanie, ale moze jednak...Chociaz szczeniaki. Chociaz ta suczka z miotu. Sa tam 2 psiaki i jedna dziewczyna, najslodsza, oczka jak migdalki. Wklejakm zdjeica zbiorcze. Jakby ktos chcial pojedynczo oczywiscie przesle... Kontakt: [email][email protected][/email] 600 797 313 [CENTER][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2964/667fbf520012da9f4bfb7422[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1726/a51f48b3000034884bfb7427[/IMG] [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2549/b153fe26001daf0d4bfb768f[/IMG] I mama [IMG]http://i1.fmix.pl/fmi216/1998126d0016c7e84bfb7429[/IMG] [LEFT]Macie jakie opcje? Co zrobic? [/LEFT] [/CENTER]
  8. Ja kciukam i kciukam...No Bary idźże już:mad:
  9. ewab sroda to nie jest koniecznosc, tak rzucilam bo mnie wzglednie pasowalo. Ale jakby jechal Twoj maz to mysle ze inny dzien jak najbardziej. Czawrtek czy piatek. Z Basia by sie trzeba dogadac i tyle;) Zreszta napisze prv za chwile;) Co bedziemy tu sie roztrzasac;). Czyli miejsce zbiorki ustalone. Kwestia transportu do dogadania miedzy mna a Ewą i jej TZ-etem. To juz duzo Edit;) Rozmawialysmy z ewa i jej TZ pojedzie w poniedzialek z transportem. Zbiorka tak jak bylo. Natomiast Ewa zaproponowala zeby zrobic plakacik - tu prosba do nieco uzdolnionych, ja niestety jestem uzdolniona inaczej:) o zbiorce dla zwierzakow. Moze STOZ bedzie "patronowal" to tez by bylo spoko. Ewa ma pogadac z jedna z lecznic, zeby tam ewentualnie skladowac. I tu prosba - czy jakby sie ta lecznica zgodzila to ma ktos kontatk w radiu, TV czy gazecie zeby to naglosnic? Zeby duzo ludziow sie zwiedzialo o tym. To narazie tyle;) :)
  10. Soema jest chyba z Tarnobrzegu, tak ma w opisie. Ale mam nadzieje, ze Basia bedzie dystrybutorem, bo mu nie wiemy dokladnie co komu, a ona jest w maire na biezaco. Dodatkowo ma zrobic watek "rozliczeniowy" co komu. I z Soema chyba tez jest w kontakcie. A przynajmniej takie mam wrazenie.
  11. W okolicach telegrafu. Moze rzeczywiscie tam zbierzemy. Moja babcia tez ma cos zapakowac;) To jak ustalamy? Punkt zbiorki u TZ-ta Ewy? I stamtad dystrybucja? Moze Twoj TZ sie zdecyduje to ja bym wtedy nie jechala, bo ja to do Opatowa czy moze troszke dlaej siegne a on - jako facet by dojechal na miejsce i przekazal Basi? Juz sama nie wiem? Rzucajcie propozycje. Moja narazie o miejscu zbiorki. Bo dwa transporty jak sie zmiesci do jednego samochodu to chyba nie trzeba. Proponuje zeby jednak wszystko przekazac Basi, przekazujacy popakuja z opisem czy chca na Sandomierz czy na Tarnobrzeg - bo takie dwie opcje mamy. Basia rozdystrybuuje wedlug zalecen i uznania. Co Wy na to? Musimy jakies decyzje podjac zeby sie organizowac.
  12. Ja jak pojade to kontaktuje sie z Basia. I jej przekaze rzeczy do dalszej dystrubucji. Moze mozna ja poprosic o przekazanie dalej...
  13. Mysle ze chyba lepiej dla powodzian, bo teraz i bazarki srednio ida. A tak to na pewno sie komus pomoze. Ale to tylko moje zdanie. Bo zeby nie bylo ze ludzie nie skorzystaja a i z bazarku szlu nie bedzie...
  14. [B]Doradzcie mi!!![/B] Z bazarku ktory teraz robilam chcialam 100 zł przeznaczyc na te zalane tereny sandomierko tarnobrzesko. Czy cala kwote na jedno miasto czy podzielic? Czy jak. Moze macie jakis pomysl? Czy moze macie jakis znajomych w tych przytuliskach. Kurcze sama nie wiem...:oops:
  15. Hmm, jak by to zrobic...Jednak nie dam rady calej trasy przemierzyc. Napisalam do Basi czy nie dal by ktos od nich rady dojechac chcocby do Opatowa. Z Opatowa do nich jest ok 45-50 km, od nas do Opatowa ok 60-70 km, wiec to bym dala rade za jedno popoludnie przejechac. Tak kolo srody, czwartku. Teraz pozostaje zorganizowanie sie nas. Moze kobitki z Kielc zlozylybyscie przekazane rzeczy u jednej i bym w jeden dzien podjechala i zabrala wszystko z jednego miejsca. Oczywiscie o ile ktos od Basi dalby rade podjechac w ktorys dzien. A jak nie to mysle ze i tak warto by bylo wyslac, w miare mozliwosci jedna paczka, mega paczka. Chyba ze macie jakies inne propozycje to piszcie. edit: Basia mi odpisala, ze chyba da rade podjechac. Wiec sroda czwartek kolo 16 mogla bym wyruszyc w tamtym kierunku. Teraz prosba do Was o zbiorke rzeczy w jednym miejscu. Wlasciwie potrzebne jest wszystko. Mysle ze do mojego samochodu sie sporo zmiesci. Takie wieksze kombi. Wiec mysle ze i jakis transporterek sie zmiesci i karmy duzo. Hmm i dla ludzi jakbyscie mialy jekies rzeczy to tez. Ja jestem w kontakcie z Basia i bede na biezaco informowac. Aha i jakas chetna osoba do towarzystwa tez by sie przydala.:) Ma ktos ochote? I nie mowcie ze nikt;)
  16. Tak sledze cos sie dzieje w Tarnobrzegu i Sandomierzu i wpadlam na pewien pomysl. Chyba kazdy z nas mysli cos o pomocy dla tamtych stron. Moze bysmy zebraly co chcemy przekazac i ktos by to zawiozl. Zrzutka na benzyne mogla by byc tansza niz wysylka. Ja chce wyslac transporterek, jakies kapy, kilka misek i smyczki. Jakby kazdy cos przekazal - nawet dla ludziow to moze by sie oplacalo jechac...Jak tak mysle, ze dopiero w srode po poludniu moglabym jechac - moze z kims;) Ale to nic pewnego. Jakbyscie mialy kogos za koszta paliwa to ja jetsem za. Moze jacys wasi znjomi by cos chcieli przekazac. Hmm no nie wiem, co myslicie?
  17. Bico, pietrucha moge sie z Wami zlozyc. Jakbyscie zdecydowaly o zbiorce to ode mnie cos na pewno bedzie na taka zbiorowa karme. I tez jestem zdania ze teraz najwazniejsza ilosc. Jakos bedzie pozniej nistety. Jakbyscie cos zdecydowaly to prosze o prv, ok?
  18. [quote name='lilo']Dziewczyny moze lepiej zrobic zrzute i zamowic naraz duza partie karmy na allegro?? wyjdzie moze taniej a i lepiej jak przyjedzie jedna duza partia karmy naraz... A jeszcze chcialabym zapytac co myslicie zeby napisac do najpopulatrniejszych portali typu np. pudelek czy demotywatory ??codziennie tam setki ludzi zaglada moze by umiescili na pierwszych stronach...[/QUOTE] Ja moglabym tez sie dorzucic. To moze ktos znajdzie korzystna ofere karmy i dogada sie ze sprzedajacym, ze rozne osoby kupia, ale jadna paczka. Jakos to tak zorganizowac. Jak bedzie link to sie dorzuce.
  19. A ja tylko powiem, ze Freya ma niebywale szczescie. Magda ja mimo, ze sie nie udzielam na watku jakos wyjatkowo wszystko sledze i naprawde ogromny uklon w wasza strone. I trzymam kciuki, zeby to wszelkie cholerstwo w koncu puscilo ta Wasza ksiezniczke.
  20. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]................................................:) Podniose psiaki :roll: [/SIZE][/FONT]
  21. Boze ja jutro dopiero moge wyslac to co obiecalam. Moze ktos bedzie jechal tam - ja pod kielcami przekazalabym...Sama sie nie dam rady tam wybrac. Deklaruje tez 100 zł z obecnego bazarku.
  22. Edyta zgodzila sie podjechac. Jest otwarta na rady i porady. Moze podam Ci tomcug jej nr telefonu juz miedzy soba sie zgadacie - jesli jestescie zainteresowane? Moze podjechac nawet jutro.
  23. [quote name='tomcug']Powiem Ci, że ja sama domków nie sprawdzałam, ale przy wspólnej pomocy wypunktuję sobie, na co zwrócić uwagę. Eliza na pewno mi pomoże. Więc jeśli jest z samego Brzeska to zapytaj.[/QUOTE] Napisałam do niej, ale nie odpisala jeszcze. Wlasnie dzwonie:) Nie odbiera. Jak tylko sie dodzwonie dam znac. Najpozniej mysle jutro rano bede wiedziala co i jak:)
  24. Mam znajoma wlasnie chyaba dokladnie z Brzeska. jest dogolubna, ale jeszcze niedogomaniacka. Sama ma zwierzyne ze schroniska w Radomiu. Zapytac ja? Czy macie kogos juz? Jak cos to jestem z nia w ciaglym kontakcie. Raczej nie ma doswiadczenia, ale mozna ja przeszkolic na cio zwrocic uwage i w ogole co i jak. tomcug pewnie bys ja tam uczulila na pewne kwestie;) Wiec jak cos to moze i w weekend by sie udalo:)
  25. Dostałam namiar na osoba pracujaca w kancelari prezydenta - miłosnik zwirzat ..działa społecznie. Moze nawet jest tu na dogo, ale nie znam nicku. Jak cos podaje maila: [email protected] - pani Karina - moze znacie i juz macie kontakt. Moze wklejcie do pierwszego postu, moze cos pomoze.
×
×
  • Create New...