-
Posts
7804 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by divia_gg
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'][url]http://www.liveleak.com/item?a=view&token=bb4_1283184704[/url] se zobaczcie....[/QUOTE] andzia....po co ja tam weszlam po co ja tam weszlam...Choc myslalam ze jestem nieco uodporniona. To k***wę to bym chyba tam utopiła..Nie mam litości dla takich...I jaka młodzież ma być... -
[quote name='erka']Dobrze divia_gg, że potwierdzasz, bo i ja myślałam,ze ona ma takie czekoladowe umaszczenie i dziwiłam się,że dziewczyny piszą o biszkoptowej.[/QUOTE] No wlasnie erko czekoladowa bardziej, nawet nie pomyslalabym ze kolo biszkoptowej stala. Ale bidulka wtedy wypadla z budy, szybko znow wpadla do niej i tak ze dwa razy, do tego swiatlo jakie bylo takie bylo i stad to wyszlo. Ale ten brazik tez sliczny. Bo sunia ma sliczna budowe i ime jak najbardziej trafione, dostojna dama.
-
Wina swiatla tylko i wylacznie. Choc kolor siersci i mnie zaskoczyl choc widzialam dziewczyne na zywo. Wydawala mi sie ciemniejsza. A zdjecia pierwsze wlasnie robione byly "w ciemni". Tam ogolnie na tamtej "scianie" schronu ciemno jest:( Ale piekna ona jest. Dzieki za opieke, bo bidulka tak bardzo byla wystraszona w schronie, ze az sie serce kroilo...
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na prosbe ewab zalozylam Fuksowi watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191992-FUKS-szczeniak-tr%C3%B3j%C5%82apek-czy-rzeczywi%C5%9Bcie-mia%C5%82-fuksa-Szukamy-ds-lub-dt.POMOCY?p=15294693#post15294693[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na prosbe ewab zalozylam Fuksowi ze szczeniakow watek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191992-FUKS-szczeniak-tr%C3%B3j%C5%82apek-czy-rzeczywi%C5%9Bcie-mia%C5%82-fuksa-Szukamy-ds-lub-dt.POMOCY?p=15294693#post15294693[/URL] -
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDBkdBBAI/AAAAAAAAD7M/77YhoaGolY4/P1100757.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDFwiB82I/AAAAAAAAD7g/m-yIYbkXD_w/P1100768.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDDRur3BI/AAAAAAAAD7U/Kfn2t8amsYI/s512/P1100761.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDEZjSAoI/AAAAAAAAD7Y/sC76vE5f9eM/s512/P1100763.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDFMjQrpI/AAAAAAAAD7c/IJnF3voNCu8/s512/P1100765.JPG[/IMG]
-
[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][I][B]Trójłapek nie widzi, że coś jest z nim " nie tak",[/B][/I][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [I][B][COLOR=red]nie czuje się gorszy, normalnie funkcjonuje[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]inne zwierzęta też tego nie widzą.[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]tylko ludzie patrzą " inaczej", oceniają, odrzucają [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]jako niezdatne i niepełnosprawne...[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]nie dając szans na [/COLOR][/B][COLOR=red][B]normalne funkcjonowanie tylko dlatego, że... wygląd nie jest [/B][B]normalny.[/B][/COLOR][/I] [I][B][COLOR=red]Zwierzaki w nosie mają takie normy![/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]Szkoda, że ludzie nie chcą się uczyć od zwierząt...[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]...może byliby [COLOR=darkred]bardziej ludzcy[/COLOR]![/COLOR][/B][/I][/SIZE] [/CENTER]
-
:) Taki jestem bystrzacha :evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC8a2VbXI/AAAAAAAAD64/fgQLFBzhtkg/P1100722.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC9Smtj8I/AAAAAAAAD68/7zaOYrb8wvA/P1100738.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC-bil0ZI/AAAAAAAAD7A/NATW_PShoBg/P1100739.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC_7SPsyI/AAAAAAAAD7E/50Tuojz2aLY/P1100741.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpDA-5lBxI/AAAAAAAAD7I/r-fLF7_4lv4/P1100743.JPG[/IMG]
-
[CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]FUKS szczeniak trółapek potrzebuje naszej pomocy.[/SIZE][/FONT][/B] [B][SIZE=5]PSIAK MA JUZ SWOJ DOMEK - wlasny osobisty:)[/SIZE][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]4 miesięczny Fuks został przyniesiony do lecznicy, [B]by go uśpić[/B]. Miał zmiażdżoną łapkę, która nadawała się jedynie do amputacji. Coś w chłopaku musiało być, bo weci „nie dali mu igły”. Operacja była w ubiegłym tygodniu (ok. 20.08.2010). Fuksik czuje się już na tyle dobrze, że może opuścić klatkę u weta. [B] Pilnie poszukujemy domu, choćby tymczasowego[/B]. Klatka do nie jest dobre miejsce, zwłaszcza dla szczeniorka.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Idealny dom dla Fuksa, to taki, w którym nie musiałby pokonywać dużo schodów. Docelowo będzie średniaczkiem.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Chłopak przyjazny i lubi kontakt z człowiekiem. Cudowny normalny szczeniak, tylko bez łapki. Ale jest w takim wieku, że nauczy się z tym żyć nie zauważając swojej ułomności.[/SIZE][/FONT] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Prosimy o pomoc w szukaniu choćby [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]DT i o og[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4]łoszenia.[/SIZE][/FONT][/B] A to nasz bohater: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC7crlTuI/AAAAAAAAD60/X1T1aG1VU4g/P1100720.JPG[/IMG] [LEFT] [CENTER] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC3H1PTII/AAAAAAAAD6k/aHB3OKiH7UU/s512/P1100711.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC4DlRT6I/AAAAAAAAD6o/ZdMDcp7FhrE/P1100712.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC5MLGjrI/AAAAAAAAD6s/V3fGP5ucAZw/P1100715.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/TJpC6WInspI/AAAAAAAAD6w/-yMJr57NGjE/P1100717.JPG[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=5][U][B] KONTAKT DO ewab:[/B][/U] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black] [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL], tel. 600 047 392[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Boska jest. Na poprzednich zdjeciach tak srednio mi sie spodobala, ale jest jednak przecudowna. Savahna oglaszaj i bedzie w domkach wybierac, czego oczywiscie zycze;) -
***Uciekła śmierci. Kala po walce o życie...
divia_gg replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Jaaga, tak. Obiecalam sobie w tym tyg zrobic jej komplet. Zrobie wszystko zeby sie z tego wywiazac. U mnie ma ciagle allegro. Jakbys dala rade zrobic zdjecia, nawet z Twoimi dziewczynkami to by bylo super. Bo te co ma szalowe nie sa. Nawet w domu jakies, tak na chwile ja dac na kolorowy kocyk czy cusik:) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
A moze do Szanty podac nr dla kogos bardziej doswiadczonego, zeby przynajmniej po rozm ocenil czy sie nadaje czy nie. Wiem, ze np erka ma urwanie glowy, ale niewatpliwie jej doswiadczenie jest bezcenne. Przyznam szczerze, ze w calym wydawaniu psow wlasnie rozmowa jest najtrudniejsza, przynajmniej dla mnie. Ale to taka luzna propozycja oczywiscie tylko.:roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko bede mogla podjechac, ale nie dzis, bo po pierwsze leje, a po drugie nie mam aparatu. Podasz mi dokladny adres p. Kazi? Moze jutro by mi sie udalo. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bamboo ®'] Też bym mogła coś dorzucić na bazar, ale ktoś by się musiał zająć jego prowadzeniem i organizacją, ja dostarczę fotek, jeśli będzie trzeba.[/QUOTE] Co do bazarkow, to z doswiadczenia wiem, ze nie mozna na jednym bazarku mieszac mioejsc wysylki. Strasznie wtedy jest ciezko wszystko zgrac. I kupujacy kupia jedna rzezc od jednej osoby druga od drugiej i jest problem z kosztem wysylki, bo dwa listy musialy by byc. Wiec jak sa chetni to wyslijcie na mojego maila ([email protected]) zdjecia z opisami i proponowanymi cenami - tak pi razy drzwi. Chcialam takze te osoby uczulic, ze w razie czego moga byc zapytania co do wielkosci rozmiaru, koloru, wiec prosze o czujnosc. W razie czego bede pisala na prv ale jak ktos od wielkiego dzwonu jest na dogo to bedzie ciezko, bo kupujacy chca wiedziec w miare predziutko - skads to znam :evil_lol: Wiec jak tak pasuje to prosze oo zdjecia ii ruszymy z bazarrami na glutka :lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To ja narazie Kale biore - łacznie z allegro. W miare mozliwosci jeszcze jednego moze-ale nie obiecuje, zeby nie zostal z niczym. Rzeczywiscie tzra dzialac z ogloszeniami, bo same domu nie przyjda...:roll: -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Oskarek sie pokazuje...Rzeczywiscie chudziutki, ale chyba potrzebuje chlopak czasu, zeby sie podluczyc... [CENTER][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1199/5ab9d332001b14cf4c7b52a0[/IMG] [IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1113/9f498c3b00186e9f4c7b52a1[/IMG] [IMG]http://i3.fmix.pl/fmi971/450fed320007d05c4c7b52a8[/IMG] [/CENTER] -
Zdjęcia Krecika w sztukach dwa;) Prezencja niczym owczarek na wystawie, czyz nie;) :evil_lol:
-
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Jestem na zaproszenie, ale biedna jak myszka kościelna. Może poszukam coś na bazarek i ktoś wystawi?[/QUOTE] Jesli bys wyslala do mnie zdjecia i jako takie opisy, to ja moge wystawic. Co do wysylki to bysmy sie dogadaly. Jakbys Ty wysylala to ja bym zebrala wszelkie dane i wyslala Tobie co do jakiej osoby. I kase tez na moje konto by mozna wystawic. Jak sie piszesz na takie cos to nie ma problemu:) Ja bede w tym tyg sie brala za bazarek zalegly to razem bysmy rozsylaly zaproszenia;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Narazie nie ma szans na to zeby gdziekolwiek weszla. Wlasnie bylam na przeszpiegach zobaczyc gdzie sie zabunkrowala i wybrala kupe galezi na podworku. Tam ma nawet niezle schronienie i widac ze sie czyje bezpiecznej. Nie wiedzialam poczatkowo gdzie sie klucha schowala, ale jej kolezanka ja zdradzila, hehe, tropiciel... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
I zblizenie jamki...Grubcia tam siedzi o ile sie nie zblizam...:( [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBkTUwnvI/AAAAAAAADmg/OiSR1sOYwNs/IMG_0365.JPG[/IMG] Z grubcia na zoomie [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBpDvcykI/AAAAAAAADm8/2PjvCTbDt-U/IMG_0381.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBqdEnfkI/AAAAAAAADnE/D_mSf182UsY/IMG_0391.JPG[/IMG] Grubcia sama [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBqzrGUsI/AAAAAAAADnI/JgYJYRnnqas/IMG_0394.JPG[/IMG] Perszing i grubcia. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBrVRU0pI/AAAAAAAADnM/cXj2tO0bWJE/IMG_0395.JPG[/IMG] I tyle mam... -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zmokła kurencja. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBnZ5y-LI/AAAAAAAADmw/3RHm9otThzw/IMG_0371.JPG[/IMG] Cos bym moze przekasila [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBoMxBAKI/AAAAAAAADm0/OD-dl9DPWJw/IMG_0372.JPG[/IMG] Jednak przerazenie przy blizszym kontakcie, mimo wszystko i widoczny dredzik na uchu. Obie sa w dredzikach... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBojKkC0I/AAAAAAAADm4/sDQQklVax1M/IMG_0379.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBpzOkZCI/AAAAAAAADnA/TJHtj7OaD7Y/IMG_0383.JPG[/IMG] Na koncu sadu, przy norce kolezanki [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBjpzaRMI/AAAAAAAADmc/N-3dPAyfowU/IMG_0364.JPG[/IMG] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
divia_gg replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='eve-w']o tak, dokładnie o tą.Czy wiecie o niej cokolwiek więcej?Jak znosi schronisko? W jakim jest wieku? Czy to sunia na 100%?[/QUOTE] Nic nie wiem i narazie sie nie dowiem. :oops: DZis juz kobita ostrzegala, ze za duzo psow nie mozna brac. Musialabym z kims pojechac i wziac na kogos nazwisko, ale narazie zeby nie budzic podejrzen wole wystopowac. Tak jak myslalam dwa kolejne mi wydala w sumie bez problemow, ale dala do zrozumienia, ze juz mnie kojarzy - pytala jak bernardyn, wiec kojarzy. Udalo nam sie wyciagnac stamtad wie sunie te czarno biale. Dwie suczki w wieku ok 4-5 lat i jedna okolo dwulatka. Sunie wzielam na noc do mnie - wyjakowo, bo moi rodzice jedszcze na wywczasach, wiec moglam:evil_lol:. Sunie jutro jada w podroz zycia. Zostawilam je na sadzie, nie chce sie narzucac. Mlodsza trzeba bylo wynosic na rekach tak sie bala, cala sie trzesla bidulka. Ale jak tylko wypuscilam je na sad to jak sie rozbrykala. Nie wiem ktora juz godzine chasa po sadzie. Ogon w gorze, jak tylko ja zawolam przybiega. Nieco wystraszona - nie mozna wykonywac gwaltownych ruchow bo sie boi. Na moje psy reaguje poddaniem. Troszke zjadla gotowanego i suchej z reki. Co do drugiej kluski - doslownie kluski;) to zdjecia tylko z duzego zooma. Nie wie ile okrazen sadu juz zrobila w ucieczce przede mna. Jutro bedzie niezly cyrk z lapaniem suni cos czuje. Nie zjadla nic. Masakrycznie zestresowana. Nie reaguje na wolanie, nawet na zaczepki tej mlodszej. Bardzo sie boi. Zostawie ja juz dzis w spokoju. Maja pootwierane wszystkie mozliwe pomieszczenia gospodarcze i do tego dwie budy, moze sie ktoras zdecyduje. Grubcia wykopala sobie mala jamke na samym koncu sadu i tam sobie siedzi. Zanioslam jej jedzenie tam, moze sie skusi, choc juz zimne;( Bidulka byla w schronie podobno od marca, wiec to prawie pol roku:placz: A teraz mala session:)Sunia przemoczona, bo latala w deszczy po mokrym sadzie. Ale pychol szczesliwy zdecydowanie;) Malutka jest przeurocza. Grubcie jak sie doprowadzi do ladu i skladu - psychicznego i fizycznego bedzie tez piekn. Uwielbiam takie kluseczki:) Perszing :evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBie5KSxI/AAAAAAAADmU/DJjgRxtL9iI/IMG_0360.JPG[/IMG] No goń mnie, goń:) [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBiwcpSMI/AAAAAAAADmY/sYtX_1q8DaE/IMG_0361.JPG[/IMG] Zapoznanie z Zuza, kolorystyka ta sama:) [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBlMIFgJI/AAAAAAAADmk/-ct8LhO_e2k/IMG_0367.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBl1RyTBI/AAAAAAAADmo/2lNT7AeQQmU/s512/IMG_0368.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_J2lVRHlTi9U/THlBmpK2LkI/AAAAAAAADms/kuXNlrs0ESk/IMG_0369.JPG[/IMG] A co do psiakow w schronie, to nie wiem nic nowego. W boksie gdzie byla Roma, to obok pekinki nie bylo zadnych psiakow. Nie wiem czy ich tam nie ma czy zamkneli w srodku bo po deszczu byla tam jedna wielka kaluza...Czyli czarnej kudlatki z biala plamka na klacie i tych co z nia byly(taki szary i jeszcze\ psiak z rudym lebkiem), benka mlodego tez tam nie bylo, moze przeniesiony na inne boksy. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
divia_gg replied to erka's topic in Już w nowym domu
Terri to juz w ogole cos nie ma szczescia, trzeba jakies czary odprawic na te psy kieleckie...